Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 👶 Listopad 2025 👶
Odpowiedz

👶 Listopad 2025 👶

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 stycznia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisiek, umówiłas się już do lekarza? Bo jeśli przestał przybierać i ma taki potężny refluks, to trzeba będzie pójść do gastro.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 9 stycznia, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Domisiek, umówiłas się już do lekarza? Bo jeśli przestał przybierać i ma taki potężny refluks, to trzeba będzie pójść do gastro.


    Czekam na telefon z przychodni, próbują mnie dziś wcisnąć. Tylko lekarz na Zdrowych jest od 11:00.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 10:39

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 9 stycznia, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn od wczoraj jak spał 3,5 h w ciągu dnia, po wstaniu zapomniał jak się je z cyca i ma problem żeby złapać cyca, ciumkać ciumka..ale jakoś inaczej ssie. I dziś od rana jeździ mu po brzuchu tzn przelewa mu się.
    Przyłapuje go na spaniu z otwartą buzią..zaraz mu zamykam ale to pewnie i tak nie pomaga.

    Mam do Was pytanie czy jesteście wstanie zjeść rano śniadanie? Ja zrobię o 8 a zdarza się że zjem o 12.

    Kasiek nie wiem czy to dużo ale też bym się niepokoiła na twoim miejscu. Zazdro że córa śpi w łóżeczku, ja dziś będę znowu kombinować z zdrzemką Ignasia.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 9 stycznia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:01

    edka85, wellwellwell, Dahlia, kalinok, Zumi lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Foxy96 Autorytet
    Postów: 860 1602

    Wysłany: 9 stycznia, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:01

    Ilka96, Zumi lubią tę wiadomość

    11.2025 🤱💖
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 9 stycznia, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek7 wrote:
    Dziewczyny wstawiam wam zdjęcie z ulewania mojej małej ,czy dalej to normalne ?
    6372670e47b74.jpghttps://zapodaj.net/plik-fioCAUW1FR

    Po porannym jedzeniu odbiciu i przebraniu pampersa

    Koło jej głowy też jest kałuża... A te kałuże wyżej to poprostu ją przenosiłam z mokrego

    Każdy lekarz mówi to normalne !?
    U mnie podobne ulewanie i mówią że to przejdzie. Dziecko nie traci na wadze, dobrze przybiera. Faktycznie od tygodnia ulewanie jest w małych ilościach badz wcale.
    Czy myślałyście juz o chrzcinach? Ja juz zamówiłam datę na salę 29 marzec. Jeszcze ksiądz do załatwienia, zaczynam od sali bo tu gorzej z terminem 🙂 i tak juz lipa..kwiecień zajęty, maj komunie, czerwiec nie pasuje itd.

    age.png
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 9 stycznia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia - my zazwyczaj rano korzystamy z naszego sennego bobasa i śpimy tyle ile on 😅 dziś wstał o 09:00 więc ja tak samo, najpierw go karmię i ogarniam a potem siebie i dopiero idę coś zjeść więc to tak wychodzi z 1h po wstaniu. No i zazwyczaj tyle co zdążę zjeść i np umyć butelki czy coś i on się robi senny więc idziemy się tulić do snu.

    Wgl co do snu w dzień, to Antiks ostatnio w dzień ma bunt na spanie. Jak zaśnie no to pośpi trochę, czasem 40min, czasem 2h ale jakoś tam śpi, tylko on nie chce iść spać 😂 bawi się, w pewnym momencie widać że jest senny i tak zaczyna coś tam marudzić lekko, więc próbuje go utulić na drzemkę, a on wtedy jest zainteresowany całym światem tylko nie spaniem 😂 rzuca się jak jakaś małpka, i tak po np 20/30 min walki udaje się i zasypia - ale to jest dosłownie walka. A znowu jak mu odpuszczę i nie pójdzie spać to potem jest tylko gorzej bo jest wymęczony i marudzi.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Paulivvv Autorytet
    Postów: 1222 1627

    Wysłany: 9 stycznia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa877 - my mamy zarezerwowane chrzciny na 25.01., więc Antiks będzie miał 3 miesięce. Może będzie do tego czasu jeszcze względnie grzeczny 😅

    Ale wyleciałam trochę z obiegu cen takich sal itd, bo wesele organizowaliśmy w 2023 roku więc już informacje miałam mocno nieaktualne, no i się bardzo mocno zdziwiłam tymi cenami 😅 za kilku godzinną imprezę kwoty za osobę od 200zł wzwyż.

    12.2024 7tc 👼🏼
    10.2025 A 🩵
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 9 stycznia, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas łodzkie 220 zl za 3 dania więc podobnie, a za 2 dania 179 zł. Mocno sie zastanawiam czy nie zarezerwowacx2 dania przystawki, tort będzie. A z drugiej strony ktoś powie że za skromnie. I to takie gadanie ludzi..

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 9 stycznia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie temat chrzcin to u nas temat jeszcze rzeka.. ja to nie wiem wogóle kiedy i kogo zapraszać, najlepiej to byłoby tylko chrzestni dziadkowie rodzice i tyle. Więcej tego zamieszania niż imprezy.

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Mamasitta Autorytet
    Postów: 287 197

    Wysłany: 9 stycznia, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chrzciny pojutrze 11.01. Udało sie znaleźć super miejsce w hotelu za 190zl (po starej cenie - nowa 200zl) za obiad i zimna płytę z napojami. Dobralismy jeszcze ciasta i owoce więc wyszło 210zl za osobę. No i tort wyszedł 300zl za 3kg dla 20 osób. Wszystko zależy od tego co się chce mieć to cena sie zmienia. Ale dla mnie i tak najważniejszy jest Sakrament w kościele. A impreza jaka będzie taka będzie 🙂

    Co do śniadania mnie czasem uda się zjeść gdy mała spi, czaaem jem z nią na rękach przy stole a czasem z nią na rękach na stojaco bo siedząc marudzi

    Zumi lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 stycznia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa877 wrote:
    Czy myślałyście juz o chrzcinach? Ja juz zamówiłam datę na salę 29 marzec. Jeszcze ksiądz do załatwienia, zaczynam od sali bo tu gorzej z terminem 🙂 i tak juz lipa..kwiecień zajęty, maj komunie, czerwiec nie pasuje itd.
    U mnie już po. Wykorzystaliśmy do tego okres świąteczny ;)

    Justa877 lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Justa877 Ekspertka
    Postów: 140 159

    Wysłany: 9 stycznia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    U mnie już po. Wykorzystaliśmy do tego okres świąteczny ;)
    Szybko, myślałam że u mnie wcześnie marzec 😅 chce mnieć to za sobą. Wszystko takie kosztowne.

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 9 stycznia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @edka - po lekarzu, była ta sama lekarka co pisałam Well, że stwierdziła wcześniej, że za szybki wypływ. Teraz stwierdziła, że ma za słabe mięśnie brzucha i to dlatego i za mało leżymy na brzuszku xD W ogóle rzuciła komentarzem, że „ulewanie nie jest wskazaniem do odwołania szczepienia”. Nie bardzo zrozumiałam. Nie o to pytałam, nie z tym przyszłam, poczułam się jak jakiś antyszczepionkowiec, a sama zaznaczałam, że proszę o wizytę na dzieciach zdrowych bo dziecko nie ma oznak infekcji… a co do wagi to stwierdziła, że przyrosty w normie bo od wizyty patronażowej, tej pierwszej to w normie przybiera. Nie mam przekonania czy tak to powinno być liczone, zważając na to, że mały te pierwsze dwa tygodnie to przybierał jak szalony i w 3 dni przekroczył wagę urodzeniową, ale nie znam się.

    Także ja sobie poradzę po prostu prywatnie, mąż dopyta jeszcze pediatrów u siebie w pracy.

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Domisiek Autorytet
    Postów: 709 1181

    Wysłany: 9 stycznia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Mam do Was pytanie czy jesteście wstanie zjeść rano śniadanie? Ja zrobię o 8 a zdarza się że zjem o 12.

    Jest 13:50, ja jeszcze nawet nie pomyślałam o śniadaniu, ale nie narzekam - ma to swoje plusy w postaci -15kg od porodu XDDD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia, 13:52

    Asia091, Zumi lubią tę wiadomość

    12.2024 - odstawienie AH po 14 latach.

    🍀 12.03.2025 ⏸️
    🍀 01.04 - jest ❤️
    🍀 06.05 - panorama + prenatalne = zdrowy syn! 💙
    🍀 10.06 - 170g szczęścia 💙
    🍀 02.07 - II prenatalne, 300g zdrowego syna 💙
    🍀 12.08 - 780g 💙
    🍀 09.09 - III prenatalne, 1315g kawalera 💙
    🍀 07.10 - 2000g 💙
    🍀 29.10 - 2500g 💙
    🍀 12.11 - 2900g 💙
    🍀 22.11 - 3050g 💙

    💙 28.11.2025, 40+6, Leoś, SN, 3020g, 54cm, 10/10💙

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 stycznia, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chrzciny, jeśli mąż ogarnie to będą 😅 ja bym nie chrzciła, ale nie będę wojować, bo wielu osobom z rodziny na tym zależy. Będzie starsza to sama zadecyduje czy chce przynależeć do kościoła katolickiego. My braliśmy ślub kościelny jednostronny, ja miałam sam cywilny, mąż kościelny. Mówiłam mężowi, że jak chce chrzcić to ok, ale ja nic nie ogarniam, bo po ogarnianiu ślubu i wesela, na samą myśl mi się odechciewa 😅 więc u nas będą chrzciny jak mąż się zabierze za ogarnianie, więc nieprędko 😂 jeszcze musi znaleźć kościół, w którym ksiądz nie będzie każdego rodzica osobno pytał czy chce chrzcić (jak byłam dwa razy na chrzcinach to do mikrofonu każdy rodzic z osobna odpowiadał, że tak), bo ja kłamać nie będę i nie dam rady odpowiedzieć, że tak 😅

    Fabregasowa, Domisiek, Asia091, Dahlia, Ilka96 lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • Klekotka Autorytet
    Postów: 373 562

    Wysłany: 9 stycznia, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj moje dzecie walnelo takie kupsko ze masakra. Trzymalam Blancie na rekach na kanapie i zaczela pchac xD po chwilii mi się zrobily cieple spodnie 😂 kupa byla na jej body, spodenkach, moich spodniach i koszulce. Strasznie wodniste i zielone sa kupy po tym bebilon comfort.

    My ogarniamy chrzciny na 22.02 i dlatego sie boje jakby zrobila wlansie taka kupe wtedy 😂🫣. U nas bedzie tylko nasze rodzenstwo z rodzinami, dziadkowie i prababcia. Gdybyśmy zapraszali wszystkich to wyszloby kolo 60 osob.

    ⏸️25.02.2025
    ❤️21.03.2025
    🩷25.05 it’s a girl!
  • izzou97 Autorytet
    Postów: 605 1255

    Wysłany: 9 stycznia, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zielonych kup, to nam się ostatnio takie zdarzają i zaczęłam lekko panikować, ale doczytałam, że w okolicach 10-11 tygodnia życia w mleku z piersi zwiększa się ilość laktozy i my brzuch może chwilowo nie wyrabiać z trawieniem. Tak piszę, jakby kogoś to miało jeszcze uspokoić 😅 od dziś włączyłam delicol po kilka kropelek przed karmieniem i zobaczymy

    wellwellwell, Asia091, Foxy96, Zumi lubią tę wiadomość

    10.2025 🩵
    ✨Kto martwi się na zapas, martwi się podwójnie ✨

    age.png
  • Nadzieja32 Autorytet
    Postów: 1772 2559

    Wysłany: 9 stycznia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie delicolu, to polecam zmienić na Mamalac Enzym, bo delicol to sam cukier. Aż 55g w 100ml 🙈🙈🙈🙈🙈

    TBK, Fabregasowa lubią tę wiadomość

    👩32 🧔‍♂️38
    Starania od 01.2025
    PCOS, IBS, tężyczka utajona, nieregularne cykle, arytmia
    2016 usunięcie potworniaka jajnika, z zachowaniem jajnika
    2024 zabieg zamknięcia PFO

    20.03. ⏸️ beta 26,5, progesteron 22,9

    8.04 jest zarodek z bijącym ❤️
    27.05 wszystko dobrze, wyniki Sanco - zdrowa dziewczyna 🩷

    3.11 3029g bobasa 🥹
    17.11 indukcja z powodu nadciśnienia od 31tc

    age.png
  • wellwellwell Autorytet
    Postów: 4790 5588

    Wysłany: 9 stycznia, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja32 wrote:
    U nas chrzciny, jeśli mąż ogarnie to będą 😅 ja bym nie chrzciła, ale nie będę wojować, bo wielu osobom z rodziny na tym zależy. Będzie starsza to sama zadecyduje czy chce przynależeć do kościoła katolickiego. My braliśmy ślub kościelny jednostronny, ja miałam sam cywilny, mąż kościelny. Mówiłam mężowi, że jak chce chrzcić to ok, ale ja nic nie ogarniam, bo po ogarnianiu ślubu i wesela, na samą myśl mi się odechciewa 😅 więc u nas będą chrzciny jak mąż się zabierze za ogarnianie, więc nieprędko 😂 jeszcze musi znaleźć kościół, w którym ksiądz nie będzie każdego rodzica osobno pytał czy chce chrzcić (jak byłam dwa razy na chrzcinach to do mikrofonu każdy rodzic z osobna odpowiadał, że tak), bo ja kłamać nie będę i nie dam rady odpowiedzieć, że tak 😅

    U nas podobnie, z tym ze ja w ogole nie chcialam
    Chrzcić, rodzina z obu stron nalegala, ze oni wszystko ogarna, no i maz w zwiazku z tym powiedzial, ze on jednak chce chrzcin, wiec sie zgodzilam. Teraz to sama go pytalam co z chrzcinami, bo jak jedna juz ochrzcilismy to i druga chyba wypada; to uznal, ze jak znowu rodzina bedzie nalegac i sobie sami to ogarna to mozemy chrzcin, a jak nie to nie. 🤡
    My oboje jestesmy z katolickich rodzin, ale zadne z nad nie praktykuje… takze tak. 😅

    Nadzieja32 lubi tę wiadomość

    2023 👧🏼
    2025 👧🏼
‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ