Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LISTOPAD 2024 ❤️🍼
Odpowiedz

LISTOPAD 2024 ❤️🍼

Oceń ten wątek:
  • Lusia 1234 Autorytet
    Postów: 506 283

    Wysłany: 3 listopada 2024, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które są po cięciu cesarskim. Dużo krwawilyscie? W sensie i objętościowo i w ilości dni. Pytam bo jestem 6 doba po CC i praktycznie nie ma już nic. Czasami lekkie plamienie. Brzuch nie boli . Macica się dużo obkurczyla

    oar8yx8dbj3fnfkb.png
    33 lata starania od lipca 2014
    04.2016,05.2016- IUI :( :(
    IVF 11.2017- 2bb:(, 9.01.18. :( 6.02.1bb :(
    21.06 2018- 3Bb i 3CB - 8dpt 119,6 ; 11dpt 390; 13dpt 736
    20dpt 3873; 27dpt ♥
    22.02.2019 jest mój mały cud :) <3
    14.10.2020 aniołek 7tc, mały cud naturalny
    28.02.2024 ⏸️
    MTHFR 677C-T i PAI 1-4G, NK 14%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2024, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia 1234 wrote:
    Dziewczyny, które są po cięciu cesarskim. Dużo krwawilyscie? W sensie i objętościowo i w ilości dni. Pytam bo jestem 6 doba po CC i praktycznie nie ma już nic. Czasami lekkie plamienie. Brzuch nie boli . Macica się dużo obkurczyla

    Ja nadal krawie. Raz plamienia raz bucha duża ilość. Ale nie wiem czy to związane z anemią nie jest.

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 3 listopada 2024, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Noc spokojna, mały dał mi pospać 😁 to wcześniej to po prostu był kryzys drugiego dnia 😅

    Nawet kilka kropel mleka się pojawiło. Dalej wspieram się laktatorem i już pójdę femaltiker.

    Niestety nie wychodzimy dzisiaj, Remek zrobił się delikatnie żółty, dlatego jutro zdobią mu badania dodatkowe.

    A i w sumie coś czego nie wiedziałam: jak jest CC to robią bobaskom dodatkowe badania: USG brzuszka i główki.
    Jak się dowiedzialam, że takie badania ma zlecone to się przestraszyłam, że coś jest nie ok. Ale pediatra mnie uspokoił, że to standardowa procedura przy cięciach. Dobrze to wcześniej wiedzieć.
    A widzisz Antoś nie miał żadnego usg za to kolezanka musiała zostać na kolejny dzień bo mała musiała mieć usg, tylko że miała żółtaczkę i marmurkową skórę.

    Niaha lubi tę wiadomość

  • zulka Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 3 listopada 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia 1234 wrote:
    Dziewczyny, które są po cięciu cesarskim. Dużo krwawilyscie? W sensie i objętościowo i w ilości dni. Pytam bo jestem 6 doba po CC i praktycznie nie ma już nic. Czasami lekkie plamienie. Brzuch nie boli . Macica się dużo obkurczyla
    U mnie w pierwszych dniach dosc duzo krwi było a teraz raz od czasu coś tam wyleci. W poniedziałek miałam cc. Brzuch mnie nie boli tylko trochę blizna z jednej strony ciągnie. Jutro ściągnę opatrunek i powoli mogę zapomnieć o cięciu.

    Galena lubi tę wiadomość

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 3 listopada 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha dobrze wiedzieć, bo też nie wiedziałam, oby było z górki teraz 😊

    A dziewczyny słyszałyście coś, żeby zwiększyć witaminę C przed porodem w celu uniknięcie żółtaczki u dzieci? Ktoś coś?🤔😄


    Pato gratulacje, akcja mega szybka, super, że już jesteście razem ♡ jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2024, 16:21

    Niaha lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia 1234 wrote:
    Dziewczyny, które są po cięciu cesarskim. Dużo krwawilyscie? W sensie i objętościowo i w ilości dni. Pytam bo jestem 6 doba po CC i praktycznie nie ma już nic. Czasami lekkie plamienie. Brzuch nie boli . Macica się dużo obkurczyla

    Dzisiaj leci 3 doba i gdybym miała przy sobie zwykle podpaski to z pewnością bym je założyła (zapomniałam wspomnieć mężowi żeby kupił). Krwi nie ma dużo, ale coś tam leci.
    Wszystko zależy od tego jak dobrze nas tam wyczyścili, czytałam, że u niektórych kobiet po CC to i dwa tygodnie może lecieć, a u innych kilka dni i z głowy.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    U mnie w pierwszych dniach dosc duzo krwi było a teraz raz od czasu coś tam wyleci. W poniedziałek miałam cc. Brzuch mnie nie boli tylko trochę blizna z jednej strony ciągnie. Jutro ściągnę opatrunek i powoli mogę zapomnieć o cięciu.

    Ooo dali Ci opatrunek. U mnie nic, rana miała oddychać to mam szwy na wierzchu i na to te majtki siateczkowe.

    Co szpital to inna praktyka.

    Galena lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Karmen Autorytet
    Postów: 458 478

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia 1234 wrote:
    Dziewczyny, które są po cięciu cesarskim. Dużo krwawilyscie? W sensie i objętościowo i w ilości dni. Pytam bo jestem 6 doba po CC i praktycznie nie ma już nic. Czasami lekkie plamienie. Brzuch nie boli . Macica się dużo obkurczyla
    Ja miałam krwawienie co do dnia 6 tygodni po CC 🙈 teraz nadal krwawię, ale nie aż tyle co po CC.

    PCOS, Insulinooporność, Hashimoto, nieregularne, długie cykle
    Starania od 11.2019
    Od 9.2020 dieta z AP
    12.2020 ciąża na cyklu naturalnym 🍀
    2.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    4.2021 pierwsza stymulacja letrozolem i ciąża 🍀
    12.2021 PPROM 2710g CC 36t2d, mamy córeczkę ❤️

    Starania o rodzeństwo od 9.2022
    6 cykli stymulowanych letrozolem i tym razem nic.
    Od 8.2023 starania naturalne.
    2.2024 wznowienie stymulacji letrozolem, pierwszy cykl i ciąża 🍀
    10.2024 PPROM 3290g VBAC 36t4d, mamy syna ❤️

    age.png

    age.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Niaha dobrze wiedzieć, bo też nie wiedziałam, oby było z górki teraz 😊

    A dziewczyny słyszałyście coś, żeby zwiększyć witaminę C przed porodem w celu uniknięcie żółtaczki u dzieci? Ktoś coś?🤔😄


    Pato gratulacje, akcja mega szybka, super, że już jesteście razem ♡ jak się czujesz?

    Moj lekarz wspomnial o tej wit C (na podstawie raport Klennera) ja biorę, nie zaszkodzi

    KarolinaAnastazja, Niaha lubią tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elasure wrote:
    Moj lekarz wspomnial o tej wit C (na podstawie raport Klennera) ja biorę, nie zaszkodzi

    Jaka stosujesz i jaka dawkę?

    Mi położna zaleciła acerolę pić

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Elasure Autorytet
    Postów: 1256 1697

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Jaka stosujesz i jaka dawkę?

    Mi położna zaleciła acerolę pić
    Moj coś mówił o jakiś naturalnych właśnie tego typu ale ja mam zwykłą w proszku rozrabiam z wodą. Mówił tylko żeby nie duże ilości ha raz tylko rozłożyć w ciągu dnia pije 2-3g na dzień

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    age.png

    👩 37lat
    AMH 0,158 - 0,206 ng/ml LH 4,33 FSH 6,78
    Mthfr homo/Pai-1 hetero/IO + spora nadwaga
    KIR Bx, jeden kir implantacyjny/Allo MLR-0%/Ana 1 ujemne
    🧔‍♂️ 35 lat
    IO/Niski testosteron/Kiepskie parametry nasienia
    HBA 48%/DFI 45%/Stres oxy 13.78

    10.06.2022 poronienie w 9 tygodniu💔
    14.11.2024 Olaf 4140g,61cm 💙
    ******************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2024, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie szwy?? Mi dali rozpuszczalne

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 3 listopada 2024, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii wrote:
    Jakie macie szwy?? Mi dali rozpuszczalne

    U mnie w szpitalu, też dają rozpuszczalne

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 3 listopada 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii wrote:
    Jakie macie szwy?? Mi dali rozpuszczalne

    Mam zwykłe, do ściągnięcia 😔

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • juss92 Autorytet
    Postów: 387 869

    Wysłany: 3 listopada 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii wrote:
    Jakie macie szwy?? Mi dali rozpuszczalne
    Też mam rozpuszczalne

    👩🏻32
    👨🏻35

    14.10🌸🌸Gabrysia🌸🌸 3010g, 51cm (38+4)

    age.png
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze koszule do karmienia, staniki do karmienia pierzecie tez w proszku dziecięcym? Przed spakowaniem do szpitala. Czy zwykłym?

    Bo ciuchów to nie będę prała narazie bo nawet nie wiem w czym pojadę haha męża jedynie na przebranie wypiorę w dziecięcym.

    Potem i tak już chcę prać wszystko razem w dziecięcym - nasze i małego :)

    age.png
  • Sparky Autorytet
    Postów: 2057 2809

    Wysłany: 3 listopada 2024, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Czy Wasze koszule do karmienia, staniki do karmienia pierzecie tez w proszku dziecięcym? Przed spakowaniem do szpitala. Czy zwykłym?

    Bo ciuchów to nie będę prała narazie bo nawet nie wiem w czym pojadę haha męża jedynie na przebranie wypiorę w dziecięcym.

    Potem i tak już chcę prać wszystko razem w dziecięcym - nasze i małego :)

    Prałam w zwykłym proszku. Ogólnie, nasze piorę w zwykłym, dziecięce w dziecięcym 😉

    Elasure lubi tę wiadomość

    🩵 2022
    🩷 2024
  • BabaJaga89 Ekspertka
    Postów: 240 350

    Wysłany: 3 listopada 2024, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Czy Wasze koszule do karmienia, staniki do karmienia pierzecie tez w proszku dziecięcym? Przed spakowaniem do szpitala. Czy zwykłym?

    Bo ciuchów to nie będę prała narazie bo nawet nie wiem w czym pojadę haha męża jedynie na przebranie wypiorę w dziecięcym.

    Potem i tak już chcę prać wszystko razem w dziecięcym - nasze i małego :)

    Ja od jakiegoś czasu piorę wszystko w dziecięcym, żeby nie było dla małego mieszaniny zapachów z ciuchów. I tak będzie miał dużo wrażeń 😅

  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sparky wrote:
    Prałam w zwykłym proszku. Ogólnie, nasze piorę w zwykłym, dziecięce w dziecięcym 😉


    No ja chcę potem już jak mały będzie na świecie, prać wszystko razem w dziecięcym.

    Bo nie sądzę, że nawet niewiadomo jaki armagedon by się dział to z samych dziecięcych nie uzbieram pralki ;D

    age.png
  • Polaaaa Autorytet
    Postów: 601 273

    Wysłany: 3 listopada 2024, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga89 wrote:
    Ja od jakiegoś czasu piorę wszystko w dziecięcym, żeby nie było dla małego mieszaniny zapachów z ciuchów. I tak będzie miał dużo wrażeń 😅


    No ja wszystko chcę prać razem jak już mały będzie na świecie ;D

    teraz muszę powykańczać zapasy naszych płynów haha

    age.png
‹‹ 581 582 583 584 585 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ