Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett9300 wrote:
    A jakie badania genetyczne będziesz robić?
    Tam gdzie chodzę do lekarza jest nifty i u nich to zrobie. Waham się pomiędzy veracity a nifty pro…

    Anett9300 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Paulina, trzymaj się i czekam na aktualizację od Ciebie 🤞🏻🍀

    Niaha, jak cukry? Kiedy masz kontrolę u diabetologa?

    Cukry wychodzą zadziwiająco dobre. Dużo lepiej to wygląda na wykresie z sensora niż jak sprawdzałam glukometrem. Jak będziecie miały możliwość wyboru naprawdę polecam sensor.
    Wizytę u diabetologa mam 29.04. To będzie intensywny czas, w piątek 24.04 badanie krwi, 27.04 prenatalne, dwa dni później diabetolog i 30.07 ginekolog 😅

    Beezi, Szop lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    U mnie mdłości odeszły od wczoraj zupełnie. Został tylko ogromny apetyt. Nawet nie apetyt, po prostu głód. Ja jestem co trzy godziny głodna 😲 Normalnie nie jem zbyt wiele. W każdej ciąży jem ogromne ilości jedzenia, koszmar. I co dziwne, nie tyję dużo. Około 15-18 kg przez całą ciążę. Jem milion kalorii 🙈 Powinnam się kulać. Ale bardziej boję się, że skończę z jakąś cukrzycą lub inną chorobą, kilogramy i tak zejdą szybko po ciąży. Zawsze się boję tego obżarstwa. Jem zdrowo. Po prostu zawsze się dobrze odżywialiśmy. Tyle, że nie za dwóch a za trzech... Myślicie, że powinnam to skonsultować? Jutro idę chyba w końcu na badania laboratoryjne. Wybieram się jak sójka za morze.

    Mam dokładnie tak samo. Ogromny apetyt, ciągle jestem głodna, jem większe porcje niż mój mąż. Dobrze, że ta waga po ciąży spada.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blancaa12 wrote:
    Ja już po wizycie. Ciąża młodsza o tydzień termin wychodzi mi na 8.12 więc chyba przeniosę się na grudzień ;)

    Na razie zmienię Ci datę na 8.12 ☺️ jeśli rzeczywiście będziesz chciała, żebym wypisała Cię ze strony głównej daj znać ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Jestem i rzeczywiście przy kp jadlam sporo ale teraz to już bije rekordy ilościowe 🤨 no ale może tyle potrzeba 😊

    U mnie tak samo, kp wciąż trwa (chociaż zostały już tylko karmienia nocne)

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Na razie zmienię Ci datę na 8.12 ☺️ jeśli rzeczywiście będziesz chciała, żebym wypisała Cię ze strony głównej daj znać ❤️

    Jeśli wam nie przeszkadza to zostanę. Ja już piszę z dziewczynami na grudniowym.

    Niaha lubi tę wiadomość

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hej, przedstawiam mojego małego-dużego człowieka, który wczoraj na wizycie miał już 5,26 cm 😍 wyprzedza prawie o tydzień termin z OM. Ale jakie to cudowne zobaczyć na tym USG jak się wczoraj wiercił, wyglądało to jakby się rozciągał :) u jednej rączki dalo się nawet policzyć wszystkie paluszki :) tak pięknie się pokazywał, że poznałam też wstępnie płeć, nie spodziewałam się i nie chciałam wiedzieć, lekarz sam mi powiedział - ale to jeszcze tak wcześnie, że narazie się nie nastawiam. Dostałam też skierowanie na awidnosc i dziś już byłam zrobić badanie, wyniki do 4 dni roboczych tak więc nieśmiało prosze o kciuki, bo strach jest.

    d654a592640de.jpghttps://zapodaj.net/plik-m0ebhCAkXT

    A więc trzeci chłopak w naszej grupie 🥰
    Piękne zdjęcie ❤️

    stayaway lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blancaa12 wrote:
    Jeśli wam nie przeszkadza to zostanę. Ja już piszę z dziewczynami na grudniowym.

    Oczywiście, zostań. Ja też zaglądam na październikowy, zawsze czegoś więcej można się dowiedzieć od dziewczyn które są na troszkę dalszym etapie ❤️

    Kleo10 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 15 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Oczywiście, zostań. Ja też zaglądam na październikowy, zawsze czegoś więcej można się dowiedzieć od dziewczyn które są na troszkę dalszym etapie ❤️
    Ja jestem na obu, bo na październikowym moja ciąża jest praktycznie najmłodsza, a na listopadowym najstarsza 😊

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kleo10 Autorytet
    Postów: 306 694

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Hej, przedstawiam mojego małego-dużego człowieka, który wczoraj na wizycie miał już 5,26 cm 😍 wyprzedza prawie o tydzień termin z OM. Ale jakie to cudowne zobaczyć na tym USG jak się wczoraj wiercił, wyglądało to jakby się rozciągał :) u jednej rączki dalo się nawet policzyć wszystkie paluszki :) tak pięknie się pokazywał, że poznałam też wstępnie płeć, nie spodziewałam się i nie chciałam wiedzieć, lekarz sam mi powiedział - ale to jeszcze tak wcześnie, że narazie się nie nastawiam. Dostałam też skierowanie na awidnosc i dziś już byłam zrobić badanie, wyniki do 4 dni roboczych tak więc nieśmiało prosze o kciuki, bo strach jest.

    d654a592640de.jpghttps://zapodaj.net/plik-m0ebhCAkXT

    Jakie piękne zdjęcie 😍 kawał człowieczka! Trzymam kciuki za awidność!

    stayaway lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️ 30 l. 🙋🏻‍♂️33 l.

    ⏳ 12.2024

    04.03.2026 - beta 171,00 mlU/mL (13dpo)
    06.03.2026 - beta 402 mIU/mL (15 dpo)
    09.03.2026 - beta 1577 mIU/mL (18 dpo)
    02.04.2026 - CRL 1,4 cm bobasa z serduszkiem
    23.04.2026 - CRL 5cm, FHR 166/min
    🥹🍀

    preg.png
  • blancaa12 Przyjaciółka
    Postów: 115 93

    Wysłany: 15 kwietnia, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam na USG maluszka ale nie było serduszka przynajmniej ja go nie widziałam ale to było szybkie USG ( wsadził głowice znalazł malucha zrobił zdjęcie i wyjął ) kazał przyjść za tydzień. Więc jeszcze do końca nie wiadomo. A ja też nie spytałam o serduszko. Chociaż zlecił badania krew mocz

    aswariatka lubi tę wiadomość

  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 406

    Wysłany: 15 kwietnia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie i okruszka wszystko dobrze, rośnie zgodnie z terminem [7+2], mamy już 1,17cm małego szczęścia 💕
    Glukoza na czczo u mnie 83, powiedział, że na razie wstrzymujemy się w takim razie z krzywą, skoro w sumie u mnie jedyny czynnik to cukrzyca typu 2 u taty, więc nie będzie mnie w tych mdłościach na siłę męczyć 😅
    Teraz pozostaje mi poszukać termin na prenatalne, a jak nie to zrobię u siebie prywatnie jak nic nie znajdę, więc czeka mnie obdzwonka 🫡

    Niaha, Kleo10, mAnik, stayaway, KASIEEK, ann_ber, Paulina2612, Beezi, Naadziejaa, Hel, Ottioli, aswariatka lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 406

    Wysłany: 15 kwietnia, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam tu że rozważacie Sanco, Panoramę, Nifty. Czy któraś kojarzy Veracity? Takie jest dostępne w moim centrum medycznym. 😇

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 15 kwietnia, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoreva wrote:
    Widziałam tu że rozważacie Sanco, Panoramę, Nifty. Czy któraś kojarzy Veracity? Takie jest dostępne w moim centrum medycznym. 😇
    Veracity to nifty, oto co chat mi wyrzucili w porównaniu z nifty pro, które ma badać trochę więcej, ale nie zawsze da się stwierdzić co to (myślę że to może być przyczyna większego odsetka pozytywnych wyników o których pisały dziewczyny - że coś wychodzi; ale nie wiadomo jak to zdefiniować ):


    Najuczciwsza rekomendacja (tak bym doradziła pacjentce)

    👉 Wybierz NIFTY Pro, jeśli:
    • chcesz mieć maksymalny zakres informacji
    • zaakceptujesz, że może być „fałszywy alarm”
    • jesteś gotowa na ewentualną dalszą diagnostykę

    👉 Zostań przy Veracity, jeśli:
    • chcesz wysokiej jakości wynik + mniej stresu
    • nie potrzebujesz „pełnego katalogu chorób”



    🔴 Jedna ważna rzecz, której nikt nie mówi wprost

    Te mikrodelecje (czyli „to więcej”) są:
    • rzadsze
    • trudniejsze do interpretacji
    • często o niepewnym znaczeniu klinicznym

    👉 czyli możesz dostać wynik typu:

    „coś wykryto, ale nie wiemy, co to znaczy”

    yoreva lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 15 kwietnia, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Widzę że masz om 7.02. Ja mam 10.02 i się zastanawiam skąd u nas ta różnica w wieku płodu? Czy ja coś źle liczę? 😅
    Hmm, wydaje mi się że te kilka dni nie jest aż taką różnicą 😅 ja mam ciut krótsze 26 dniowe cykle, no i nie wiem kiedy dokładnie miałam owulację w tym cyklu, ale w okolicach 11dc. Datę porodu wg OM mam na 14.11 ale podałam tę z pierwszego USG, bo fasolka była do przodu o 2 dni. Na kolejnym USG znów zaliczyła +1 dzień do przodu.
    Wg OM dziś powinnam być 9t4d, ale wg ostatniego USG to dziś wypada 10t0d. Na pasku w stopce mam 9t6d, bo ustawiałam wg daty porodu z pierwszego USG (12.11). Moze to stąd ten rozjazd? Sama się momentami gubię w tych kalkulacjach 😅 W każdym razie pewnie będziemy równać i poprawiać po prenatalnych 😊

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Milena94 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie, ale rzadko się udzielałam... Pierwsze tygodnie były dla mnie trudne, na początku jakoś ciężko było mi sobie to ułożyć w głowie, później miałam krwawienie i odklejenie kosmówki. Leki, stres czy ciąża się utrzyma... Kiedy wreszcie zaczęłam po malutku się z niej cieszyć dzisiaj na wizycie zmiotło mnie dosłownie z planszy. Przezierność karkowa 3,2. Lekarz powiedział, że musi mnie o tym poinformować, ale na ten moment nic więcej nie wiadomo, trzeba czekać do prenatalnych (najwcześniej mogę zrobić koniec kwietnia/początek maja o ile uda mi się umówić). Mogę póki co zapisać się na przyszły tydzień na NIFTY. Nie wiem jak mam teraz funkcjonować 😭 na razie leżę i płaczę, bardzo się boję, że dziecko będzie chore. Nie wiem jak sobie poradzę psychicznie jeśli tak...

  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie ma mnie ale jestem 😅

    Czytam was w miarę regularnie ale mam taki ból głowy od czwartku że mam ochotę płakać. W sumie leżę i płacze czasem bo już nie mam siły. Nie robię nic bo nie mam siły. Wyszłam wczoraj z psem to dziś mam zakwasy na nogach. Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból głowy bo ileż można brać paracetamol, który pomoże i tak na godzinę max 😭

    Gratuluję Wam wszystkim zdrowych dzieciaczków po wizytach i badaniach 😍 tak nam rosną te maluchy 🫣😍 ja za tydzień mam prenatalne mam nadzieję że będę się już lepiej czuła bo jadę do innego miasta.

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie, ale rzadko się udzielałam... Pierwsze tygodnie były dla mnie trudne, na początku jakoś ciężko było mi sobie to ułożyć w głowie, później miałam krwawienie i odklejenie kosmówki. Leki, stres czy ciąża się utrzyma... Kiedy wreszcie zaczęłam po malutku się z niej cieszyć dzisiaj na wizycie zmiotło mnie dosłownie z planszy. Przezierność karkowa 3,2. Lekarz powiedział, że musi mnie o tym poinformować, ale na ten moment nic więcej nie wiadomo, trzeba czekać do prenatalnych (najwcześniej mogę zrobić koniec kwietnia/początek maja o ile uda mi się umówić). Mogę póki co zapisać się na przyszły tydzień na NIFTY. Nie wiem jak mam teraz funkcjonować 😭 na razie leżę i płaczę, bardzo się boję, że dziecko będzie chore. Nie wiem jak sobie poradzę psychicznie jeśli tak...


    Hej ❤️
    Poczekaj na prenatalne, tam jest inny sprzęt i lekarz wyszkolony do tego typu badań. Kiedy masz?
    Ale rozumiem Twój stres też ciągle myślę co jeśli..

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie, ale rzadko się udzielałam... Pierwsze tygodnie były dla mnie trudne, na początku jakoś ciężko było mi sobie to ułożyć w głowie, później miałam krwawienie i odklejenie kosmówki. Leki, stres czy ciąża się utrzyma... Kiedy wreszcie zaczęłam po malutku się z niej cieszyć dzisiaj na wizycie zmiotło mnie dosłownie z planszy. Przezierność karkowa 3,2. Lekarz powiedział, że musi mnie o tym poinformować, ale na ten moment nic więcej nie wiadomo, trzeba czekać do prenatalnych (najwcześniej mogę zrobić koniec kwietnia/początek maja o ile uda mi się umówić). Mogę póki co zapisać się na przyszły tydzień na NIFTY. Nie wiem jak mam teraz funkcjonować 😭 na razie leżę i płaczę, bardzo się boję, że dziecko będzie chore. Nie wiem jak sobie poradzę psychicznie jeśli tak...

    Domyślam się, że sytuacja jest dla Ciebie ogromnie stresująca, ale taka przezorność karkowa to nie jest jeszcze diagnoza. Mam przypadek w bardzo bliskiej rodzinie, gdzie na prenatalnych właśnie stwierdzono wysoką przezierność, a urodziła się całkowicie zdrowa dziewczynka.
    Poczekaj do USG prenatalnego, bobas będzie większy i możliwe że badanie będzie na lepszym sprzęcie.
    A jeśli Cię to uspokoi, to możesz zrobić NIPT, wynik pewnie będzie szybciej.

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 15 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena94 wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was regularnie, ale rzadko się udzielałam... Pierwsze tygodnie były dla mnie trudne, na początku jakoś ciężko było mi sobie to ułożyć w głowie, później miałam krwawienie i odklejenie kosmówki. Leki, stres czy ciąża się utrzyma... Kiedy wreszcie zaczęłam po malutku się z niej cieszyć dzisiaj na wizycie zmiotło mnie dosłownie z planszy. Przezierność karkowa 3,2. Lekarz powiedział, że musi mnie o tym poinformować, ale na ten moment nic więcej nie wiadomo, trzeba czekać do prenatalnych (najwcześniej mogę zrobić koniec kwietnia/początek maja o ile uda mi się umówić). Mogę póki co zapisać się na przyszły tydzień na NIFTY. Nie wiem jak mam teraz funkcjonować 😭 na razie leżę i płaczę, bardzo się boję, że dziecko będzie chore. Nie wiem jak sobie poradzę psychicznie jeśli tak...

    Nie musisz czekać do przyszłego tygodnia. Zadzwoń do kogoś z tstdna i może uda się nawet jutro zrobić to badanie, to wyniki byłyby za około tydzień.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ