Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
stayaway wrote:Jesteśmy po wizycie, wszystko ok, maleństwo równiutkie 400g. Pytałam jeszcze prowadzącego o potwierdzenie płci, jakby tak czasem na połówkowych się pomylili 😅 i dostałam tak wyraźne zdjęcie siusiaka, że już nie mam żadnych wątpliwości 😅
U nas gdyby córka była chłopczykiem to byłaby Nikodem. Ale w międzyczasie w najbliższej rodzinie urodził się Nikoś, więc odpada, a przyznam, ze to było jedyne imię dla chłopczyka które szczerze baardzo mi się podobało.
Ale w ogóle super sie Was czyta, ten etap imion, zakup pierwszych rzeczy, kopniaki 😍 uwielbiam
U nas będzie Nikodem 🩵 jedyne, które nam się wspólnie podoba i które od prawie 10 lat mamy zaplanowane. Podobno to jest imię nr 1, chyba od 2024 roku, ale szczerze nie znam żadnej pary z synem o tym imieniu, także nie przeraża mnie ta statystyka. Z żadnym innym imieniem nie udało nam się dojść do porozumienia, nawet jako drugie imię dla syna 🤣🤣 więc raczej będzie po prostu Nikodem.
Kleo10, stayaway, karczoch321 lubią tę wiadomość
05.25 6 tc 👼
10.25 13 tc 👼
01.26 cb 💔
👩🏻29
AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
endometrioza ❌
pozytywny antykoagulant tocznia ❌
👦🏻29
kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅
21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
🍀🍀🍀🍀 -
My już też ładne kilka lat temu wybraliśmy imię Franek. W międzyczasie stało się top 10. Nie chciałam dawać popularnego imienia ze względu, że jeszcze nazwisko popularne 😂 ale no nic innego nam się nie podoba, więc chyba zostanie. Z dziewczynką by było łatwiej 🤪
karczoch321, Kleo10 lubią tę wiadomość
-
Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?
Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia
Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów? -
Jestem w podobnym czasie i też nic nie czuję, łożysko na przedniej ścianie więc podobno wtedy później się czuje ruchy. Chociaż ja jestem z tych świrujacych więc jak od kilku dni nie czułam nawet kłucia to pojechałam wczoraj kupić detektor tętna :p tzn mąż mi kazał bo nie mógł już mnie znieśćaswariatka wrote:Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?
Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia
Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?
Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:44
aswariatka lubi tę wiadomość
Ja: '90 Mąż: '87
IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok
4-6.2025. 2 IUI ❌
07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA
09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
10 dpt beta 0,2
Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%
2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem
Marzec naturals czekając na transfer
10dpo 21, 11dpo 45,

-
aswariatka wrote:Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?
Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia
Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?
Ja czuję dopiero od kilku dni. A takie na 100% od wczoraj. Także cierpliwości, na pewno niedługo też maluch zacznie kopać 💪
aswariatka, Mira.huntrix lubią tę wiadomość
-
Aswariatka, ja poczułam 18+2, bardzo nieregularne i delikatne, wtedy co 2-3 dni. Teraz już prawie codziennie. Cierpliwości 😘
U nas jest Ignacy, moim typem był Filip, ale Filipy to podobno straszne łobuzy, więc może to i lepiej 🙈😅 Imię z pierwszej dziesiątki, ale nie przeszkadzało nam. W żłobku nie było żadnego Nikodema, Stasia, Franka, Antosia, był jeden Leon i trzech Ignacych. 😂 Więc tutaj chyba nigdy się nie przewidzi. Chciałabym Aleksandrę/Aleksandra, ale mamy długie nazwisko, więc nie zrobię tego dzieciom.
Kleo10 lubi tę wiadomość
-
karczoch321 wrote:
Mrówka. Mnie też ten problem męczy. Są dni kiedy jest spoko, a czasami trzy dni pod rząd jest ciężko…
Mam w koszyku na allegro dodany właśnie forlax, ten syrop na L i czopki 🫣 chyba zamówię w końcu żeby mieć awaryjnie pod ręką… samo picie dużej ilości wody nie pomaga. Nawet słoiczki śliwkowe zapite kawą mnie nie ruszają 🙄🙃
Forlax zadziałał szybko. Mega mi ulżyło. Ale potem gazy… 😅AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Kleo10 wrote:
Mrowka jeśli chodzi o zaparcia, to ja też z nimi walczę. U mnie dochodzi jeszcze żelazo i w suplach i jako lek do picia, co nasila problem 🥲 staram się rano pić ciepłą wodę (i w ogóle dużo wody pić), robię sobie też glutek z siemienia albo babki płesznik. W ciąży bardzo mi smakuje kefir, więc codziennie też wypijam szklankę. No i warzywa, owoce, ruch. Nie jest idealnie, ale większość dni w miarę ok, jeśli tego przestrzegam. W kryzysowych sytuacjach mam czopki glicerynowe, ale dotychczas użyłam raz
Biorę właśnie żelazo.. jest ciężko. Ja to nawet na toalecie zginam się na boki żeby sobie pomóc. Masakra. Forlax pomaga ale męczą gazy później.AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
aswariatka wrote:Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?
Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia
Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?
Spokojnie. Ja poczułam pierwszego kopniaka w 20tyg. Masz czas
Dziś lekarz prowadząca mówi, że jak pierwsza ciąża to nawet i później w 21tyg czują.
AMH 0,27 🙋🏻♀️34 lata 👦🏻 39 lat
I IVF 💉
I Transfer 22.11.25
10dpt Beta 0.1 💔
II Transfer 22.12.25 💔
II IVF 💉
I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
8dpt 102
10dpt 346
17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
29dpt 58348 💙 130/min
9tc+2 💙179/min 2.59cm
12tc+1 💙 170/min 5.46cm
12tc+4 💙179/ min 6cm
13tc+5 💙 168/min 7.21cm
15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

-
Ja też nie czuję wyraźnych ruchów. Tzn wydaje mi się, że czuję czasami przepływającą rybkę ale to też może być tylko złudzenie, bo bardzo chcę coś poczuć. Mam łożysko na przedniej ścianie macicy i tydzień temu lekarz powiedział, że zacznę czuć za 2-3 tygodnie, więc czekam.aswariatka wrote:Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?
Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia
Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-







