Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4686

    Wysłany: 30 marca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Dzień dobry w poniedziałek ☺️
    Ja właśnie wróciłam z wizyty 🙈 Pszczółka ma już 2,5cm. Ogólnie Pani Doktor powiedziała, że wielkosciowo wyprzedza o tydzień-dwa. Wszystko jest w porządku. Krwiak już mi się wchłonął ☺️ także uff.
    Kolejna wizyta to w sumie 24.04 prenatalne i 27.04 u ginekologa.
    Byłam dzisiaj u innej babeczki, bo mój Doktor na urlopie dłuższym i zastanawiam się czy u niej nie zostać. Konkretna, bardzo mi się spodobała. Od razu zaproponowała l4, z którego nie skorzystałam, bo w pracy jeszcze nie mówiłam, ale myślę, że na dniach/tygodniach już to zrobię.
    Wrzuciłabym wam zdjęcie, ale nie potrafię 🙈
    Wejdź sobie na stronę do wrzucania zdjęć, na przykład https://pl.imgbb.com/ wrzuć zdjęcie i wybierz czy chcesz link czy zdjęcie (BB code). Forum blokuje dodawanie linków dla osób z małą ilością postów (nie pamiętam ilu, poniżej 30?) to wtedy trzeba usunąć https z linku, żeby poszło

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 30 marca, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-0962.jpg

    White dziękuję, udało się ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca, 13:42

    Biochemiczka, Atomówka , Kleo10, Beezi, yoreva, White1, stayaway, Awokado30, karczoch321, ItsMomi❤️, sirengirl92, dark, Ana , Blond27, Doriibzh, Dawdler34, Velaria, Paulina2612, Kapturek lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 30 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    IMG-0962.jpg

    White dziękuję, udało się ☺️
    Ale słodka fasolka 😍🥺

    Ja mam jutro wizytę już u lekarz prowadzącej i nie mogę się doczekać 😊😍
    Czuje się fatalnie, odstawiłam w czwartek duphaston sama z siebie bo było okropnie. Coś zaczelo mi się dziać ze wzrokiem i już bałam się że nie dam rady wrócić samochodem do domu. Ogólnie kręci mi się w głowie tak jakoś 2h od pobudki do końca dnia (no chyba że mam drzemkę), jakby mi ktoś patelnią przywalił. Często też mnie mdli a w pierwszej ciąży tego nie miałam, może to znak że tym razem chłopiec 😅
    Tydzień po świętach mamy wesele, ciekawa jestem czy wytrzymam do oczepin, czarno to widzę 😂

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔

    yoreva, Alicee98, White1, stayaway, Awokado30, KlaudiaŁ, Kleo10, Biochemiczka, karczoch321, ItsMomi❤️, Niaha, sirengirl92, Beezi, Malgo18, mAnik, dark, aswariatka, Ogoorkowa, Blond27, ann_ber, Dawdler34, Kairo, Velaria, Paulina2612, Ottioli, Kapturek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 30 marca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔

    Wooooow! Gratulacje!
    Spodziewałaś się, że jest szansa na bliźniaki?

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4686

    Wysłany: 30 marca, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔
    Hmm podobno się mówi, że zaraz po odstawieniu tabletek anty jest wyższa szansa na ciążę bliźniaczą 🤭 gratulacje

    Naadziejaa, Blond27 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Wooooow! Gratulacje!
    Spodziewałaś się, że jest szansa na bliźniaki?


    Nigdy w życiu się nie spodziewałam. Zresztą mi i tak było trudno uwierzyć że w ciąży jestem. Bo w pierwszej tyle się staraliśmy i zakończyło się na pomocy medycznej inseminacji. A tu takie zaskoczenie za pierwszym razem i jeszcze bliźniaki. No szok . 🥹

    stayaway, Niaha lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 30 marca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, to podwoje gratulacje! 🎉
    Ja bym chyba w pierwszym momencie była przerażona 😅

    Naadziejaa, Blond27 lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 30 marca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa- ale wspaniała niespodzianka! Gratulacje 😍

    Ja po 22 dniach w szpitalu - w końcu wychodzę dziś do domu!! Po krwiaku ani śladu, maleństwo ma 2.82cm 🥹
    Mam już wypis, czekam aż siostra skończy pracę i mnie odbierze :)

    White1, Naadziejaa, Kleo10, Biochemiczka, karczoch321, ItsMomi❤️, Niaha, sirengirl92, Alicee98, Beezi, aswariatka, Ogoorkowa, Blond27, Dawdler34, Kairo, Paulina2612, Ottioli, Kapturek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomówka wrote:
    Wow, to podwoje gratulacje! 🎉
    Ja bym chyba w pierwszym momencie była przerażona 😅


    Uwierz mi , że byłam. Mało z tego łóżka jej nie spadłam. I jeszcze do niej, że chyba monitor się zawiesił po innej pacjentce . Zaczęła się śmiać i mówi że nie. Ręce i wszystko do tej pory mi się trzęsą 🥹

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Hmm podobno się mówi, że zaraz po odstawieniu tabletek anty jest wyższa szansa na ciążę bliźniaczą 🤭 gratulacje


    Ja pierwszy raz brałam tabletki anty po ciąży. I nigdy nie zagłębiałam się nad tym. Ale szok doslownie

    preg.png
  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 30 marca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja pierwszy raz brałam tabletki anty po ciąży. I nigdy nie zagłębiałam się nad tym. Ale szok doslownie
    Al

    A jaka mialas betę ? Wskazywało coś na taki rozwój wydarzeń ? 🤭

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Naadziejaa- ale wspaniała niespodzianka! Gratulacje 😍

    Ja po 22 dniach w szpitalu - w końcu wychodzę dziś do domu!! Po krwiaku ani śladu, maleństwo ma 2.82cm 🥹
    Mam już wypis, czekam aż siostra skończy pracę i mnie odbierze :)


    Dokładnie Cię rozumiem. W pierwszej ciąży też miałam
    Krwiaka i szpital przymusowy. Grunt że już nie ma śladu po nim. Zdrówka dla Was. A Maleństwo niech pięknie rośnie 🥰

    stayaway lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudiaŁ wrote:
    Al

    A jaka mialas betę ? Wskazywało coś na taki rozwój wydarzeń ? 🤭


    Pierwsza miałam
    11.03 - 221,65
    13:03 -692,88
    16.03- 3952,91

    yoreva lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 690

    Wysłany: 30 marca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔

    Wow! Ale niespodzianka! Dużo zdrówka dla Ciebie i maluszków <3

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 30 marca, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌸Naadziejaa no ładne, duże były te przyrosty, coś tam już beta dawała znać! Trzymamy kciuki za dalsze dobre wieści 🤩

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 30 marca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔

    Woow. Gratulacje 😍 a jak byłaś ostatnio na wizycie to lekarz nic nie mówił? Był jedne pęcherzyk? Czy to na początku tego nie wiadomo czy jak to jest 😊

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    🌸Naadziejaa no ładne, duże były te przyrosty, coś tam już beta dawała znać! Trzymamy kciuki za dalsze dobre wieści 🤩


    Nie patrzyłam
    Na tą betę tak
    Serio bo przy ciąży pierwszej miałam dużo wyższe wyniki i był chlopiec

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 30 marca, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    Woow. Gratulacje 😍 a jak byłaś ostatnio na wizycie to lekarz nic nie mówił? Był jedne pęcherzyk? Czy to na początku tego nie wiadomo czy jak to jest 😊


    Właśnie nie było go w ogóle widać. Musiał być tak malutki że aż nie widoczny.


    Teraz dziewczyny z bliźniakami czy robicie testy Nifty czy inne?

    preg.png
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 30 marca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejaaa ale szokujące , a zarazem cudowne informacje ! 🥹🩷 Zdrówka dla ciebie i maluszków 💓💓❤️

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ