Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 28 marca, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    To i ja się nieśmiało przywitam.
    Dzisiaj byłam na USG i widziałam piękne serduszko 🥰
    Dzisiaj jestem niby 6+1 lub 6+0 ciężko stwierdzić bo każda apka mi liczy inaczej.
    Data porodu to chyba 20.11.2026. 🥰

    Kapturek, mAnik, ItsMomi❤️, Kairo, Biochemiczka, Ajsza11, Niaha, White1, Niecierpliwa_, Karoola, Kleo10, Beezi, dark, ann_ber, Atomówka , aswariatka, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 28 marca, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny ! Paprykaa witaj! 🥹🩷🩵

    Chyba wszystko nadrobiłam i podopisywalam jeśli nie to dajcie znać 😁

    Paprykaa lubi tę wiadomość

  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 28 marca, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Super dziewczyny ! Paprykaa witaj! 🥹🩷🩵

    Chyba wszystko nadrobiłam i podopisywalam jeśli nie to dajcie znać 😁
    Musisz chyba jeszcze mnie dopisać do ekipy :) mam nadzieję , że się uda i z Wami zostanę :)

    ItsMomi❤️, aswariatka lubią tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 28 marca, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podpowiedzcie mi jak sobie radzicie z mdłościami?
    Ja mam bardzo nasilone od ponad tygodnia, jestem na leku Bonjesta od ginekologa, biorę 2 x dziennie, ale nadal często odczuwam mdłości 🤢
    Może macie jakieś sposoby?

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 29 marca, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Dziewczyny, podpowiedzcie mi jak sobie radzicie z mdłościami?
    Ja mam bardzo nasilone od ponad tygodnia, jestem na leku Bonjesta od ginekologa, biorę 2 x dziennie, ale nadal często odczuwam mdłości 🤢
    Może macie jakieś sposoby?

    Wychodzi na to, że Bonjesta nie na każdego działa - ja jestem niestety też takim przypadkiem. Silne mdłości od rana do nocy, nie żadne fale ale bez przerwy.
    To co mi pomaga to tak naprawdę tylko sen - także staram się spać kiedy tylko mogę żeby „przespać” te mdłości.

    Dużo osób radzi żeby jeść często a małe porcje i mieć jakieś przekąski typu krakersy zawsze przy sobie. I żeby od razu jeszcze nawet przed wyjściem z łóżka coś przekąsić. Ja tak robię, ale nie powiem że to pomaga, bardziej że nie pogarsza sytuacji ;)
    Z jedzeniem jest różnie - mam wrażenie, ze mi trochę pomagają lody, serki homogenizowane, owoce (na początku mandarynki, teraz z kolei na arbuza się przerzuciłam - nawadnia), zupy w stylu bulionów. Ale niestety to tylko na chwilę. To są też rzeczy, które jestem w stanie jeść, kiedy nic innego już nie wchodzi.

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 29 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa wrote:
    Dziewczyny, podpowiedzcie mi jak sobie radzicie z mdłościami?
    Ja mam bardzo nasilone od ponad tygodnia, jestem na leku Bonjesta od ginekologa, biorę 2 x dziennie, ale nadal często odczuwam mdłości 🤢
    Może macie jakieś sposoby?
    U mnie też bonjesta nie daje oczekiwanych efektów. Ja sobie nie radzę, już zaległam w łóżku i się poddałam. Mąż nosi mi do łóżka co mi się wydaje, że jestem w stanie przełknąć. I tak wymiotuję i płaczę równocześnie. 😢
    Spróbuj małe porcje jedzenia a często. Naturalne rzeczy jak przy zatruciu: naleśnik, chleb z masłem, zupka z warzyw. Woda małymi łyczkami, czasami dziewczyny piszą, że lepiej wchodzi im gaz. Mi akurat zwykła. No i przeżyć, jeszcze z miesiąc i odpuści.

    Paprykaa lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 29 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Musisz chyba jeszcze mnie dopisać do ekipy :) mam nadzieję , że się uda i z Wami zostanę :)



    Takk już dopisałam ❤️😁,na wszystkie daty cię wpisałam a do ekipy dopiero teraz 😅 przepraszam za błąd 🤣


    Co do mdłości u mnie mega pomagały mega zimne pomarańcze , i lody śmietankowe plus tabletki

    Karoola, Paprykaa lubią tę wiadomość

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 29 marca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Takk już dopisałam ❤️😁,na wszystkie daty cię wpisałam a do ekipy dopiero teraz 😅 przepraszam za błąd 🤣


    Co do mdłości u mnie mega pomagały mega zimne pomarańcze , i lody śmietankowe plus tabletki
    Pomagały czyli już Ci minęły? Właśnie się zastanawiam kiedy wraca się do normy. Czy wcześniej niż te 12 tygodni…

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 29 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj dopadły od rana mdłości.. jeszcze nic nie jadłam bo nic nie wchodzi jedynie jakieś słodkie picie typu herbata albo woda z sokiem 😐 mam podwójnie ciężko bo jak mało jem to mi Ilość pokarmu spada 😐 i takie błędne koło

    Co do zakonczenia mdłości pamiętam, że w pierwszej ciąży mi przeszły dopiero ok 15 tygodnia a nasilily sie ok 9-10 tyg🙈 ale to raczej zależy indywidualnie od organizmu 😄

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 29 marca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyje z nastawieniem że mina mi od drugiego trymestru, bo trzeba mieć nadzieję 😅 ale wiem że różnie moze być i w skrajnych przypadkach nawet całą ciąże mogą się ciągnąć…


    A słuchajcie mam może głupie pytanie o liczenie tygodni ciąży, bo nie jest to dla mnie jasne. Ja się posługuję tymi liczbami typu 6+2, 8+4, ale jak to się czyta - 8+4 np to jest ósmy tydzień czy dziewiąty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca, 12:04

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 29 marca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w pierwszej ciąży mdłości puszczały od 12 tygodnia. Tylko wtedy było tak samo jak teraz, czyli leżałam całe dnie w łóżku z różańcem i każda najmniejsza poprawa była odczuwalna jako zbawienie, więc nie potrafię określić kiedy puściły finalnie. Ale tak, potwierdzam, że 9-10 było najgorzej.
    Każda z nas przechodzi inaczej (wystarczy spojrzeć na forum) więc możesz mieć tak, że wcześniej Ci odpuści - i tego Ci życzę bardzo! Albo znajdziesz coś co Ci pomoże akurat. Na dużo dziewczyn bonjesta działa - warto spróbować.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 29 marca, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Pomagały czyli już Ci minęły? Właśnie się zastanawiam kiedy wraca się do normy. Czy wcześniej niż te 12 tygodni…


    Odpukać od tygodnia nie mam już żadnych mdłości ani wymiotow , nie biorę też tabletek , ale za to doszło mi jakieś kołatania serca takie chwilowe jakby przeskoki.
    Odstawiałam te tabletki tak stopniowo przez 4 tygodnie brałam coraz mniej co tydzień

    Na samym początku brałam 4 razy dziennie nawet

  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 29 marca, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Ja żyje z nastawieniem że mina mi od drugiego trymestru, bo trzeba mieć nadzieję 😅 ale wiem że różnie moze być i w skrajnych przypadkach nawet całą ciąże mogą się ciągnąć…


    A słuchajcie mam może głupie pytanie o liczenie tygodni ciąży, bo nie jest to dla mnie jasne. Ja się posługuję tymi liczbami typu 6+2, 8+4, ale jak to się czyta - 8+4 np to jest ósmy tydzień czy dziewiąty?
    Np 8+4 to jest już 9 tydzień ale zauważyłam, że lekarze jak sie posługują tym to oni biorą pod uwagę skończone tygodnie czyli lekarz wpisałby, że to 8 ;)

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 29 marca, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trzymam liczenia tak jak lekarze, czyli teraz jestem w 8 tygodniu. Tak samo jak teraz nie mówię że mam 35 lat, tylko 34 😉 jak piszą że nipty można zbadać od 9 czy 10 tygodnia to też mają na myśli od 9+0 lub 10+0. Nie wiem czemu niektóre aplikacje próbują przyspieszyć ciążę.

    Współczuję Wam tych mdłości, ja w pierwszej ciąży praktycznie w ogóle nie miałam, ale teraz wiem co to oznacza 😬 chociaż dalej są dość lekkie.

    Podoba mi się teoria z wolniej rozwijającym się zarodkiem (ale w normie) że to oznacza chłopca a szybko rosnące zarodki to dziewczynki. W pierwszej ciąży by się zgadzało, serduszko było dopiero w 7tc, ciąża zawsze była ok 1-2 dni młodsza i mam syna. A teraz nie ukrywam że marzy mi się córeczka a ciąża w porównaniu to rozwija się ekspresowo bo termin USG jest 4 dni do przodu względem OM 🙈

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 29 marca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki! Właśnie tak miałem wrażenie, że inaczej lekarz mi podawał niż widziałam w aplikacjach i stąd się pogubiłam. Ale faktycznie więcej logiki w tym jak lekarze podają, więc też się tego będę trzymać.


    Ciekawa ta teoria z tempem rozwoju😀 Mi na razie chyba niewiele powie, bo om = USG, zobaczymy jak na kolejnych wizytach.

    U nas w ogóle wśród znajomych, którzy mieszkają w naszym rejonie, od kilku lat 100% chłopcy - a trochę już się ich urodziło ;) z kolei wśród znajomych, których mamy dużo dalej - 100% dziewczynki. Także jestem bardzo ciekawa jak u nas wyjdzie 😅

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 29 marca, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym bardzo chciała dziewczynkę, ale nie mam żadnego dziecka więc przyjmę wszystko, byle zdrowe 🥰

    Mnie lekarz kazał zwiększyć lek Bonjesta- biorę od wczoraj 2 tabl na noc i 1 tabl rano i jest znacznie lepiej.
    Przy łóżku mam wafle kukurydziane i jem zaraz przed wstaniem no i działa to.
    Więc mam nadzieję,że tak będzie dalej.
    Jedyne co to Bonjeste kupuje w cenie 160-200 w zależności od apteki- w opakowaniu jest 20 tabl a ja zużywam 3 na dzień 🤡
    Także nie chce liczyć ile to wyjdzie na miesiąc…

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 29 marca, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ten tydzień był najgorszy pod względem mdłości. Mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej. Od 2 tygodni biorę po 1 tabletce Xonvei (odpowiednik 1/2 tabletki Bonjesty) co nie eliminuje problemu, chociaż jest trochę lepiej. Raczej nie planuję zwiększać dawki, niestety mdłości niweluje cukier, na przykład żelki. Przed ciążą przez prawie 1.5 roku byłam na diecie niskowęglowodanowej, a teraz codziennie przyjmuję spore ilości, bo jak nie żelki, to owoce. Jak tylko mi się poprawi, to wracam na dobre tory

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 29 marca, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprykaa, aż jestem ciekawa czy u mnie by 3 pomogły, aczkolwiek lekarz mi powiedział żebym 3 nie brała, że 2 to max jego zdaniem.
    Cena faktycznie jest kosmiczna tego leku, chociaż szczerze to jestem tak wykończona miesiącem mdłości że zapłaciłabym nawet dużo więcej za coś naprawdę skutecznego. :/

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 29 marca, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziś znowu przed napisaniem wiadomości do pracy i skręca mnie w brzuchu na samą myśl. Muszę przeciągać do końca i ściemniać, bardzo tego nie lubię… czy wy też jeszcze nic nie mówicie w pracy? Ja jestem na l4 więc chodzić nie muszę, nawet nie chce. Ale informować o nieobecności trzeba

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 29 marca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Jestem dziś znowu przed napisaniem wiadomości do pracy i skręca mnie w brzuchu na samą myśl. Muszę przeciągać do końca i ściemniać, bardzo tego nie lubię… czy wy też jeszcze nic nie mówicie w pracy? Ja jestem na l4 więc chodzić nie muszę, nawet nie chce. Ale informować o nieobecności trzeba
    Ja pracuję normalnie cały czas, nawet rozmawiałam z kierownikiem o tygodniowym szkoleniu w czerwcu, na prenatalne wzięłam dzień urlopu, potem planuję powiedzieć. Skoro nie masz innych opcji, to nie ma co się przejmować, że musisz wymyślać wymówki, bo to szkodzi tylko twoim nerwom, najwyżej sobie coś pomyślą no i trudno 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ