Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 17 maja, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Aha, przed porodem sobie sprawdźcie dane do przychodni i dane waszej położnej. Neonatolog badając dziecko w drugiej dobie na porodówce będzie chciał to na druczku. Trzeba będzie wypełnić. Szpital wtedy zawuadamia położną, że wchodzicie do domu i można już do was dzwonić i się umawiać na wizytę domową.
    To o POZ wypełniałam jak mi wody odeszły ale akcja jeszcze była luźna (ale było wiadomo, że w ciągu iluś tam godzin urodzić muszę). A o położnej chyba nic, może imię i nazwisko, sama zawiadamiałam, że wyszłyśmy 🤔

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 17 maja, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informacje o przypisanej położnej można sprawdzić w IKP, w zakładce Podstawowa Opieka Zdrowotna.

    Ja akurat dobrze wspominam te wizyty domowe, oprócz takiego standardu jak ważenie moja położna pomogła mi mocno przy pielęgnacji pępka, bo niezbyt ładnie się goił.

    Szop lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 65 94

    Wysłany: 18 maja, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Ja on połóg przetrwa 😂

    Wtedy jesteśmy tak zaaferowany dzieckiem i tym, że kiepsko śpimy, że nie mamy czasu myśleć o sobie 🙂 To czas maksymalnego ogarniania nowej rzeczywistości.

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 65 94

    Wysłany: 18 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    To o POZ wypełniałam jak mi wody odeszły ale akcja jeszcze była luźna (ale było wiadomo, że w ciągu iluś tam godzin urodzić muszę). A o położnej chyba nic, może imię i nazwisko, sama zawiadamiałam, że wyszłyśmy 🤔

    Może każdy szpital inaczej robi 🤔 Mi kazali dzwonić do przychodni i się dowiedzieć bo zapomniałam jak się nazywa moja położna. Musiałam koniecznie im to wypełnić.

  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 18 maja, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dostałam w prezencie segregator mamaginekolog "Jestem w ciąży" (wzór: Pastel) ale nie będę go używać. Może któraś z Was chciałaby? Oddam za darmo, mogę wysłać paczkomatem, byle żeby komuś posłużył!

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 18 maja, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi, jak wyglądają wasze wizyty? Miałam dzisiaj wizytę, prowadzę swoją ciążę w medicover, ale całe badanie USG trwa max 10 sekund, nie wiem iledziecko mierzy, ile waży, dosłownie nic. I tak jest najazdem wizycie. Zawsze słyszę tylko, że wszystko w porządku i do widzenia. Umówiłam się na jutro prywatnie, żeby dowiedzieć się trochę więcej i może spróbować określić płeć…

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 18 maja, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaga wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi, jak wyglądają wasze wizyty? Miałam dzisiaj wizytę, prowadzę swoją ciążę w medicover, ale całe badanie USG trwa max 10 sekund, nie wiem iledziecko mierzy, ile waży, dosłownie nic. I tak jest najazdem wizycie. Zawsze słyszę tylko, że wszystko w porządku i do widzenia. Umówiłam się na jutro prywatnie, żeby dowiedzieć się trochę więcej i może spróbować określić płeć…
    Ja też prowadzę ciążę w medicover i USG u lekarza prowadzącego jest z reguły krótkie, ale oprócz tego dostaję skierowania np. na USG prenatalne, połówkowe i wtedy one są już dużo dokładniejsze. W pierwszej ciąży tak od 5 miesiąca miałam już takie dokładne USG co miesiąc, oprócz standardowych wizyt u lekarza prowadzącego.

    Powaga lubi tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 18 maja, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę w Luxmed i byłam na 2 wizytach na razie. Pierwszy lekarz ekspresowo wykonał USG, lekarka do której mam zamiar chodzić, też wykonała relatywnie szybko, ale nie w pośpiechu, dała posłuchać serduszko. Podejrzewam że za ok. tydzień będzie podobnie.

    Ale na tych wizytach stricte USG (do 10 tyg i prenatalne w 12t) wszystkie wymiary miałam podane.

    Jak prowadziłam pierwsza ciążę, też w Luxmedzie, było podobnie. Więcej czasu schodziło na skierowania, pytania i odpowiedzi. Lekarze mają tam ok.15 minut na pacjentkę.

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 411

    Wysłany: 18 maja, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizyta jest bardzo dokładna, USG trwało gdzieś kilka dobrych minut, prowadzący pokazuje i mówi co widać na ekranie (nawet jak dotychczas było "mało" do pokazania, bo jednak to okruszek wciąż był), to mówi "o, tu widać serduszko, tutaj nóżka", mierzy wszystko, sprawdza mi potem też szyjkę, pH pochwy. Wizyta 20-25 minut.
    Przed każdą wizytą mam położną, która uzupełnia książeczkę ciąży o nowe wyniki, mierzy ciśnienie i mnie waży, mogę sobie z nią pogadać też, więc to też przyspiesza nieco proces i u lekarza można skupić się już stricte medycznie, jakie kolejne kroki, jakie są moje potrzeby.
    Ciążę prowadzę tylko prywatnie, bo nie mam żadnego ciekawego lekarza na NFZ w okolicy 😊

    Mam w czwartek prenatalne, i trochę zaczynam się stresować. Staram się o tym nie myśleć za dużo, ale jednak i tak głowa czasami robi swoje. Chcę już być po 😔

    PS. Moje mdłości nieco lżejsze, peak miałam jakoś 7-10tc, teraz mam jeszcze raz czy dwa dziennie "suche wymioty", ale jest lepiej, za to brzusio już zaczyna być widoczny. Już nie wiedziałam w weekend co ubrać, spodnie robią się ciasne, sukienek luźnych za dużo nie mam, a jeszcze nie chwalimy się na lewo i prawo, a wyglądam jakbym lodówki nie odstępowała na krok, a jelita jednak spowolniły po chwilowym "przyspieszeniu" procesów trawienia.. 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 18:51

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1539

    Wysłany: 18 maja, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny, dostałam w prezencie segregator mamaginekolog "Jestem w ciąży" (wzór: Pastel) ale nie będę go używać. Może któraś z Was chciałaby? Oddam za darmo, mogę wysłać paczkomatem, byle żeby komuś posłużył!
    Ja chętnie jeśli aktualne 🙂

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 18 maja, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaga wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi, jak wyglądają wasze wizyty? Miałam dzisiaj wizytę, prowadzę swoją ciążę w medicover, ale całe badanie USG trwa max 10 sekund, nie wiem iledziecko mierzy, ile waży, dosłownie nic. I tak jest najazdem wizycie. Zawsze słyszę tylko, że wszystko w porządku i do widzenia. Umówiłam się na jutro prywatnie, żeby dowiedzieć się trochę więcej i może spróbować określić płeć…

    Tak wydaje się, że masz bardzo krótkie te badania. My chodzimy prywatnie, badanie trwa około 5 minut. Te zwyczajne wizyty, pomiędzy prenatalnymi oczywiście. Więcej rozmowy przed o wynikach i kolejnych badaniach. A na USG zerka na serca, dzisiaj ostatni raz nam zmierzyła CRL, pewnie sprawdza coś jeszcze bo głowicą rusza, ale my sobie tylko podziwiamy. Zerknęła jeszcze na płeć dzisiaj i proszę o aktualizację na pierwszej stronie: będzie jednak dwóch chłopaków :)

    Kairo, Rocky, dark, ann_ber, KASIEEK, Kleo10 lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 18 maja, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do medicovera również, ale moje badanie USG jest dokładne w miarę. Ostatnie było tylko takie szybkie, ale to pewnie dlatego, że trzy dni wcześniej miałam prenatalne ☺️
    Ja zaczynam panikować, bo ten brzuch wydaje mi się zbyt mały 😅 Co prawda mam szczupłą budowę ciała i to pierwsza ciąża, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić jakim cudem mieści się tam już taki bobas 🫣🫣
    Wróciliśmy z wakacji i było cudownie, potrzebny był nam ten czas we dwójkę ☺️ wypoczęliśmy, odstresowaliśmy się, cieszyliśmy się bobasem w brzuchu.
    Za tydzień we wtorek mam wizytę i zdecydowałam, że biorę już zwolnienie. Po pierwsze nie ukrywam finansowo o wieeeele bardziej się to opłaca, a poza tym ostatnio jest nieprzyjemna atmosfera w pracy i stawiam na bobasa. Trochę się boję, że zwariuję w domu, ale postanowiłam, że powracam do pomocy z fundacji. Już jakiś czas temu jak pracowałam tylko zdalnie zabieraliśmy szczeniaczki na dom tymczasowy w domu i teraz też planuję wykorzystać ten czas na pomoc tym biedakom 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 21:42

    Karolka87, yoreva, Niaha, ann_ber, KASIEEK, Powaga, blueberry3567, Kleo10 lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 411

    Wysłany: 18 maja, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸Alicee98 jeśli atmosfera i finanse przemawiają za L4 to bardzo dobry ruch! Zdrówko i samopoczucie twoje i dziecka najważniejsze. No i mega szacun za opiekę nad pieskami jako dom tymczasowy 🥰

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 18 maja, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po kontroli, wszystko wspaniale, młody waży już 160g! 😬

    Mrowka, dark, Biochemiczka, Anett9300, yoreva, Karolka87, ann_ber, Rocky, KASIEEK, Beezi, stayaway, blueberry3567, Kleo10, Ogoorkowa, Kairo lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 120 107

    Wysłany: 19 maja, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaga wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi, jak wyglądają wasze wizyty? Miałam dzisiaj wizytę, prowadzę swoją ciążę w medicover, ale całe badanie USG trwa max 10 sekund, nie wiem iledziecko mierzy, ile waży, dosłownie nic.
    Ja prowadzę w swojej klinice invitro na NFZ. I wizyta trwa ok 30min. Nie wiem jak inni lekarze. Moja doktor jest bardzo szczegółowa. Mimo, że widać że przemęczona i głupio mi się cieszyć samej tak zawsze na widok dzidzi, to profesjonalna doktor. Zawsze mam tyle wdzięczności a dla niektórych to codzienność :)

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 120 107

    Wysłany: 19 maja, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Ja prowadzę w Luxmed i byłam na 2 wizytach na razie. Pierwszy lekarz ekspresowo wykonał USG, lekarka do której mam zamiar chodzić, też wykonała relatywnie szybko,
    No właśnie. Ja myślałam, że lepiej będzie prywatnie w Luxmed. I jak poszłam do wybranego lekarza prowadzącego to tak szybko mi się odechciało jak szybka była wizyta :)
    I zdziwiona jestem, że na NFZ dużo czasu mi poświęcają :)

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 109 69

    Wysłany: 19 maja, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lekarza w Medicover, prowadził mnie w klinice leczenia niepłodności, więc wolałam zostać u tego samego bo zna całą historię , wizyty trwają około 20min USG trwa tyle samo co w klinice komercyjnie.

    Nam pytanie z zupełnie innej beczki, złapało mnie przeziębienie, czy macie jakieś sprawdzone sposoby jak szybko i bezpiecznie się pozbyć ?

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 116 93

    Wysłany: 19 maja, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    Ja mam lekarza w Medicover, prowadził mnie w klinice leczenia niepłodności, więc wolałam zostać u tego samego bo zna całą historię , wizyty trwają około 20min USG trwa tyle samo co w klinice komercyjnie.

    Nam pytanie z zupełnie innej beczki, złapało mnie przeziębienie, czy macie jakieś sprawdzone sposoby jak szybko i bezpiecznie się pozbyć ?

    Herbata z sokiem z malin
    Mleko z masłem czosnkiem
    Syrop z cebuli

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 19 maja, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowka wrote:
    No właśnie. Ja myślałam, że lepiej będzie prywatnie w Luxmed. I jak poszłam do wybranego lekarza prowadzącego to tak szybko mi się odechciało jak szybka była wizyta :)
    I zdziwiona jestem, że na NFZ dużo czasu mi poświęcają :)

    W moim Luxmedzie bardzo zależy na jakiego lekarza się trafi - trzeba mocno czytać opinie, bo bywa niestety różnie 😅 ja mam upatrzone 3 nazwiska i łapie wizyty (z dużym wyprzedzeniem) do tych lekarzy. Można poprosić lekarza o skierowanie na wizytę, to wtedy można umówić np. dwa terminy jednocześnie już sporo naprzód :D
    Moja docelowa lekarka również robi bardzo dokładne badania, chociaż na razie byłam u niej aż jeden raz. Potem wypadły prenatalne i dopiero w czwartek kolejna wizyta, więc zobaczymy jak wypadnie w porównaniu do pierwszej. Alba NFZ w sumie nawet nie rozważałam lekarza, ale to przede wszystkim dlatego, że lubię mieć możliwość podejrzenia i umówienia terminów przez aplikację itd i możliwość wyboru późniejszej godziny, żeby również mąż po pracy mógł ze mną jechać :)

    Dostałam w zeszłym tygodniu poduchę ciążową po przyjaciółce. Ale to jest game changer. Od tego czasu przesypiam w końcu ciągiem całe nocki (poza przerwą na toaletę 😝) i przestałam wstawać o 6 rano, tylko śpię normalnie trochę dłużej 💪 mam taką klasyczną typu C z Motherhood i polecam.

    Jak Wasze brzuszki? U mnie waga stoi o dziwo ciągle w miejscu, ale brzuszek już powoli zaczyna być widoczna. Co prawda jest ktoś nie wie, to bardziej to wygląda na małe obżarstwo niż ciąże, ale ewidentnie już zaczyna się robić lekko zaokrąglony na dole 🤭

    Też mnie kusi juz L4… tez zdecydowanie lepiej wyszłabym na tym finansowo, bo niestety w pracy przez kryzys firmy mamy obcięte godziny do 3/4 etatu. Ale powstrzymuje mnie jeszcze chęć pojechania na wakacje w lipcu i jednocześnie trochę nie chciałabym utknąć w domu, bo pewnie stresowałabym sie kontrolą 😅 chociaż podobno przez nowe przepisy te kontrole są mniej restrykcyjne, ale mimo wszystko podejrzewam, że nawet weeekdonwe wyjazdy czy inne mniej ciążowe aktywności nie są przez ZUS mile widziane 😏

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 19 maja, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Ja chętnie jeśli aktualne 🙂


    Priv :*

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ