Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mola @Agni współczuję że musicie znosić takie komentarze, nie rozumiem jak ludzie mogą tak pleść bez sensu i myśleć że to w porządku. Komentować w tak chamski sposób czyjś brzuch czy wagę w ciąży to moim zdaniem szczyt bezczelności.

    Co do brzuszka to przez ostatnie kilka dni mi się mocno powiększył - widzę już takie słodkie zaokrąglenie 😀 ja używam balsamu do ciała z neutrogeny na zmianę z olejkiem przeciw rozstępom z tołpy, oba mogę polecić bo fajnie nawilżają ale też szybko się wchłaniają, więc nie brudzą ubrań a to moja największa zmora

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 13:41

    11.2025 🤱💖
  • Nana11 Autorytet
    Postów: 667 896

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foxy96 wrote:
    U mnie też nie widać. To znaczy ja coś tam widzę, szczególnie wieczorem, ale dla obcych osób wygląda to po prostu tak, jakbym była świeżo po jedzeniu pewnie :D

    Tak, dokładnie, jakbym się najadła :D U mnie też tym bardziej, że miałam trochę "swojego" brzuszka wcześniej i tak się teraz zastanawiam, czy to na co patrzę to mój czy ten ciążowy 😂

    12.24 💔 6tc
    01.25 💔 6tc

    19.02 ⏸️
    10.03 0, 53cm - serce bije!
    31.03 2,5 cm - mały misio ❤️
    14.04. prenatalne - 5,12 cm
    25.04. 152 bpm, 13+2
    14.06. połówkowe
    TP: ➡️ 27.10. 🍁
  • Apatheia Przyjaciółka
    Postów: 99 272

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też brzuszek delikatnie zaczyna dawać o sobie znać, nieduzy, ale ewidentnie już jest 😂 Myślałam że to trochę dłużej potrwa, ale się cieszę bo juz nie mogłam się doczekać aż będzie bardziej widoczny, do letnich sukienek będzie idealnie 😃

    💁‍♀️27 💁‍♂️28

    19.08.2024 - II (1cs)
    11.09.2024 - bicie ❤️🥹
    30.09.2024 - 10tc 💔🕊

    13.03.2025 - II (2cs) 🥰
    18.03 - 15 dpo - beta 861, prog 23
    20.03 - 17dpo - beta 2200
    21.03. - pierwsze usg 4+3
    08.04. - jest ❤️ 1,1 cm, 7+0
    29.04 - 3,7cm 10+0
    14.05 - prenatalne 6,9cm 12+1
    27.05 - chyba 💙🥹
    24.06 - wizyta
    09.07- połówkowe

    preg.png
  • Apatheia Przyjaciółka
    Postów: 99 272

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i ja używam kremu z musteli na zmianę z olejem ze slodkich migdałów w rosmanna 😃

    💁‍♀️27 💁‍♂️28

    19.08.2024 - II (1cs)
    11.09.2024 - bicie ❤️🥹
    30.09.2024 - 10tc 💔🕊

    13.03.2025 - II (2cs) 🥰
    18.03 - 15 dpo - beta 861, prog 23
    20.03 - 17dpo - beta 2200
    21.03. - pierwsze usg 4+3
    08.04. - jest ❤️ 1,1 cm, 7+0
    29.04 - 3,7cm 10+0
    14.05 - prenatalne 6,9cm 12+1
    27.05 - chyba 💙🥹
    24.06 - wizyta
    09.07- połówkowe

    preg.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 25 maja 2025, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch już dawno widać, że to ciąża, a jestem 13+2 🫣 ale mi wywaliło jelita przez IBS, mam na zmianę biegunki z zaparciami, ale z przewagą biegunek, więc wieczorem potrafię mieć brzuch jak w 6 miesiącu 🫣

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 25 maja 2025, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam siniaki od zastrzyków w brzuch Neoparin do końca ciąży mam brać. Ja chce zacząć chociaż szczotkować sobie nogi żeby krążenie polepszyć ale zobaczymy jak to będzie z moją systematycznością... 😅

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 25 maja 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktorejs w ciazy zdarzyło sie tak wczesnie miec wycieki z sutkow? U mnie od wczoraj ale tylko z prawej piersi 😩 czytalam ze moze sie siara zaczac od 16 tyg ciazy.

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Lavenda Autorytet
    Postów: 546 1317

    Wysłany: 25 maja 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch widoczny, ale bardziej mnie intrygują te ruchy. Po każdym jedzeniu jest czas aktywności. Łożysko co prawda całkiem na szyjce i nachodzi na tył, więc to robi swoje. Zdecydowanie cieszę się, że ta ciąża zaczyna być taka namacalna. 😊
    A co do wózków to ja chciałabym kupić samą gondolę, osobno dobrać fotelik, aby pasował pod auto, a jak przyjdzie czas na spacerówkę to zainwestować w coś fajnego. Te spacerówki z wózków 2w1 zdecydowanie mi nie pasują 😅

    Agni97 lubi tę wiadomość

    age.png

    👩28 👨30

    12.05.2017 - 🤱 Lila
    07.09.2024 - 👼 Maksymilian 17tc

    30.12.2024 - cb 💔
    25.01.2025 - cb 💔

    24.02.2025 - ⏸️
    9 dpo - beta 19,1
    11 dpo - beta 53,4
    13 dpo - beta 142,4
    15dpo - beta 349,8
    17dpo - beta 712,3
    19dpo - beta 1459,3
    22dpo - beta 5509,5

    20.03 - mamy ❤️
    05.11.2025 - Ada 🩷 4140g 53cm
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 08:19

  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brzuch trochę widać, głównie po jedzeniu, ale jeszcze umiem to ukryć. Nadal ukrywamy tę informację przed pewnymi osobami z rodziny mojego męża, nie wszyscy nam dobrze życzą niestety, a jak się człowiekowi coś w życiu uda to w ogóle koniec świata...

    Ja brzuszisto, uda, pośladki i piersi smaruje od samego początku bo mam skłonność do rozstępów.
    Na pierwszy ogień poszedł balsam z Musteli, fajnie działa, jest leciutki i dobrze się wchłania, zapach jest okej ale chyba zbyt intensywny i wierzę, że kogoś może uczulić. Zużyłam też balsam Palmers na rozstępy, na ten moment jeden z ulubionych, jest dosyć gęsty ale dobrze się wchłania, przepięknie pachnie ale na lato może być za gęsty. Mam oliwkę na rozstępy z DM bardzo dobrze się wchłania i zdarzało się, że używałam go na suchą skórę rano a i tak się wchłaniał. Jak nie chce mi się smarować to po kąpieli, jeszcze na mokrą skórę wcieram oliwkę z rossmanna babydream niebieską dla dzieci albo tą różową babydream seria dla mam, te oliwki bardzo kiepsko się wchłaniają i jak je wcieram w mokrą skórę to jest odrobinę lepiej, reszta zostaje na ręczniku, ale i tak często je piorę więc mi nie przeszkadza 😊. Kupiłam ostatnio w DMie na promocji mus na rostępy z Perfecty, super się wchłania i dobrze rozprowadza ale smród jest nieziemski, ta chemia aż dusi, idzie do kosza...Mam jeszcze z tej serii mama babydream z rossmanna mus do ciała i mleczko na rozstępy, ten mus to tragedia, po wyschnięciu rolluje się i sypie się ze mnie, mleczko jest okej ale troche trudno je rozsmarować i długo się wchłania, jest też bardzo tłuste. Największym odkryciem jest dla mnie balsam dla dzieci od 1 dnia życia z DADY, jest wspaniały, idealnie nawilża, rozprowadza się bardzo sprawnie i szybko wchłania, nadaje się pod ubranie, pod biustonosz, mój ulubieniec 😊 lepiej sprawdzi się od Palmersa w ciepłe dni.

    Ciała nie szczotkuję, nigdy tego nie robiłam, ale używam czasem takiej rękawicy z rossmanna do mycia i tym robie masaż i peeling.

    Uwielbiam temat kosmetyków do pielęgnacji, jakby Wam się coś mega sprawdziło to chętnie kupię z polecenia 😍

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    Mnie na wizycie pod koniec kwietnia lekarka zapytała czy czuję pobolewanie i ciągnięcie podbrzusza. Mówiłam, że tak, że mniej niż na początku, ale nadal są dni, że boli. Powiedziała, że to dobrze i że to bardzo dobry objaw, to znaczy, że ciąża się rozwija i macica rośnie :)

    Dzięki za tę wiadomość, pocieszyło mnie to 🥹. Nie rozumiem jak ktoś może rzucać teoriami i tezami na temat rozwoju i objawów ciąży kompletnie się na tym nie znając, a na poparcie swoich dowodów przytacza własną ciążę i ugólnia to do każdej kobiety- można komuś tym zrobić krzywdę. Ale tak często doradzają te wszystkie dobre ciotki i obce starsze panie 😭

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 25 maja 2025, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:50

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te "rady i dobre słowa" cioteczek potrafią być jak żyletka. Też usłyszałam że wymyślałam z jedzeniem że powinnam jest wszystko albo to co Ty jesz ?! Ale jak mam w siebie wcisnąć skoro zaraz boli mnie brzuch albo po prostu mi nie smakuje:( teść uwielbia dziczyznę i tak mi wciska to 💩 mnie na sam zapach jak do nich wchodzę już cofnie. A dajcie spokój.
    Ja muszę zacząć stosować jakąś oliwkę bo też rozstępy mnie lubią. @ Zumi to co w końcu jest the best?;))
    Ja mam coś takiego jakby rozpierania po bokach i ostatnio czasem macicy i pochwie trudno mi to opisać ale dziwne to jest, czytałam ogólnie że od 14 tc macica zaczyna być bardziej ukrwiona i też zaczyna wzrastać libido.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 25 maja 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miewam różne bóle, albo kłucie, albo jakby coś się odrywało przy przekręcaniu z boku (ale rzadko) więc jak widać są u większości.

    Ja wczoraj od dziadka usłyszałam, że na twarzy też się zaokrągliłam (nie wiem) ale, że dobrze mi tak 😆. Przytyłam 4 kg od początku, piersi sporo ważą, to raczej nie jest dużo, tylko w normie, oj tam.
    Brzuszek już mam spory, mama wczoraj powiedziała, że Ona miała taki na koniec ciąży 🤣

    A właściwie co myślicie, albo wiecie, jeszcze nie połowa ciąży, czy piersi jeszcze dużo mogą urosnąć? Przestaję się mieścić w największe staniki jakie miałam. Myślałam o tych do karmienia, ale to jeszcze kawał czasu. A kupić normalny, miseczka I (w tanie w sieciówkach się nie mieściłam przed ciażą) na ile mi posłuży...

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 25 maja 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bećka, już myślałam że jestem sama z tymi bólami, wokół mnie brakuje ciężarnych koleżanek, wszystkie praktycznie już urodziły to nie ma kogo się zapytać i podpytać .
    Ja mam +0,5 kg coś tam osobiście widzę na po sobie że jest brzuch zaznaczony ale może to faktycznie to sadło co babcia mówi😅 piersi też mi urosły i nie mieszczą się w stanik to zaczęłam używać sportowych i jest super wygodnie polecam :))

    Bećka lubi tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 25 maja 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja noszę ten sam biustonosz co nosiłam. Ogólnie mam duze piersi ale póki co jakos nie urosły . Może troszeczkę

    Bećka lubi tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • TBK Autorytet
    Postów: 555 672

    Wysłany: 25 maja 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    Ja też miewam różne bóle, albo kłucie, albo jakby coś się odrywało przy przekręcaniu z boku (ale rzadko) więc jak widać są u większości.

    Ja wczoraj od dziadka usłyszałam, że na twarzy też się zaokrągliłam (nie wiem) ale, że dobrze mi tak 😆. Przytyłam 4 kg od początku, piersi sporo ważą, to raczej nie jest dużo, tylko w normie, oj tam.
    Brzuszek już mam spory, mama wczoraj powiedziała, że Ona miała taki na koniec ciąży 🤣

    A właściwie co myślicie, albo wiecie, jeszcze nie połowa ciąży, czy piersi jeszcze dużo mogą urosnąć? Przestaję się mieścić w największe staniki jakie miałam. Myślałam o tych do karmienia, ale to jeszcze kawał czasu. A kupić normalny, miseczka I (w tanie w sieciówkach się nie mieściłam przed ciażą) na ile mi posłuży...


    Ja już dawno kupiłam nowe, bo mi biust sporo urósł. Staniki do kp kupię dopiero w październiku, bo akurat u mnie rozmiar się na pewno zmieni.
    Z tym, że wiesz, każda ma inaczej.
    Ale rozumiem ból wydawania kasy, ja też mam niestandardowy rozmiar, więc te staniki są po prostu drogie.

    Bećka lubi tę wiadomość

  • Mel 456 Ekspertka
    Postów: 204 303

    Wysłany: 25 maja 2025, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bećka wrote:
    A właściwie co myślicie, albo wiecie, jeszcze nie połowa ciąży, czy piersi jeszcze dużo mogą urosnąć? Przestaję się mieścić w największe staniki jakie miałam. Myślałam o tych do karmienia, ale to jeszcze kawał czasu. A kupić normalny, miseczka I (w tanie w sieciówkach się nie mieściłam przed ciażą) na ile mi posłuży...


    Ja wczoraj kupiłam sobie nowe staniki, bo potrzebuję miseczkę o rozmiar większą niż dotychczas.
    Czytałam, że piersi najbardziej rosną głównie w I trymestrze i podobno już do końca ciąży rozmiar nie powinien za bardzo się zmieniać.
    Tak czy inaczej, na razie kupiłam normalne, bo w tych dotychczasowych po prostu już mi się "wylewało" z miseczek. O biustonoszach do karmienia pomyślę jesienią.

    Bećka lubi tę wiadomość

    💙 10.11.2025


    age.png
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 25 maja 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 22:50

    Bećka lubi tę wiadomość

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ