👶 Listopad 2025 👶
-
WIADOMOŚĆ
-
Fabregasowa. Mam znajome które nie miały prawie wcale biustu czyli z b maks c. Cyce im urosły duzooo i w ciąży i przy karmieniu i jak już pisałam potem zostały dwa wiszące rodzynki 🙃 Jednak tak duże rozciągniecie skóry sprawilo że nie wróciły do stanu z przed ciąży. Na pewno ilość dzieci ma też znaczenie. Czwórkę wykarmić no to jest coś 😁Ja np syna wcale nie karmiłam że względu na Jego chorobę. Core karmiłam . Myślę że nie bez znaczenia że większość życia ćwiczę i co jak co ale piersi mi się moje bardzo podobają są duże , jędrne i absolutnie nie obwisłe 😁 3 miesiące po porodzie wróciłam do ćwiczeń
teraz też mam taki plan
więc nie ma reguły.
-
Ja po wizycie. Wszystko dobrze, ale Liwia/Tosia w ogóle nie współpracowała, więc mam tylko zdjęcie jednego oka i jednej dłoni 😂😂 była tak zwinięta i tak kopała nogami, że mimo wielu prób, Pani doktor nie dala rady zrobić żadnego, normalnego zdjęcia 😁 udało się zrobić pomiar główki i kości udowej, wyszły dobrze. Serduszko bije 154 na minutę, łożysko się podniosło, szyjka 4,05cm, więc wszystko pięknie 😍😍 następna wizytę mam 23.07 od razu razem z prenatalnymi
jestem szczęśliwa i dostałam doładowanie spokoju na kolejny miesiąc ❤️
anna.90, Jjkm97, Foxy96, psaj91, Asia091, Paulivvv, Domisiek, edka85, Kropka89, Majlen, Zumi, Ilka96, Karolina835, kalinok, izzou97, nnaciaa, wellwellwell, nick nieaktualny, Rudka, Bećka lubią tę wiadomość
👩32 🧔♂️38
Starania od 01.2025
PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
2024 zabieg zamknięcia PFO
20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9
8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷
3.11 3029g bobasa 🥹
17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

-
Zazdroszczę pozytywnie wizyt i trzymam kciuki za dzidziulki ☺️
-
Fabregasowa wrote:Aniu a powiesz jaki to sklep dokładnie?🙂 chociaż my pewnie podjedziemy do fotelik.info/expert
Do mamusi karmiących- jak wasze piersi po karmieniu? Czy one kiedyś wracaja do poprzedniego kształtu czy stają sie na stałe długie i rozciągnięte?😅
Karmiłam piersią około 4 lata. Biust zawsze miałam duży(65g/h z tych lepszych firm nie typu esotiq, gdzie to 65 g jest małe), pomimo tego, że byłam szczupła,w ciąży też dużo rósł. Po skończonym stopniowo kp cycki były jak uszy jakmnika przez dłuższy czas, ale 2 razy wróciły do dobre stanu. Nadal są duże i jędrne. Po drugim kp zostały większe niż przed ciążą.
Moim zdaniem to geny, moja mama i jej mama pomimo wieku mają bardzo ładne biusty. Babcia karmiła piersią troje dzieci, moja mama w ogóle nie kp.
Fabregasowa lubi tę wiadomość
-
Fabregasowa za to moje uda po ciąży nigdy nie wyglądały dobrze. Została taka galaretka i nawet jak ważyłam 48 kg to uda były tragiczne. Teraz w tej ciąży też właśnie udom najbardziej się przytyło 🙁 szkoda, ze na uda nie ma pushupów 🤣 no i rozstępy właśnie mam w tych rejonach. Także dziwnie tak.
-
Gratuluję udanych wizyt i spokoju na kolejny miesiąc 🥰
Ja nie wiem co to jest test ołówka.... ale chyba sobie wyobrażam jak to działa 🤣🤣 heheh ale czytałam dwa razy bo nie byłam pewna.
Ja się martwię też o swój biust chociaż już mi duuuzo urósł i zauważyłam że mnie codziennie boli rano i wieczorem więc coś czuję że jeszcze będzie rósł. Moje uda też są spore zawsze były ale teraz to już przesada. Ale angażuje swojego do szczotkowania, więc 3x w tygodniu bierze szczotę i jedzie. Łudzę się że to coś da 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 14:18
Zumi lubi tę wiadomość
15.03.2025 ⏸️
02.04.2025 0,93 mm + 💓
09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
09.10.2025 - 1924 g 👶 💙 -
Asia na pewno lepiej coś robić niż nic
też mam taką metodę 😁
TBK lubi tę wiadomość
-
Ja myślę, że z piersiami to niestety loteria, może genetyka? Dla porównania - moja babcia, trzy wykarmione córki i na starość miała jędrniejsze piersi niż ja teraz mając 30lat. (Na ironie zabrał ją rak piersi.) Ale już moja mama - tylko jedna ciąża ale piersi urosły jej bardzo i niestety nie wróciły już do poprzedniego stanu i zostało sporo skóry. Za to mama nie ma ani jednego rozstępu gdziekolwiek i nie wiadomo co lepsze, a co gorsze 😅12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.
🍀 12.03.2025 ⏸️
🍀 01.04 - jest ❤️
🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
🍀 12.08 - 780g 💙
🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
🍀 07.10 - 2000g 💙
🍀 29.10 - 2500g 💙
🍀 12.11 - 2900g 💙
🍀 22.11 - 3050g 💙
💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

-
Co do III prenatalnych ja również będę robić, ale jeszcze nie orientowałam się kiedy 🙂 Zazdroszczę Wam cen prenatalnych, ja za każde 600zł ….12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.
🍀 12.03.2025 ⏸️
🍀 01.04 - jest ❤️
🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
🍀 12.08 - 780g 💙
🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
🍀 07.10 - 2000g 💙
🍀 29.10 - 2500g 💙
🍀 12.11 - 2900g 💙
🍀 22.11 - 3050g 💙
💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

-
Domisiek wrote:Co do III prenatalnych ja również będę robić, ale jeszcze nie orientowałam się kiedy 🙂 Zazdroszczę Wam cen prenatalnych, ja za każde 600zł ….
A czemu nie masz I i II prenatalnych na NFZ? Przecież są refundowane dla wszystkich, nawet jak prowadzisz ciążę prywatnie. Ja normalnie w prywatnym gabinecie miałam zrobione prenatalne na NFZ👩32 🧔♂️38
Starania od 01.2025
PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
2024 zabieg zamknięcia PFO
20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9
8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷
3.11 3029g bobasa 🥹
17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

-
Ania 89 wrote:Fabregasowa. Mam znajome które nie miały prawie wcale biustu czyli z b maks c. Cyce im urosły duzooo i w ciąży i przy karmieniu i jak już pisałam potem zostały dwa wiszące rodzynki 🙃 Jednak tak duże rozciągniecie skóry sprawilo że nie wróciły do stanu z przed ciąży. Na pewno ilość dzieci ma też znaczenie. Czwórkę wykarmić no to jest coś 😁Ja np syna wcale nie karmiłam że względu na Jego chorobę. Core karmiłam . Myślę że nie bez znaczenia że większość życia ćwiczę i co jak co ale piersi mi się moje bardzo podobają są duże , jędrne i absolutnie nie obwisłe 😁 3 miesiące po porodzie wróciłam do ćwiczeń
teraz też mam taki plan
więc nie ma reguły.
O wypraszam sobie, przed ciaza miałam 70/75-B/C, to wcale nie nic 🤣🤣🤣
Domisiak, dlaczego płaciłaś za prenatalne?🙄 powinnaś mieć pełna refundację na NFZ lub z pakietu pracowego jakiegoś
psaj91, Nadzieja32, wellwellwell lubią tę wiadomość
-
Hejo 😊
Ja dziś po drugich prenatalnych, wszystko wzorowo 🥰
Nasza dziewczynka dziś waży 405 g i ma około 21cm, wszystko w normie, pomiary kości i narządy, łożysko na tylnej ścianie wysoko ☺️
Domisiek, anna.90, Paulivvv, Zumi, Apatheia, Mel 456, kalinok, psaj91, Kropka89, Asia091, nnaciaa, Fabregasowa, wellwellwell, nick nieaktualny, Rudka, Foxy96, Bećka lubią tę wiadomość
♀️29
PCOS
🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )
✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P -
Ja też chodzę prywatnie do lekarza, a prenatalne pierwsze jak i drugie miałam robione przez tego samego lekarza prowadzącego na nfz ,tyle że w przyszpitalnej przychodniNadzieja32 wrote:A czemu nie masz I i II prenatalnych na NFZ? Przecież są refundowane dla wszystkich, nawet jak prowadzisz ciążę prywatnie. Ja normalnie w prywatnym gabinecie miałam zrobione prenatalne na NFZ
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2025, 15:39
♀️29
PCOS
🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )
✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P -
Nadzieja32 wrote:A czemu nie masz I i II prenatalnych na NFZ? Przecież są refundowane dla wszystkich, nawet jak prowadzisz ciążę prywatnie. Ja normalnie w prywatnym gabinecie miałam zrobione prenatalne na NFZ
Jeżeli bym robiła u innego lekarza, który ma umowę z NFZ to tak. To jego prywatny gabinet, on bezpośrednio nie ma umowy z NFZ więc nie może wykonać badania na fundusz. 🥲☹️12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.
🍀 12.03.2025 ⏸️
🍀 01.04 - jest ❤️
🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
🍀 12.08 - 780g 💙
🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
🍀 07.10 - 2000g 💙
🍀 29.10 - 2500g 💙
🍀 12.11 - 2900g 💙
🍀 22.11 - 3050g 💙
💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

-
Fabregasowa wrote:O wypraszam sobie, przed ciaza miałam 70/75-B/C, to wcale nie nic 🤣🤣🤣
Domisiak, dlaczego płaciłaś za prenatalne?🙄 powinnaś mieć pełna refundację na NFZ lub z pakietu pracowego jakiegoś
Co do płatności za prenatalne to napisałam wyżej - prywatny gabinet bez umowy z NFZ niestety.
Co do pakietu pracowego to mam, nawet w full opcji bo jestem pracownikiem prywatnej służby zdrowia 🙂 Ale powiem tak - poziom ginekologów w województwie mazowieckim w tej firmie jest na takim poziomie, że pomimo bycia pracownikiem i możliwości prowadzenia ciąży za darmo (pakiet też mam za darmo) to tej ciąży tam nie prowadzę i to chyba mówi samo za siebie 😅 Badania z krwi robie sobie tylko tam za darmo na życzenie.12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.
🍀 12.03.2025 ⏸️
🍀 01.04 - jest ❤️
🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
🍀 12.08 - 780g 💙
🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
🍀 07.10 - 2000g 💙
🍀 29.10 - 2500g 💙
🍀 12.11 - 2900g 💙
🍀 22.11 - 3050g 💙
💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

-
Tak jak Majlen napisała, że lekarz jej robił prenatalne w innej przychodni gdzie była umowa. Mój lekarz na NFZ pracuje tylko w szpitalu na izbie przyjęć ginekologicznej. Przyjmuje porody etc. natomiast w ramach poradni nie przyjmuje w ogóle na NFZ, tylko swój prywatny gabinet i jedna prywatna placówka. Niestety nawet jak badania są refundowane, a umowy z NFZ nie ma to nie da się tego przeskoczyć. Zależało mi na tym by właśnie ten lekarz wykonywał te badania bo jest z tego znany, robi dobrą robotę, więc już nie kombinowałam z NFZ gdzieś indziej.12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.
🍀 12.03.2025 ⏸️
🍀 01.04 - jest ❤️
🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
🍀 12.08 - 780g 💙
🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
🍀 07.10 - 2000g 💙
🍀 29.10 - 2500g 💙
🍀 12.11 - 2900g 💙
🍀 22.11 - 3050g 💙
💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

-
Tzn ten mój ginekolog, to on ma tylko prywatny gabinet. W przychodni nie przyjmuje na wizyty, tylko same prenatalne wykonujeDomisiek wrote:Tak jak Majlen napisała, że lekarz jej robił prenatalne w innej przychodni gdzie była umowa. Mój lekarz na NFZ pracuje tylko w szpitalu na izbie przyjęć ginekologicznej. Przyjmuje porody etc. natomiast w ramach poradni nie przyjmuje w ogóle na NFZ, tylko swój prywatny gabinet i jedna prywatna placówka. Niestety nawet jak badania są refundowane, a umowy z NFZ nie ma to nie da się tego przeskoczyć. Zależało mi na tym by właśnie ten lekarz wykonywał te badania bo jest z tego znany, robi dobrą robotę, więc już nie kombinowałam z NFZ gdzieś indziej.♀️29
PCOS
🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )
✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P -
Majlen wrote:Ja też chodzę prywatnie do lekarza, a prenatalne pierwsze jak i drugie miałam robione przez tego samego lekarza prowadzącego na nfz ,tyle że w przyszpitalnej przychodni
To ja nawet nie musiałam jechać do przychodni tylko miałam u tej samej lekarki w gabinecie 😁
Majlen lubi tę wiadomość
👩32 🧔♂️38
Starania od 01.2025
PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
2024 zabieg zamknięcia PFO
20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9
8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷
3.11 3029g bobasa 🥹
17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc






