Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • pandzia 🐼 Autorytet
    Postów: 1793 1886

    Wysłany: 3 listopada 2024, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, ale akcja szybka 😃 gratulacje 🥰🥰

    2023:
    2x CB
    2x puste jajo płodowe
    💔
    Diagnostyka poronień nawykowych
    2024:
    Marzec ⏸️
    Euthyrox,Encorton,Acard,Accofil, Neoparin, Utrogestan ->Cyclogest, Prolutex, Duphaston
    słabe przyrosty bety-> zwiększenie Accofilu ✅
    26.11 G. 2890g 54cm 💖
    2026:
    29.01 beta 344, prog 24.3, TSH 3.5 🔴
    31.01 beta 1049, prog 26
    02.02 beta 3460, prog 33.5
    16.02 CRL 7.3mm 128♥️
    Duphaston, cyclogest, neoparin, acard, encorton, euthyrox, prolutex

    preg.png
    age.png
    age.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 3 listopada 2024, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, jak sytuacja u Was? Jak noc? Wiadomo już kiedy wychodzicie?

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Kofinka Autorytet
    Postów: 265 284

    Wysłany: 3 listopada 2024, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati gratulacje! Expresowa akcja chociaż te ostatnie kilka dni musiały być psychicznie męczące :) dobrze że zrobili cesarkę tak jak planowano a nie kazali Ci naturalnie rodzić!

  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do doświadczonych już mam - ja mam tak, że lubię się zastanawiać co w przyszłości będzie, więc proszę nie hejtować 😀 mały ma się urodzić 27.11, więc celuję, że pewnie na wiosnę będzie już śmigał w 68 - i tu się pojawiają różne T-shirty, dżinsy, bluzy - jak wtedy ubierać małego? Jeszcze body pod te T-shirty? Czy poprostu spodnie na samą pieluchę? W lato to pewnie samo body albo sam ten t-shirt. Ale bardziej chodzi mi o podejście do pieluchy :D

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Pytanie do doświadczonych już mam - ja mam tak, że lubię się zastanawiać co w przyszłości będzie, więc proszę nie hejtować 😀 mały ma się urodzić 27.11, więc celuję, że pewnie na wiosnę będzie już śmigał w 68 - i tu się pojawiają różne T-shirty, dżinsy, bluzy - jak wtedy ubierać małego? Jeszcze body pod te T-shirty? Czy poprostu spodnie na samą pieluchę? W lato to pewnie samo body albo sam ten t-shirt. Ale bardziej chodzi mi o podejście do pieluchy :D

    Body masz do rozmiaru 92.
    Jak sobie leży/siedzi możesz zakładać spodnie+bluzeczka+bluza.

    Ale zobaczysz, że jak zacznie raczkować, to bodziaki są o tyle fajne, że nic się nie podwija, brzuch/plecy nie są gołe.
    Wszystko zależy czy jesteś w domu, czy wychodzisz.
    Jaka jest temperatura 🙈

    Ciężko tak odpowiedzieć - każda z nas też lubi co innego.
    Wiele kobiet dla dziewczynek kupuje bodziako-sukienki i zakłada do tego tylko rajstopki 😅

    1000rozwiązań, które po prostu wyjdą w praktyce 🤷‍♀️

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Przedszkolanka123 Autorytet
    Postów: 306 903

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zagwostkę obudziłam się z bólem krzyża i zastanawiam się czy może już coś się zaczyna. 🤔 Ostatnio takie bóle miałam w 33 tygodniu i był to fałszywy alarm. Nie wiem co robić ból jeszcze nie jest jakiś mocny, a jutro i tak mam zgłosić się do szpitala.

    202411064780.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wypuszczą was w niedzielę czy musicie być do poniedziałku?
    Pierwsze dni karmienia często są trudne.
    Choć w mediach pokazuje się, że to takie prostej i naturalne dla każdej kobiety 🙈
    Daj sobie czas, w domu naprawdę będzie lepiej.
    Przede wszystkim mąż pomoże i się porządnie wyśpisz.

    Niaha lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Mam zagwostkę obudziłam się z bólem krzyża i zastanawiam się czy może już coś się zaczyna. 🤔 Ostatnio takie bóle miałam w 33 tygodniu i był to fałszywy alarm. Nie wiem co robić ból jeszcze nie jest jakiś mocny, a jutro i tak mam zgłosić się do szpitala.

    Mam podobnie -drugi dzień budzę się z bólem w krzyżu, a w ciągu dnia ból raz słabnie, raz się nasila 😵‍💫
    Ale nijak się to ma do regularnych skurczy ... 🤷‍♀️

    Zostaje tylko piłka, kąpiel i czekać 🙈

    Przedszkolanka123 lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Przedszkolanka123 Autorytet
    Postów: 306 903

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Mam podobnie -drugi dzień budzę się z bólem w krzyżu, a w ciągu dnia ból raz słabnie, raz się nasila 😵‍💫
    Ale nijak się to ma do regularnych skurczy ... 🤷‍♀️

    Zostaje tylko piłka, kąpiel i czekać 🙈
    No nic pozostaje czekać, wezmę jeszcze męża w obroty, a nóż widelec coś ruszy się. 🤩 Wolałabym jechać z bólami niż czekać na indukcję. 🙂

    Paima, Niaha lubią tę wiadomość

    202411064780.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    No nic pozostaje czekać, wezmę jeszcze męża w obroty, a nóż widelec coś ruszy się. 🤩 Wolałabym jechać z bólami niż czekać na indukcję. 🙂

    A Ty już jutro masz się zgłosić na indukcję? 🤔

    Przedszkolanka123 lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Body masz do rozmiaru 92.
    Jak sobie leży/siedzi możesz zakładać spodnie+bluzeczka+bluza.

    Ale zobaczysz, że jak zacznie raczkować, to bodziaki są o tyle fajne, że nic się nie podwija, brzuch/plecy nie są gołe.
    Wszystko zależy czy jesteś w domu, czy wychodzisz.
    Jaka jest temperatura 🙈

    Ciężko tak odpowiedzieć - każda z nas też lubi co innego.
    Wiele kobiet dla dziewczynek kupuje bodziako-sukienki i zakłada do tego tylko rajstopki 😅

    1000rozwiązań, które po prostu wyjdą w praktyce 🤷‍♀️

    Bo chodzi mi ewentualnie o jakieś ładne stylówki - moja przyjaciółka kupiła już zestaw ogrodniczki + koszulka :D i zastanawiam się jak to rozegrać haha

    age.png
  • Przedszkolanka123 Autorytet
    Postów: 306 903

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    A Ty już jutro masz się zgłosić na indukcję? 🤔
    Tak. I nie mam gwarancji, że będę przyjęta na oddział. 🙈 A do szpitala 60km.

    202411064780.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 3 listopada 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Tak. I nie mam gwarancji, że będę przyjęta na oddział. 🙈 A do szpitala 60km.

    Trzymamy więc jutro rano kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem 🤞😉

    Przedszkolanka123 lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba wykminiłam - body + spodenki + bluza / sweterek.

    A koszulki ewentualnie zostawić na upały i próbować bez bodziaków ;D

    MaggLbn, juss92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • MaggLbn Autorytet
    Postów: 375 542

    Wysłany: 3 listopada 2024, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka i ode mnie kciuki jutro od rana 🤞🤞🤞


    Ja dzisiaj mam spadek formy, leżę sobie. Na obiad zamawiam pizzę i nic więcej nie mam zamiaru robić 🫣
    Chyba, że Emilka ma jakieś inne plany 😃

    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 3 listopada 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka123 wrote:
    Tak. I nie mam gwarancji, że będę przyjęta na oddział. 🙈 A do szpitala 60km.

    Powodzenia jutro🍀🤞 (chociaż kto wie czy jeszcze nie dziś coś się wydarzy 🤭)

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 listopada 2024, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Niaha, jak sytuacja u Was? Jak noc? Wiadomo już kiedy wychodzicie?

    Noc spokojna, mały dał mi pospać 😁 to wcześniej to po prostu był kryzys drugiego dnia 😅

    Nawet kilka kropel mleka się pojawiło. Dalej wspieram się laktatorem i już pójdę femaltiker.

    Niestety nie wychodzimy dzisiaj, Remek zrobił się delikatnie żółty, dlatego jutro zdobią mu badania dodatkowe.

    A i w sumie coś czego nie wiedziałam: jak jest CC to robią bobaskom dodatkowe badania: USG brzuszka i główki.
    Jak się dowiedzialam, że takie badania ma zlecone to się przestraszyłam, że coś jest nie ok. Ale pediatra mnie uspokoił, że to standardowa procedura przy cięciach. Dobrze to wcześniej wiedzieć.

    Galena, Jenny93 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2024, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Noc spokojna, mały dał mi pospać 😁 to wcześniej to po prostu był kryzys drugiego dnia 😅

    Nawet kilka kropel mleka się pojawiło. Dalej wspieram się laktatorem i już pójdę femaltiker.

    Niestety nie wychodzimy dzisiaj, Remek zrobił się delikatnie żółty, dlatego jutro zdobią mu badania dodatkowe.

    A i w sumie coś czego nie wiedziałam: jak jest CC to robią bobaskom dodatkowe badania: USG brzuszka i główki.
    Jak się dowiedzialam, że takie badania ma zlecone to się przestraszyłam, że coś jest nie ok. Ale pediatra mnie uspokoił, że to standardowa procedura przy cięciach. Dobrze to wcześniej wiedzieć.

    Tak mała też miała w dniu wypisu badania takie

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 3 listopada 2024, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Noc spokojna, mały dał mi pospać 😁 to wcześniej to po prostu był kryzys drugiego dnia 😅

    Nawet kilka kropel mleka się pojawiło. Dalej wspieram się laktatorem i już pójdę femaltiker.

    Niestety nie wychodzimy dzisiaj, Remek zrobił się delikatnie żółty, dlatego jutro zdobią mu badania dodatkowe.

    A i w sumie coś czego nie wiedziałam: jak jest CC to robią bobaskom dodatkowe badania: USG brzuszka i główki.
    Jak się dowiedzialam, że takie badania ma zlecone to się przestraszyłam, że coś jest nie ok. Ale pediatra mnie uspokoił, że to standardowa procedura przy cięciach. Dobrze to wcześniej wiedzieć.

    Dobrze, że noc była spokojna i laktacja zaczyna się rozkręcać 🤗 Mam nadzieję, że badania wyjdą dobrze i nie będą Was długo trzymać w szpitalu 🤞🏼

    🩵 2022
    🩷 2024
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma coś z ColorStories? Zastanawiam się jak to z praniem wygląda.

    Mam kocyki, kokon i śpiworek. Niby jest napisane, że w 40 stopniach i suszyć na płasko - ale nie można normalnie na zwykłej suszarce?

    age.png
‹‹ 580 581 582 583 584 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ