Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • flowery Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 7 lutego, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 15:00

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jjkm97 wrote:
    U nas ten sam problem. Mały ma 3 miesiące, ja już nie czuję pełnych piersi. Ostatnio nawet po nocy nie są już tak nabrzmiałe jak bywały parę dni temu… Czuje tylko jak mi wypływa mleka w trakcie karmienia, tzn. Czuję to mrowienie i wtedy widzę że faktycznie mały połyka raz za razem… Popołudniami i wieczorami gorzej, bo wieczorem ciągnie ciągnie i nie może wyciągnąć. Zje jedną pierś, drugą, potem dalej się drze… Je przez nakładki i nie wiem czy ciężko mu wysysać to tłustsze mleko wieczorne… Potem jak go bujam po karmieniu ze smokiem to ciągnie go jak opętany… mimo to śpi np
    od 23 do 5.. jakby był głodny to podejrzewam że wstałby wcześniej.. nie wiem czy to skok rozwojowy, czy faktycznie nie dojada głównie wieczorami… Dodatkowo chyba mamy krew w kupce i nie przybrał nic od 9 dni…. We wtorek jedziemy do pediatry, nie wiem czy to alergia na bmk, refluks czy Bóg wie co… przy 3 miesiącu wszystkie problemy miały zniknąć, a nie się namnażać 🫣 zastrzelcie mnie XD
    Któraś z dziewczyn pisała że mleko na noc jest bardziej chudsze a na dzień tłuściejsze, ja też mam miękkie i nie nabrzmiałe piersi i nie czuję przepełnienia tylko mrowienie jak jest czas karmienia. Ignaś ma to samo ze smoczkiem na noc przed spaniem i Ja proponuje 3 piersi na noc i nie mam wyliczonego czasu wcześniej tak robiłam ale z czasem zauważyłam, że to się nie sprawdza więc Ignaś ciągnie ile chce 😅 czasem mam wrażenie że mnie wycyckał i nic tam nie ma, ale jak go przykładam to słyszę jak połyka ..🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 16:58

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 7 lutego, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, TBK uśmiałam się 😂😂
    U nas też teraz skok i Oli dziś pospał od 2 do 5 rano, bosko 🤡 sen jest dla słabych, po co marnować czas skoro można się patrzyć na lampę 😆

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ciuszków to niestety też dostaję na 12-18 miesięcy... ostatnio dostałam rajstopy. 🤭
    Ja lubię Ignasia w każdym kolorze tylko nie różu.
    Ale dziś miałam zabawną sytuację w sklepie mianowicie chłopczyk chciał zajrzeć do wózka i tak chodził chodził obok aż wziął mamę za rękę i mówi coś do niej a że była to Chinka (chyba) to nic nie zrozumiałam ale zapytała się czy można popatrzeć i pyta się ile ma ta dziewczynka a ja że to chłopiec i ma 3 miesiące a Ona że wygląda jak dziewczynka 😅

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 7 lutego, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia - ja ostatnio usłyszałam na temat Antosia „ojej jest taki ładny jakby był dziewczynką” 🤣 to bobasy - chłopaki są brzydkie czy co 🤣

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może chodzi o to że chłop to ma być chłop i że chłopaki nie płaczą - tak mówi mój teść 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 18:56

    edka85, Paulivvv lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie może znacie odpowiedź, zmieniałam Ignacemu lekarza pediatrę i też przychodnie, wcześniejsza przychodnia ma obowiązek wysłać kartę szczepień a jeszcze tego nie zrobili, chciałam się umówić na kolejną dawkę szczepień sanepidowskich i okazuje się że bez karty szczepień mimo że jest ona w książęce dziecka nie mogą ustalić terminu, nas obowiązuje 8 tyg przerwy od pneumokoków, i teraz: jeśli minie te 8 tyg albo wyjdzie mniej niż 8, to ta druga dawka przypominająca jest pomijana i cxy my mamy jakąś karę finansową za to?

    Edit. Dzwoniłam pytałam Poz ale nie było akurat pani od szczepień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 19:05

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 7 lutego, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    My też sie tak nosimy i polecamy, wtedy sobie gadamy, zwiedzamy i często usypiamy, ale nasza główki nie trzyma a i tak fizjo właśnie taki sposób nam pokqzala .

    U nas od 3tyg mloda jest bardziej samodzielna- poleży na macie czy w lozeczku a ja dalej jestem w proszku. Jest pierdyliard rzeczy do ogarnięcia- tu kropelki, tu wit d, tu brzuszek, masaże od fizjo, zdążyć majtki na dupe założyć i tak w kółko cos. często jem śniadanie o 12 a co mówić o obiedzie. Dochodzi juz Przerzucenie ubranek, pranie, nastawienie zmywarki- czyli taki totalny basic, nikt tu nie mowi o szorowaniu fug na kolanach.

    Mam non stop poczucie niedoczau, nie jestem w stanie zostawić chaty w totalnym syfie, chce poświęcać malej jak najwięcej czasu jednocześnie nie zapominając o sobie - a zapominam bo cwiczenia od fizjo leżą i kwicza, myje sie raz na 3dni- ale nie da sie tego pogodzić i to chyba powoduje u mnie większy stres niz ta mala istotka.

    Anyway, mloda zasypia tylko na rękach lub cycu a potem jest walka by ja odłożyć, najczęściej bezskuteczna.- czy u którejś z Was dziecko serio samo zasypia odłożone do lozeczka od tak? Poza Paulinavv😀
    Myjesz się co 3 dni?! 🤢

    1;20716;93
  • Kanola Przyjaciółka
    Postów: 82 140

    Wysłany: 7 lutego, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Mój mąż jutro wyjeżdża ale tylko na tydzień 🤭 i będąc na zakupach przechodziliśmy w rossmanie koło regału z gumkami i mój mąż miał tak wymowne spojrzenie że zaśmiałam się w głos 🤣 Zapytał tylko czy już można czy dalej nie wolno ..? Chłopom to nie wiele potrzeba do szczęścia 😅

    A jak wyjeżdża na tak długo, jakos sobie radzisz? Mój właśnie się pakuje i też na tydzień wylatuje.. zawsze z pracy wraca ok 18 ale zawsze to jakieś odciążenie, a teraz 24/7 z Młoda?? Jeszcze chyba ma skok więc jest nieprzewidywalna.. teraz uderza sobie w półsnie czołem o sutka.... 🤔

    Chyba odczuwam ta samotność o której pisaliście wcześniej ..

    Z takich zabawnych rzeczy to dzisiaj zorientowałam się że Weronika widzi mnie ciągle w warkoczu!! I rozpuściłam włosy, jaka miała minę! Zrobiła najpierw zeza, potem zmarszczkę obrzydzenia i lekki efekt moro ;) tak mnie to rozbawiło, zapewne miny były spontaniczne ale pasowały 🤣🤣

    Kropka89, Ilka96 lubią tę wiadomość

    Weronika vel wiercik 👶🏼🥰 24.11.2025


    age.png
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 7 lutego, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Myjesz się co 3 dni?! 🤢
    Nie wiem, kim jesteś, ale daruj sobie takie chamskie komentarze.
    Też się nie kąpałam od 2 dni, a dzisiaj uda mi się tylko dlatego, że mama przyjechała mi pomóc.

    wellwellwell, Klekotka, Paulivvv, Foxy96, Domisiek, kalinok, Nadzieja32, Jjkm97, izzou97, nick nieaktualny, Fabregasowa, Ilka96 lubią tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 7 lutego, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel 456 wrote:
    Nie wiem, kim jesteś, ale daruj sobie takie chamskie komentarze.
    Też się nie kąpałam od 2 dni, a dzisiaj uda mi się tylko dlatego, że mama przyjechała mi pomóc.
    Mamusia musi przyjeżdżać żebyś wzięła szybki prysznic? To Twoje dziecko nie śpi 24/dobę? Nawet jak minute pomarudzi w łóżeczku, to coś się stanie? Omg, nasze babki w grobach się przewracają. Do wszystkiego potrzebna mamusia.

    1;20716;93
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 7 lutego, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho i znalazła się ta idealna, co dla niej wszystko to kwestia organizacji. 😄

    Foxy96, Klekotka, Paulivvv, kalinok, Nadzieja32, Jjkm97, izzou97, nick nieaktualny, Fabregasowa, Asia091, Ilka96, Zumi, Bećka lubią tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 7 lutego, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:05

    11.2025 🤱💖
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 7 lutego, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:06

    Mel 456, Asia091, wellwellwell, Klekotka, Paulivvv, Jjkm97, izzou97, nick nieaktualny, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja prośba nie reagujemy na takie wpisy od powierzchownie oceniającej "osoby" która nie jest z naszego wątku. Jej zgryźliwe komentarze nie tylko u nas się pojawiły. A "osobie" życzymy samych czystych chwil.

    P.s. nie dajcie się sprowokować ♥️♥️

    Klekotka, Paulivvv, Foxy96, kalinok, Klarara, izzou97, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 7 lutego, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Oho i znalazła się ta idealna, co dla niej wszystko to kwestia organizacji. 😄
    Chyba tak. To przy dwójce czy trójce dzieci prysznic raz na tydzień, gdzie do ogarnięcia są lekcje, szkoła, dojazdy na zajęcia dodatkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego, 20:35

    1;20716;93
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 7 lutego, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Klarara widzialam ze przez chamowate wiadomosci wykurzyli Cie z innych watkow to teraz zabralas sie za watek listopad 2025? Daruj sobie takie komentarze 😆

    Paulivvv, izzou97 lubią tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 7 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanola wrote:
    A jak wyjeżdża na tak długo, jakos sobie radzisz? Mój właśnie się pakuje i też na tydzień wylatuje.. zawsze z pracy wraca ok 18 ale zawsze to jakieś odciążenie, a teraz 24/7 z Młoda?? Jeszcze chyba ma skok więc jest nieprzewidywalna.. teraz uderza sobie w półsnie czołem o sutka.... 🤔

    Heheh ale pytasz o te gumki ? 🤣🤣 ż a r t 🤪

    Ciężko jest nie powiem, jak ma dłuższy wyjazd to tata albo mama są ale czasem wole i nawet lepiej wychodzi jak jestem sama, bo nikt mi nie gada nad uchem tzw złote rady ;) są dni że jest tragedia jak Ignaś ma gorszy dzień to ręce odpadają i potrafię płakać razem z nim, pisze wtedy milion SMS'ow do męża że mnie zostawił z dzieckiem, że sobie nie radzę to On mi wtedy, że zadzwoni do swojej mamy to pomoże - OD RAZU PRZECHODZI MI KRYZYS , jeśli chodzi o jedzenie to mało jem, coś sobie zamówię to albo zjem albo nie, ale jak przychodzi moja kochana Pani Krysia (ona ogarnia chatę raz w tyg ) to potrafi mi np coś zrobić jeść albo przypilnować bobasa bez żadnego proszenia itp tak wiecie sama z siebie, dobra kobieta z niej. ♥️ Ale wiadomo nie ma tak zawsze to jest raz na jakiś czas.

    Kanola, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 7 lutego, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Myjesz się co 3 dni?! 🤢

    Natrafiam na Ciebie już któryś raz i jak zawsze robisz z kimś problem 🤦🏼‍♀️ nie pomyślałaś nigdy, że skoro nawet na internetowym forum, w którymś już wątku z kolei Cię nie chcą to jesteś problematyczna?

    A jak sobie wrzuciłam w wyszukiwarkę na forum Twój nick, żeby sprawdzić czy napewno dobrze Cię skojarzyłam, to WOW - oby jak najmniej takich wrednych ludzi w życiu się trafiało.

    Dobrego wieczoru! Ale nie musisz tu z nami zostawać 😊

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 7 lutego, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie nie ma co reagować na takie komentarze.
    Mi też się ustabilizowala laktacja. I szybko pojawia się ten napływ pokarmu :)

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
‹‹ 1043 1044 1045 1046 1047 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ