Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:16

    Klekotka, Asia091 lubią tę wiadomość

  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za polecenie :)

  • Bećka Autorytet
    Postów: 435 551

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czułam się dobrze, po tej glukozie, nie jestem pewna czy to dobrze 😅 Dopiero zjadłam śniadanie 😑 z euthyroxem musiałam odczekać.

    Dzięki Dziewczyny za info jak to było u Was. Pamiętam, że moja siostra po karmieniu odstawiała synka od piersi i Jej się lało 🤣 Wydaje mi się, że ciąże przechodzę podobnie i może być tak z ilością mleka 🫣

    Paulivvv W temacie dostawki, to najpierw myślałam espiro cloud, ale nie wiedziałam, że tak dużo jest dostawek na rynku 😆 Też zobaczyłam tą Kinderkraft nest up2 i chyba na nią się zdecyduję. Mały będzie miał swój pokój i "normalne" łóżeczko, więc ta dostawka teoretycznie będzie ze mną w sypialni na jakieś pół roku jak dobrze pójdzie, albo jeździć ze mną po mieszkaniu później-zobaczymy. Ma dobre opinie i 10 lat gwarancji.

    Paulivvv lubi tę wiadomość

    86' 👩🏼
    endometrioza III/IV stopnia, wąskie endometrium, hashimoto, niedoczynność tarczycy

    event.png


    17.02 FET 🌞
    Beta 26.02-157 03.03-1861 11.03-17053 🥹
    15.10 37+0 Przemek 2730 g 54 cm 🥳🥰💕
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:14

    Agni97 lubi tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Mmagda389 Ekspertka
    Postów: 225 154

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wcześniej sprawdziła się butelka od MAM inne nie wchodziły w grę 🙈 minus to miarka bo jak dziecko je mniej to nie widać ile dokładnie zjadło a teraz to niemamy niczego jeszcze i jakoś nie podróże mi z tym wszystkim 🤣

  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Psaj91 - zaskoczyłaś mnie 😅 ale jak słaba atmosfera i dużo się dzieje to ja wiem sama po sobie że od kiedy jestem na L4 bo mam spokój głowy i psychicznie nie męczą mnie Ci ludzie, nawet z którymi pracuje. Szczerze mówiąc nawet tam nie zaglądam bo usłyszałam od współpracownicy, że przez moje L4 mają więcej pracy i że Ona w ciąży to na czworaka zapieprzała i wszystko robiła w domu "niby śmiechem żartem" ale pomyślałam że w d... mam takie słowa i Bejbiś najważniejszy.
    Czy Wy wszystkie macie już spotkania z położnymi za sobą? Bo ja się zebrać nie mogę do przychodni. Ale myślę że jutro sobie pójdę i popytam co i jak zobaczymy co mi mądrego kobieta powie. Jakieś propozycje pytań które mogę jej zadać?

    Co do smoczków i butelek to ja nie wiem zupełnie nic, nadal nie wiem czy będę karmić piersią. Wiem że to najlepsze co może być dla dziecka ale nie wiem czy w ogóle chce karmić piersią proszę mnie nie linczować 🫣 bo po prostu nie jestem zdecydowana. Pewnie pogadam o tym z tą położną.

    Dostawki nie będę kupować (chyba) tylko docelowo łóżeczko chyba że mały będzie się darł że aż psy zaczną wyć na osiedlu to wtedy kupimy dostawkę.

    Ja za tydzień mam krzywą cukrową .. i też lekarz wspomniał żebym kupiła tą cytrynową - podobno smaczne 😋
    Obecnie mój prowadzący jest na boskim urlopie pewnie gdzieś na wyspach.. ważne żeby do mnie wrócił bo ja bez niego to nic nie wiem a zawsze odpisze czy zadzwoni a tak ?? To ja muszę w domu siedzieć żeby nic się złego nie stało.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wellwellwell wrote:
    Bećka powodzenia z krzywą i kciuki za dobre wyniki. 🤞

    Ja sie ciesze, ze troche jeszcze popracowalam w ciazy (w zeszlym miesiacu dostalam awans, o ktory walczylam odkad wrocilam po macierzyńskim 🥲), ale juz teraz czuje, ze juz doooosc i z checia wykorzystam opcje na troche wolnego. 🤪

    To miło z ich strony ze Ci dali pomimo ciazy - chociaż pracowałaś na to dlugo 🙂 nie zawsze pracodawcy zachowują sie fair... 😉

    wellwellwell lubi tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również slyszalam dobre opinie o butelkach philips avent natural response i takie chciałabym kupic, liczę ze młoda zaakceptuje bo jedno-dwa karmienia dziennie chciałabym oddać tatusiowi🙂

    Asia, ja juz sie spotkałam z polozna, mam czesc online na Google meet (super dla mnie) a kilka stacjonarnie, do niektórych ma zapraszać tez partnerow. Jak pytała o to jak chce karmić i jej przekazałam swoją wersje, to powiedziała ze zmierzy mi brodawki by odpowiednio dobrać lakatator i poleci odpowiednie butelki - jak cos bede wiedziala to wrzucę wiecej 😀

    Powiem Wam, ze cudne jest to lato dla mnie, deszcze mi wogole nie przeszkadzają a te 25stopni to idealna temperatura do życia- w ciazy lub bez 😀

    Asia091, wellwellwell, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ja tez nie wiem jak nadal będę chciała i przede wszystkim na co będą możliwości. Przygotowuje się na dwie opcje, ale sama nie jestem przekonana do KP, dlatego jeśli nie to chociaż przez pierwsze miesiące chciałabym KPI. Bez większego stresu staram się podejść do tego tematu.

  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy oglądać wózki Junama i wybraliśmy nasz Junama Elegant w kolorze beżowym 😍
    @Zumi jeśli masz chęć to możesz dać swoją ocenę co myślisz ale na 99% bierzemy go💕

    https://allegro.pl/oferta/junama-ellegante-wozek-4w1-z-baza-isofix-i-fotelikiem-cosmo-02-beige-17582140750

    Znalazłam sklep w Tychach i cena jest za 2650 zł

  • psaj91 Autorytet
    Postów: 747 1054

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:16

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wiem czy bede karmic piersia, mam dylemat glownie przez to ze mam trudne brodawki i mnie to stresuje, jestem bardziej w kierunku KPI a jak bedzie meczarnia to MM i trudno 😬. Przez to narazie nie kupuje ani laktatora ani nakladek, kompresow itd. Poczekam na spotkania z polozna i to przegadamy.

    Ja chce kupic butelke avent natural response szklana, zastanawiam sie czy dwie stykna zwlaszcza, ze nie wiem jak to bedzie z karmieniem 🙈.

    A jesli chodzi o wyprawke apteczna to kiedy planujecie robic zamowienie? :)

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka ja mam w koszyku na Gemini. Pewnie we wrześniu kupię :)

  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna.90 wrote:
    Klekotka ja mam w koszyku na Gemini. Pewnie we wrześniu kupię :)

    Wlasnie ja tez i cena koszyka mnie przeraza 😂😅

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabregasowa wrote:
    To miło z ich strony ze Ci dali pomimo ciazy - chociaż pracowałaś na to dlugo 🙂 nie zawsze pracodawcy zachowują sie fair... 😉

    Tak, tez bylam zaskoczona i nie spodziewalam sie, ze sie doczekam, ale menadzerka mi powiedziala, ze bardzo walczyla zebym dostala to, bo wie, ze po powrocie bedzie mi juz calkiem ciezko cos udowodnic, takze bardzo mi bylo milo 🥹 i jak widac sa tez porzadni ludzie na tym swiecie ❤️
    No i wlasnie dlatego nie bylo mi tak ciezko długo pracowac w ciazy teraz, bo mam naprawdę spoko atmosfere. Przy pierwszej ciazy bylo zupelnie inaczej i ucieklam po pierwszych prenatalnych, mimo ze firma ta sama; jak widac wystarczylo, ze zmienili sie ludzie i okoliczności.
    Takze ja calkowicie was rozumiem jesli korzystacie szybko z l4. :)

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i wgl kupiliśmy fotelik.
    Finalnie wahaliśmy się między Cybex Cloud T a Cybex Cloud G, i stanęło na tym G - dla nas tam nie było zbyt dużych różnic takich „znaczących”, więc na korzyść dla G przemówiła trochę mniejsza waga niż w T.
    Wzięliśmy to w jakieś wersji „plus” jeśli chodzi o tkaninę, że jest bardziej przewiewna.
    Naszą sztukę mamy mieć w domu chyba jutro, bo chcieliśmy kolor Almond Beige, a nie było go odrazu na miejscu.

    wellwellwell, Bećka, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Messenger-creation-30-B02096-11-BA-49-CA-866-F-E2-C23-AE0-B794.jpg

    Przyszła mi kolejna dostawa 😁

    Paulivvv, wellwellwell, Bećka, Agni97, Domisiek, Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka wrote:
    Ja tez nie wiem czy bede karmic piersia, mam dylemat glownie przez to ze mam trudne brodawki i mnie to stresuje, jestem bardziej w kierunku KPI a jak bedzie meczarnia to MM i trudno 😬. Przez to narazie nie kupuje ani laktatora ani nakladek, kompresow itd. Poczekam na spotkania z polozna i to przegadamy.

    Ja chce kupic butelke avent natural response szklana, zastanawiam sie czy dwie stykna zwlaszcza, ze nie wiem jak to bedzie z karmieniem 🙈.

    A jesli chodzi o wyprawke apteczna to kiedy planujecie robic zamowienie? :)

    Ja z aptecznej wyprawki to kompletnie nie wiem co zamówić 🙈

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • anna.90 Autorytet
    Postów: 469 458

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klekotka wrote:
    Wlasnie ja tez i cena koszyka mnie przeraza 😂😅
    To u nas nie ma tragedii :D ogólnie nie chce przesadzać, minimalizm próbujemu zachować. Ogólnie nam położna sugerowała sama żeby podejść do tematu racjonalnie wychodzę z założenia że jeśli będzie potrzeba to można dokupić/zamówić coś.

  • kalinok Autorytet
    Postów: 356 805

    Wysłany: 4 sierpnia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 23:49

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 👶🏻 🐈‍⬛🐈

    01.2025 💔 7tc

    22.03 - II
    22.11 (39+2) O 🩵💙

    age.png
‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ