Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • Zumi Autorytet
    Postów: 1407 2014

    Wysłany: 26 grudnia 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kropka ja bym nie zasnęła po takiej akcji 😮 bardzo współczuję stresu. My 2 lata temu prawie podpaliliśmy mieszkanie węgielkiem od kadzidła. Dostaliśmy taki zestaw na mszy u nas w kościele. Ten węgielek daliśmy na szklaną podstawkę i jak pękła to węgielek zaczął przypalać obrus...Teraz nawet świeczek w domu nie palę.

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱29🧑32
    08.2024 rozpoczęcie starań o pierwszą dzidzię
    30.09.2024 💔 5 tydz. cb
    25.01.2025 💔 6 tydz. był pęcherzyk
    02.03.2025 ⏸️😍
    12.03.2025 🩺⚪0,48 cm pęcherzyk 😍 (5+2)
    21.03 2025 🩺💗jest serduszko, zarodek 0,55 cm (6+2)
    18.04.2025 🩺🐥 3,46 cm człowieczka (10+0)
    08.05.2025 🩺będzie chłopczyk 💙 (13+0)
    12.05.2025 🩺 I prenatalne 7,2 cm zdrowego bobasa 💙 (13+4)
    07.07.2025 🩺 II prenatalne 430 g bobasa 💙 (21+4)
    02.09.2025 🩺 III prenatalne 1568 g kawalera 💙 (29+3)

    termin 12.11.2025 🙏🏻
    indukcja 5.11.2025 🏨

    narodziny Jasia 6.11.2025

    🏥Cukrzyca ciążowa, Hashimoto, MTHFR (C677) i (A1298) ➡️ hetero, Czynnik V R2 (H1299) ➡️ hetero
    💊Clexane 4000 j.m, Sorbifer durules, Letrox 50/75, Prenatal Duo/Pueria Duo active, Aspargin, Sanprobi Superformula, Laktoferyna, Witamina B12

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się melduję z nocnego karmienia, po 6 h (!!!!! 🤞) snu Ignaś tak jadł cyca że ledwo zdążył połykać 😅 opróżnił go mam wrażenie że w 5 sekund, teraz nad drugim się delektuję (chyba wcina deser) trochę przysypia a ja jeszcze męża budziłam żeby nastawił butle bo na bank mam mało pokarmu 🙈i będzie mu mało.

    Kropka straszne przeżycia jak czytałam to aż mi się moja akcja przypomniała jak Ignaś się dusił. Dobrze, że nic się nie stało Stasiowi! 🥺
    Mój mąż uwielbia takie te wszystkie zapachowe świece ja to średnio i też kiedyś gasiłam taki mini pożar świecy. Mało w gacie nie zrobiłam wtedy i zakazałam kategorycznie palenia tych pierdół.

    Ignacy się już śpi więc butelka się nie przyda 😎 chyba że wstanie za 2h 🤔

    Kropka89, Zumi lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz zaczynam miec dosc tego KP… nie tak to mialo wygladac. Ze starsza corka przystawianie bylo przyjemne, jak konczyla sie moja przygoda z kp wtedy to chcialo mi sie plakac, ze tak wspanialy czas i bliskosc strace.
    Teraz sie czuje jakby mi ktos non stop tatuowal brodawki, ciagle drapanie i klucie. Gdyby nie starsza corka w zlobku to pewnie bym to juz olala, ale zalezy mi na tym zeby mala miala jakas dodatkowa ochrone przed wirusami. Po tych wszystkich dniach wolnych umowie sie w koncu do CDL, na wizyte do fizjo caly czas czatuje az sie cos zwolni, bo terminy na luty…

    Kropka wspolczuje stresu, dobrze, ze tylko na strachu sie skonczylo.
    A jak z twoim przystawianem, poprawilo sie cos?

    My na swieta bylismy sami pierwszy raz, nie chcialam fundowac malej za duzo wrazen. Do mojej rodziny musielibysmy jechac kawalek i tez tak średnio ze spaniem dla nas wszystkich by bylo. Z tesciami nawet nie mialam ochoty spedzac tego czasu. Moja mama dzien przed wigilia przywiozla nam jedzenie, wiec bylo pysznie tak czy siak. 😊

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:43

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bobas ma już dziś 2 miesiące, nie wiem jak to jest możliwe, tak mi to jakoś przeleciało że się czuje jakby on się tydzień temu urodził 🥲

    Wgl znaleźliśmy dla naszego wiecznie znudzonego dziecka coś, co nie nudzi mu się po 10min (tylko po 20 😂) - tukan z Fisher Price. Już ręka boli czasem od nakręcania go ale bobas się cieszy, chyba najbardziej podoba mu się ten dźwięk.

    Zumi lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Rudka Autorytet
    Postów: 555 739

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie rozmiary pieluch noszą Wasze bobasy? My jestesmy na wielo ale czasem używamy jednorazowych i nie mogę się wtrafić bo większość 2 jest za mała a 3 są niby ok ale nie jestem pewna czy trochę nie za duże 🫣 mała waży ponad 5kg

    🧞‍♀️34l 🧞‍♂️37l
    💙K 11l
    🩷A
    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudka wrote:
    Jakie rozmiary pieluch noszą Wasze bobasy? My jestesmy na wielo ale czasem używamy jednorazowych i nie mogę się wtrafić bo większość 2 jest za mała a 3 są niby ok ale nie jestem pewna czy trochę nie za duże 🫣 mała waży ponad 5kg

    U nas w tej chwili:
    Pampers Premium Care - wykańczamy paczkę z rozmiarem 1 i zaczynamy rozmiar 2, te 1 już są takie na pograniczu.
    Dada Extra Care rozmiar 3 - rozmiar 2 już był za mały przy nóżkach, bardzo go obciskały aż zostawały mu ślady po tych gumkach.

    Bobas waży 4,5kg i ma 58cm obecnie.
    Ogólnie tyłek ma dość wąski ale pulchne nóżki.

    Rudka lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wellwellwell, nic się nie poprawiło :( Póki co jestem 100% mama KPI….dobrze ze ten laktator daje radę ale boję się już o silniczek…Przystawiłam Stasia np dziś w nocy bo coś źle założyłam jedną muszlę i patrzę po 15 min a tam nic nie ściągnęło i taaaaaki wkurz że hej miałam to mówię do siebie dobra, to musi dzidziuś ściągnąć to trudno. I ściągnął nie powiem, najadł się chyba nawet ale boli mnie do teraz…Nie wiem już co jest nie tak, podobno teraz musi mu się zagoić ta błonka i może dopiero wtedy nie będzie się bał używać nowego sposobu jedzenia (tak mówi neurologopeda). Patrzyłam do przyjaciółek ale albo nie umiem w to forum albo jeszcze nie pisałaś?

    Stasio je już o wiele więcej (potrafi i 120ml) i śpi potem o wiele dłużej, nie budzę już go bo widać że ładnie przybiera. Lubi jak ma mega ciepło (nawet teraz ubrałam go w bluzę z kapturem i kaptur na głowę 😁 - myśli że idziemy na spacer i zasnął sam hahaha)

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas aktualnie waga 5285g i nosimy pampers premium 2. Dady 2 chyba robily sie juz male bo gumki odciskaly sie na nozkach.

    Rudka lubi tę wiadomość

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziłam, że muszę Wam to napisać bo to hit hitów. XD Dowiedziałam się od mojej teściowej (a w zasadzie usłyszałam w słuchawce złote rady do męża), że nasz Leoś nie chce spać bo ja ZA DUŻO SPAŁAM W CIĄŻY. XDD

    Czy teściowa była tą osobą, która najgłośniej krzyczała „wyśpij się na zapas”? Być może. 😂
    To, że jakoś od 33tc nie spałam prawie w ogóle pominę. 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2025, 13:15

    Kropka89, Fabregasowa, edka85, Zumi, psaj91, Asia091, Klekotka, kalinok, Dahlia, izzou97, a_aandzela lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka89 wrote:
    Wellwellwell, nic się nie poprawiło :( Póki co jestem 100% mama KPI….dobrze ze ten laktator daje radę ale boję się już o silniczek…Przystawiłam Stasia np dziś w nocy bo coś źle założyłam jedną muszlę i patrzę po 15 min a tam nic nie ściągnęło i taaaaaki wkurz że hej miałam to mówię do siebie dobra, to musi dzidziuś ściągnąć to trudno. I ściągnął nie powiem, najadł się chyba nawet ale boli mnie do teraz…Nie wiem już co jest nie tak, podobno teraz musi mu się zagoić ta błonka i może dopiero wtedy nie będzie się bał używać nowego sposobu jedzenia (tak mówi neurologopeda). Patrzyłam do przyjaciółek ale albo nie umiem w to forum albo jeszcze nie pisałaś?

    Stasio je już o wiele więcej (potrafi i 120ml) i śpi potem o wiele dłużej, nie budzę już go bo widać że ładnie przybiera. Lubi jak ma mega ciepło (nawet teraz ubrałam go w bluzę z kapturem i kaptur na głowę 😁 - myśli że idziemy na spacer i zasnął sam hahaha)

    To moja polozna srodowiskowa ma teorie, ze mala boli ta rana i dlatego nie otwiera szeroko buzi i zeby jej dawac paracetamol… ale jakos nie przekonuje mnie ta teoria i nie bede w ciemno ladowac lekow w dziecko. Czytam jakies grupy o KP na fb to dziewczyny pisza, ze podciecie wedzidelka to nie wszystko i teraz dluga praca z neurologopeda i fizjo potrzebna… tylko jak przetrwac w tym bolu do czasu az bedzie lepiej i czy w koncu bedzie lepiej jak juz bobas tyle czasu je w zlej pozycji? Ehh

    Kurcze, kliknelam dodaj do przyjaciolek i chyba nie moge napisac do ciebie dopoki nie zaakceptujesz mojej prosby. Tez srednio ogarniam tutaj te funkcje. 🙈

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas waga 4,5kg i jeszcze uzywamy Dada zlotych 2, ale juz kupilam 3 i jak skoncze opakowanie tamtych to zaczynam z 3. 2 jeszcze niby daja rade, ale juz sie wydaja male.

    Rudka lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:43

    Domisiek, Klekotka, Zumi, izzou97 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek uśmiałam się 😂😂

    U nas dziś Tosia była od rana do 12:30 nieodkładalna co raczej się nie zdarza. W ciągu 4,5h domagała się cyca 4 razy i normalnie jadła. Coś znowu nosek ma przytkany i już się boję czy to nie znowu katar, ale spadła nam wilgotność w mieszkaniu z 55-60% na 45% to może dlatego. Dziś też się przekonałam, że Antosia nie jest ciepłolubna. Spadła nam też temperatura w mieszkaniu, z reguły mamy 21,5-22 stopnie, a dziś tak się waha 20,8-21,2 i mi jakoś zimniej, musiałam ubrać bluzę, więc uznałam, że Tosi też ubiorę i troszkę cieplejsze spodenki. Budziła się co chwilę dosłownie, jak tylko ją odkładałam i wydawała mi się ugrzana. Rozebralam bluzę, została w samym body i przebrałam spodenki na cieńsze, jak zawsze. I co? I śpi od 1,5h bez wybudzeń 😅 a teściowa przeżywa jak Tosia ma zimne rączki i na nic tłumaczenia, że u bobasów rączki mogą być zimne i sprawdza się po karku 😅

    A co do pampersów to my używamy Pampers premium care 2. Troszkę się odciskają na nóżkach, ale no 3 na bank będą za duże. Lupilu mi nie podeszło, Dada biała uczuliła, a złota jak dla mnie śmierdzi okropnie jak dziecko nasika, ale ja mam bardzo wrażliwy nos :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2025, 13:54

    Rudka lubi tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Anilorak88 Autorytet
    Postów: 760 1165

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 12:43

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1803 1633

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze bobasy też robią już dłuższą drzemkę między 11-15/16? U nas już któryś raz tak wypada, rano ma większy apetyt i ciężko mu zasnąć po nocy ale już tak koło 11/12 jeszcze raz je i potem zasypia na dłużej. Obecnie jeszcze śpi mimo że już go odkryłam. Potem pewnie znów zaśnie a najwięcej jedzenia będzie po 18:00 i do 24:00…

    Dopegyt —> Metocard (nadciśnienie)
    Pregna Plus
    Magnez (tężyczka)
    Acard 150
    ————-

    2018👦 Ignacy
    2019👦 Jan
    2023 7tc 💔
    2025 ❤️ czekamy na Stasia
    28.11 termin usg
    21.11 planowana indukcja

    age.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek wrote:
    Stwierdziłam, że muszę Wam to napisać bo to hit hitów. XD Dowiedziałam się od mojej teściowej (a w zasadzie usłyszałam w słuchawce złote rady do męża), że nasz Leoś nie chce spać bo ja ZA DUŻO SPAŁAM W CIĄŻY. XDD
    Myślałam, że już nic mnie zadziwi. A jednak 🫣
    Ale ja kiedyś od swojej teściowej też usłyszałam coś równie szałowego. Otóż gdy jej syn miał atak kolki nerkowej to twierdziła, że to wina picia wody z czajnika, który nie został odkamieniony 🤦

    Anilorak88, psaj91, Asia091, Domisiek, Klekotka, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Fabregasowa Autorytet
    Postów: 944 1165

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, ja mam teorie ze moje dziecko tak ciężko uśpić bo mi sie tyle kroków i spacerow w ciazy chciało. Nauczone by bujać to tak teraz mam 🤣 jakbym wiecej na dupie siedziala to moze by sie nauczyło w brzuchu samodzielnie zasypiać 🤣

    Domisiek, Zumi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰1990🧔1986

    Ja: niedoczynność tarczycy, po LEEP. PAI homo, MTHFR

    10.2024 19t 🩷💔
    01.2025 cb
    12.2025 🩷🌈 41+1

    age.png
  • Kasiek7 Autorytet
    Postów: 1500 959

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe dobre dziewczyny

    My dziś mamy zły dzień ,płacz non stop nic małej nie pasuje

  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 27 grudnia 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka89 wrote:
    Czy Wasze bobasy też robią już dłuższą drzemkę między 11-15/16? U nas już któryś raz tak wypada, rano ma większy apetyt i ciężko mu zasnąć po nocy ale już tak koło 11/12 jeszcze raz je i potem zasypia na dłużej. Obecnie jeszcze śpi mimo że już go odkryłam. Potem pewnie znów zaśnie a najwięcej jedzenia będzie po 18:00 i do 24:00…

    Mój tak robił od dłuższego czasu, że przed południem miał taką krótką drzemkę typu 30/40min, i potem około 12:00 zasypiał na 2/3h, a popołudniem jeszcze jedna drzemka taka 30/40min.
    Dziś nam się zepsuł bo nie robił tej długiej drzemki, za to zrobił z 10 drzemek po 15min 🤣🤣

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
‹‹ 936 937 938 939 940 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ