Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 849 2096

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z wizyty. Mój niepokój z powodu braku objawów i lepszego samopoczucia to po prostu lepsze samopoczucie w 10tc 💁🏽‍♀️

    Bobas rośnie jak szalony, ruszał się tyle, że ciężko było go zmierzyć 🙈 widać już ładnie rączki (jedną trzymał przy głowie) i wyprostowane nóżki ! Serduszko bije jak szalone 175 bpm❤️
    Mogłabym już właściwie mieć prenatalne, bo zmierzyła go na 4.47cm! Czyli z USG wychodzi 11+2 (a dzisiaj 10+3 z OM). Normalnie dziecko na sterydach! Dobrze że już z nich schodzę 🤣 besins zostawiamy do prenatalnych żeby potwierdzić że jest wszystko ok z łożyskiem i pępowina i potem mogę stopniowo odstawić 🎉 jak dobrze pójdzie to w 14tc będę miała odstawione wszystkie leki 🥹 teraz czekam na wyniki SANCO i prenatalne 22.04 🤞
    IMG-4875.jpg

    Powaga, Niaha, Beezi, White1, yoreva, Kleo10, Ogoorkowa, stayaway, Kairo, karczoch321, Blond27, Mięta, Rocky, Alicee98, Anett9300, ann_ber, mAnik, Hel, Paulina2612, dark, Mrowka, Ottioli lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4688

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wracam z wizyty. Mój niepokój z powodu braku objawów i lepszego samopoczucia to po prostu lepsze samopoczucie w 10tc 💁🏽‍♀️

    Bobas rośnie jak szalony, ruszał się tyle, że ciężko było go zmierzyć 🙈 widać już ładnie rączki (jedną trzymał przy głowie) i wyprostowane nóżki ! Serduszko bije jak szalone 175 bpm❤️
    Mogłabym już właściwie mieć prenatalne, bo zmierzyła go na 4.47cm! Czyli z USG wychodzi 11+2 (a dzisiaj 10+3 z OM). Normalnie dziecko na sterydach! Dobrze że już z nich schodzę 🤣 besins zostawiamy do prenatalnych żeby potwierdzić że jest wszystko ok z łożyskiem i pępowina i potem mogę stopniowo odstawić 🎉 jak dobrze pójdzie to w 14tc będę miała odstawione wszystkie leki 🥹 teraz czekam na wyniki SANCO i prenatalne 22.04 🤞
    IMG-4875.jpg
    Nie chcesz sobie przyśpieszyć tych prenatalnych? Nie będą za późno? Bobas rośnie jak na drożdżach, teraz to już nie masz się co przejmować 🤭

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 9 kwietnia, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wracam z wizyty. Mój niepokój z powodu braku objawów i lepszego samopoczucia to po prostu lepsze samopoczucie w 10tc 💁🏽‍♀️

    Bobas rośnie jak szalony, ruszał się tyle, że ciężko było go zmierzyć 🙈 widać już ładnie rączki (jedną trzymał przy głowie) i wyprostowane nóżki ! Serduszko bije jak szalone 175 bpm❤️
    Mogłabym już właściwie mieć prenatalne, bo zmierzyła go na 4.47cm! Czyli z USG wychodzi 11+2 (a dzisiaj 10+3 z OM). Normalnie dziecko na sterydach! Dobrze że już z nich schodzę 🤣 besins zostawiamy do prenatalnych żeby potwierdzić że jest wszystko ok z łożyskiem i pępowina i potem mogę stopniowo odstawić 🎉 jak dobrze pójdzie to w 14tc będę miała odstawione wszystkie leki 🥹 teraz czekam na wyniki SANCO i prenatalne 22.04 🤞
    IMG-4875.jpg


    Myślałam o Tobie. Świetne wieści ❤️ rzeczywiście bobas rośnie jak na drożdżach 🐣 koniecznie daj znać jak przyjdzie SANCO


    My się zdecydowaliśmy na Felia Test i u nas to będzie jakoś 10+6

    Biochemiczka, Hel lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 849 2096

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne mam akurat za 2 tygodnie, więc jeszcze się załapie do 13+6. Raczej nie powinien więcej przyspieszać 🙈 w pierwszej ciąży prenatalne miałam w 13+0 więc teraz wyjdzie podobnie jeżeli trend się utrzyma 😅

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleo10 wrote:
    Anett9300, Atomówka gratuluję udanych wizyt <3
    Co do antybiotyku, to niestety nie pomogę, bo nie brałam i nie czytałam nic na ten temat. A lekarz coś jeszcze Ci powiedział, czy tylko spytał dlaczego ten lek?

    A jeśli chodzi o zawroty głowy, Atomówka, to ja też mam, ale nie cały czas. Pojawiają się nagle w randomowych momentach. No ale też jestem na skraju z hemoglobiną i żelazo niskie. Ferrytyna jeszcze jakoś daje radę, ale podejrzewam, że zapasy niedługo też się skończą :/ Na kolejnej wizycie mamy wdrażać żelazo. Może rzeczywiście to jest winowajca tych zawrotów głowy?

    Niaha, super, że się tego podejmiesz, dziękujemy <3

    Zauważyłam, że części z Was na wizytach lekarze podają częstotliwość z jaką bije serduszko. Sprawdzają Wam to tym USG z dopplerem? Mi i moja lekarka prowadząca i lekarz w Medicoverze powiedzieli, że to za wcześnie i akcję serca bada się dopiero po ukończeniu 10tc, a teraz jedynie mogą odnotować, że serduszko bije 🤷‍♀️

    Mi dwóch lekarzy powiedziało, że teraz w 1 trymestrze nie bada się dopplerem i nie puszcza dźwięku bicia serca pacjentkom, ponieważ to USG miejscowo przegrzewa dziecko… sprawdziłam ta teorie w internecie i faktycznie się potwierdziło :)

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel wrote:
    Cześć Dziewczyny, gratulacje i powodzenia na dalszych etapach :) Przyłączę się ostrożnie do listopadowego grona, termin 29/11 mamy ❤️ .
    Mam pytanie zwłaszcza do dziewczyn w bardziej zaawansowanych niż moja ciążach, które zdecydowały się na test nipt, w którym dniu ciąży wg. USG zamierzacie wykonać? Czy któraś z Was zdecydowała się na NIFTY pro i wykupiła test z ubezpieczeniem? Zastanawiam, się czy gdziekolwiek taka opcja jest jeszcze dostępna, bo wygląda na to, że oficjalnie wycofano.

    Ja zrobiłam kilka dni temu panoramę w 9+6 😊 Ją akurat można robić od skończonego 9 tygodnia

    Hel lubi tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 130 404

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze słyszeć jakieś fajne nowiny tutaj, Biochemiczka 🥰

    U mnie za to dzisiaj włączył się tryb panikary, wczoraj niemal umierałam z mdłości, prawie nie wychodziłam z łóżka, a dzisiaj - rano co prawda mnie znowu zemdliło - ale ogólnie czuję się lepiej.
    Na początku ciąży byłam bardzo spokojna, bo wyniki bety mnie uspokajały, ale teraz jestem na etapie, gdzie tylko usg coś powie i nie mam jak tego sprawdzić (ale jakbym miała sprzęt to sprawdzałabym pewnie codziennie 😅)
    Jak ja wytrzymam do środowej wizyty.. ☹️ Jak sobie z tym radzicie? Zajmuję głowę, ale nie jest łatwo 🙄
    Nagle wolałabym mieć wczorajsze obawy 🥲

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zawrotów głowy, to ja zawsze mam. I tak teraz mnie zaczyna łapać od tygodnia i będą ze mną zapewne do końca. I broń Boże stać w miejscu (mogę chodzić, robić przysiady, ale minuta stania w sklepie i odpływam) 🤡 żelazo i inne ferrytyny w normie, pośrodku skali.

    Mam wrażenie, że bonjesta pomaga mi na 20-21 h. Ostatnie kilka godzin jest powrotem mdłości 🤢

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka, kawał pięknego bobaska 😍

    A napiszcie co sprawiło, że zdecydowałyście się na konkretne testy z krwi?
    Dziś mąż zaczął temat, że wolałby żebyśmy je zrobili dla swojego własnego spokoju (mimo, że gin na razie zaleciła się wstrzymać).
    Na ten moment jakoś Felia do mnie przemawia, ale rozważamy wszystkie opcje.

    Myślicie, że warto je zrobić przed prenatalnymi (będę wtedy w 12+3) żeby mieć już na usg komplet z pappa?

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 9 kwietnia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    Jak dobrze słyszeć jakieś fajne nowiny tutaj, Biochemiczka 🥰

    U mnie za to dzisiaj włączył się tryb panikary, wczoraj niemal umierałam z mdłości, prawie nie wychodziłam z łóżka, a dzisiaj - rano co prawda mnie znowu zemdliło - ale ogólnie czuję się lepiej.
    Na początku ciąży byłam bardzo spokojna, bo wyniki bety mnie uspokajały, ale teraz jestem na etapie, gdzie tylko usg coś powie i nie mam jak tego sprawdzić (ale jakbym miała sprzęt to sprawdzałabym pewnie codziennie 😅)
    Jak ja wytrzymam do środowej wizyty.. ☹️ Jak sobie z tym radzicie? Zajmuję głowę, ale nie jest łatwo 🙄
    Nagle wolałabym mieć wczorajsze obawy 🥲

    Tez mam wizytę w środę i nie moge się doczekać. 🥹

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Biochemiczka, kawał pięknego bobaska 😍

    A napiszcie co sprawiło, że zdecydowałyście się na konkretne testy z krwi?
    Dziś mąż zaczął temat, że wolałby żebyśmy je zrobili dla swojego własnego spokoju (mimo, że gin na razie zaleciła się wstrzymać).
    Na ten moment jakoś Felia do mnie przemawia, ale rozważamy wszystkie opcje.

    Myślicie, że warto je zrobić przed prenatalnymi (będę wtedy w 12+3) żeby mieć już na usg komplet z pappa?

    Nie zdecydowałam się na nifty (chociaż w 1 ciąży to badanie wybrałam) ponieważ zmienili miejsce badań (z chin na Chorwację) i podobno często są teraz wyniki fałszywie dodatnie.
    Nie zdecydowałam się na panoramę ponieważ podobno czasami czeka się na wynik nawet dwa tygodnie.

    Wybrałam felie ponieważ wyniki są po 4-7 dniach roboczych, ma dobre opinie, nie słyszałam o wynikach fałszywie dodatnich.
    Robię je właśnie przed prenatalnym i chciałabym żeby wynik też był przed ponieważ mam już 35 lat, miałam niską wagę urodzeniową i wszystkie wyniki pewnie znowu wyjdą słabo. Chce uniknąć niepotrzebnego stresu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 20:03

    karczoch321, Kleo10 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1450

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Biochemiczka, kawał pięknego bobaska 😍

    A napiszcie co sprawiło, że zdecydowałyście się na konkretne testy z krwi?
    Dziś mąż zaczął temat, że wolałby żebyśmy je zrobili dla swojego własnego spokoju (mimo, że gin na razie zaleciła się wstrzymać).
    Na ten moment jakoś Felia do mnie przemawia, ale rozważamy wszystkie opcje.

    Myślicie, że warto je zrobić przed prenatalnymi (będę wtedy w 12+3) żeby mieć już na usg komplet z pappa?
    Wolałam mieć spokój przed prenatalnymi, które mogą wyjść fałszywie, bo to statystyka, bałam się też, że przypadek ZD w dalszej rodzinie sztucznie mi te statystyki podbije. I wtedy robić testy z krwi jak już się jest poddenerwowanym? Szkoda mojego zdrowia 😁
    Natomiast rozważyłabym czy wolę testy pelnogenowe czy typu nifty, z 13,18,21 i płciowymi chromosomami i mikrodelecjami najpopularniejszymi 🤔

    Teraz nie wiem co zrobić, mamy badany zarodek, ale nie czuję się tak bezpiecznie jak myślałam 🫣

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:
    Cześć dziewczyny! Długo bałam się tu udzielać, ponieważ nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. 15 marca zrobiłam test, który pokazał ⏸️. W poniedziałek i środę zrobiłam betę, która ładnie rosła. Później zaczęłam mieć nudności, a dziś pierwszy raz złapały mnie wymioty 😅 Jutro mam pierwszą wizytę u lekarza. Data jest idealna 1.04 🤭 Postanowiłam w końcu napisać, ponieważ super będzie przeżywać te wszystkie emocje wspólnie i móc się wymieniać doświadczeniami 😊

    Aktualnie na pokładzie mam też 14 miesięcznego synka 👶🏻

    Hejka, jaką datę porodu Ci wpisać? ☺️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 849 2096

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa miałam jeszcze napisać co do zawrotów głowy i ferrytyny. Ja ferrytyne mam 98 🤣 a zawroty głowy miałam tak 6-8 tc jak mi ciśnienie spadało, tylko kawa i świeże powietrze pomagało.

    Szczerze z tymi testami to ja postawiłam na wygodę. Chciałam wybrać „najlepszy” ale w sumie co to znaczy? Żaden nie jest diagnostyczny i w przypadku złego wyniku trzeba zrobi amnio. Felia ma jeszcze sens, bo można robić jak się przyjmuje heparynę, ale w sumie w SANCO też piszą że można z heparyną. Więc postawiłam na wygodę i szybkość wyników a że mam diagnostykę pod domem to poszłam w SANCO. Na Felie musiałabym jechać w takie zakamarki Trójmiasta że trochę strach 🤣 a panorama miała ostatnio średnią renomę na forum 😅 za mało dna, brak zestawów w punktach pobioru, wyniki dość późno (bo próbka musi dolecieć do USA). Więc stwierdziłam że wesprę polskie laboratorium 😊 w pierwszej ciąży wynik miałam właściwie 4 dnia roboczego więc jest szansa że dostanę wyniki jutro, najpóźniej poniedziałek. NIFTY i dawanie swoich danych do Chin nie brałam pod uwagę 😬 nie wiem jak to się cenowo różni ale ja za SANCO dałam 1700 po zniżce z infolinii.

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że dzisiaj czuję się chyba najgorzej ze wszystkich dni. Od poniedziałku do wczoraj czułam się dużo lepiej, mdłości praktycznie minęły, a dzisiaj masakra: mdłości, zmęczenie tak silne że czuję się jak pijana, wzdęcia. Doszedł jeszcze ból głowy, którego wcześniej nigdy nie miałam

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8526

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogoorkowa, ja biorę Bonjeste wieczorem i czasem dokładam Xonveę tak około 12-15 jak wiem, że mam coś do załatwienia popołudniu.

    Karczoch, ja robiłam w pierwszej ciąży i teraz też robię. Nie zastępuje to prenatalnych, dla mnie to po prostu uzupełnienie tamtych badań. Jakby prenatalne wyszły źle to mam dodatkowy wynik, który mnie skłania lub nie ku amniopunkcji. Ja chcę zrobić Panoramę, bo ma najmniej wyników fałszywych i jako jedyna bada triploidie. Poczekam na wynik dłużej, trudno.

    Biochemiczka, ale bobas gna do przodu 😍

    Ogoorkowa, Biochemiczka, karczoch321 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Aa miałam jeszcze napisać co do zawrotów głowy i ferrytyny. Ja ferrytyne mam 98 🤣 a zawroty głowy miałam tak 6-8 tc jak mi ciśnienie spadało, tylko kawa i świeże powietrze pomagało.

    Szczerze z tymi testami to ja postawiłam na wygodę. Chciałam wybrać „najlepszy” ale w sumie co to znaczy? Żaden nie jest diagnostyczny i w przypadku złego wyniku trzeba zrobi amnio. Felia ma jeszcze sens, bo można robić jak się przyjmuje heparynę, ale w sumie w SANCO też piszą że można z heparyną. Więc postawiłam na wygodę i szybkość wyników a że mam diagnostykę pod domem to poszłam w SANCO. Na Felie musiałabym jechać w takie zakamarki Trójmiasta że trochę strach 🤣 a panorama miała ostatnio średnią renomę na forum 😅 za mało dna, brak zestawów w punktach pobioru, wyniki dość późno (bo próbka musi dolecieć do USA). Więc stwierdziłam że wesprę polskie laboratorium 😊 w pierwszej ciąży wynik miałam właściwie 4 dnia roboczego więc jest szansa że dostanę wyniki jutro, najpóźniej poniedziałek. NIFTY i dawanie swoich danych do Chin nie brałam pod uwagę 😬 nie wiem jak to się cenowo różni ale ja za SANCO dałam 1700 po zniżce z infolinii.
    Kontaktowałam się z test dna i miejsc do wyboru na felie było mnóstwo (więcej niż pokazują na stronie), ja wybrałam kowale.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jakiś czas temu proponowałam to Alicee ale chyba jej nie ma. Ogarnę to wieczorem 👍

    Dziewczyny przepraszam, ostatnio nieregularnie czytałam forum 🙈
    Ale jestem bardzo wdzięczna, że się tego podjęłaś, bo ja nie czuję się odpowiednią osobą do prowadzenia 😅 usunę swój post z pierwszej strony.

    @Biochemiczka chyba mnie uspokoiłaś, bo ja też zaczęłam się już niepokoić, ale mam nadzieję, że u mnie to też kwestia 10 tygodnia, że jest trochę lepiej.

    Niaha, Biochemiczka lubią tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 162 182

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do moich wizyt to mam prenatalne 24.04, a wizytę u gin 27.04

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 9 kwietnia, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Kliknij sobie na mój pasek, tam wybierz 'pregnancy', wybierz pasek, ustaw termin, a pozniej skopiuj kod chyba ten BBCode z tego co pamiętam i wklej :)

    Mam ten kod wkleic w wiadomosci? Czy tam w tych ustawieniach?
    Ok ogarnęłam 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 20:57

    mAnik lubi tę wiadomość

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ