Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 28 marca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Wiesz co przejrzałam Twoje wpisy i w sumie jedziemy na jednym wózku bo wg miesiączki też termin 15.11 ale .. w podobnym czasie miałyśmy przybliżone betahcg bo ja 10.03 miałam 100 - i w sumie jak byłam 25.03 ciążą wyszła młodsza o 6 dni . Czyli na 5+4 , więc liczę , że u Ciebie i u mnie będzie ok .


    O to ja też termin na 15.11, a dokładnie 10 marca miałam betę 103. Ciąża wyszła młodsza o 5 dni. Doktor mnie uspokajał, że przy tak małym zarodku milimetry robią ogromną różnicę w dniach, więc wystarczy że zarodek się podkurczył lub był pod kątem. Zazwyczaj takie różnice się wyrównują na następnych wizytach. Mówił, że bijące serduszko to bardzo dobra oznaka :)

    Karoola, Doriibzh, Dawdler34, Paulina2612 lubią tę wiadomość

  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 28 marca, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    O to ja też termin na 15.11, a dokładnie 10 marca miałam betę 103. Ciąża wyszła młodsza o 5 dni. Doktor mnie uspokajał, że przy tak małym zarodku milimetry robią ogromną różnicę w dniach, więc wystarczy że zarodek się podkurczył lub był pod kątem. Zazwyczaj takie różnice się wyrównują na następnych wizytach. Mówił, że bijące serduszko to bardzo dobra oznaka :)
    Ja niestety właśnie nie miałam serduszka i to jedyne co mnie martwi . Ale pocieszyłaś mnie 😍😍😍 bo w sumie wyszło podobnie :) a kiedy byłaś na USG ?

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 28 marca, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tabletek to ja biorę pregne - wydają mi sie małe może spróbuj ;)

    @Dawdler34 gratulacje! Czyli po prostu ciąża młodsza 😊
    Tez mam tydzień różnicy między OM a USG wiec na prenatalnych sie okaże jaki termin porodu mi zostanie.

    @itsmomi❤️ jak bedziesz miala chwilke mozesz mnie dopisać do kalendarza 22.04 - wizyta u prowadzącego
    05.05 - I prenatalne 😄

    ItsMomi❤️, Dawdler34, dark lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 28 marca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was z cerą? Ja wyglądam jak nastolatka 😱 robią mi się podskórne wulkany, bolą.. a linia rzychwy.. porażka. Przed ciążą nie miałam takiego trądziku

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 28 marca, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Ja niestety właśnie nie miałam serduszka i to jedyne co mnie martwi . Ale pocieszyłaś mnie 😍😍😍 bo w sumie wyszło podobnie :) a kiedy byłaś na USG ?


    Byłam teraz 25.03, ale mój doktor ma bardzo dobry sprzęt i zarodek był maluteńki :) mam teorię i wróżę nam synów 🤭 są takie mity i legendy, że taka ciąża rozwijająca się okej, ale spokojniej i wolniej to chłopcy 🤣 głęboko w to wierzę

  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 28 marca, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dziewczyny jak u Was z cerą? Ja wyglądam jak nastolatka 😱 robią mi się podskórne wulkany, bolą.. a linia rzychwy.. porażka. Przed ciążą nie miałam takiego trądziku
    Dramat. Na początku pryszcz na pryszczu, nawet na czole - gdzie zazwyczaj tam nie miałam. Broda cała w pryszczach 🤣 teraz mi się mam wrażenie stabilizuje ale dalej coś tam wyskoczy. Jednak już tylko na brodzie.


    Dzieki Dziewczyny za pocieszajki i dobre słowa ❤️ jest mi totalnie lżej, dobrze, że poszłam na to usg dzisiaj. Wiadomo Pani doktor powiedziała, że to jeszcze wszystko wczesne ale nie ma nic niepokojącego:) no i ciąża o 5-6dni młodsza niż z miesiączki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 12:30

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 28 marca, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Co do tabletek to ja biorę pregne - wydają mi sie małe może spróbuj ;)

    @Dawdler34 gratulacje! Czyli po prostu ciąża młodsza 😊
    Tez mam tydzień różnicy między OM a USG wiec na prenatalnych sie okaże jaki termin porodu mi zostanie.

    @itsmomi❤️ jak bedziesz miala chwilke mozesz mnie dopisać do kalendarza 22.04 - wizyta u prowadzącego
    05.05 - I prenatalne 😄




    Jasne już dopisałam 😁,dziewczyny proszę napiszcie jeśli którejś z was nie dopisałam na kwiecień lub prenatalne lub jeszcze gdzieś indziej 🤣 bo totalnie nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić , a wieczorem bym usiadła i was podopisywała 😍

  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 28 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Jasne już dopisałam 😁,dziewczyny proszę napiszcie jeśli którejś z was nie dopisałam na kwiecień lub prenatalne lub jeszcze gdzieś indziej 🤣 bo totalnie nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić , a wieczorem bym usiadła i was podopisywała 😍


    Ja mam wizytę 09.04 i prenatalne 24.04 🥰

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 28 marca, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba walnęło mnie ze zdwojoną siłą, wciąż ciężko mi uwierzyć, dostałam wynik dzisiejszej trzeciej bety, 3461. To naprawdę się dzieje 🥹

    🌸 Dawdler34 jeszcze nic przesądzone, będzie dobrze, musisz uwierzyć, bo jak nie ty to kto ma uwierzyć w kropusia! 🥰

    Jeśli chodzi o wypryski - a mam ogólnie do nich tendencje, choć trądzikiem bym tego nie nazwała - to właśnie o dziwo mam bardzo ładną, lepszą niż w I fazie cyklu. No ale to na razie, zobaczymy co dalej 😅

    🌸ItsMomi❤️ dodaję, że mój tp wg om to 30.11 💗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 15:12

    Beezi, karczoch321, Kapturek, ItsMomi❤️, Atomówka , Paulina2612 lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 28 marca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę na 8.04 , prenatalne na 11.05

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1429 4141

    Wysłany: 28 marca, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to super z tą kartą ciąży - myślałam, ze jakosmpozjoej lekarze zakładają i coś mi się ubzdurało :D

    To ja też poproszę o wpisane wizyty u lekarza prowadzącego na 8.04 🙌

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 28 marca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 2.04 😊

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Blomma Nowa
    Postów: 2 5

    Wysłany: 28 marca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zauważyłam parę luk w datach listopadowych, więc nieśmiało chciałabym uzupełnić się z 16.11.2026 🥰

    ItsMomi❤️, Niaha, Beezi, Atomówka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 28 marca, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja na ostatniej wizycie byłam w czwartek, wrzucam wam zdjęcie mojego wesołego krasnoludka 🥰♥️ crl 1,61cm zgodny z wiekiem ciąży (wtedy 1,61cm).
    IMG-3889.jpg

    Następna wizyta u prowadzącego 09.04, I prenatalne 22.04 😊

    Niecierpliwa_, sirengirl92, Biochemiczka, Mrowka, Kleo10, yoreva, ItsMomi❤️, Niaha, Awokado30, stayaway, Ogoorkowa, White1, Anett9300, mAnik, Beezi, dark, Atomówka , aswariatka, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Mons_S Koleżanka
    Postów: 43 68

    Wysłany: 28 marca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dziś po pierwszej wizycie jest zarodek i serduszko. Ciąża młodsza o 4 dni co by się zgadzało z terminem owulacji.

    Proszę o wposanie terminu porodu na 20.11. A następna wizyta 25.04.

    Mam już kartę ciąży i muszę zrobić cały pakiet badań i dodatkowo test z glukozą bo w poprzednich ciążach miałam cukrzycę.

    Któraś pisała że boli ją głowa łączę się w bólu i też wczoraj musiałam wspomóc się apapem bo nie wyrabiałam już.

    Awokado30, ItsMomi❤️, ann_ber, aswariatka, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 374 302

    Wysłany: 28 marca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dziewczyny jak u Was z cerą? Ja wyglądam jak nastolatka 😱 robią mi się podskórne wulkany, bolą.. a linia rzychwy.. porażka. Przed ciążą nie miałam takiego trądziku

    U mnie też dramat ale głównie policzki, całe w pryszczach :/
    Do tego na szyi i na ciele robi mi się dużo takich małych wlokniakow.
    I ma wrażenie że włosy na ciele mi jakoś szybciej rosną i ciemnieją, nawet na nogach które mam po laserze, zaczęły mam wrażenie odrastać…

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 28 marca, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ItsMomi❤️ wrote:
    Jasne już dopisałam 😁,dziewczyny proszę napiszcie jeśli którejś z was nie dopisałam na kwiecień lub prenatalne lub jeszcze gdzieś indziej 🤣 bo totalnie nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić , a wieczorem bym usiadła i was podopisywała 😍

    Ja mam wizytę gin 20 kwietnia.
    10 kwietnia oddaję krew na badanie genetyczne.
    Nie ustaliłam jeszcze terminu badania prenatalnego.

    ItsMomi❤️ lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 28 marca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Dziewczyny jak u Was z cerą? Ja wyglądam jak nastolatka 😱 robią mi się podskórne wulkany, bolą.. a linia rzychwy.. porażka. Przed ciążą nie miałam takiego trądziku
    U mnie czyściutko, a generalnie czasami coś wyskakiwało przed ciążą. Fakt że ja jestem na dużej ilości hormonów po IVF.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 28 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj oddałam krew około 10 i jeszcze czekam. Stresuje się bo dzisiejsza morfologia jest wyznaczeniem tego czy mam brać Accofil. Ostatnio może zbieg okoliczności ale fatalnie się czułam od rana po tym jak wieczorem dzień wcześniej wzięłam dawkę…
    Czy może ktoś oddawał kiedyś krew w synevo w sobote?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1977

    Wysłany: 28 marca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam ufff.

    Morfologia okej, przyjmuje dziś Accofil.

    Beta 14478 mIU/ml

    ItsMomi❤️, Anett9300, Niaha, mAnik, Karoola, karczoch321, Kleo10, Beezi lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ