Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, dobrze że pojechałaś na izbę i się uspokoiłas, a teraz się oszczędzaj i leż! Daj też znać jak po dzisiejszej wizycie.

    Ja nadal plamię, ale wypisuje się dziś na własne żądanie ze szpitala bo jutro ma badania prenatalne.

    Awokado30, Kairo lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 20 kwietnia, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado dobrze ,że sprawdziłaś musisz się oszczędzać 🩷🩷

    Awokado30, Naadziejaa lubią tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1981

    Wysłany: 20 kwietnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ja już po wizycie. Maluch ma się w porządku. A ja mam ten krwiak, lekarz powiedział że mogę jeszcze krwawić. Dzisiaj jeszcze konsultacja z immunologiem i decyzja co dalej z lekami. Mam nadzieję że najgorsze za mną i teraz będzie już tylko lepiej.

    karczoch321, Naadziejaa, Kleo10, Alicee98, Wyobraźnia87, dark, stayaway, Velaria, Anett9300, Paulina2612, Ottioli lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od testdna kod polecający który podobno daje -100zl (FT-HANNANO) na feliatest. Jeśli któraś z Was się nad tym zastanawia to można wypróbować, może zadziała.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 20 kwietnia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj pojechałam na Panoramę do Synevo. Od 6 koczowałam pod punktem pobrań, o 6:20 dalej nikt nie otwierał to poszłam do Biedry po arbuza, bo mam teraz na nie straszną fazę. Wróciłam pod punkt pobrań, a tam dalej zamknięte. Zadzwoniłam na infolinię, żeby dowiedzieć się o co chodzi, tam najpierw automat gada przez 1:46 min (sprawdziłam później dokładnie w domu, puściłam aż to mężowi, żeby się przekonać czy tylko dla mnie ten automat jest tak irytujący i miał dokładnie takie samo odczucie) później po rozmowie z konsultantką dowiedziałam się tyle, że nic nie wiedzą i żebym jechała do centrum Wawy, tam będą mieli zestaw do Panoramy. Była już prawie 7, więc idealnie w korki mialam niby się wbijać.
    Znalazłam inny punkt pobrań niedaleko domu, podjechałam tam, na szczęście mieli ostatni zestaw do Panoramy. Na pobranie musiałam sobie jednak jeszcze poczekać, bo drukarka się zacięła, toner trzeba było wymienić, a ten zasyfil całą podłogę, która najpierw trzeba było posprzątać... Później jeszcze 2 kłucia, bo oczywiście moje żyły odmówiły posłuszenstwa i tak oto na pobranie krwi wyjechałam o 5:30, a wróciłam o 8 🤷🏼‍♀️
    Plus jest taki, że Panorama została pobrana, teraz zostaje czekac :)

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 20 kwietnia, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje w czwartek lub piątek jechać na pobranie Sanco. Będę wtedy 10+4/5.
    Mąż znalazł punkt gdzie mają zestawy na miejscu. Ze zniżką z infolinii wychodzi 1700 zł - dają 10% rabatu.

    Może któraś z Was ma zniżkę np. 15% której wiecie, że nie wykorzystacie? Zawsze to kilka złotych do przodu, więc uznałam, że zapytam 😅🤭

    W ogóle dla mnie to takie wow, że zaczynam 10 tydzień 🥹🤯 też macie wrażenie, że czas nagle zaczął jakby przyspieszać?

    kropka_aga lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1981

    Wysłany: 20 kwietnia, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi niestety na razie się dłuży przez to leżenie i samopoczucie które dało mocno w kość. Teraz mam wrażenie że powoli ustępują, ale nadal mam dziwny smak w ustach po czasie jak coś zjem i to mnie też doprowadza do szału.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Ja planuje w czwartek lub piątek jechać na pobranie Sanco. Będę wtedy 10+4/5.
    Mąż znalazł punkt gdzie mają zestawy na miejscu. Ze zniżką z infolinii wychodzi 1700 zł - dają 10% rabatu.

    Może któraś z Was ma zniżkę np. 15% której wiecie, że nie wykorzystacie? Zawsze to kilka złotych do przodu, więc uznałam, że zapytam 😅🤭

    W ogóle dla mnie to takie wow, że zaczynam 10 tydzień 🥹🤯 też macie wrażenie, że czas nagle zaczął jakby przyspieszać?

    Nawet zaczynasz 11tc :) dzisiaj jak pielęgniarka mi powiedziała, że 12tc to dopiero początek, to trochę to było dla mnie dziwne, dla mnie to już poważna ciąża, szegolnie, że brzuch już mam duży i nie da się go ukryć ;) nie wiem jak ja będę na koniec wyglądać 😅

    Zgadzam się, że czas przyspiesza, pierwszy trymestr już prawie za nami :)

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    W ogóle dla mnie to takie wow, że zaczynam 10 tydzień 🥹🤯 też macie wrażenie, że czas nagle zaczął jakby przyspieszać?
    25% ciąży za nami ;) ja to mam wrażenie że czas przyspieszył po narodzinach mojej córki, a teraz to już w ogóle leci jak szalony. Niedawno były dwie kreski, a za chwilę prenatalne 🤯

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mAnik wrote:
    Nawet zaczynasz 11tc :) dzisiaj jak pielęgniarka mi powiedziała, że 12tc to dopiero początek, to trochę to było dla mnie dziwne, dla mnie to już poważna ciąża, szegolnie, że brzuch już mam duży i nie da się go ukryć ;) nie wiem jak ja będę na koniec wyglądać 😅

    Zgadzam się, że czas przyspiesza, pierwszy trymestr już prawie za nami :)

    Hehe niby tak, ale jakoś nie umiem się przestawić na myślenie tymi tygodniami „do przodu” 🤭
    Ogólnie w weekend postawiłam na regeneracje i nic nie robienie i dziś czuję się jak nowonarodzona. Z jednej strony mnie to (wiadomo xD) zestresowało, ale chyba Biochemiczka pisała o tym po wizycie w 10tc że objawy mogą się uspokoić? 🤞😀

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    W ogóle dla mnie to takie wow, że zaczynam 10 tydzień 🥹🤯 też macie wrażenie, że czas nagle zaczął jakby przyspieszać?
    Suwaczki lecą do przodu coraz szybciej, ale czas między wizytami jakoś dłuży się niemiłosiernie 😅

    karczoch321, Niaha lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Hehe niby tak, ale jakoś nie umiem się przestawić na myślenie tymi tygodniami „do przodu” 🤭
    Ogólnie w weekend postawiłam na regeneracje i nic nie robienie i dziś czuję się jak nowonarodzona. Z jednej strony mnie to (wiadomo xD) zestresowało, ale chyba Biochemiczka pisała o tym po wizycie w 10tc że objawy mogą się uspokoić? 🤞😀

    Ja potwierdzam, od 10 tygodnia jest zdecydowana poprawa ;)
    Kurczę, nie planowałam robić żadnych testów do czasu prenatalnych. Postanowiłam, że jak coś wyjdzie nie w porządku, to wtedy zrobię, ale tak czytam o was i zaczynam się coraz bardziej zastanawiać 🙈
    Niby wiek jest po naszej stronie (28&29 lat), ale zaczynam panikować i nie wiem czy jednak się nie zdecyduję zrobić 🫣

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Hehe niby tak, ale jakoś nie umiem się przestawić na myślenie tymi tygodniami „do przodu” 🤭
    Ogólnie w weekend postawiłam na regeneracje i nic nie robienie i dziś czuję się jak nowonarodzona. Z jednej strony mnie to (wiadomo xD) zestresowało, ale chyba Biochemiczka pisała o tym po wizycie w 10tc że objawy mogą się uspokoić? 🤞😀
    Ja o tę tygodnie zapytałam moja ginekolog, bo też nie byłam pewna jak to liczyć I ona mi powiedziała, że np. w tym momencie mam skończony 11tc, więc jestem w trakcie 12tc :) inaczej tydzień, kiedy jest ostatnia miesiączka by był tygodniem 0, a jest 1tc ;)
    Ja od jakiegoś tygodnia już praktycznie nie mam żadnych objawów, sporadycznie mam nudności, zmęczenie też jakby mniejsze :) także powoli zacznie wchodzić błogość 2 trymestru :)

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet ja kolejny dzień bez wymiotów! I otworzyłam lodówkę sama kilka razy i myję zęby codziennie. Plus zaczęłam moc czytać książki, już w weekend połknęłam jedną. :-)

    Także do prenatalnych 30.04 chciałabym już nie czuć rzyga na gardle i wracać do pracy od maja. Mam dg, więc kwiecień bez faktur i pieniążków - szkoda mi każdego miesiąca bez pracy przed rozwiązaniem, ale ciąża wiadomo priorytet.

    karczoch321, Awokado30 lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja potwierdzam, od 10 tygodnia jest zdecydowana poprawa ;)
    Kurczę, nie planowałam robić żadnych testów do czasu prenatalnych. Postanowiłam, że jak coś wyjdzie nie w porządku, to wtedy zrobię, ale tak czytam o was i zaczynam się coraz bardziej zastanawiać 🙈
    Niby wiek jest po naszej stronie (28&29 lat), ale zaczynam panikować i nie wiem czy jednak się nie zdecyduję zrobić 🫣

    No my robimy głównie ze względu na wiek 😅 chociaż mimo wszystko mam rozkminy czy nie na wyrost. Ale to taki nasz wentylek bezpieczeństwa żeby idąc na pappe i usg prenatalne, mieć już potwierdzenie, że jest ok (🤞) i nie stresować się, jeśli właśnie np. że względu na wiek ryzyka wyjdą zawyżone.

    Ale szczerze mówiąc z naszych ciążowych znajomych w podobnych wieku nikt tych badań nie robił, więc to, że my robimy to nie ukrywam, że wpływ forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia, 17:29

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    No my robimy głównie ze względu na wiek 😅 chociaż mimo wszystko mam rozkminy czy nie na wyrost. Ale to taki nasz wentylek bezpieczeństwa żeby idąc na pappe i usg prenatalne, mieć już potwierdzenie, że jest ok (🤞) i nie stresować się, jeśli właśnie np. że względu na wiek ryzyka wyjdą zawyżone.

    Ale szczerze mówiąc z naszych ciążowych znajomych w podobnych wieku nikt tych badań nie robił, więc to, że my robimy to nie ukrywam, że wpływ forum ;)


    Ja też postawiłam na badania ze względu na wiek. Ja będę miała 35 mąż 34. Dzisiaj właśnie zapisałam się na panoramę . Na jutro :) Na prenatalne powinnam mieć już raczej wynik

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 20 kwietnia, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Dziewczyny nawet ja kolejny dzień bez wymiotów! I otworzyłam lodówkę sama kilka razy i myję zęby codziennie. Plus zaczęłam moc czytać książki, już w weekend połknęłam jedną. :-)

    Także do prenatalnych 30.04 chciałabym już nie czuć rzyga na gardle i wracać do pracy od maja. Mam dg, więc kwiecień bez faktur i pieniążków - szkoda mi każdego miesiąca bez pracy przed rozwiązaniem, ale ciąża wiadomo priorytet.
    Co ta ciąża robi z człowiekiem, że zaczyna się doceniać takie codzienne czynności jak otwieranie lodówki czy mycie zębów 😂
    Ja niestety w sobotę na własną prośbę ufundowałam sobie wymioty (o ile można tak to nazwać, bo żołądek był pusty), bo postanowiłam z rana myć zęby i ubierać się na raz zamiast jak człowiek stać przy zlewie, no i zemściło się to na mnie 🙃

    dark lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 20 kwietnia, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee98 wrote:
    Ja potwierdzam, od 10 tygodnia jest zdecydowana poprawa ;)
    Kurczę, nie planowałam robić żadnych testów do czasu prenatalnych. Postanowiłam, że jak coś wyjdzie nie w porządku, to wtedy zrobię, ale tak czytam o was i zaczynam się coraz bardziej zastanawiać 🙈
    Niby wiek jest po naszej stronie (28&29 lat), ale zaczynam panikować i nie wiem czy jednak się nie zdecyduję zrobić 🫣
    U nas ja 29 narzeczony 31 i nie robię dodatkowych badań ;) także nie jesteś sama. Jak cos wyjdzie na prenatalnych to zrobię ;)

    Alicee98, Rocky lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 20 kwietnia, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    25% ciąży za nami ;) ja to mam wrażenie że czas przyspieszył po narodzinach mojej córki, a teraz to już w ogóle leci jak szalony. Niedawno były dwie kreski, a za chwilę prenatalne 🤯
    Mam dokładnie to samo 🙈 gdyby nie mdłości to zapomniałabym, ze jestem w ciazy bo przy niemowlaku to nie ma czasu myśleć o tym 😅 to jest inny level bycia w ciąży mam wrażenie 😅

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również od ok 2 dni czuję się podejrzanie dobrze, ale wiem że też jest to 8 dzień brania bonjesty 😀 Znaczy idealnie nie jest ale niebo a ziemia w porównaniu z początkiem zeszłego tygodnia:) Koleżanki biorące bonjeste, jak z niej schodziłyście to było tak źle jak niektórzy piszą? Czy na przykład za ok 2 tygodnie jak będę w tych 12/13tc nie będzie aż tak źle? :) jedno opakowanie jest na 3 tygodnie u mnie i raczej nie zamierzam wykupować drugiego opakowania.

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ