Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: Dzisiaj, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Jesteśmy po wizycie, wszystko ok, maleństwo równiutkie 400g. Pytałam jeszcze prowadzącego o potwierdzenie płci, jakby tak czasem na połówkowych się pomylili 😅 i dostałam tak wyraźne zdjęcie siusiaka, że już nie mam żadnych wątpliwości 😅

    U nas gdyby córka była chłopczykiem to byłaby Nikodem. Ale w międzyczasie w najbliższej rodzinie urodził się Nikoś, więc odpada, a przyznam, ze to było jedyne imię dla chłopczyka które szczerze baardzo mi się podobało.

    Ale w ogóle super sie Was czyta, ten etap imion, zakup pierwszych rzeczy, kopniaki 😍 uwielbiam


    U nas będzie Nikodem 🩵 jedyne, które nam się wspólnie podoba i które od prawie 10 lat mamy zaplanowane. Podobno to jest imię nr 1, chyba od 2024 roku, ale szczerze nie znam żadnej pary z synem o tym imieniu, także nie przeraża mnie ta statystyka. Z żadnym innym imieniem nie udało nam się dojść do porozumienia, nawet jako drugie imię dla syna 🤣🤣 więc raczej będzie po prostu Nikodem.

    Kleo10, stayaway, karczoch321 lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 159 180

    Wysłany: Dzisiaj, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już też ładne kilka lat temu wybraliśmy imię Franek. W międzyczasie stało się top 10. Nie chciałam dawać popularnego imienia ze względu, że jeszcze nazwisko popularne 😂 ale no nic innego nam się nie podoba, więc chyba zostanie. Z dziewczynką by było łatwiej 🤪

    karczoch321, Kleo10 lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 222 284

    Wysłany: Dzisiaj, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?

    Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia :(

    Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 It's a baby boy!


    preg.png
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 105 67

    Wysłany: Dzisiaj, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?

    Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia :(

    Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?
    Jestem w podobnym czasie i też nic nie czuję, łożysko na przedniej ścianie więc podobno wtedy później się czuje ruchy. Chociaż ja jestem z tych świrujacych więc jak od kilku dni nie czułam nawet kłucia to pojechałam wczoraj kupić detektor tętna :p tzn mąż mi kazał bo nie mógł już mnie znieść :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:44

    aswariatka lubi tę wiadomość

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1424 4133

    Wysłany: Dzisiaj, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?

    Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia :(

    Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?

    Ja czuję dopiero od kilku dni. A takie na 100% od wczoraj. Także cierpliwości, na pewno niedługo też maluch zacznie kopać 💪

    aswariatka, Mira.huntrix lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3466 8522

    Wysłany: Dzisiaj, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aswariatka, ja poczułam 18+2, bardzo nieregularne i delikatne, wtedy co 2-3 dni. Teraz już prawie codziennie. Cierpliwości 😘

    U nas jest Ignacy, moim typem był Filip, ale Filipy to podobno straszne łobuzy, więc może to i lepiej 🙈😅 Imię z pierwszej dziesiątki, ale nie przeszkadzało nam. W żłobku nie było żadnego Nikodema, Stasia, Franka, Antosia, był jeden Leon i trzech Ignacych. 😂 Więc tutaj chyba nigdy się nie przewidzi. Chciałabym Aleksandrę/Aleksandra, ale mamy długie nazwisko, więc nie zrobię tego dzieciom.

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 115 106

    Wysłany: Dzisiaj, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:

    Mrówka. Mnie też ten problem męczy. Są dni kiedy jest spoko, a czasami trzy dni pod rząd jest ciężko…
    Mam w koszyku na allegro dodany właśnie forlax, ten syrop na L i czopki 🫣 chyba zamówię w końcu żeby mieć awaryjnie pod ręką… samo picie dużej ilości wody nie pomaga. Nawet słoiczki śliwkowe zapite kawą mnie nie ruszają 🙄🙃

    Forlax zadziałał szybko. Mega mi ulżyło. Ale potem gazy… 😅

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 115 106

    Wysłany: Dzisiaj, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:

    Mrowka jeśli chodzi o zaparcia, to ja też z nimi walczę. U mnie dochodzi jeszcze żelazo i w suplach i jako lek do picia, co nasila problem 🥲 staram się rano pić ciepłą wodę (i w ogóle dużo wody pić), robię sobie też glutek z siemienia albo babki płesznik. W ciąży bardzo mi smakuje kefir, więc codziennie też wypijam szklankę. No i warzywa, owoce, ruch. Nie jest idealnie, ale większość dni w miarę ok, jeśli tego przestrzegam. W kryzysowych sytuacjach mam czopki glicerynowe, ale dotychczas użyłam raz

    Biorę właśnie żelazo.. jest ciężko. Ja to nawet na toalecie zginam się na boki żeby sobie pomóc. Masakra. Forlax pomaga ale męczą gazy później.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Mrowka Przyjaciółka
    Postów: 115 106

    Wysłany: Dzisiaj, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?

    Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia :(

    Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?

    Spokojnie. Ja poczułam pierwszego kopniaka w 20tyg. Masz czas :) Dziś lekarz prowadząca mówi, że jak pierwsza ciąża to nawet i później w 21tyg czują.

    AMH 0,27 🙋🏻‍♀️34 lata 👦🏻 39 lat

    I IVF 💉
    I Transfer 22.11.25
    10dpt Beta 0.1 💔
    II Transfer 22.12.25 💔

    II IVF 💉
    I transfer 18.02.26 4.1.1 i 4.1.2
    7dpt beta 54 ⏸️🙏🏻
    8dpt 102
    10dpt 346
    17dpt 5272 USG dwa pecherzyki
    24dpt 27836 USG jeden zarodek się wchłonął 💔
    28dpt USG 💙 drugi uchowany zarodek z serduszkiem
    29dpt 58348 💙 130/min
    9tc+2 💙179/min 2.59cm
    12tc+1 💙 170/min 5.46cm
    12tc+4 💙179/ min 6cm
    13tc+5 💙 168/min 7.21cm
    15tc NIFTY zdrowy chłopiec 💙
    21tc 360g 💙 ruchliwy 🕺🏼

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 963 1536

    Wysłany: Dzisiaj, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aswariatka wrote:
    Dziewczyny... bo świruję... czy jeszcze któraś z Was nie czuje ruchów?

    Tak się martwię, czy wszystko w porządku u dzidziusia :(

    Niby nic mi się nie dzieje niepokojącego, ale myśli mam różne, że może coś jest nie tak skoro nie czuję ruchów?
    Ja też nie czuję wyraźnych ruchów. Tzn wydaje mi się, że czuję czasami przepływającą rybkę ale to też może być tylko złudzenie, bo bardzo chcę coś poczuć. Mam łożysko na przedniej ścianie macicy i tydzień temu lekarz powiedział, że zacznę czuć za 2-3 tygodnie, więc czekam.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 159 180

    Wysłany: Dzisiaj, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to naprawdę było z dnia na dzień. Z niczego nagle wyraźne kopniaki, ale mam też łożysko na tylnej ścianie.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
‹‹ 160 161 162 163 164
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ