Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Atomówka wrote:Matko dziewczyny ja od pozytywnego testu czyli od 3.03 jestem już 3 kg na plusie 🙊 jestem w szoku w pierwszej ciąży przytyłam tylko 11kg
Jejku jak dobrze , że nie jestem z tym sama , ja mam dosłownie to samo , pozytywny test miałam w lutym i już 3 kg jestem do przodu.. -
Marcowy wątek widzę się powiększa w listopadowym. 💪💪💪💪yoreva wrote:Witam was w 16dpo, druga bHCG - 1216! (+178%) - co oznacza, że zostaję tutaj na dłużej! 🌺
Pierwsze USG mam 1/4 - chcę już z lekarzem wyszukać pęcherzyk, czy jest ulokowany prawidłowo. Wolę dmuchać na zimne po cp 😔
Gratulacje kochana ♥️
yoreva lubi tę wiadomość
-
Witajcie w klubie. Też jestem już 3 kilo na plusie 🤣 ale w poprzedniej ciąży też najwięcej przytyłam w I trymestrze. Łącznie 14 kg. Zobaczymy jak będzie tym razem. Ale jestem już ładnie napuchnięta 🤦♀️🙍♀️93’ 🙍♂️93’
10.2021 💔👼
10.2022 👧
Starania od 12.2024
07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
08.2025 ⏸️
08.2025 cp 💔
12.2025 drożność jajowodów
Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
Badania hormonalne 👍
Badanie nasienia 👍
Pozostałe wyniki 👍
🌸03.2026 ⏸️
7.03 (12dpo) beta 31,75
9.03 (14dpo) beta 95,17
11.03 (16dpo) beta 239,76
13.03 (18dpo) beta 569,37
Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

-
Dziewczyny powiedzcie mi jak ustawiacie te suwaczki? Za chiny nie moge tego zrobić w żaden sposób 🙈🙍♀️93’ 🙍♂️93’
10.2021 💔👼
10.2022 👧
Starania od 12.2024
07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
08.2025 ⏸️
08.2025 cp 💔
12.2025 drożność jajowodów
Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
Badania hormonalne 👍
Badanie nasienia 👍
Pozostałe wyniki 👍
🌸03.2026 ⏸️
7.03 (12dpo) beta 31,75
9.03 (14dpo) beta 95,17
11.03 (16dpo) beta 239,76
13.03 (18dpo) beta 569,37
Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

-
Anett9300 wrote:Dziewczyny powiedzcie mi jak ustawiacie te suwaczki? Za chiny nie moge tego zrobić w żaden sposób 🙈
Kliknij na mój suwaczek wybierz pregnancy i dalej już pójdzie intuicyjnie 😄
Jak już skopiujesz link wystarczy go wkleić w ustawieniach (przez przeglądarkę).Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 21:41
Anett9300 lubi tę wiadomość
-
Biochemiczka wrote:Stayaway cudowne wiadomości! Jak dobrze że wrócisz do rodziny ❤️
Kapturek co za duży mały człowiek 🥹 współczuję przebojów z wynikami badań i trzymam kciuki żeby kolejne badania były tylko formalnością do wykluczenia chorób ❤️
Ja się melduję po wizycie. Mały człowiek ma 2.36 cm, główka ma 9 mm a serduszko bije 176 bpm. Termin z USG dalej wyprzedza OM i póki co potwierdza się TP na 29.10 ☺️

Biochemiczka cudowne wieści 😍🥹 jaka piękna fasolka 🥰🥰🥰
Biochemiczka lubi tę wiadomość
-
Niaha wrote:Kliknij na mój suwaczek wybierz pregnancy i dalej już pójdzie intuicyjnie 😄
Jak już skopiujesz link wystarczy go wkleić w ustawieniach (przez przeglądarkę).
Koniecznie skopiuj link BBCode
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Alicee98 wrote:To ja chyba jedyna -2kg 🫣
Mdłości mnie dojeżdżają.
Piątka 🫣 dziś się zważyłam i 2/3 kg na minusie. Wmuszam w siebie jedzenie ale ze średnim skutkiem. Żyję na bananach i sokach warzywnych.
Jak mdłości miną, to pewnie nadrobimy 😁 -
W którym tyg widzialyscie serduszko? Próbuje liczyć każdej z Was ale niestety są sami dni dpo, a potem data 😅
-
Doriibzh wrote:W którym tyg widzialyscie serduszko? Próbuje liczyć każdej z Was ale niestety są sami dni dpo, a potem data 😅
U mnie 7+3 było, z tętnem 154.
Wcześniejsza wizyta 5+1 był sam pęcherzyk ciążowy z żółtkowym.
Doriibzh lubi tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Doriibzh wrote:W którym tyg widzialyscie serduszko? Próbuje liczyć każdej z Was ale niestety są sami dni dpo, a potem data 😅
Ja byłam na wizycie 6+3 i było serduszko ☺️
Doriibzh lubi tę wiadomość
-
Bardzo dziękuję!
Alicee98 moje pierwsze będzie właśnie w 6tyg i 3dni wg moich obliczeń 💗 jutro 5tyg i 4dni - zobaczymy jak beta, ale objawy sa coraz silniejsze więc liczę na ładny przyrost 💗 -
Biochemiczka wrote:Koniecznie skopiuj link BBCode

Próbowałam ale mi nie wychodzi. Dalej jest link w opisie a nie suwaczek 🤷♀️
Edit: udało się 🤣Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca, 07:09
aswariatka, Biochemiczka, Kleo10, Blond27 lubią tę wiadomość
🙍♀️93’ 🙍♂️93’
10.2021 💔👼
10.2022 👧
Starania od 12.2024
07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
08.2025 ⏸️
08.2025 cp 💔
12.2025 drożność jajowodów
Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
Badania hormonalne 👍
Badanie nasienia 👍
Pozostałe wyniki 👍
🌸03.2026 ⏸️
7.03 (12dpo) beta 31,75
9.03 (14dpo) beta 95,17
11.03 (16dpo) beta 239,76
13.03 (18dpo) beta 569,37
Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

-
Byłam w środę na usg i ciąża młodsza o 6 dni
spodziewałam się maks 4 dni. Niby przy tych mm to mała różnica tak naprawdę i może być błąd pomiaru, ale w każdej poronionej ciąży rozwijały się wolniej od samego początku. Nie widać jeszcze serduszka, niby wszystko inne w najlepszym porządku.
W poniedziałek mam wyprawę do Łodzi na szczepienia limfocytami - niby miałam jechać 7-8 tyg , ale pojadę przez to wcześniej - no trudno może tak ma być .
Jestem obstawiona lekami , muszę mieć wiarę , że będzie dobrze bo nic innego zrobić nie mogę
aswariatka lubi tę wiadomość
Córka w 2013 r
2021- 2024 ciąże biochemiczne
Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
Kir-AA
Accofil, heparyna, acard,
Zmiana leczenia
Szczepienia limfocytami !
Ciąża
Biochemiczna 2025
Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg -
Wspieram Cię mocno. ❤️ Widzę historię w podpisie, rozumiem każdą emocję, którą masz teraz. Ja siedzę jak na szpilkach każdy dzień i zastanawiam się czy historia się powtórzy. Ciągle szukam objawów i znaków z poprzednich doświadczeń. Musimy wierzyć, że tym razem będzie inaczej, na resztę nie mamy wpływu. Trzymaj się !Karoola wrote:Byłam w środę na usg i ciąża młodsza o 6 dni
spodziewałam się maks 4 dni. Niby przy tych mm to mała różnica tak naprawdę i może być błąd pomiaru, ale w każdej poronionej ciąży rozwijały się wolniej od samego początku. Nie widać jeszcze serduszka, niby wszystko inne w najlepszym porządku.
W poniedziałek mam wyprawę do Łodzi na szczepienia limfocytami - niby miałam jechać 7-8 tyg , ale pojadę przez to wcześniej - no trudno może tak ma być .
Jestem obstawiona lekami , muszę mieć wiarę , że będzie dobrze bo nic innego zrobić nie mogę
Karoola lubi tę wiadomość
-
Doriibzh wrote:W którym tyg widzialyscie serduszko? Próbuje liczyć każdej z Was ale niestety są sami dni dpo, a potem data 😅
5+5
Blond27 lubi tę wiadomość
-
Karoola wrote:Byłam w środę na usg i ciąża młodsza o 6 dni
spodziewałam się maks 4 dni. Niby przy tych mm to mała różnica tak naprawdę i może być błąd pomiaru, ale w każdej poronionej ciąży rozwijały się wolniej od samego początku. Nie widać jeszcze serduszka, niby wszystko inne w najlepszym porządku.
W poniedziałek mam wyprawę do Łodzi na szczepienia limfocytami - niby miałam jechać 7-8 tyg , ale pojadę przez to wcześniej - no trudno może tak ma być .
Jestem obstawiona lekami , muszę mieć wiarę , że będzie dobrze bo nic innego zrobić nie mogę
3 maj się kochana! Będzie dobrze! Wierzymy w to razem z Tobą!
Karoola lubi tę wiadomość
-
Chyba się pospieszyłam z wczorajszą wiadomością że brak mdłości i smaku w ustach. Dzisiaj mam takie combo że obudziłam się i puściłam pierwszego pawia.
Nie mogę nic zjeść, boję się wziąć leki bo podrażni żołądek i znowu będę rzygac. Czuję się fatalnie, w dodatku zaczęła mnie boleć głowa z jednej strony. Koszmar35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Może mimo wszystko spróbuj coś zjeść? Jakiś owoc, może banana albo po prostu cokolwiek wchodzi? Z pustym żołądkiem jest o wiele gorzej i będziesz się męczyćAwokado30 wrote:Chyba się pospieszyłam z wczorajszą wiadomością że brak mdłości i smaku w ustach. Dzisiaj mam takie combo że obudziłam się i puściłam pierwszego pawia.
Nie mogę nic zjeść, boję się wziąć leki bo podrażni żołądek i znowu będę rzygac. Czuję się fatalnie, w dodatku zaczęła mnie boleć głowa z jednej strony. Koszmar👧26 🧑27 🐈⬛ 🐈⬛ ⏳️05.24
🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
✅️ AMH 6, drożność, nasienie
01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue
7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
08.06 333g 🩵🧸












