Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 22 maja 2025, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Wiem właśnie że rodzinny też może fuki stawiać ale i tak siedzę w domu więc spróbuję,myślę że jak chodzę tam od małego to może mi da 😂. Kochana a powiedz nawet jak mam ponad 20 osób w firmie to napisać do ZUS ? Nie chce z siebie wariata zrobić .

    Jak jest firma powyżej 20 osób to chorobowe pomimo upływu 33 dni wciąż płaci pracodawca, ale potrąca to sobie ze składek zusowskich, także tutaj sytuacja trochę bardziej skomplikowana. Nie wiem czy w tym przypadku ta zakładka się pojawi 🤔 Spóźniają się z kasą? Może trzeba do kadr uderzyć?

  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 22 maja 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pracodawca wyplaca swiadczenie to chyba ta zakladka sie nie pojawia w ogole. Tak przynajmniej kojarze z mojego poprzedniego macierzynskiego.

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 22 maja 2025, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozmawiałam dzisiaj z moją księgowością z pracy i koleżanka mi powiedziała że będę mieć wypłatę wtedy co miałam zawsze od pracodawcy- jutro sprawdzę czy to prawda :)

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 22 maja 2025, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wy też tak często latacie sikać? W trakcie dnia nawet nie tak bardzo, ale wieczorami i w nocy to jest masakra. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłaby taka noc, gdzie nie obudziłabym się w tym celu minimum 2/3 razy 🥲

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Nana11 Autorytet
    Postów: 667 896

    Wysłany: 22 maja 2025, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulivvv wrote:
    Dziewczyny, czy wy też tak często latacie sikać? W trakcie dnia nawet nie tak bardzo, ale wieczorami i w nocy to jest masakra. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłaby taka noc, gdzie nie obudziłabym się w tym celu minimum 2/3 razy 🥲

    U mnie odwrotnie, w ciągu dnia bardzo często chodzę, ale noc jak już śpię, to na samo sikanie się nie wybudzam, bez problemu wytrzymuję całą noc, chyba że pasierb źle śpi, to wtedy milion pobudek to już przy okazji i do łazienki pójdę
    Ale w ciągu dnia potrafię czasem i po 5 minutach od poprzedniej wizyty iść jeszcze raz do toalety

    12.24 💔 6tc
    01.25 💔 6tc

    19.02 ⏸️
    10.03 0, 53cm - serce bije!
    31.03 2,5 cm - mały misio ❤️
    14.04. prenatalne - 5,12 cm
    25.04. 152 bpm, 13+2
    14.06. połówkowe
    TP: ➡️ 27.10. 🍁
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 22 maja 2025, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:49

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 23 maja 2025, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i z tym sikaniem i Ja mam różnie. Raz sikam często i nawet w nocy z raz wstanę a czasami prześpię całą noc. No a są dni że jakaś sikaczka dopadnie i co chwila siku😆

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 23 maja 2025, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to sikanie ma Nas przygotować na te nieprzespane nocy i ciągle pobudki😆

    kalinok lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 23 maja 2025, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sporo sikam i w ciągu dnia i w nocy zawsze się wybudzam 1-2 razy.
    Ja dziś zaczęłam 2 trymestr 😊 podobno magicznie miną mdłości i zmęczenie, czekam 😂😂
    Wyczekuję też wtorku, bo mam wizytę ciążową i może będą już wyniki Sanco :) potem mam wizytę dopiero 26.06, a połówkowe 23.07

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2025, 06:31

    Ilka96, kalinok, Kropka89 lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Maddie_Ist Ekspertka
    Postów: 179 303

    Wysłany: 23 maja 2025, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam wgl mdłości w 1 trymestrze a teraz coś mi niedobrze szczególnie rano 🙈

    Z sikaniem wstawałam w 1 trymestrze kilkukrotnie w nocy teraz się trochę to poluzowało i raz wstaje raz nie wstaje. Gorzej że jak zawsze miałam duże ciśnienie podczas oddawania moczu to teraz jakoś długo siusiam i mam wrażenie że na raty.

    🚶🏼‍♀️29l 🚶🏼31l

    10.24 - luźne starania
    10.24 - ⏸️
    11.24 - 8td puste jajo 💔

    02.25 - starania
    02.25 - ⏸️🎉

    Robert SN 30.10.2025 -3100g 28tc+3

    04.02 - 74 kg ➡️ 95kg - 30.10 ➡️ 74kg - 16.02

    age.png
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 23 maja 2025, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pytanko . Kto robił prenatalne w Łodzi i może polecić klinikę na badania połówkowe:)?

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 23 maja 2025, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę w nocy po kilka razy to zależy ile wypije przed snem a w dzień to dosłownie co pół godziny 😅
    Mam pytanie jakie macie pozycje do spania, dzisiaj obudziłam się na brzuchu(czytałam że nie wolno) a kładłam się na boku ale daaawno tak dobrze spałam.... używacie może już poduszek ciążowych ?

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 23 maja 2025, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, tu grudniowa mama :D

    Ponieważ muszę trochę zaplanować swoją aktywność zawodową to czy dziewczyny, które się czuły w pierwszym trymestrze jak 💩 z wiecznym zmęczeniem i mdłościami , czy ten 2 trymestr nagle wszystko zmienia i jest jakoś lepiej?

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 23 maja 2025, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Cześć dziewczyny, tu grudniowa mama :D

    Ponieważ muszę trochę zaplanować swoją aktywność zawodową to czy dziewczyny, które się czuły w pierwszym trymestrze jak 💩 z wiecznym zmęczeniem i mdłościami , czy ten 2 trymestr nagle wszystko zmienia i jest jakoś lepiej?

    Hej, ja się tak czułam w I trymestrze i tak samo czuję się w II 🤣 zmiany nie nastąpiły i średnio się zapowiada żeby miały nadejść.
    Ale trzymam kciuki, żeby u Ciebie było super, dużo osób w II trymestrze ma poprawę, więc uznajmy, że ja jestem jakimś średnio przyjemnym wyjątkiem ❤️

    Nefretam lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 23 maja 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Cześć dziewczyny, tu grudniowa mama :D

    Ponieważ muszę trochę zaplanować swoją aktywność zawodową to czy dziewczyny, które się czuły w pierwszym trymestrze jak 💩 z wiecznym zmęczeniem i mdłościami , czy ten 2 trymestr nagle wszystko zmienia i jest jakoś lepiej?

    To chyba zależy, u mnie magicznie nie minęło, ale mdłości od paru dni chyba w ogóle nie miałam i chyba łatwiej wstaje mi się rano, ale ciągle jestem gotowa do spania o 21. I bardzo szybko się męczę, często muszę poleżeć w trakcie dnia.

    💙 10.11.2025


    age.png
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 23 maja 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Dziewczyny pytanko . Kto robił prenatalne w Łodzi i może polecić klinikę na badania połówkowe:)?
    Feminova ul. Nowa, ja jestem zadowolona z wizyty i zapisałam się na połówkowe tam.

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 23 maja 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:39

    11.2025 🤱💖
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 23 maja 2025, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:40

    11.2025 🤱💖
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 23 maja 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstaje codziennie raz lub dwa siku

  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 23 maja 2025, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Cześć dziewczyny, tu grudniowa mama :D

    Ponieważ muszę trochę zaplanować swoją aktywność zawodową to czy dziewczyny, które się czuły w pierwszym trymestrze jak 💩 z wiecznym zmęczeniem i mdłościami , czy ten 2 trymestr nagle wszystko zmienia i jest jakoś lepiej?

    Hej! Ja byłam niczym 💩 w pierwszym trymestrze. Od drugiego jak ręką odjął. Więc najpierw bardzo chciałam L4, teraz uznałam, że będę aktywna zawodowo do porodu. Chyba, że coś wyjdzie po drodze. :)

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ