Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 25 marca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszej wizycie: 0,97cm bobasa i serduszko ♥️
    Z om wychodzil wczoraj 7+0 i tak też wyszło z usg ☺️ tydzień temu miałam z USG 5+0 i sam pęcherzyk ciążowy także nie wiem czy to kwestia sprzętu czy tak dzidziol nadgonił
    IMG-20260325-070123.jpg

    karczoch321, KASIEEK, Naadziejaa, Anett9300, Beezi, Biochemiczka, White1, dark, Niaha, sirengirl92, Awokado30, Kleo10, ItsMomi❤️, stayaway, Malgo18, Kairo, Niecierpliwa_, Kapturek, ann_ber, Mons_S, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 25 marca, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Gratuluję udanych wizyt i serduszek ❤️❤️❤️

    Ja odliczam do zejscia z leków. Przez sterydy mocno przytyłam i mam nadzieję że jak z nich zejdę to waga wróci do normy, a jak nie to przynajmniej nie będę przez chwilę więcej tyć 😬 nie mogę ważyć w 9msc więcej niż mój mąż, oboje tego nie przeżyjemy 🤣

    Ech pisałam coś rano że mdłości przeszły? Właśnie mnie dorwały, na nic nie mam ochoty. Poszłabym się umyć i spać, ale od dwóch dni jest mi potwornie zimno, więc zbieram się w sobie żeby pójść pod prysznic od 30 min.

    Jakie bierzesz sterydy i w jakiej dawce? Też mam wrażenie że po nich tyje najwięcej i mam duży apetyt

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 25 marca, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa wrote:
    Karczoch321 super 🤩 a powiedz mi to było w klinice? Tak szybko pozwolili Ci zejść z prolutexu? Mi mimo wspomaganego naturalnego kazali strzykać Prolutex do 12 tc 🥲 portfel płacze 😂

    Mrówka od razu jak scrollowalam rzucił mi sie w oczy napis „ogórki małosolne” 😂 i teraz ich chce a nie mam ! 😂

    Tak, to decyzja mojego lekarza prowadzącego z kliniki 🫣 nie zapytałam czemu tak szybko, ale ufam mu, bo gość wie co robi. Badałam proga dzień przed transferem na spadku i wynosił 40, więc wygląda na to, że dobrze mi się przyswaja i chyba uznał, że same globulki wystarczą ;) ja pewnie dla swojego właśnie spokoju zbadam proga po odstawieniu jeszcze raz.
    Mi się udało zrobić jeszcze ostatanio zapas w aptece starej wersji. Także będę testować tylko jeden tydzień tę nową w gotowych strzykawkach, ale już czytałam dużo opinii, że mają tępą igłę 🫣 no i właśnie ta cena, 50 zł więcej za tydzień to w dłuższej perspektywie kupa kasy. A zestaw igieł i strzykawek na tydzień to dla porównania tylko kilka zł…

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 25 marca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w pracy na razie nie planuję mówić. Myślę, że pogadam z szefową jakoś w okolicy 12 tygodnia lub trochę później. Ja na szczęście pracuję z domu, więc np. po brzuszku nikt się nie zorientuje 🤭 zresztą u mnie w firmie jest teraz kryzys, więc to chyba nie najlepszy moment na takie newsy - tym bardziej, że pracuje na b2b i nie chroni mnie nic przed zwolnieniem. Chciałabym z L4 wstrzymać się conajmniej do lipca, bo płacę dobrowolna składkę żeby mieć macierzyński, a w lipcu mija mi równo rok jej opłacana (średnia zasiłku liczy się z tych 12 miesięcy).
    Ogólnie miałam plan pracować jak najdłużej i wrócić dość szybko, ale tak jak wspomniałam, średnio dzieje się teraz w firmie, więc może być tak, że bardziej będzie mi się opłacać mimo wszystko po wakacjach iść na zwolnienie i zostać klasycznie rok z bobasem w domu 💜 chociaż niestety na razie nie przywiązuje się do tych planów, bo pewnie sytuacja zmieni się jeszcze 5 razy

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 25 marca, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Dziewczyny które są w drugiej ciąży. Wam też tak wysadziło bebzol? Zaczynam 7 tydzień a mam taki bebzol że taki w poprzedniej ciąży miałam w jakimś 4 miesiącu 🙈
    Podobno w drugiej tak jest. 🙈

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 25 marca, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę że z tym brzuszkiem to nie tylko ja tak mam 🙈 co do pracy to u mnie dwie osoby wiedza. Niektórzy się domyślają. Ja już czuję mega stresa jak powiem szefowi choć jest bardzo w porządku. Ogólnie to nie chce już długo pracować. Ja pracuję w służbie zdrowia i boję się po prostu. Ale nie chce też już tak na starcie odchodzić więc jeszcze poczekam

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 25 marca, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Dziewczyny, a kiedy mówicie w pracy o ciąży ?
    Ja już dałam znać szefowi z prośbą o dyskrecje, reszcie zespołu powiedziałam, że będę nieobecna w najbliższym czasie z uwagi na stan zdrowia. Pewnie się domyślają, ale to dla mnie nie ma znaczenia. Ja z uwagi na nudności jestem wyłączona z jakichkolwiek funkcjonowania, więc musiałam powiedzieć o mojej nieobecności. Ale nie chciałam o ciąży, bo nie chce gratulacji. Rok temu powiedziałam wszystkim, a później spotkało nas to poronienie i strasznie ciężko było wrócić do pracy i odpowiadać na pytania jak tam dzidziuś, kiedy jego już nie było. Teraz daje sobie czas, by to powiedzieć.

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 25 marca, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☺️
    Nie wiem czy dołączać tu, czy czekać na grudniowy wątek (tp wychodzi mi 30.11), chociaż znam tu niektóre dziewczyny z wątku staraczkowego i będzie mi tu miło wśród nich zagościć 💚
    Jeszcze się nie rozsiadam, tylko na razie ostrożnie z wami przycupnę - jestem po teście i pierwszej bHCG (wczoraj), jutro kolejna. Obym tu została! 🌸

    Niaha, Atomówka , mAnik, Kleo10, ItsMomi❤️, Malgo18, White1, Paulina2612, Naadziejaa, Beezi, dark, aswariatka, KASIEEK, Kapturek lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 25 marca, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Dziewczyny, a kiedy mówicie w pracy o ciąży ?

    Chciałabym dzisiaj dać znać szefowi, ale troszkę się cykam bo dopiero co wróciłam do pracy po macierzyńskim i zaległym urlopie 🫣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1113 1974

    Wysłany: 25 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn które biorą, brały Accofil. Jak długo najczęściej zalecane jest branie tego leku?
    Właśnie do mnie dociera że to wszystko dzieje się na prawdę i panikuje, bo zarezerwowaliśmy wakacje na Zanzibar 🙄 i teraz perspektywa tego jak ja tam polecę z igłami, lekami… masakra.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 25 marca, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Do dziewczyn które biorą, brały Accofil. Jak długo najczęściej zalecane jest branie tego leku?
    Właśnie do mnie dociera że to wszystko dzieje się na prawdę i panikuje, bo zarezerwowaliśmy wakacje na Zanzibar 🙄 i teraz perspektywa tego jak ja tam polecę z igłami, lekami… masakra.
    Ja mam mieć ostatni zastrzyk w 9+4tc. Zalecenia od dr Jarosz

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 25 marca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przywitam się :) podglądam Was nieśmiało .
    Póki co nie mam odwagi się cieszyć po moich wcześniejszych historiach , ale jakoś mam przeczucie, że będzie dobrze .

    Z miesiączki dzisiaj 6+3 , dzisiaj wieczorem idę na USG , mam nadzieję, że będzie już serduszko ! Trzymajcie kciuki !

    ItsMomi❤️, stayaway, Paulina2612, Malgo18, karczoch321, Anett9300, mAnik, Atomówka , Naadziejaa, Awokado30, Beezi, dark, Niaha, KASIEEK, Kapturek, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 25 marca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌷Yorevaa -kciuki za przyrost twojej bety! ✊🏻🩷

    🌷Karoola -witaj kciuki za twoje USG ! Koniecznie daj znać 😍🩵

  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 25 marca, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Do dziewczyn które biorą, brały Accofil. Jak długo najczęściej zalecane jest branie tego leku?
    Właśnie do mnie dociera że to wszystko dzieje się na prawdę i panikuje, bo zarezerwowaliśmy wakacje na Zanzibar 🙄 i teraz perspektywa tego jak ja tam polecę z igłami, lekami… masakra.


    Ja miałam zalecenia do 12 tyg od dr Paśnika , ale teraz mam zalecenia bez accofilu .

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 25 marca, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy powiem po prenatalnych - wtedy zamierzam iść na l4 , ale dyrektorkom powiem po świętach prosząc o dyskrecje , żeby też być ok wobec nich . Najbliższej koleżance powiedziałam , bo źle się czuję i żeby wiedziała o co chodzi .
    Czuję się jak oszustka jak coś ukrywam 😅

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 305 688

    Wysłany: 25 marca, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 trzymaj się! Wierzę, że to nic groźnego🍀 Dawaj znać jak sytuacja.

    yoreva bardzo się cieszę, że Cię tu widzę, zostań z nami <3

    Jeśli chodzi o pracę, to ja powiedziałam przełożonemu, z prośbą o dyskrecję. Powiedziałam tylko dlatego, że inaczej zostałabym wysłana na zagraniczną delegację. Reszcie powiem po prenatalnych.

    Dziś mam kryzys :( Tak jak podejrzewałam, natłok pracy i kontuzjowany mąż w domu to teraz hardcore. Jestem wykończona, marzę o spaniu, mam zero energii i dodatkowo mam wrażenie, że nagle pojawiły się kolejne objawy i każdy mnie dojeżdża. Rano nie mogę patrzeć na jedzenie, od wszystkiego mnie odrzuca, później w pracy pojawia się wilczy głód i jak czegoś nie zjem, to będą męczyć mnie straszne mdłości. Ale to też nie może być obojętnie co do jedzenia, tylko najlepiej kwaśne owoce, kefir, albo pieczywo lub pizza 🙃 Piersi już mam takie duże, że nie wiem co będzie do listopada. Bolą przy każdym ruchu, w nocy się przez to budzę, no i nie mogę już spać na brzuchu. Piję i sikam w kółko. Jeszcze od dwóch dni strasznie bolą mnie nogi, nie wiem od czego, ale kojarzę, że kiedyś miałam coś podobnego jak mi hormony szalały. I zaczęły się okropne zaparcia i wzdęcia, których się obawiałam. Także dziś czuję się ociężała, obolała i strasznie zmęczona. Do pracy mam godzinę komunikacją miejską w jedna stronę, z trzema przesiadkami. Rano w drodze pierwszy raz się zastanawiałam nad jakimś L4 albo urlopem, chociaż na kilka dni. Jestem tak zmęczona, że nie miałam nawet siły umyć włosów i dzisiaj mam modny, ulizany kok 😂

    Przepraszam za tą litanię, ale musiałam się wyżalić, mam nadzieję, że zrozumiecie 🥲

    yoreva, Ana lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 25 marca, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸Kleo10 ja dopiero jestem po pierwszej becie i jeszcze wszystko się może zdarzyć, ale moje objawy (a to dopiero 4+2) są dość podobne, i to od kilku dni 🫠 Więc Twoja litania jest dla mnie całkowicie zrozumiała...
    Ja mam właśnie od 9-10 dpo tak silne objawy progesteronowe: wzdęcia, zaparcia, spore piersi, również okrutny, nagle uderzający głód (aż się zaczynam denerwować) na przemian z dziwnym odczuciem mdłości, do tego nie piję w ogóle kawy i nie jem słodkiego, bo na samą myśl jest mi niedobrze (nie byłam nigdy jakimś hipermiłośnikiem słodyczy, ale do kawy - i samą kawę! - kochałam, a kawy również nie piję od owulacji).
    Najbardziej męczy mnie chyba jednak wybudzanie. Zawsze byłam nocną sową, od owulki jestem rannym ptaszkiem, i to ekstremalnie, bo wstaję o 4/5 i jestem gotowa do działania. Po czym połowę dnia jestem jak zombie. 🥴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca, 09:32

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 305 688

    Wysłany: 25 marca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva, dzięki, że to napisałaś <3 jak łapie kryzys, to pociesza mnie, że jesteśmy w tym razem .. no i wierzę w łagodny drugi trymestr :D
    To ciekawe, bo mnie też odrzuciło od kawy i słodyczy, a kawkę to kochałam.
    Ja właśnie w 4-5 tygodniu tak miałam, że się wybudzałam w nocy i wstawałam wcześnie. Teraz już mam pobudki raczej tylko na siku i wracam do spania, także to trochę wróciło do normy

    yoreva lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • aswariatka Ekspertka
    Postów: 223 284

    Wysłany: 25 marca, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy Wy też nie potraficie się na niczym skupić...? Siedzę w pracy a myślami jestem gdzie indziej, spać nie mogę bo myślę co to będzie... mam tysiąc myśli... :(

    🩷 Hanka 11 l sn
    🩷 Emilka 8 l cc
    🩷 Zosia 4 l sn
    ⏸️ 23.03.2026
    🩵 Czekamy na Piotrusia


    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 25 marca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy na razie powiedziałam tylko dwóm najlepszym koleżankom. W przyszłym tygodniu podpisuje umowę z podwyżką i zmianą stanowiska na wyższe. Do tego czasu nie chciałam nic mówić, bo wiadomo, mogliby zacząć opóźniać, zeby jednak tego mi nie dać przed zwolnieniem.
    Chce wtedy już powiedzieć, żeby móc pracować 100% zdalnie, bo naprawdę kiepsko się czuję.
    Ogólnie boję się w cholerę powiedzieć, bo mają plan, który ma się opierać tak naprawdę tylko na mnie i zostaną na lodzie. Jest to co prawda wina ich złego zarządzania, ale i tak się boję reakcji. Dziewczyna, która jedyna by mnie mogła w tym zastąpić też jest w ciąży.

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ