Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 7 lutego, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091,
    Hahaha no pewnie że o gumki, bo z dziećmi to sobie radzimy wzorowo!! 🤣🤣
    Noo właśnie się zastanawiam nad tym z mamą czy tata.. wiem że czasem mnie to bardziej zmęczy niż jak sama będę walczyła. Złote rady i to czasem dotyczące domu też! A ja tylko poprosiłam o wyniesienie śmieci 🤣 przyjaciółka sama ma depresję, rozwód i utrata pracy to nawet nie myślę by ją angażować.

    Apropo SMS, zrobiłam właśnie tak jak byl dłużej w pracy i nawet mi było lżej 🤣 tylko teraz z Chin tak szybko nie wróci na interwencję ;p

    No nic.. mam Was zdalnie🥰 no i tych rodziców, muszę naładować pasek cierpliwości ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 21:29

    Asia091 lubi tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 7 lutego, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:29

    Asia091 lubi tę wiadomość

  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 7 lutego, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja w sumie też z pytaniami w sprawie laktacji. Leoś od tego tygodnia odbraził się na pierś, tyle czasu, ale w końcu światełko w tunelu, w każdym razie jak wcześniej ściągałam pokarm, to ściągałam go tylko ze 3-4razy dziennie, dłuższe sesje, ale takie porcje, że w miarę starczało na cały dzień, dodawaliśmy nieco mm tylko. Teraz jak udało się cały tydzień być KP to ja ściągam jakieś mikro ilości, to ledwo jest jego 1/3 porcji. I ja teraz nie wiem, czy tak mi spadła laktacja? Przecież jak jest na piersi regularnie to chyba powinien być odwrotny efekt. 😵‍💫 Stabilizacja? Kryzys? Czy u tych z Was, u których jest mniej pokarmu i dokarmiacie mm to dziecko sygnalizowało, że jest głodne? W związku z tym, że walczę o powrót w pełni KP (i trochę serce mi rośnie, że znowu mamy tę szansę) to on sobie ciumka tę pierś ile chce, nawet jak to trwa godzinę i odstawiam go dopiero jak sam wypluwa pierś. Jak wypluje to się uśmiecha, gada, pomrukuje i jest w dobrym nastroju, możliwe, żeby był głodny i tego nie pokazywał?

    Ja już naprawdę zgłupiałam. Serio to KP to jest jakaś jazda bez trzymanki, ja się czuję jak jakaś nienormalna już.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 22:34

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 7 lutego, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomniało mi się jak gadałyśmy przed porodem o karmieniu piersią i zarzekałam się, że podejdę do tego bez spinki, jak się uda to się uda, a jak nie to nie.

    TA, MHM, JASNE, właśnie widać.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 7 lutego, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek jak waga jest ok, moczy pieluszki a jeszcze do tego jest pogodny i sie cieszy to juz na pewno nie ukrywa glodu. 😁
    Malo tego, nawet jak placze i ma nerw po jedzeniu to nie musi oznaczac, ze jeszcze nie pojadl. Moja czesto konczy z nerwami i myslalam, ze sie nie najadla z poczatku, ale po czasie ja rozpracowalam i juz wiem, ze to brzuszek. 😁 jak konczy z placzem to musze ja odbic a potem wziac na kolanka i po chwili leci kupa. Jak juz oczyści jelitka to dopiero sie zaczyna cieszyc. 😅

    No i przypominam, ze laktator nie jest wiarygodnym miernikiem mleka. Moga byc rozne przyczyny, ze laktator nie sciaga mleka. Moze byc nawet kwestia zuzytych czesci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 22:53

    Domisiek lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    Hm... Cóż to za postać Nas "zaszczyciła" 😋 dokładnie lepiej nie reagować na głupie zaczepki to bedziemy dla niej nudne i sobie pójdzie.
    Hit od teściowej. Gadka szmatka i dochodzimy do rozszerzania diety no bo ona oglądała w sklepie słoiczki i nie ma takich dla Wojtusia tylko wszystko od czwartego miesiąca dopiero to co on biedny będzie jadł. Więc mówię od kiedy rozszerzanie , co i jak a ona na to, ze skoro nie pogryzie to trzeba mu soki wyciskac i podawac bo dziecko żadnych witamin nie ma. A jak mąż wziął Wojtka na leniwca to prawie zawału dostała, ze tak się dzieci nie nosi.
    Czekam tylko aż się dowie, ze matką chrzestną Wojtusia będzie jej "ukochana" synowa od brata mojego męża 🤣
    Uuuuuu ....ostro pogrywasz z sercem teściowej. Ostra zawodniczka z Ciebie 😎 co będziesz wyciskać soki, miąsz dasz Wojtusiowi niech sobie pomamle 🤡

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 8 lutego, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Uuuuuu ....ostro pogrywasz z sercem teściowej. Ostra zawodniczka z Ciebie 😎 co będziesz wyciskać soki, miąsz dasz Wojtusiowi niech sobie pomamle 🤡
    Jest coś takiego jak miąższ.

    1;20716;93
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola wrote:
    Asia091,
    Hahaha no pewnie że o gumki, bo z dziećmi to sobie radzimy wzorowo!! 🤣🤣
    Noo właśnie się zastanawiam nad tym z mamą czy tata.. wiem że czasem mnie to bardziej zmęczy niż jak sama będę walczyła. Złote rady i to czasem dotyczące domu też! A ja tylko poprosiłam o wyniesienie śmieci 🤣 przyjaciółka sama ma depresję, rozwód i utrata pracy to nawet nie myślę by ją angażować.

    Apropo SMS, zrobiłam właśnie tak jak byl dłużej w pracy i nawet mi było lżej 🤣 tylko teraz z Chin tak szybko nie wróci na interwencję ;p

    No nic.. mam Was zdalnie🥰 no i tych rodziców, muszę naładować pasek cierpliwości ;)

    Co do koleżanki - Może to taka myśl moja wiadomo nie znam się, ale może to ta jej pomoc Tobie byłaby odskocznia od tego chaosu w jej życiu? Czasem takie prozaiczne rzeczy lepiej pomagają niż terapia.

    Kanola lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Jest coś takiego jak miąższ.


    MAM REBUS DLA CIEBIE UZUPEŁNIJ BRAKUJĄCE POLA:

    A S P R D A J Z E T ĄD 🤡

    U mnie jest M I Ą S Z 🤓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 00:42

    Lavenda, Tusia88, Paulivvv, Anilorak88, izzou97, nick nieaktualny, kalinok, Domisiek, Klekotka, Fabregasowa, edka85, Ilka96 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 8 lutego, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel spróbuj spać razem z dzidzia chocby killa razy w ciafu dnia na krótko zawsze to coś albo może nasz kogos kto by sie zajął albo poszedl na spacer z dzieckiem żebyś mogla odespać choć trochę?

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek ja tak jak Well uważam, nie patrz na laktator to jest bardzo niemiarodajne, sama jak ostatnio użyłam to miałam 10 ml, a po przystawieniu to ciągnął młody i na pewno i nie było 10 ml. Jeśli Leoś ciumka i jest zadowolony od ucha do ucha to to jest dla ciebie sygnał że nie masz kryzysu laktacyjnego. 🫶🏼
    Ii tak pamiętam te słowa że będzie na luzie bez spiny, bo stres to źle wpływa na laktacje, sama mówiłam że nie jestem pewna KP CZY KPI a co do czego to spina tyłka że ma być KP . Co to macierzyństwo z Nami robi 🙃

    Kropka89, Domisiek lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 8 lutego, 02:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób Asia091 🤔🤔 to może być jakiś pomysł 🥰 dziękuję! A jak nie to wpadam z Poznania do Cb i będziemy się zmieniać 🤣

    Asia091 lubi tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to nie jest głupi pomysł 😅 we dwójkę raźniej w tej niedoli 💪

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 8 lutego, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam was wszystkie które dajecie rady jak bobo nie śpi w nocy 😐 mój mąż właśnie siedzi na piłce i usypia mała a ja jem owsiankę i pije kawę:) na spacer się iść nie da powietrze zagrażające zdrowiu.byle do wiosny

  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 8 lutego, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:29

    Kasiek7 lubi tę wiadomość

  • Jjkm97 Ekspertka
    Postów: 123 132

    Wysłany: 8 lutego, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-JcEDDsFDzV

    Kasiek jak ma byc dobrze jak człowiek czasami szuka co się pali a to tylko sąsiad napalił w piecu 🫤
    O ja pier…
    U nas jest jeden taki co popala chyba śmieci, ale czeka aż się zacznie ściemniać XD

  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 8 lutego, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG, dzidziuś spał od 21 do 2:30, a potem od 5 do 8:30! Czuję się jakbym wróciła ze SPA 😀

    Anilorak88, wellwellwell, Kropka89, Asia091, izzou97, kalinok, Domisiek, Klekotka, psaj91, Nadzieja32, Paulivvv, Fabregasowa, Ilka96, Zumi lubią tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 8 lutego, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilorak88 wrote:
    https://zapodaj.net/plik-JcEDDsFDzV

    Kasiek jak ma byc dobrze jak człowiek czasami szuka co się pali a to tylko sąsiad napalił w piecu 🫤
    ECO somsiad...

    Ja też takiego miałam co palił pampersami 🫶🏼 i wcale nie czekał aż będzie ciemniej.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 8 lutego, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:29

    Mel 456 lubi tę wiadomość

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 8 lutego, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pochwaliłam ostatnio i co? I dziś same pobudeczki 🙈🙈🙈 Ale (juz) po kawie i śniadaniu chciałam machnąć karpatke, ale teściowa już coś zrobiła i dziś zaprasza na obiad i ciasto więc trzeba skorzystać, taka okazja nie prędko się wydarzy 😅 mimo to zastanawiam się czy karpatki nie zrobić i tak dla siebie 😂Asia, może wpadniesz? 🤣

    Co do laktacji to pamiętam jak dziś że właśnie mniej więcej w tym czasie jak chciałam coś ściągnąć laktatorem to było krucho, ale normalnie się dzidziuś najadał, więc na spokojnie @Domisiek wszystko jest ok na bank jak Leoś wesoły :)

    Znam przypadki, że osoby w depresji i dołku bardzo często kiedy (paradoksalnie) zaczynają pomagać innym (nawet w małych rzeczach) pomagają też tym sobie samym. Zajmują głowę, czują się potrzebne. Warto spróbować, najwyżej koleżanka powie że nie ma siły.

    Kanola, Asia091, Domisiek lubią tę wiadomość

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
‹‹ 1044 1045 1046 1047 1048 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ