Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 29 marca, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wie tylko szef, reszcie - a pracuje na codzień z masą osób - musiałam mówić że mam infekcję.
    Ja faktycznie jestem ciągle przeziębiona więc to nikogo niby nie dziwi, ale z drugiej strony praktycznie nigdy nie chodzę na zwolenia, już musi być naprawdę źle, więc i tak myślę że to podejrzane było.
    Ale to było krótkie zwolnienie, gorzej będzie jak będę musiala wziąć kolejne w kwietniu. Póki co planuje się przemęczyć tydzień, po świętach mam urlop już dawno zatwierdzony więc tak to zostawię i zobaczymy jak dalej… generalnie zależy mi żeby jak najszybciej powiedzieć wszystkim i mieć święty spokój, ale nie zrobię tego przed przynajmniej genetycznymi badaniami…

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 29 marca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety miałam zalecenie żeby zostać w domu, we wtorek mam wizytę.
    Pracuje w służbie zdrowia i nie mogę niestety być narażona na to co tam jest.
    Szefowi może powiem po świętach, albo pod koniec kwietnia. Przypuszczam że i tak już nie wrócę do swojej pracy w ciąży… za dużo nerwów i stresu.

    Mam nadzieję że we wtorek okaże się że jest wszystko dobrze, że jest serduszko. Bardzo mnie stresuje ta obecna sytuacja i to że muszę troszkę uciekać od powiedzenia prawdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca, 17:15

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 29 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Jasne już dopisałam 😁,dziewczyny proszę napiszcie jeśli którejś z was nie dopisałam na kwiecień lub prenatalne lub jeszcze gdzieś indziej 🤣 bo totalnie nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić , a wieczorem bym usiadła i was podopisywała 😍

    Mój "grafik":
    11.04 - USG do 10 tyg.
    24.04 - wizyta planowa

    Prenatalne USG 12-14t do umówienia, liczę na pojawienie się grafiku lekarza na dniach.

    I mam pytania odnośnie skierowania na pappe, mam tam zaznaczone i pappa z krwi i USG 12-14t, lekarz wypisał mi kilka miejsc gdzie można zrobić. I teraz tak:
    1) Zakładam że USG robię raz - albo z pappa albo bez?
    2) Czy oba badania będą odpłatne z tym skierowaniem czy nie?

    Planowałam robić USG 12-14t w Luxmed, bo tu prowadzę ciążę, ale jeśli mogę bezpłatnie zrobić w innym miejscu, który ma umowę z NFZ, to myślałam czy by jednak nie zrobić poza Luxmed. A na liście mam miejsce do którego chodziłam, lekarkę którą znam, która rozpoznała u mnie cp w 2024.
    Na samej pappie jakoś mi nie zależy, w ciąży z córką nie robiłam, więc interesuje mnie USG bardziej. Zakładam że pewnie najlepiej będzie dzwonić i dopytać, ale chciałam się dowiedzieć jak Wy podchodziłyscie do tego skierowania 🙂

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 29 marca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Jestem dziś znowu przed napisaniem wiadomości do pracy i skręca mnie w brzuchu na samą myśl. Muszę przeciągać do końca i ściemniać, bardzo tego nie lubię… czy wy też jeszcze nic nie mówicie w pracy? Ja jestem na l4 więc chodzić nie muszę, nawet nie chce. Ale informować o nieobecności trzeba

    Powiedziałam szefowi o ciąży, ale na zwolnienie nie poszłam. Na razie czuję się dobrze i czuję, że mogę pracować.

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 29 marca, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Mój "grafik":
    11.04 - USG do 10 tyg.
    24.04 - wizyta planowa

    Prenatalne USG 12-14t do umówienia, liczę na pojawienie się grafiku lekarza na dniach.

    I mam pytania odnośnie skierowania na pappe, mam tam zaznaczone i pappa z krwi i USG 12-14t, lekarz wypisał mi kilka miejsc gdzie można zrobić. I teraz tak:
    1) Zakładam że USG robię raz - albo z pappa albo bez?
    2) Czy oba badania będą odpłatne z tym skierowaniem czy nie?

    Planowałam robić USG 12-14t w Luxmed, bo tu prowadzę ciążę, ale jeśli mogę bezpłatnie zrobić w innym miejscu, który ma umowę z NFZ, to myślałam czy by jednak nie zrobić poza Luxmed. A na liście mam miejsce do którego chodziłam, lekarkę którą znam, która rozpoznała u mnie cp w 2024.
    Na samej pappie jakoś mi nie zależy, w ciąży z córką nie robiłam, więc interesuje mnie USG bardziej. Zakładam że pewnie najlepiej będzie dzwonić i dopytać, ale chciałam się dowiedzieć jak Wy podchodziłyscie do tego skierowania 🙂
    USG I prenatalne na tym skierowaniu i II prenatalne na tym samym. Pappe robi sie raz ;)
    I to masz za darmo ze skierowaniem nawet jak jest od prywatnego lekarza :)

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 29 marca, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy powiem po prenatalnych i to tylko szefom. Reszcie mam zamiar nie mówić absolutnie nic, żeby mnie nie wkurzali 🙃 wcześniej mówiłam po serduszkowej wizycie, ale wolałabym uniknąć pytań o samopoczucie itp. Realnie muszę jeszcze wytrwać 2 dni robocze w biurze z koleżanką z pokoju, a tak to mogę i do kosza 🤮 nikt się nie dowie 🤡 ona potem idzie na operację i nie będzie jej w kwietniu :p

    Niestety powinnam w weekend dokończyć parę rzeczy, bo się nie wyrabiam w tym tygodniu, a jeszcze szykuje mi się wszesniejsze wyjście we wtorek. Ale nie dałam rady, trudno, najwyżej w piątek posiedzę pomimo urlopu.

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 29 marca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    USG I prenatalne na tym skierowaniu i II prenatalne na tym samym. Pappe robi sie raz ;)
    I to masz za darmo ze skierowaniem nawet jak jest od prywatnego lekarza :)
    Dzięki Kasieek! ☺️ teraz zajrzałam i jest też drugie prenatalne (połówkowe) na skierowaniu, nie zauważyłam 🤦🏼‍♀️

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 29 marca, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam mojemu przyjacielowi w pracy, który też jest moim TL w Polsce. Powiem Wam, że to był strzał w 10 bo mnie bardzo wspiera. Też widział w piątek (moja niefortunna wizyta u gin) i chciał mnie do domu odprowadzać. Także złoty kumpel :)
    Ale reszcie raczej powiem po prenatalnych, a pracować bym chciała do końca maja. Pytanie czy lekarz mi wystawi zwolnienie 'kiedy chcę' 🤷‍♀️

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 29 marca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Super dziewczyny ! Paprykaa witaj! 🥹🩷🩵

    Chyba wszystko nadrobiłam i podopisywalam jeśli nie to dajcie znać 😁
    Możesz moje badania dopisać na 04.04 - usg, będziemy patrzeć jak zarodek i serduszko, a także omówimy przyrost bety :)

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 29 marca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie szykuje i głupia byłam że się przejmowałam. Nikt nic nie odpisał, wręcz bym powiedziała że pokazało to jaki mają stosunek. Zwykle jak ktoś zgłaszał nieobecność były emotki „smutne” , w moim przypadku zero reakcji…

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 29 marca, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem trochę podłamana. Byłam u gino w piątek, w związku z tym krwawieniami, które swoją drogą już się uspokoiły i bólami brzucha. Na usg było bicie serca, ale obraz był słaby, ciałko żółtkowe bardzo spłaszczone, nie okrągłe jak powinno być. Widziałam że gino nie podobało się to co widzi. Zapisała mnie na wizytę za dwa tygodnie plus wysłała zapytanie o drugą opinię z usg w szpitalu wojewódzkim. Wiecie, w Norwegii normalnie w ogole nie robią usg przed 10-12 tygodniem więc taka reakcja jest dla mnie mega nipokojaca🙁

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 29 marca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nic nie powiedziałam w pracy. Muszę zmienić etat z 3/4 na cały ale to po wizycie serduszkowej która mam nadzieję w środę 🤞🩷

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 29 marca, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Już nie szykuje i głupia byłam że się przejmowałam. Nikt nic nie odpisał, wręcz bym powiedziała że pokazało to jaki mają stosunek. Zwykle jak ktoś zgłaszał nieobecność były emotki „smutne” , w moim przypadku zero reakcji…


    Totalnie nikt?
    To przykre. Ale tulę Cię mocno. 🫂🫂
    Nie zadręczaj się. I nie myśl o tym 🥰
    Kiedy masz wizytę?
    I jak się czujesz? 🥰

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Doriibzh Koleżanka
    Postów: 49 70

    Wysłany: 29 marca, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Blond27 ja mam pierwsze usg w czwartek! I się bardzo stresuje, przyrost miałam ładny, objawy się nasilają i coraz nowe przychodzą (już stanik mam prawie za mały 😅) ale się bardzo stresuje czy wszystko dobrze, ciekawość mnie zżera, w poprzednim małżeństwie (translokacja chromosomow i zero plemników, u mnie wszystko ok) przez 8lat nic się nie udało, a teraz poszło szybciutko 😍


    @Domini - a jakbyś spróbowała zrobić USG jeszcze w innym miejscu? Bo czekać 2tyg na wizytę to wieczność! Może się uda coś znaleźć i sprawdzić. Trzymam mocno kciuki!!!

    Blond27 lubi tę wiadomość

    16/02 🩸
    21/03 ⏸️
    23/03 beta 461 😍
    25/03 beta 979
    27/03 beta 1783
    02/04 pierwsze usg 3,22mm i ♥️
    30/04 3,2cm
    21/05 USG 1trym 6,88cm
    🩷🎀
    04/12 🙊👶🙏

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 30 marca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriibzh wrote:
    @Blond27 ja mam pierwsze usg w czwartek! I się bardzo stresuje, przyrost miałam ładny, objawy się nasilają i coraz nowe przychodzą (już stanik mam prawie za mały 😅) ale się bardzo stresuje czy wszystko dobrze, ciekawość mnie zżera, w poprzednim małżeństwie (translokacja chromosomow i zero plemników, u mnie wszystko ok) przez 8lat nic się nie udało, a teraz poszło szybciutko 😍


    @Domini - a jakbyś spróbowała zrobić USG jeszcze w innym miejscu? Bo czekać 2tyg na wizytę to wieczność! Może się uda coś znaleźć i sprawdzić. Trzymam mocno kciuki!!!
    Ja już byłam na jednym USG po tym jak zobaczyłam lekką krew na wkładce i było ok ale za wcześnie na serduszko. Czyli ewidentnie był czynnik męski wcześnie był . Super że teraz bez problemu się udało

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Paprykaa Autorytet
    Postów: 1107 1579

    Wysłany: 30 marca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Paprykaa, aż jestem ciekawa czy u mnie by 3 pomogły, aczkolwiek lekarz mi powiedział żebym 3 nie brała, że 2 to max jego zdaniem.
    Cena faktycznie jest kosmiczna tego leku, chociaż szczerze to jestem tak wykończona miesiącem mdłości że zapłaciłabym nawet dużo więcej za coś naprawdę skutecznego. :/

    Ja biorę od wczoraj w tym schemacie i wczoraj miałam baaardzo dobry dzień- praktycznie bez mdłości.
    Dzisiaj jest już trochę gorzej…
    Ale nie wiem co by było bez tabletek…

    Starania od 01.2024
    👧🏻 31 👦🏻 30
    wszystkie badania super 🙌🏼

    02.24 7 tc 💔
    08.24 cb 💔
    3 x IUI- 1 cb 💔

    05.2025 IVF 🚀
    16.06.25- histeroskopia- stan zapalny endo
    27.08 transfer 5.1.1. po PGTA, 8dpt beta 5,6, 10 dpt 2,3 💔
    21.11 histeroskopia nr 2- WRESZCIE DIAGNOZA- stan zapalny endometrium, adenomioza podśluzówkowa, mikropolipy 😳

    ⏳ leczenie- sztuczna menopauza, antybiotyki, probiotyki

    5.03 transfer 🍀 6 dpt bhcg 43,6 7dpt bhcg 71 9 dpt 189 12 dpt beta 1065 14dpt beta 3154 16 dpt 6718🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    26.03 USG zarodek 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    28.03 USG serduszko ❤️
    2.04 serduszko bije ❤️

    4.05 Felia test- zdrowa Dziewczynka 🥹👧🏻🌸
    7.05 USG prenatalne- zdrowy Bobasek 👶🏻🌸

    Wiem, że się uda 🍀❤️👶🏻

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 30 marca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Totalnie nikt?
    To przykre. Ale tulę Cię mocno. 🫂🫂
    Nie zadręczaj się. I nie myśl o tym 🥰
    Kiedy masz wizytę?
    I jak się czujesz? 🥰
    Masz rację, chyba nie ma sensu a to uświadamia o czym często myślę. Nikt nie będzie pamiętać ile zrobiliśmy w pracy, ile poświęciliśmy - tylko będzie pamiętać dziecko i mąż.
    Wizyta jutro, stresuje się niestety, bo rok temu na serduszkowej wizycie nie było pulsu, ciąża się zatrzymała. Mam nadzieję że teraz Accofil uchroni zarodek. Zawsze miałam podawane po badaniu PGT-A więc zarodki były prawidłowe.
    Czuję się w kratkę, jestem głodna, zmęczona, pojawaja się czsami mdłości. Ogólnie do kitu. Ale jakoś to przeżyje. Na szczęście już z pracą mam spokój, jedynie co to pójdę porozmawiać z szefem a pracownikom przyjadę powiedzieć po prenatalnych.
    A a jak u Ciebie?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Masz rację, chyba nie ma sensu a to uświadamia o czym często myślę. Nikt nie będzie pamiętać ile zrobiliśmy w pracy, ile poświęciliśmy - tylko będzie pamiętać dziecko i mąż.
    Wizyta jutro, stresuje się niestety, bo rok temu na serduszkowej wizycie nie było pulsu, ciąża się zatrzymała. Mam nadzieję że teraz Accofil uchroni zarodek. Zawsze miałam podawane po badaniu PGT-A więc zarodki były prawidłowe.
    Czuję się w kratkę, jestem głodna, zmęczona, pojawaja się czsami mdłości. Ogólnie do kitu. Ale jakoś to przeżyje. Na szczęście już z pracą mam spokój, jedynie co to pójdę porozmawiać z szefem a pracownikom przyjadę powiedzieć po prenatalnych.
    A a jak u Ciebie?



    Ja właśnie idę na wizytę i boję się co z serduszkiem. Bo ostanio wyszło że Ciąża młodsza od tej z miesiączki. Ostatnio mam straszne bóle głowy nic nie pomaga. No i dużo szybciej się męczę.

    Nie stresuj się tą pracą . Trzymam kciuki za kropeczkę ✊🥰 i czekam jutro na wieści :)

    preg.png
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 30 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriibzh wrote:
    @Blond27 ja mam pierwsze usg w czwartek! I się bardzo stresuje, przyrost miałam ładny, objawy się nasilają i coraz nowe przychodzą (już stanik mam prawie za mały 😅) ale się bardzo stresuje czy wszystko dobrze, ciekawość mnie zżera, w poprzednim małżeństwie (translokacja chromosomow i zero plemników, u mnie wszystko ok) przez 8lat nic się nie udało, a teraz poszło szybciutko 😍


    @Domini - a jakbyś spróbowała zrobić USG jeszcze w innym miejscu? Bo czekać 2tyg na wizytę to wieczność! Może się uda coś znaleźć i sprawdzić. Trzymam mocno kciuki!!!

    Liczę na wizytę w szpitalu, bo tam jednak są najlepsi specjaliści. A przez to że jest Wielkanoc wiele osób ma cały ten tydzień wolny i pół kraju stoi…

  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 30 marca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek ☺️
    Ja właśnie wróciłam z wizyty 🙈 Pszczółka ma już 2,5cm. Ogólnie Pani Doktor powiedziała, że wielkosciowo wyprzedza o tydzień-dwa. Wszystko jest w porządku. Krwiak już mi się wchłonął ☺️ także uff.
    Kolejna wizyta to w sumie 24.04 prenatalne i 27.04 u ginekologa.
    Byłam dzisiaj u innej babeczki, bo mój Doktor na urlopie dłuższym i zastanawiam się czy u niej nie zostać. Konkretna, bardzo mi się spodobała. Od razu zaproponowała l4, z którego nie skorzystałam, bo w pracy jeszcze nie mówiłam, ale myślę, że na dniach/tygodniach już to zrobię.
    Wrzuciłabym wam zdjęcie, ale nie potrafię 🙈

    Biochemiczka, Atomówka , Beezi, stayaway, ItsMomi❤️, Niaha, Ogoorkowa, Kapturek lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ