Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 30 marca, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Dziewczyny właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się że ciąża bliźniacza 🥹 Jestem w tak totalnym szoku że nie wiem co powiedzieć. Są dwa serduszka. A ja dalej zamurowana . I wiecie co , że z wizyty to ja nie wiele pamiętam 😂🤔

    Podwójne gratulacje! 🎉👏🏼
    Mi przed moją pierwszą wizytą śniło się, że byłam na badaniu i były bliźniaki, poszłam i jeden zarodek, ale lekarz tak ekspresowo wykonał badanie, że mam mieszane uczucia 😅

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 30 marca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jutro rano idę na krzywą 🥺 mega się boje, bo nadal mam mdłości, ale lepszego dnia nie znajdę, bo będę musiała brać dodatkowy urlop z pracy. Boje się, że nie dam rady i że zwymiotuję, no i tak trzeba będzie powtarzać badanie.
    Mam glukozę cytrynową, więc lepiej się nie przygotuję 😖
    Łącze się z Tobą, Niaha. Też idę na krzywą plus inne zlecone badania tyle że w środę, akurat wzięłam urlop 1-3 kwietnia i jeszcze wybieram się w pt. rano na cytologię.
    Też mam obawy co do tego badania, niby robiłam w pierwszej ciąży ale wtedy to było w 22-24t kiedy mdłości mi nie dokuczały. Ogólnie teraz nie jest źle pod warunkiem że zjem krótko po wstaniu. A tu na czczo trzeba jechać, wypić te glukozę i wyczekać potem kolejne 2h bez jedzenia, no kurczę nie wiem jak to będzie 😬

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 30 marca, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 30 marca, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.

    Awokado, Twoje emocje i to co czujesz są totalnie zrozumiałe. Nie przepraszaj. Zamysł jest chyba taki, że dzielimy się tutaj tym co nas martwi i cieszy w gronie, które przechodzi podobną drogę starań i ciąży. Wierzę, że jutro wszystko będzie dobrze i ten kamień z serca Ci spadnie i zaczniesz powolutku cieszyć się ciążą 🫂

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 30 marca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.

    Rozumiem Cię jak najbardziej z tym odczuciem strachu, gdybym tylko znała sposób na próbowanie zminimalizowania tego..Chciałabym uwierzyć w te wszystkie mądre rady żeby się spróbować wyciszyć medytować i mieć po prostu nadzieję bo nic innego nie jesteśmy w stanie zrobić oprócz dbania o siebie po prostu. Może i jesteśmy tu trochę anonimowo ale będę o Tobie myśleć jutro i trzymać kciuki ❤️ Ja mam wizytę w czwartek i czuję to samo co Ty, niech spokój będzie z nami 🥹

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 31 marca, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado chyba po przejściach każda ciąża tak wygląda :( ja wczoraj też miałam kryzys … nie umiem się cieszyć ,wierze że zacznę się cieszyć dopiero po prenatalnych . Staram się zachowywać spokój i racjonalne myślenie , ale czasem nadchodzą dni kryzysu . Nie zostaje nic innego jak wiara, że będzie dobrze .

    Jeszcze te wakacje 🫣 trzymam kciuki na sensowne rozwiązanie problemu

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Eurcynia Ekspertka
    Postów: 123 191

    Wysłany: 31 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny , hej. trzymam za Was kciuki i za dzisiejsze Wasze wizyty , tez mam dziś. o 19.40 . znowu. Ten czasu kiedy okazały sie poronienia. niby w środku spokój ale jestem kłębkiem nerwów podswiadomie. zwariuje do wieczora chyba

    Awokado30, Naadziejaa lubią tę wiadomość

    preg.png
    1 ciąża 💔 styczeń 2025 brak serduszka
    2 ciąża💔 puste jajo sierpień 2025

    ⏸️ 7 marca 2026
    zdrowa dziewczynka 💗
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 31 marca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Łącze się z Tobą, Niaha. Też idę na krzywą plus inne zlecone badania tyle że w środę, akurat wzięłam urlop 1-3 kwietnia i jeszcze wybieram się w pt. rano na cytologię.
    Też mam obawy co do tego badania, niby robiłam w pierwszej ciąży ale wtedy to było w 22-24t kiedy mdłości mi nie dokuczały. Ogólnie teraz nie jest źle pod warunkiem że zjem krótko po wstaniu. A tu na czczo trzeba jechać, wypić te glukozę i wyczekać potem kolejne 2h bez jedzenia, no kurczę nie wiem jak to będzie 😬

    Spanikowałam i nie pojechałam 🫣 rano znowu poczułam silne mdłości i stwierdziłam, że nie dam rady 🫣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 31 marca, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
    Awokado ja rok temu też byłam w ciąży i dowiedziałam się o zatrzymaniu na prenatalnych, od 3 tygodni ciąża była martwa. Świruje pod sufit tak jak Ty. 😢 Nie wiem co nas czeka, ale po czymś takim człowiek jest gotowy na wszystko. Głęboki wdech i tyle - na nic nie masz wpływu…

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 31 marca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Awokado ja rok temu też byłam w ciąży i dowiedziałam się o zatrzymaniu na prenatalnych, od 3 tygodni ciąża była martwa. Świruje pod sufit tak jak Ty. 😢 Nie wiem co nas czeka, ale po czymś takim człowiek jest gotowy na wszystko. Głęboki wdech i tyle - na nic nie masz wpływu…

    Też w jednej ciąży dowiedziałam się na prenatalnych , to było dla mnie mega ciężki , że nie u swojego lekarza.
    Tak jak piszesz , po czymś takim jest się już gotowym na wszystko .


    W ogóle dużo nas tu w tęczowych ciążach (po poronieniach )

    dark lubi tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 691

    Wysłany: 31 marca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wszystkie dzisiejsze wizyty! Powodzenia Dziewczyny 🤞🏻🍀

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 31 marca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również jeszcze w poprzedniej na prenatalnych, cios w serce bo przecież wszystko rozwijało się tak jak należy…

    Trzymam kciuki za Nasze dzisiejsze wizyty 🫶🏻 ja jeszcze o 11 muszę zaliczyć czynnik Xa w hematologii , strasznie nie lubię tam jeździć, przeraża mnie widok tego konkretnie szpitala.

    dark lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 848 2096

    Wysłany: 31 marca, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia na wizytach! ❤️ Eurcynia, Awokado mam nadzieję że dzięki dzisiejszym wizytom spokój zagości w Waszych serduszkach ❤️

    Nadzieja! O rety ciąża niespodzianka 🙈 podwójne gratulacje 🥰

    ItsMomi super grafiki zrobiłaś w pierwszym poście! Od razu „czyściej” ☺️ Jak będziesz aktualizować to mój TP z OM to 2.11 😉. Moje kolejne wizyty 📆 8.04, 13.04 i 30.04 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 09:08

    ItsMomi❤️, Naadziejaa, Awokado30 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 321 411

    Wysłany: 31 marca, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.
    Twój strach jest zdecydowanie zrozumiany, masz prawo, zwłaszcza po takich przejściach
    3mam kciuki i zobaczysz, będzie wszystko dobrze <3
    daj znać po wizycie!

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ItsMomi❤️ Autorytet
    Postów: 609 589

    Wysłany: 31 marca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Dziewczyny powodzenia na wizytach! ❤️ Eurcynia, Awokado mam nadzieję że dzięki dzisiejszym wizytom spokój zagości w Waszych serduszkach ❤️

    Nadzieja! O rety ciąża niespodzianka 🙈 podwójne gratulacje 🥰

    ItsMomi super grafiki zrobiłaś w pierwszym poście! Od razu „czyściej” ☺️ Jak będziesz aktualizować to mój TP z OM to 2.11 😉. Moje kolejne wizyty 📆 8.04, 13.04 i 30.04 🙈




    Dziękuję 😍😍 no stwierdziłam że będzie lepiej i będę co jakiś czas aktualizować , robię sobie screeny z waszymi terminami także mam nadzieję że pójdzie mi to gładko 🤣😍


    Dziewczyny również wam życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach , daje przysłowiowego "kopa w D" ✊🏻✊🏻🩵🩵 na szczęście 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 09:44

  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 31 marca, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziewczyny przełożyli USG z dzisiaj na jutro 🫣🫣🫣 pocieszam się ,że co raz gorzej się czuje... Zapachy w pracowowej lodówce dramat, zgaga ogromna i codziennie między 3/4 nie śpię 😭😭😭 a muszę do czerwca wytrzymać żeby miesiąc pełny być żeby na nowo mi się zasiłek przeliczył z 3/4 na cały etat

    Ja też po poronieniu pierwszej ciąży... Opis w stopce. Strach ciągle jest i w głowie oby nie było powtórki . Wydaje mi się że w ciąży po poronieniu gorzej, teraz jestem trochę spokojniejsza....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 11:13

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 31 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    No właśnie negocjacje z biurem trwają juz 2 tygodnie, nie przechodzi nic a nic. Zero empatii i twardzi. Tłumacze, proszę… próbujemy odsprzedać ale zainteresowanie zerowe, jednak to nie jest taki popularny kierunek.

    A z rzeczy ciążowych… mam taki strach przed jutrem, mam ochotę wyć. Jeden wielki strach. Nie potrafię się cieszyć, boję się że znowu tyle poświęciłam, że czuję się beznadziejnie i wszystko pójdzie na marne. Przepraszam że Wam zaśmiecam takim smutkiem ale naprawdę mamy takie doświadczenie, wiem że większość z nas ma coś, ale to jest tak świeże i podobne. Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży zatrzymanej też ze zdrowym genetycznie zarodkiem.


    Strasznie Ci współczuję tych wszystkich kłopotów z wakacjami.. do tego strach o ciążę jest normalny całkowicie 😔 i właśnie od tego tu jesteśmy! Żeby sie wspierać nie tylko jak jest kolorowo ale szczególnie wtedy gdy cos nas gryzie 😔 dużo siły Ci życzę! Mam nadzieje, ze wszystko się poukłada jak najlepiej dla Ciebie ❤️

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 377 302

    Wysłany: 31 marca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Awokado trzymam kciuki żeby się udało coś zdziałać z tym wyjazdem. Mi się wydaje że na bezpłatne odwołanie nie ma co liczyć, ale ta kara umowna to jakiś kosmos jest.
    Może lepiej faktycznie odsprzedać nawet tracąc część kasy - są takie grupy no fb typu odsprzedam wczasy i widziałam nieraz że się ludziom udawało.


    A ja mam pytanie do dziewczyn które są w 2+ ciąży, czy jest tak że teraz (lub w każdej kolejnej) czujecie się gorzej? Czy nie widzicie takiej zależności? Widziałam gdzieś teorie, że niby to też kwestia wieku - im kobieta starsza tym gorzej się czuje w ciąży, a że jestem 35+ to zastanawiam się nad tym ;)

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 31 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mam dylemat … mam zrobić badania te wszystkie antyhiv , antyhcv i inne i te podstawowe no i sprawdzam że wychodzi ok 800 zł . No i na poprzednim badaniu nie było jeszcze serduszka … może bez sensu żebym wydawała teraz już kasę … albo zrobię tylko podstawowe 🫣 a może powinnam być dobrej myśli i zrobić wszystkie 🫣

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 377 302

    Wysłany: 31 marca, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Kurde mam dylemat … mam zrobić badania te wszystkie antyhiv , antyhcv i inne i te podstawowe no i sprawdzam że wychodzi ok 800 zł . No i na poprzednim badaniu nie było jeszcze serduszka … może bez sensu żebym wydawała teraz już kasę … albo zrobię tylko podstawowe 🫣 a może powinnam być dobrej myśli i zrobić wszystkie 🫣

    A nie chcesz na NFZ poprosić o skierowanie? Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale podejrzewam, że część może nawet internista zlecić.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ