Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 9 kwietnia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Ana, Luteina to progesteron, może powodować zaburzenia nastroju i nasilać objawy ciąży 😢

    Ja w pierwszej ciąży kartę miałam założoną dopiero w 11-12 tygodniu po pierwszych badaniach krwi, teraz od razu na wizycie serduszkowej w 6.

    Blond, a Twój synek chodzi do żłobka albo coś? Ja mam miesiąc młodszego od Twojego, mieliśmy próbę żłobka, ale nie wypaliło i mamy nianię - mimo że ja jestem w domu to nadal przychodzi, bo ja nie jestem w stanie się nim odpowiednio zająć teraz dłużej niż 3-4h.

    Karoola, bardzo mi przykro 💔
    Synek z teściowa był, dopiero od września przedszkole. Mąż pracuje zdalnie ale ciężko bywa. Chyba na następny tydzień poproszę teściowa żeby wpadła chociaż na pół dnia ....

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 9 kwietnia, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Daje znać po wizycie. Mamy CRL 18mm. Serduszko bije 168 na minutę. Wszystko wygląda dobrze. Po krwiaku nie ma prawie śladu. Tylko mam nowy lęk odblokowany. Kończę dziś antybiotyk i mówię lekarzowi jaki (augmentin) a on mi się pyta czemu augmentin jak się amotkas daje w ciąży i czy lekarz o tym wiedział. Szczerze mnie tak omotało że ja myślałam że to zamienniki a dopiero potem doczytałam że augmentin ma kwas klawulanowy dodatkowy. Czy któraś kiedyś brała może i się wypowie? 😊

    Beezi, karczoch321, mAnik, Blond27, Mięta, dark, Ottioli lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 9 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wpadłam zaktualizować listę wizyt :)
    31.03.2026 miałam wizytę już u swojej prowadzącej na NFZ, dzidziuś rośnie <3

    Kolejną mam 21. 04 a prenatalne 29.04 :D samopoczucie aktualnie dramat, ostatnie dni leci mi krew z nosa, nie jakoś bardzo ale jednak, wcześniej mi się to nie zdarzało. Dodatkowo mdłości, zawroty głowy nie odpuszczają przez co ciężko mi się skupić na pracy i robię głupie błędy, jakaś masakra. Powiedziałam już szefowi ze względu na to, że dłużej niż do czerwca nie zamierzam pracować, zwyczajnie nie jestem w stanie. Reakcja o dziwo była pozytywna.

    Dajcie znać czy też macie takie zawroty? Ja tak po cichu myślę, że to może od niskiej ferrytyny? W pierwszej ciąży tak nie miałam, a ni mdłości ani zawrotów, jedynie byłam senna. W weekend mamy dwudniowe wesele, nie wiem jak wytrzymam chociaż do oczepin.

    Beezi lubi tę wiadomość

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Atomówka Autorytet
    Postów: 495 1083

    Wysłany: 9 kwietnia, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Kurczę no to zaczynam się nakręcać czy napewno było okej na ostatniej wizycie skoro mi nie założył karty 😔
    Odliczam do wtorku i się stresuje…
    Samopoczucie mam kiepskie nadal. Turbo zmęczenie, głód przeplata się z mdłościami. Kiedy to się zmniejszy nie wiem 😣 aż mi źle z tym że wegetuję w domu, chciałabym gdzieś iść na godzinę chociaż ale nie mam sił.

    Nie przejmuj się, mi też nie założyli karty, dopiero z badaniami przed kolejną wizytą mam iść do rejestracji żeby założyli. Myślę, że to normalka i pewnie takie mają zasady, że zakładają dopiero jak mamy jakieś wyniki badań. Najważniejsze, że byłaś na wizycie przed 10- tygodniem i oni mają to w systemie.

    98 k
    97 m

    07.2022 - ciąża biochemiczna
    08.2023- zdrowa księżniczka <3

    03.03.2026 - II <3
    04.03.2026 - beta 23,9
    06.03.2026 - beta 69,8
    16.03.2026 - pęcherzyk ciążowy 0,87 cm
    24.03.2026 - 0,97cm dzidziusia z serduszkiem <3

    age.png
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Alicee albo Niaha - poprowadzicie listę na pierwszej stronie?

    Przełożyli mi prenatalne na dzień później - 23.04. Kolejna wizyta 05.05.

    Jakiś czas temu proponowałam to Alicee ale chyba jej nie ma. Ogarnę to wieczorem 👍

    karczoch321, Kleo10, Beezi, yoreva, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 9 kwietnia, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300, Atomówka gratuluję udanych wizyt <3
    Co do antybiotyku, to niestety nie pomogę, bo nie brałam i nie czytałam nic na ten temat. A lekarz coś jeszcze Ci powiedział, czy tylko spytał dlaczego ten lek?

    A jeśli chodzi o zawroty głowy, Atomówka, to ja też mam, ale nie cały czas. Pojawiają się nagle w randomowych momentach. No ale też jestem na skraju z hemoglobiną i żelazo niskie. Ferrytyna jeszcze jakoś daje radę, ale podejrzewam, że zapasy niedługo też się skończą :/ Na kolejnej wizycie mamy wdrażać żelazo. Może rzeczywiście to jest winowajca tych zawrotów głowy?

    Niaha, super, że się tego podejmiesz, dziękujemy <3

    Zauważyłam, że części z Was na wizytach lekarze podają częstotliwość z jaką bije serduszko. Sprawdzają Wam to tym USG z dopplerem? Mi i moja lekarka prowadząca i lekarz w Medicoverze powiedzieli, że to za wcześnie i akcję serca bada się dopiero po ukończeniu 10tc, a teraz jedynie mogą odnotować, że serduszko bije 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 15:44

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4688

    Wysłany: 9 kwietnia, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo ja miałam mierzone FHR w 8+0 z obrazu, to znaczy był wykres bicia serca, ale bez dźwięku
    https://ibb.co/9mzrwQVx

    Wczoraj 11+0 na wizycie mogliśmy pierwszy raz posłuchać serduszka dosłownie na kilka sekund 🥹
    https://ibb.co/GQLwHhR3

    Kleo10, Anett9300, stayaway lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jakiś czas temu proponowałam to Alicee ale chyba jej nie ma. Ogarnę to wieczorem 👍
    Niaha, możliwe że się nie da, bo to post ItsMomi, a nie da się edytować postów innych. Przynajmniej ja tak widzę w Chrome, nie korzystam z mobilnej apki, więc nie wiem czy tam są jakieś super opcje...
    Łatwiej też byłoby to prowadzić w wersji tekstowej lub tabeli, grafiki są piękne, ale z każdą zmianą trzeba by było je generować od nowa 😕 Rozejrzę się za opcjami w drodze z pracy 😉

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo, mi lekarka nie mówiła jak szybko bije, ale widzę, że w karcie mam wpisane jakieś wartości 👀 pewnie jakby coś było nie tak, to by wspomniała, więc zakładam, że są ok 😋

    Przychylam się do sugestii Ann_berr - wersja tekstowa, niekoniecznie z dużą ilością emotek na pewno będzie dużo bardziej czytelna i przejrzysta 💜 Pierwszy post może edytować tylko ItsMomi, ale chyba nie ma co zawracać jej teraz głowy prośba o edycję i czyszczenie go. Może za jakiś czas na spokojnie.

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 849 2096

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Niaha, możliwe że się nie da, bo to post ItsMomi, a nie da się edytować postów innych. Przynajmniej ja tak widzę w Chrome, nie korzystam z mobilnej apki, więc nie wiem czy tam są jakieś super opcje...
    Łatwiej też byłoby to prowadzić w wersji tekstowej lub tabeli, grafiki są piękne, ale z każdą zmianą trzeba by było je generować od nowa 😕 Rozejrzę się za opcjami w drodze z pracy 😉

    Postu ItsMomi nie da się zedytowac - tylko ona może tak jak piszesz :) natomiast post Alice jest drugi wiec dalej byłby „wysoko” a jak Alice się nie zdecyduję to post Niahy przynajmniej jest na pierwszej stronie więc będzie w miarę łatwo szukać :)
    Tylko teraz będzie trzeba to wszystko ręcznie przepisać z tych grafik, to pewnie zajmie sporo czasu.

    Alice się wczoraj chyba odzywała właśnie więc może po prostu nie zauważyła Twojego pytania Niaha ☺️
    Alicee98 poprowadzisz nam kalendarz wizyt i terminów porodów? 🙏

    I niezależnie kto poprowadzi kalendarz - dla ułatwienia wyszukiwania dat wizyt dodawajmy ikonke 📆 do dat. Co Wy na to? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 16:24

    dark, karczoch321, Mięta, ann_ber lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Anett9300, Atomówka gratuluję udanych wizyt <3
    Co do antybiotyku, to niestety nie pomogę, bo nie brałam i nie czytałam nic na ten temat. A lekarz coś jeszcze Ci powiedział, czy tylko spytał dlaczego ten lek?

    A jeśli chodzi o zawroty głowy, Atomówka, to ja też mam, ale nie cały czas. Pojawiają się nagle w randomowych momentach. No ale też jestem na skraju z hemoglobiną i żelazo niskie. Ferrytyna jeszcze jakoś daje radę, ale podejrzewam, że zapasy niedługo też się skończą :/ Na kolejnej wizycie mamy wdrażać żelazo. Może rzeczywiście to jest winowajca tych zawrotów głowy?

    Niaha, super, że się tego podejmiesz, dziękujemy <3

    Zauważyłam, że części z Was na wizytach lekarze podają częstotliwość z jaką bije serduszko. Sprawdzają Wam to tym USG z dopplerem? Mi i moja lekarka prowadząca i lekarz w Medicoverze powiedzieli, że to za wcześnie i akcję serca bada się dopiero po ukończeniu 10tc, a teraz jedynie mogą odnotować, że serduszko bije 🤷‍♀️

    W sumie to nic mi nie mówił tylko że się go nie daje że się daje amotkas i tyle. Jak zapytałam czy to może mieć jakiś wpływ na zarodek to popatrzył na mnie i powiedział że nie wie bo tak jest kwas klawulanowy którego się dawać nie powinno. Przegrzebałam w sumie cały internet i nic takiego złego nie pisze. Czat też mnie uspakaja więc może nie będę panikować.
    Co do serduszka to ostatnio tylko pokazywał mi że bije a dziś dosłownie na 2-3 sekundy dał posłuchać i na wydruku było zaznaczone ile uderzeń na minutę.

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zostawić tylko kalendarz terminów porodów (+ oznaczenie płci 🩷💙, jeśli ktoś będzie sobie życzył)? Tych wizyt będziemy mieć dużo i nie wiem czy nadążymy z uzupełnianiem.

    karczoch321, Velaria, stayaway, Blond27, Mięta, ann_ber, Paulina2612, Ottioli lubią tę wiadomość

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_ber wrote:
    Niaha, możliwe że się nie da, bo to post ItsMomi, a nie da się edytować postów innych. Przynajmniej ja tak widzę w Chrome, nie korzystam z mobilnej apki, więc nie wiem czy tam są jakieś super opcje...
    Łatwiej też byłoby to prowadzić w wersji tekstowej lub tabeli, grafiki są piękne, ale z każdą zmianą trzeba by było je generować od nowa 😕 Rozejrzę się za opcjami w drodze z pracy 😉

    Nie. Zrobię od nowa wszystko i będę na bieżąco aktualizowana, dwa lata temu też prowadziłam listopadowy wątek 2024. Możesz zerknąć na to (strona 6)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 17:11

    karczoch321, stayaway lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 9 kwietnia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett, wg strony embryotox amoksycylina z kwasem jest bezpieczna, sama amoksycylina ma faktycznie więcej badań, ale wg informacji na stronie kwas klawulanowy też jest okej. Pewnie lekarzowi chodziło o to, że sama amoksycylina jest lekiem pierwszego rzutu w większości przypadków.

    Rocky, potem wizyt jest mniej, wystarczy osobno zrobić rozpiskę na prenatalne i powinno być okej. Ja lubię wiedzieć za kogo trzymać kciuki i kogo wywoływać do sprawozdania po wizycie 😁

    Atomówka, ja też mam niską ferrytynę, ale zawrotów głowy nie mam, więc zwalałabym to chyba na objaw ciąży.

    Kleo, ja też na pierwszej wizycie miałam wyliczone z obrazu, na drugiej w sumie muszę sprawdzić, bo chyba lekarka nie wpisała, Dopplera nie stosowała w ogóle.

    Anett9300, karczoch321, Atomówka , Kleo10 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1114 1979

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też odsłuch trwał kilka sekund. I tak samo miałam przy pierwszej ciąży.

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, gratulacje i powodzenia na dalszych etapach :) Przyłączę się ostrożnie do listopadowego grona, termin 29/11 mamy ❤️ .
    Mam pytanie zwłaszcza do dziewczyn w bardziej zaawansowanych niż moja ciążach, które zdecydowały się na test nipt, w którym dniu ciąży wg. USG zamierzacie wykonać? Czy któraś z Was zdecydowała się na NIFTY pro i wykupiła test z ubezpieczeniem? Zastanawiam, się czy gdziekolwiek taka opcja jest jeszcze dostępna, bo wygląda na to, że oficjalnie wycofano.

    Niaha, karczoch321, Ottioli lubią tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel wrote:
    Cześć Dziewczyny, gratulacje i powodzenia na dalszych etapach :) Przyłączę się ostrożnie do listopadowego grona, termin 29/11 mamy ❤️ .
    Mam pytanie zwłaszcza do dziewczyn w bardziej zaawansowanych niż moja ciążach, które zdecydowały się na test nipt, w którym dniu ciąży wg. USG zamierzacie wykonać? Czy któraś z Was zdecydowała się na NIFTY pro i wykupiła test z ubezpieczeniem? Zastanawiam, się czy gdziekolwiek taka opcja jest jeszcze dostępna, bo wygląda na to, że oficjalnie wycofano.

    Ja robię jutro (felia test) to będzie 10+1 wg USG.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Anett9300 Autorytet
    Postów: 857 617

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do karty ciąży to też mi jeszcze nie założył tylko dał skierowanie na badania krwi i prenatalne

    🙍‍♀️93’ 🙍‍♂️93’

    10.2021 💔👼
    10.2022 👧
    Starania od 12.2024
    07.2025 histeroskopia, usunięcie zrostów, zapalnie endometrium
    08.2025 ⏸️
    08.2025 cp 💔
    12.2025 drożność jajowodów

    Potwierdzone dodatnie ANA1, mutacja MTHFR, PAI-1
    Badania hormonalne 👍
    Badanie nasienia 👍
    Pozostałe wyniki 👍

    🌸03.2026 ⏸️
    7.03 (12dpo) beta 31,75
    9.03 (14dpo) beta 95,17
    11.03 (16dpo) beta 239,76
    13.03 (18dpo) beta 569,37

    Czekamy na synka 🩵 😍😍😍

    preg.png
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Ja robię jutro (felia test) to będzie 10+1 wg USG.
    Dzięki Niaha, felia jest kusząca. Kciuki za szybki i uspokajający wynik.

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 849 2096

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel ja zrobiłam Sanco w diagnostyce 10+1 wg OM. Wg USG pewnie było jakieś 11+0. Czekam na wyniki które mogą być już jutro 🥹 mam tylko nadzieję, że starczyło cffDNA na badanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 18:07

    Kleo10, karczoch321, Hel lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ