Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola tak mi przykro.. 💔🫂

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny, kiedy lekarz zakłada kartę ciąży?
    Kiedy mu się przypomni, ale między serduszkiem a prenatalnymi 😁 może od razu po serduszkowej, a może na kolejnej jeśli jakaś przewiduje przed prenatalnymi :)

    White1, Kleo10 lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Niestety i ja się żegnam , czekam na poronienie

    Bardzo mi przykro 💔🫂

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny, kiedy lekarz zakłada kartę ciąży?


    U mnie od razu założyła jak serduszka biły.

    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kartę ciąży zakładała położna, gdy poszłam do niej po skierowania na badania krwi jakoś w 7 czy 8 tygodniu

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny, kiedy lekarz zakłada kartę ciąży?

    Mi w luxmedzie założyli na wizycie w 7+2.

    Ale dziś dostałam nową (i ładniejszą 🤪) w docelowej przychodni. Wizyta wyszla super, lekarka zrobiła na mnie i na mężu bardzo dobre wrażenie, wiec zostajemy już u niej. Wizyty ogólnie co 3-4 tygodnie, muszę zerkać na terminy żeby jakoś to zgrać z prenatalnymi, żeby sobie nie dublować usg w jednym tygodniu 😋

    Maluch rośnie jak szalony, dziś już prawie 2 cm bobasa 😍
    Serduszko bije, krew przepływa, ogólnie w środku czysto, żadnych krwiaków itd.
    Mam zgodę na bieganie, rower i generalnie robienie wszystkiego (z rozsądkiem i nie mocniej niż przed ciążą 😋). Mega się cieszę 💜

    IMG-3859.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 19:58

    White1, KlaudiaŁ, Powaga, Biochemiczka, Naadziejaa, Ogoorkowa, Paulina2612, Kleo10, sirengirl92, ann_ber, Beezi, Niaha, Ottioli, dark, Rocky, Szop, Awokado30, stayaway lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 8 kwietnia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam też o badania typu nifty, panorama itd - to jak na razie mamy zalecenie się wstrzymać, jeśli z pappy i prenatalnych wyjdzie coś nie tak, to wtedy działać 👌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia, 20:44

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 8 kwietnia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola bardzo mi przykro 😭

    Awokado30 ja miałam założona jak serduszko zaczęło bić czyli w 6 tyg. Mam w sumie dwie karty jedna z NFZ a druga prywatnie

    Karczoch321 ja też się wstrzymuje do badań prenatalnych, nie widzę potrzeby robić ich szybciej bo i tak to nic nie zmieni.

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 8 kwietnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola strasznie Ci współczuję 😔😔 trzymaj się 🫂

    Mija lekarz zakłada kartę ciąży na wizycie po tej serduszkowej czyli ok 11 tygodnia jak już przychodzę z wynikami badań z krwi ;)

    Ja nipt nie mam w planach chyba, ze w prenatalnych wyjdzie jakieś ryzyko duże.

    Gratulacje udanych wizyt dziewczyny 😍 ale te bobaski już są duże 🥰

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 8 kwietnia, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Niestety i ja się żegnam , czekam na poronienie
    Smutne wieści, ech... 😟 Bardzo współczuję! 🫂

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 8 kwietnia, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Karoola, przykro mi 🥺

    Ja się dziś umówiłam do nowego lekarza, gdzie będę prowadzić ciążę. Pierwszy raz na NFZ. Poprzednie były prywatnie. Jutro mam wizytę po 17. Założy mi książeczkę i da pewnie skierowanie na badania prenatalne i morfologię itp. Mam nadzieję, że nie będzie problemu z umówieniem prenatalnych. Jest tu ktoś z Elbląga, Olsztyna? Bo tam będę uderzać.

    W Elblągu przyjmuje super ginekolożka Monika Carmen Krawczyk (wcześniej pracowała w Gdyni). Gdyby nie odległość to z pewnością chciałabym, żeby to ona prowadziła mi ciążę, pracuje też w szpitalu. Polecam sprawdzić, czy przypadkiem nie robi prenatalnych.

    Szop lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 8 kwietnia, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dziewczyny, kiedy lekarz zakłada kartę ciąży?

    Zależy od lekarza, ale najczęściej jak już bije serduszko.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 547

    Wysłany: 8 kwietnia, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt! 😊

    Karoola mega współczuję! Trzymaj się! 🫂

    Ja dziś byłam na badaniach krwi i są moim zdaniem idealne. Teraz czekam na wizytę do przyszłej środy. Aż mnie stresik bierze, bo już chętnie bym podejrzała jak tam się moja fasolka rozwija 😅

    W przyszłym tygodniu też wracam do pracy po prawie dwóch latach nieobecności i aż mi dziwnie, że w sumie wracam tylko na chwilę jak wszystko będzie dobrze.

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 8 kwietnia, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaga wrote:
    Cześć dziewczyny, to mój pierwszy post na forum - dołączam do listopadowych mamusiek ;)
    Wg miesiączki termin mam na 1 listopada ;)
    Umówiłam się już na prenatalne, to moja pierwsza ciąża i wszystko mnie stresuje
    Witaj na forum ❤️

    Karola bardzo współczuję

    Dzisiaj jestem tak dojechana że to szkoda gadać. Zawroty głowy, mdłości duszności. Masakra. W pierwszej ciąży nie przypominam sobie tak złego samopoczucia

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 9 kwietnia, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    W Elblągu przyjmuje super ginekolożka Monika Carmen Krawczyk (wcześniej pracowała w Gdyni). Gdyby nie odległość to z pewnością chciałabym, żeby to ona prowadziła mi ciążę, pracuje też w szpitalu. Polecam sprawdzić, czy przypadkiem nie robi prenatalnych.

    Prenatalne to tylko Mater Pro Vita robi na NFZ w Elblągu. Bardzo niemiły pan ale trudno. Ważne, że profesjonalista. Ja będę chodzić do centrum zdrowia kobiety. Tam też jest pani doktor ze szpitala wojewódzkiego. Tam planuję rodzić. To godzina drogi z mojego miasteczka. Liczę, że dojadę. Najwyżej dziecko urodzi się na łonie natury... w listopadzie 😂

  • dark Ekspertka
    Postów: 137 165

    Wysłany: 9 kwietnia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wspieram i ogromnie współczuję. ❤️‍🩹 Trzymajcie się w tym trudnym czasie.

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 9 kwietnia, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Uznałam, że mogę się przywitać na tym wątku :) mAnik mnie tu zapraszała już :P.

    Spodziewamy się bliźniaków, wczoraj 9+0, serduszka biją, rosną. Termin niby na 10 listopada, ale wiadomo, że z bliźniakami to nic nie wiadomo. W poniedziałek idziemy do docelowej lekarki w końcu, mamy nadzieję, że nas poprowadzi do końca.

    Niaha, White1, Alicee98, stayaway, Beezi, karczoch321, Naadziejaa, Kapturek, Powaga, Kairo, yoreva, dark, Ottioli, mAnik, Rocky, ann_ber lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4688

    Wysłany: 9 kwietnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    Hej dziewczyny! Uznałam, że mogę się przywitać na tym wątku :) mAnik mnie tu zapraszała już :P.

    Spodziewamy się bliźniaków, wczoraj 9+0, serduszka biją, rosną. Termin niby na 10 listopada, ale wiadomo, że z bliźniakami to nic nie wiadomo. W poniedziałek idziemy do docelowej lekarki w końcu, mamy nadzieję, że nas poprowadzi do końca.
    Ale spora ekipa bliźniakowa się szykuje na listopad 😍 rozgość się

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 9 kwietnia, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę no to zaczynam się nakręcać czy napewno było okej na ostatniej wizycie skoro mi nie założył karty 😔
    Odliczam do wtorku i się stresuje…
    Samopoczucie mam kiepskie nadal. Turbo zmęczenie, głód przeplata się z mdłościami. Kiedy to się zmniejszy nie wiem 😣 aż mi źle z tym że wegetuję w domu, chciałabym gdzieś iść na godzinę chociaż ale nie mam sił.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 9 kwietnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka87 wrote:
    Hej dziewczyny! Uznałam, że mogę się przywitać na tym wątku :) mAnik mnie tu zapraszała już :P.

    Spodziewamy się bliźniaków, wczoraj 9+0, serduszka biją, rosną. Termin niby na 10 listopada, ale wiadomo, że z bliźniakami to nic nie wiadomo. W poniedziałek idziemy do docelowej lekarki w końcu, mamy nadzieję, że nas poprowadzi do końca.


    Wow, ale urodzaj blizniakowy mamy na listopad 🤭 gratulacje!
    Macie bliźniaki w rodzinie czy to przypadek? 😀

    Nam wczoraj na USG z 5 razy sprawdzała lekarka sama z siebie czy jest na pewno tylko jeden bobo i za każdym razem „spokojnie, dalej tylko jeden” 😂

    Karolka87 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ