Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Naadziejaa wrote:Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔
Podwójne gratulacje! 🎉👏🏼
Mi przed moją pierwszą wizytą śniło się, że byłam na badaniu i były bliźniaki, poszłam i jeden zarodek, ale lekarz tak ekspresowo wykonał badanie, że mam mieszane uczucia 😅
Naadziejaa lubi tę wiadomość
👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
Łącze się z Tobą, Niaha. Też idę na krzywą plus inne zlecone badania tyle że w środę, akurat wzięłam urlop 1-3 kwietnia i jeszcze wybieram się w pt. rano na cytologię.Niaha wrote:Jutro rano idę na krzywą 🥺 mega się boje, bo nadal mam mdłości, ale lepszego dnia nie znajdę, bo będę musiała brać dodatkowy urlop z pracy. Boje się, że nie dam rady i że zwymiotuję, no i tak trzeba będzie powtarzać badanie.
Mam glukozę cytrynową, więc lepiej się nie przygotuję 😖
Też mam obawy co do tego badania, niby robiłam w pierwszej ciąży ale wtedy to było w 22-24t kiedy mdłości mi nie dokuczały. Ogólnie teraz nie jest źle pod warunkiem że zjem krótko po wstaniu. A tu na czczo trzeba jechać, wypić te glukozę i wyczekać potem kolejne 2h bez jedzenia, no kurczę nie wiem jak to będzie 😬👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Awokado30 wrote:No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
Awokado, Twoje emocje i to co czujesz są totalnie zrozumiałe. Nie przepraszaj. Zamysł jest chyba taki, że dzielimy się tutaj tym co nas martwi i cieszy w gronie, które przechodzi podobną drogę starań i ciąży. Wierzę, że jutro wszystko będzie dobrze i ten kamień z serca Ci spadnie i zaczniesz powolutku cieszyć się ciążą 🫂
Awokado30 lubi tę wiadomość
👩🏼38 👨🏻35
08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
Starania od 01/2024
10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza
OM 7.02.2026
5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
29.05 - 173g || krwiak 8 cm
🩺 13/18.07 - USG kontrolne
🩺 1.07 - połówkowe

-
Awokado30 wrote:No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
Rozumiem Cię jak najbardziej z tym odczuciem strachu, gdybym tylko znała sposób na próbowanie zminimalizowania tego..Chciałabym uwierzyć w te wszystkie mądre rady żeby się spróbować wyciszyć medytować i mieć po prostu nadzieję bo nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić oprócz dbania o siebie po prostu. Może i jesteśmy tu trochę anonimowo ale będę o Tobie myśleć jutro i trzymać kciuki ❤️ Ja mam wizytę w czwartek i czuję to samo co Ty, niech spokój będzie z nami 🥹
Awokado30 lubi tę wiadomość
👧🏻27, IO,PCOS
👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe
Starania od 01.2024
Klinika leczenia niepłodności o 11.2024
Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅
03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc
03.2026
14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
36 dpo 51124 beta 31,90 prog
ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa
7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
14+1 100 i 90 gram 🩷🩵
16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.
16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
17+0 założenie szwu okrężnego. -
Awokado chyba po przejściach każda ciąża tak wygląda
ja wczoraj też miałam kryzys … nie umiem się cieszyć ,wierze że zacznę się cieszyć dopiero po prenatalnych . Staram się zachowywać spokój i racjonalne myślenie , ale czasem nadchodzą dni kryzysu . Nie zostaje nic innego jak wiara, że będzie dobrze .
Jeszcze te wakacje 🫣 trzymam kciuki na sensowne rozwiązanie problemu
Awokado30 lubi tę wiadomość
Córka w 2013 r
2021- 2024 ciąże biochemiczne
Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
Kir-AA
Accofil, heparyna, acard,
Zmiana leczenia
Szczepienia limfocytami !
Ciąża
Biochemiczna 2025
Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg -
dziewczyny , hej. trzymam za Was kciuki i za dzisiejsze Wasze wizyty , tez mam dziś. o 19.40 . znowu. Ten czasu kiedy okazały sie poronienia. niby w środku spokój ale jestem kłębkiem nerwów podswiadomie. zwariuje do wieczora chyba
Awokado30, Naadziejaa lubią tę wiadomość
-
ann_ber wrote:Łącze się z Tobą, Niaha. Też idę na krzywą plus inne zlecone badania tyle że w środę, akurat wzięłam urlop 1-3 kwietnia i jeszcze wybieram się w pt. rano na cytologię.
Też mam obawy co do tego badania, niby robiłam w pierwszej ciąży ale wtedy to było w 22-24t kiedy mdłości mi nie dokuczały. Ogólnie teraz nie jest źle pod warunkiem że zjem krótko po wstaniu. A tu na czczo trzeba jechać, wypić te glukozę i wyczekać potem kolejne 2h bez jedzenia, no kurczę nie wiem jak to będzie 😬
Spanikowałam i nie pojechałam 🫣 rano znowu poczułam silne mdłości i stwierdziłam, że nie dam rady 🫣 -
Awokado ja rok temu też byłam w ciąży i dowiedziałam się o zatrzymaniu na prenatalnych, od 3 tygodni ciąża była martwa. Świruje pod sufit tak jak Ty. 😢 Nie wiem co nas czeka, ale po czymś takim człowiek jest gotowy na wszystko. Głęboki wdech i tyle - na nic nie masz wpływu…Awokado30 wrote:No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem. -
dark wrote:Awokado ja rok temu też byłam w ciąży i dowiedziałam się o zatrzymaniu na prenatalnych, od 3 tygodni ciąża była martwa. Świruje pod sufit tak jak Ty. 😢 Nie wiem co nas czeka, ale po czymś takim człowiek jest gotowy na wszystko. Głęboki wdech i tyle - na nic nie masz wpływu…
Też w jednej ciąży dowiedziałam się na prenatalnych , to było dla mnie mega ciężki , że nie u swojego lekarza.
Tak jak piszesz , po czymś takim jest się już gotowym na wszystko .
W ogóle dużo nas tu w tęczowych ciążach (po poronieniach )
dark lubi tę wiadomość
Córka w 2013 r
2021- 2024 ciąże biochemiczne
Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
Kir-AA
Accofil, heparyna, acard,
Zmiana leczenia
Szczepienia limfocytami !
Ciąża
Biochemiczna 2025
Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg -
Trzymam kciuki za Wszystkie dzisiejsze wizyty! Powodzenia Dziewczyny 🤞🏻🍀
Naadziejaa lubi tę wiadomość
-
Ja również jeszcze w poprzedniej na prenatalnych, cios w serce bo przecież wszystko rozwijało się tak jak należy…
Trzymam kciuki za Nasze dzisiejsze wizyty 🫶🏻 ja jeszcze o 11 muszę zaliczyć czynnik Xa w hematologii , strasznie nie lubię tam jeździć, przeraża mnie widok tego konkretnie szpitala.
dark lubi tę wiadomość
35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Dziewczyny powodzenia na wizytach! ❤️ Eurcynia, Awokado mam nadzieję że dzięki dzisiejszym wizytom spokój zagości w Waszych serduszkach ❤️
Nadzieja! O rety ciąża niespodzianka 🙈 podwójne gratulacje 🥰
ItsMomi super grafiki zrobiłaś w pierwszym poście! Od razu „czyściej” ☺️ Jak będziesz aktualizować to mój TP z OM to 2.11 😉. Moje kolejne wizyty 📆 8.04, 13.04 i 30.04 🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 09:08
ItsMomi❤️, Naadziejaa, Awokado30 lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Twój strach jest zdecydowanie zrozumiany, masz prawo, zwłaszcza po takich przejściachAwokado30 wrote:No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
3mam kciuki i zobaczysz, będzie wszystko dobrze
daj znać po wizycie!👩💼91' 🧑💼80' + 🐕
01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
08.03.2026 - ⏸️
28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
04.04.2026 - 0.51cm 💔
10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼
🌈jeszcze będzie pięknie 🤞 -
Biochemiczka wrote:Dziewczyny powodzenia na wizytach! ❤️ Eurcynia, Awokado mam nadzieję że dzięki dzisiejszym wizytom spokój zagości w Waszych serduszkach ❤️
Nadzieja! O rety ciąża niespodzianka 🙈 podwójne gratulacje 🥰
ItsMomi super grafiki zrobiłaś w pierwszym poście! Od razu „czyściej” ☺️ Jak będziesz aktualizować to mój TP z OM to 2.11 😉. Moje kolejne wizyty 📆 8.04, 13.04 i 30.04 🙈
Dziękuję 😍😍 no stwierdziłam że będzie lepiej i będę co jakiś czas aktualizować , robię sobie screeny z waszymi terminami także mam nadzieję że pójdzie mi to gładko 🤣😍
Dziewczyny również wam życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach , daje przysłowiowego "kopa w D" ✊🏻✊🏻🩵🩵 na szczęście 🍀Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 09:44
-
Mi dziewczyny przełożyli USG z dzisiaj na jutro 🫣🫣🫣 pocieszam się ,że co raz gorzej się czuje... Zapachy w pracowowej lodówce dramat, zgaga ogromna i codziennie między 3/4 nie śpię 😭😭😭 a muszę do czerwca wytrzymać żeby miesiąc pełny być żeby na nowo mi się zasiłek przeliczył z 3/4 na cały etat
Ja też po poronieniu pierwszej ciąży... Opis w stopce. Strach ciągle jest i w głowie oby nie było powtórki . Wydaje mi się że w ciąży po poronieniu gorzej, teraz jestem trochę spokojniejsza....Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 11:13
-
Awokado30 wrote:No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.
A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
Strasznie Ci współczuję tych wszystkich kłopotów z wakacjami.. do tego strach o ciążę jest normalny całkowicie 😔 i właśnie od tego tu jesteśmy! Żeby sie wspierać nie tylko jak jest kolorowo ale szczególnie wtedy gdy cos nas gryzie 😔 dużo siły Ci życzę! Mam nadzieje, ze wszystko się poukłada jak najlepiej dla Ciebie ❤️ -
@Awokado trzymam kciuki żeby się udało coś zdziałać z tym wyjazdem. Mi się wydaje że na bezpłatne odwołanie nie ma co liczyć, ale ta kara umowna to jakiś kosmos jest.
Może lepiej faktycznie odsprzedać nawet tracąc część kasy - są takie grupy no fb typu odsprzedam wczasy i widziałam nieraz że się ludziom udawało.
A ja mam pytanie do dziewczyn które są w 2+ ciąży, czy jest tak że teraz (lub w każdej kolejnej) czujecie się gorzej? Czy nie widzicie takiej zależności? Widziałam gdzieś teorie, że niby to też kwestia wieku - im kobieta starsza tym gorzej się czuje w ciąży, a że jestem 35+ to zastanawiam się nad tym
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Kurde mam dylemat … mam zrobić badania te wszystkie antyhiv , antyhcv i inne i te podstawowe no i sprawdzam że wychodzi ok 800 zł . No i na poprzednim badaniu nie było jeszcze serduszka … może bez sensu żebym wydawała teraz już kasę … albo zrobię tylko podstawowe 🫣 a może powinnam być dobrej myśli i zrobić wszystkie 🫣Córka w 2013 r
2021- 2024 ciąże biochemiczne
Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
Kir-AA
Accofil, heparyna, acard,
Zmiana leczenia
Szczepienia limfocytami !
Ciąża
Biochemiczna 2025
Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg -
Karoola wrote:Kurde mam dylemat … mam zrobić badania te wszystkie antyhiv , antyhcv i inne i te podstawowe no i sprawdzam że wychodzi ok 800 zł . No i na poprzednim badaniu nie było jeszcze serduszka … może bez sensu żebym wydawała teraz już kasę … albo zrobię tylko podstawowe 🫣 a może powinnam być dobrej myśli i zrobić wszystkie 🫣
A nie chcesz na NFZ poprosić o skierowanie? Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale podejrzewam, że część może nawet internista zlecić.🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️











