Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 31 marca, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    A nie chcesz na NFZ poprosić o skierowanie? Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale podejrzewam, że część może nawet internista zlecić.
    Też nie wiem , chyba na NFZ to tylko od ginekologa, czekać na termin i prosić się o skierowanie … to chyba mi się nie chce

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 31 marca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, trochę już was czytam i mam ochotę dołączyć 🙂 U mnie 7t2d. Pierwszą wizytę będę mieć 7 kwietnia. To moja czwarta ciąża i niespodziana. Tak, wiem skąd się biorą dzieci ale sytuacja trochę bardziej zawiła 🌼 Moje najmłodsze ma 3,5 roku ale najstarsza ma 14 lat. Ja mam 39 lat i jestem lekko przerażona. Mąż luzik... Już wszedł w rolę i jest moim dietetykiem i kierowcą. Ale to nie on zdycha z mdłości... Trzy pierwsze ciążę to była błogość. Mogłam do porodu tańczyć i śpiewać. Czuję się jakbym była w ciąży pierwszy raz.

    Blond27, Ottioli, Beezi, ann_ber, Niaha, dark lubią tę wiadomość

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 31 marca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Witam, trochę już was czytam i mam ochotę dołączyć 🙂 U mnie 7t2d. Pierwszą wizytę będę mieć 7 kwietnia. To moja czwarta ciąża i niespodziana. Tak, wiem skąd się biorą dzieci ale sytuacja trochę bardziej zawiła 🌼 Moje najmłodsze ma 3,5 roku ale najstarsza ma 14 lat. Ja mam 39 lat i jestem lekko przerażona. Mąż luzik... Już wszedł w rolę i jest moim dietetykiem i kierowcą. Ale to nie on zdycha z mdłości... Trzy pierwsze ciążę to była błogość. Mogłam do porodu tańczyć i śpiewać. Czuję się jakbym była w ciąży pierwszy raz.
    Cześć, witamy rozgość się :)
    Chyba myślę że każda ciąża przez swoją „innosc” powoduje że czujemy się jakbyśmy były w niej po raz pierwszy 😋 ja byłam w ciąży juz 4 razy ale jedna zakończyła się porodem. Do każdej podchodziłam z pokorą , w każdej czułam się inaczej, ale generalnie mdłości to u mnie standard. Mniejsze, większe ale zawsze były.

    Szop lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 546

    Wysłany: 31 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Długo bałam się tu udzielać, ponieważ nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. 15 marca zrobiłam test, który pokazał ⏸️. W poniedziałek i środę zrobiłam betę, która ładnie rosła. Później zaczęłam mieć nudności, a dziś pierwszy raz złapały mnie wymioty 😅 Jutro mam pierwszą wizytę u lekarza. Data jest idealna 1.04 🤭 Postanowiłam w końcu napisać, ponieważ super będzie przeżywać te wszystkie emocje wspólnie i móc się wymieniać doświadczeniami 😊

    Aktualnie na pokładzie mam też 14 miesięcznego synka 👶🏻

    ItsMomi❤️, Naadziejaa, Blond27, Beezi, ann_ber, Dawdler34 lubią tę wiadomość

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Doriibzh Koleżanka
    Postów: 49 70

    Wysłany: 31 marca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za 2dni pierwsze usg ciazowe 😍 ale się boje czy wszystko ok, wiadomo. Myślałam że się nigdy nie uda (8lat starań z byłym mężem ale były wielkie problemy genetyczne u niego), a tutaj z nowym partnerem bardzo szybciutko. Objawy trochę zmalały, w tamtym tyg dużo mdłości, w tym (6+1) mniej ale czuję ciagniecie w brzuchu prawie non stop. Jestem w szoku że mimo serduszka zatrzymały Wam się ciążę, czyli tak na prawdę do prenatalnych wszystko może się zdarzyć? Samo serduszko nie zmniejsza ryzyka poronienia?

    Blond27, Ottioli lubią tę wiadomość

    16/02 🩸
    21/03 ⏸️
    23/03 beta 461 😍
    25/03 beta 979
    27/03 beta 1783
    02/04 pierwsze usg 3,22mm i ♥️
    30/04 3,2cm
    21/05 USG 1trym 6,88cm
    🩷🎀
    04/12 🙊👶🙏

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 31 marca, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Awokado trzymam kciuki żeby się udało coś zdziałać z tym wyjazdem. Mi się wydaje że na bezpłatne odwołanie nie ma co liczyć, ale ta kara umowna to jakiś kosmos jest.
    Może lepiej faktycznie odsprzedać nawet tracąc część kasy - są takie grupy no fb typu odsprzedam wczasy i widziałam nieraz że się ludziom udawało.


    A ja mam pytanie do dziewczyn które są w 2+ ciąży, czy jest tak że teraz (lub w każdej kolejnej) czujecie się gorzej? Czy nie widzicie takiej zależności? Widziałam gdzieś teorie, że niby to też kwestia wieku - im kobieta starsza tym gorzej się czuje w ciąży, a że jestem 35+ to zastanawiam się nad tym ;)
    Dzięki, zobaczymy jak to będzie, ale niestety mam wystawioną tą wycieczkę i zainteresowania brak. Obniżyłam cenę.

    Ja też jestem 35 i szczerze chyba mimo wszystko ogarniam bardziej te mdłości niż poprzednio. W każdej czułam się fatalnie ale pomijając ten jeden tragiczny dzień co pisałam że puściłam pawia, to w miarę udaje się łagodzić mdłości. Ale może się mylę.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 31 marca, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriibzh wrote:
    Ja za 2dni pierwsze usg ciazowe 😍 ale się boje czy wszystko ok, wiadomo. Myślałam że się nigdy nie uda (8lat starań z byłym mężem ale były wielkie problemy genetyczne u niego), a tutaj z nowym partnerem bardzo szybciutko. Objawy trochę zmalały, w tamtym tyg dużo mdłości, w tym (6+1) mniej ale czuję ciagniecie w brzuchu prawie non stop. Jestem w szoku że mimo serduszka zatrzymały Wam się ciążę, czyli tak na prawdę do prenatalnych wszystko może się zdarzyć? Samo serduszko nie zmniejsza ryzyka poronienia?
    Tak niestety… to się zdarza. I tak działa natura, nie pozwoli rozwinąć się chorym, nieprawidłowym zarodkom. Aczkolwiek u mnie było po poronieniu przeprowadzone badanie genetyczne płodu i nie wykazało żadnych głównych mikrodelecji.
    Patrząc na diagnostykę która mocno później poszerzyliśmy , mój organizm mógł zrobić zamieszanie i go traktować jak intruza, za wszelką cenę żeby się go pozbyć. Obecnie jestem po transferach, zarodki przebadane. Tym razem się udało, ale i tak parze na to z duszą na ramieniu, bardzo się boję.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 31 marca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Witam, trochę już was czytam i mam ochotę dołączyć 🙂 U mnie 7t2d. Pierwszą wizytę będę mieć 7 kwietnia. To moja czwarta ciąża i niespodziana. Tak, wiem skąd się biorą dzieci ale sytuacja trochę bardziej zawiła 🌼 Moje najmłodsze ma 3,5 roku ale najstarsza ma 14 lat. Ja mam 39 lat i jestem lekko przerażona. Mąż luzik... Już wszedł w rolę i jest moim dietetykiem i kierowcą. Ale to nie on zdycha z mdłości... Trzy pierwsze ciążę to była błogość. Mogłam do porodu tańczyć i śpiewać. Czuję się jakbym była w ciąży pierwszy raz.
    Witaj! Ja w pierwszej ciąży czułam się spoko, a teraz mega mdłości, ale witamina b6 mocno poprawiła sytuację. Polecam spróbować 😊 u mnie dopiero druga ciąża ale też niespodzianka, bo co prawda chciałam kolejne dziecko ale jeszcze nie teraz a może w przyszłym roku. Cieszysz się? Ja chyba jeszcze nie mogę wyjść z szoku🤯

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 13:58

  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 31 marca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielam wasze obawy, jutro mam swoje pierwsze USG, mam za sobą pozamaciczną, czego teraz nie podejrzewam przez ładnie rosnącą betę, więc dla mnie poprawnie ulokowana to już wielka radość, a również okrutnie się boję, że coś pójdzie nie tak. Odpędzam te złe myśli jak mogę, ale wiadomo, że głowa pełna negatywnych doświadczeń patrzy na wszystko z innej perspektywy. U mnie jest mała fiksacja na bóle podbrzusza - analizuję każde ukłucie, gdzie zaboli, jak zaboli, jak długo boli, czy ten ból jest dobrą oznaką i występuje w ciąży, czy może świadczy o jakiejś nieprawidłowości.

    Cieszę się, że tu z wami jestem i mogę podzielić się tymi myślami, bo oprócz męża (który jako mężczyzna zupełnie inaczej to przeżywa niż my) nie mówiłam nikomu (na razie planuję wytrzymać z informacją dla najbliższych do 10tc), dzięki czemu nie mam poczucia osamotnienia w tym wszystkim☺️

    Blond27, Ottioli, Kairo, ann_ber lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 31 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze się z ciąży. To w sumie taka niespodzianka na koniec 🙂 Po czterdziestce już na pewno założę wkładkę bo jestem z tych dmuchających na zimne. Już teraz się boję, że ze względu na wiek coś może być nie tak. Na pewno zrobimy nifty. Nie mam kondycji. Ostatnie lata pracowałam siedząc i nie mam formy. Po prostu uważam, że na dziecko trzeba mieć nie tylko "miłość i radość" ale też warunki i siłę. Warunki mamy dobre, jakoś bardzo szybko ułożyłam plan działania choć musiałam zmienić wszystko o 180 stopni. Zamiast rozwijać karierę, co już teraz zaplanowałam na 40+ to idę dalej w pieluszki i odwlekam to o 3 lata... To trochę dla mnie szok. Jest radość i stres jednocześnie. Taką prawdziwą radość poczuję jak wszystko będzie dobrze, wyniki dziecka będą prawidłowe i będzie słodko rosnąć. Najbardziej szokujące będzie to dla rodziny 😁 Już moja trójka to wow i głośno mówiłam, że trójka wystarczy.

    Ottioli lubi tę wiadomość

  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 546

    Wysłany: 31 marca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domini wrote:
    Witaj! Ja w pierwszej ciąży czułam się spoko, a teraz mega mdłości, ale witamina b6 mocno poprawiła sytuację. Polecam spróbować 😊 u mnie dopiero druga ciąża ale też niespodzianka, bo co prawda chciałam kolejne dziecko ale jeszcze nie teraz a może w przyszłym roku. Cieszysz się? Ja chyba jeszcze nie mogę wyjść z szoku🤯

    Mam bardzo podobnie i dla mnie też to niespodzianka. Myśleliśmy gdzieś o tym za rok lub dwa, a tutaj wyszło szybciej 🤭 uwierzę dopiero jak zobaczę na USG 😆

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 31 marca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie czytam, że są tu mamy bliźniaków!!! Ja bym zemdlała!!! Ogólnie bardzo sprawnie sobie radzę przy niemowlętach, nigdy nikt mi nie pomagał. Nawet mąż ma funkcje logistyczne ale dzidziusia zawsze tylko tuli i nosi. Po prostu robię to sprawniej i bez strachu. Tak to zawsze dzieliliśmy i ten układ bardzo nam odpowiadał. Ale nie ukrywam, że to jest taki cudowny ale zarazem ciężki czas. Te kilka pierwszych tygodni. A rodziłam naturalnie i nie miałam ciężkich porodów. A tu dwa dzieciaczki... Istne szaleństwo 😁

  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 31 marca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:

    A ja mam pytanie do dziewczyn które są w 2+ ciąży, czy jest tak że teraz (lub w każdej kolejnej) czujecie się gorzej? Czy nie widzicie takiej zależności? Widziałam gdzieś teorie, że niby to też kwestia wieku - im kobieta starsza tym gorzej się czuje w ciąży, a że jestem 35+ to zastanawiam się nad tym ;)

    Hmm, ja bym powiedziała że jest inaczej, ale nie gorzej. W pierwszej byłam śpiąca, ale nie drzemałam tyle co teraz, o ile w ogóle. Teraz mam też większy apetyt niż w pierwszej, i wydaje mi się że mdłości są mniejsze i łatwiej mi nimi zarządzać. Ale pewnie właściwe porównanie możnaby zrobić dopiero w końcówce ciąży 😅

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 31 marca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 ja po wizycie na NFZ
    Znowu wiek ciąży inny, tydzień temu 7+0 a dzisiaj 7+3 😅 no ale pewnie tak to wygląda na początku. Wszystko jest ok 💛 niestety zdjęcia nie dostałam. Kolejna wizyta 21.04.

    Ottioli, Biochemiczka, Naadziejaa, Kleo10, Allthatnats, ItsMomi❤️, Beezi, Niaha, Paulina2612, Blond27, stayaway, Anett9300, dark, Kapturek lubią tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 31 marca, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Właśnie czytam, że są tu mamy bliźniaków!!! Ja bym zemdlała!!! Ogólnie bardzo sprawnie sobie radzę przy niemowlętach, nigdy nikt mi nie pomagał. Nawet mąż ma funkcje logistyczne ale dzidziusia zawsze tylko tuli i nosi. Po prostu robię to sprawniej i bez strachu. Tak to zawsze dzieliliśmy i ten układ bardzo nam odpowiadał. Ale nie ukrywam, że to jest taki cudowny ale zarazem ciężki czas. Te kilka pierwszych tygodni. A rodziłam naturalnie i nie miałam ciężkich porodów. A tu dwa dzieciaczki... Istne szaleństwo 😁


    Uwierz , że mi mało do tego brakowało. Totalnie ale to totalnie się nie spodziewałam tego. I ja daje w to nie wierzę 🤦‍♀️😀

    preg.png
  • Allthatnats Ekspertka
    Postów: 127 435

    Wysłany: 31 marca, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja również jestem po wizycie. Wszystko jak najbardziej w porządku, tutaj zdjęcie https://ibb.co/TMk6FzMd. Maluch zdrowo się rozwija, wszystkie wyniki też ok. 28.04 mam wizytę i to badania prenatalne ☺️❤️

    Karoola, Biochemiczka, ItsMomi❤️, Kleo10, Beezi, Niaha, Ottioli, Paulina2612, Atomówka , Blond27, Anett9300, dark lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️23 🤵‍♂️ 24

    🤒 PCOS, insulinooporność

    💉 Badania/zabiegi:

    🙎‍♀️
    AMH: 7,29
    Laparoskopia diagnostyczna endometriozy (08/2025): brak

    🤵‍♂️
    Badanie nasienia: prawidłowe

    Leki/suplementy:
    🙎‍♀️
    Pueria Uno

    02.03.2026 ⏸️
    03.03.2026 B-HCG: 17474 Progesteron: 18.8
    05.03.2026 0,24 mm
    17.03.026 1,1 mm, jest ❤️
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 31 marca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Uwierz , że mi mało do tego brakowało. Totalnie ale to totalnie się nie spodziewałam tego. I ja daje w to nie wierzę 🤦‍♀️😀
    To musi być ekscytujące również. Moja córka to by oszalała z radości. Dzieci już wiedzą i cieszą się bardzo choć myślałam, że starszakom to nie będzie pasować...

  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 105 387

    Wysłany: 31 marca, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mną wizyta dziś według OM 6t0d, ale owulację miałam 16 lub 17dc, wiec może ciąża jest młodsza?
    Ja bardzo bałam się pozamacicznej, nie wiem czemu. Każdy dziwny objaw lub ukłucie interpretowałam jako coś złego...

    Całe szczęście lekarz zauważył pęcherzyk ciążowy -1,25cm co odpowiada 6t1d (+1) ale musiał poruszać głowicą i poszukać pęcherzyka żółtkowego i w końcu mignął mu taki pierścień. Póki co, na fotce go jeszcze nie uchwycił ale zapisał, że jest tylko nie zaznaczył wymiarów bo właśnie takk migał...

    Mam przyjść za tydzień i zrobić jeszcze jedną betę. Ale nie wiem czy wytrzymam i np w piątek czegoś nie poszukam, chociaż nie wiem czy to coś da.

    Nie wiem, jakoś mi tak smutno i mam złe myśli. Eh

    Beezi, stayaway lubią tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 31 marca, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Nieśmiało witam się. U mnie termin na 9.11 - ciąża po transferze in vitro. Jestem po krwotoku ze skrzepami w 7 tygodniu bez określonej przyczyny, bardzo boję się że może to się powtórzyć dlatego witam się z wami póki co po cichutku.
    U mnie dziś 8+1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 17:11

    Naadziejaa, Biochemiczka, Ana , Niaha, mAnik, stayaway, dark lubią tę wiadomość

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 691

    Wysłany: 31 marca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sirengirl92 wrote:
    Za mną wizyta dziś według OM 6t0d, ale owulację miałam 16 lub 17dc, wiec może ciąża jest młodsza?
    Ja bardzo bałam się pozamacicznej, nie wiem czemu. Każdy dziwny objaw lub ukłucie interpretowałam jako coś złego...

    Całe szczęście lekarz zauważył pęcherzyk ciążowy -1,25cm co odpowiada 6t1d (+1) ale musiał poruszać głowicą i poszukać pęcherzyka żółtkowego i w końcu mignął mu taki pierścień. Póki co, na fotce go jeszcze nie uchwycił ale zapisał, że jest tylko nie zaznaczył wymiarów bo właśnie takk migał...

    Mam przyjść za tydzień i zrobić jeszcze jedną betę. Ale nie wiem czy wytrzymam i np w piątek czegoś nie poszukam, chociaż nie wiem czy to coś da.

    Nie wiem, jakoś mi tak smutno i mam złe myśli. Eh


    Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja też tak na początku miałam. Nawet na kartce z wizyty miałam znak zapytania przy pęcherzyku żółtkowym. Na następnej wizycie już był zarodek z serduszkiem ❤️

    Utożsamiam się z wszystkimi dziewczynami, które się zamartwiają. Nie mam takich doświadczeń jak Wy, to moja pierwsza ciąża, ale długo się staraliśmy i udało się trochę cudem. Czasem mam myśli, że możliwe, że to moja jedyna szansa na ciążę i urodzenie dziecka i bardzo się boję czy wszystko będzie ok. Najciężej wytrzymać od wizyty do wizyty. Nie wyobrażam sobie co czujecie mając za sobą takie trudne doświadczenia. Mam nadzieję, że po prenatalnych wszystkie odetchniemy ze spokojem

    sirengirl92 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ