Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Kairo Koleżanka
    Postów: 59 120

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Awokado, dobrze że pojechałaś na izbę i się uspokoiłas, a teraz się oszczędzaj i leż! Daj też znać jak po dzisiejszej wizycie.

    Ja nadal plamię, ale wypisuje się dziś na własne żądanie ze szpitala bo jutro ma badania prenatalne.

    Ja również nadal w teamie plamienie, tylko u mnie na każdej wizycie jest wszystko dobrze i nie ma żadnego krwiaka… Obyśmy wszystkie plamiące zaznały jak najszybciej „spokoju” ;)

    stayaway, Awokado30, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👧🏻27, IO,PCOS
    👦🏻30, okaz zdrowia, wszystkie badania prawidłowe

    Starania od 01.2024

    Klinika leczenia niepłodności o 11.2024

    Leczenie aromek 2,5mgx2 plus ovitrelle
    Diagnostyka 01.2026 u obojga, genetyka immunologia, prawidłowe ✅

    03.2025 poronienie zatrzymane 10tc,pusty pęcherzyk.
    12.2025 ciaza biochemiczna, poronienie samoistne 7tc

    03.2026
    14 dpo 80,50 beta 40,50 prog,
    Od 20 dpo krwawienie/plamienie-duphaston 3x1 prolutex x1 do 11+2tc
    36 dpo 51124 beta 31,90 prog

    ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa

    7+2, 2 piękne ❤️, 1,05 cm 🩵i 0,80cm🩷
    9+2 2,18cm, 171 bpm❤️i 2,33cm 183bpm❤️
    11+2 4,3cm 152 bpm❤️ 4,53cm 163 bpm❤️
    12+6 65gram i około 7cmx2🩷🩵
    14+1 100 i 90 gram 🩷🩵

    16+2 strata, Aniołek Jasiu 💔 Prawdopodobnie niewydolność szyjki bezobjawowa, wyjście pęcherza płodowego do pochwy.

    16+6 170gram mojej jedynej nadzieji,
    17+0 założenie szwu okrężnego.
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIEEK wrote:
    Mam dokładnie to samo 🙈 gdyby nie mdłości to zapomniałabym, ze jestem w ciazy bo przy niemowlaku to nie ma czasu myśleć o tym 😅 to jest inny level bycia w ciąży mam wrażenie 😅
    Zdecydowanie to jest inny level bycia w ciąży 🙂 ja i tak nie mogę narzekać, bo moja córka przesypia większość nocy (śpi z reguły od 20 do 6-7 rano). Za to w ciągu dnia jest takim wulkanem energii, że ciężko za nią nadążyć 😈 Czasem mam wrażenie, że przez większość dnia albo przygotowuję jej posiłki, albo sprzątam po nich, a w międzyczasie próbuję ją powstrzymać przed jej szalonymi pomysłami. Jak w listopadzie do tego tornada dodamy noworodzia to będzie dopiero cyrk 🤡 Nie mogę się doczekać!

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Zdecydowanie to jest inny level bycia w ciąży 🙂 ja i tak nie mogę narzekać, bo moja córka przesypia większość nocy (śpi z reguły od 20 do 6-7 rano). Za to w ciągu dnia jest takim wulkanem energii, że ciężko za nią nadążyć 😈 Czasem mam wrażenie, że przez większość dnia albo przygotowuję jej posiłki, albo sprzątam po nich, a w międzyczasie próbuję ją powstrzymać przed jej szalonymi pomysłami. Jak w listopadzie do tego tornada dodamy noworodzia to będzie dopiero cyrk 🤡 Nie mogę się doczekać!
    Oj tak, bedzie ciekawie na pewno 🙈🙈 ja mam nadzieje, ze przy drugim dziecku opieka bedzie mi sprawniej szła bo pamietam, ze przy synku szło mi to tak nieporadnie... noworodzio niby spal cały dzień a ja i tak nie mialam na nic czasu bo sie nim opiekowałam 😅 plus do tego roczniak to hardcore bedzie 😅

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocky wrote:
    Zdecydowanie to jest inny level bycia w ciąży 🙂 ja i tak nie mogę narzekać, bo moja córka przesypia większość nocy (śpi z reguły od 20 do 6-7 rano). Za to w ciągu dnia jest takim wulkanem energii, że ciężko za nią nadążyć 😈 Czasem mam wrażenie, że przez większość dnia albo przygotowuję jej posiłki, albo sprzątam po nich, a w międzyczasie próbuję ją powstrzymać przed jej szalonymi pomysłami. Jak w listopadzie do tego tornada dodamy noworodzia to będzie dopiero cyrk 🤡 Nie mogę się doczekać!

    Zazdroszczę Ci nocek, ja nadal się budzę 2/3 razy przez młodego 🙃 ostatni raz przespałam całą noc 1,5 roku temu 🥲

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 20 kwietnia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal wymioty rano codziennie i czasami jeszcze w ciągu dnia, ale nudności zdecydowanie mniejsze. Nadal biorę Bonjeste, jak muszę wyjść domu to dokładam do obiadu Xonveę, pewnie prędko z nich nie zejdę.

    Kasieek, dla mnie Twoja sytuacja to kosmos 🫣 Akurat etap rocznika to u nas był taki czas rozkosznego bobasa, ale później... 🫣 W ogóle trochę śmiech przez łzy, ale w końcu śpimy (przez 1,5 roku nie przespałam ani jednej nocy, spanie mojego dziecka to był koszmar), mamy dziecko, które samo je, 5 minut się samo pobawi, z którym da się dogadać i ładujemy się w powtórkę z rozrywki 🙈

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 20 kwietnia, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    W ogóle trochę śmiech przez łzy, ale w końcu śpimy (przez 1,5 roku nie przespałam ani jednej nocy, spanie mojego dziecka to był koszmar), mamy dziecko, które samo je, 5 minut się samo pobawi, z którym da się dogadać i ładujemy się w powtórkę z rozrywki 🙈
    Syndrom sztokholmski 😂

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 21 kwietnia, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj widzę w kalendarzu az 4 wizyty w tym jedne prenatalne! Powodzenia i czekamy na dobre wieści 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 08:12

    Niaha, Awokado30, stayaway lubią tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 21 kwietnia, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo, na dzień wczorajszy crl 5,6cm, serdusio 156 bpm 😍 natomiast przed chwilą odebrałam wyniki panoramy, czekamy na zdrowego chłopca 🥹🩵🩵🩵 Jestem przeszczęśliwa. Jeszcze doktor na wizycie nas mega uspokoił, ze żadnych wad nie widzi i żeby spodziewać się super wyników na prenatalnych - z kolei one odbędą się jutro 😍

    Kleo10, White1, KASIEEK, karczoch321, Rocky, Naadziejaa, Beezi, Kairo, dark, Niaha, Awokado30, Alicee98, Wyobraźnia87, Biochemiczka, stayaway, Ogoorkowa, yoreva, ann_ber, Karolka87, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 21 kwietnia, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velaria, gratulacje 🩵 I kolejny chłopiec 🤭 Ile czekałaś na wyniki Panoramy?

    Velaria lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Velaria, gratulacje 🩵 I kolejny chłopiec 🤭 Ile czekałaś na wyniki Panoramy?

    Miałam cały czas przeczucia na chłopca, ale jakoś tak w ostatnich dniach stwierdziłam, ze sami chłopcy, to u mnie będzie dziewczynka. A jednak 😀

    Na panoramę czekałam równe dwa tygodnie. Z tym ze wczoraj dostałam od synevo powiadomienie, ze wyniki są gotowe do odbioru, otwieram, a tam informacja, że podwykonawca je wykonał i będą gotowe do odbioru w formie PDF w kolejnym dniu po 7:00, także niepotrzebna doba w stresie i dzisiejsza bezsenna noc 🤦🏼‍♀️

    Beezi lubi tę wiadomość

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velaria wrote:
    Hej dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo, na dzień wczorajszy crl 5,6cm, serdusio 156 bpm 😍 natomiast przed chwilą odebrałam wyniki panoramy, czekamy na zdrowego chłopca 🥹🩵🩵🩵 Jestem przeszczęśliwa. Jeszcze doktor na wizycie nas mega uspokoił, ze żadnych wad nie widzi i żeby spodziewać się super wyników na prenatalnych - z kolei one odbędą się jutro 😍
    Gratulacje!! Takich pozytywnych wieści nam trzeba! 🥰

    Velaria lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 🩵🩵
    Ciekawe która przełamie passe i będzie miala pierwsza listopadową dziewczynkę 😀

    Velaria, Naadziejaa, dark lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1981

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velaria wrote:
    Hej dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo, na dzień wczorajszy crl 5,6cm, serdusio 156 bpm 😍 natomiast przed chwilą odebrałam wyniki panoramy, czekamy na zdrowego chłopca 🥹🩵🩵🩵 Jestem przeszczęśliwa. Jeszcze doktor na wizycie nas mega uspokoił, ze żadnych wad nie widzi i żeby spodziewać się super wyników na prenatalnych - z kolei one odbędą się jutro 😍
    Wspaniale wiadomości 🎊 to będzie kolejny chłopak 👦

    Ja po cichu liczę na dziewczynkę. W teorii wynik jest ale nie pytam jeszcze doktora ze strachu przez krwiak. Może na kolejnej wizycie w przyszłym tygodniu podpytam o płeć z PGT-A.

    Ja wczoraj po wizycie immunologa troszkę zaskoczona. Odstawiam juz do końca Clexane. W poprzedniej ciazy stosowałam cały czas, ale dr powiedziała ze wynik białka S nam się bardzo bardzo poprawił i nie ma potrzeby stosowania.
    Co do Acard to zostawia do decyzji na prenatalne, teraz kazała odstawić przez krwiak. Zalecenia stosowania były ze względu na trombofilie i PAI-1, sądziłam że to też odnosi się do stosowania Clexane.
    Accofil ma zostać dopóki nie uporządkuje się sytuacja z krwiakiem, podobno pomaga organizować tkankę i wspiera produkcję połączeń naczyń krwionośnych.

    Velaria, stayaway lubią tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Powaga Znajoma
    Postów: 21 71

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję się po wczorajszych prenatalnych. Dzidzia zdrowa, 6,5 cm, nieźle fikołki robiła w brzuchu 😅 Rozwija się książkowo, wszystko w porządku, wszystkie ryzyka wyszły bardzo niskie ❤️ Bardzo się wzruszyliśmy z ojcem jak usłyszeliśmy serduszko :) Niesamowite jest to, że jeszcze miesiąc temu na USG nie było za wiele widać i zastanawiałam się na co patrzę, a wczoraj zobaczyłam już małego człowieka, który boksuje raczkami i pokazuje mi kciuka 🥹
    Dzisiaj ma jeszcze wizytę u prowadzącego, może będę musiała jakieś badania krwi albo moczu, bo były jakieś odchylenia, ale po wczorajszej wizycie jestem już bardzo uspokojona.

    Niaha, Rocky, Wyobraźnia87, Beezi, Naadziejaa, Awokado30, Biochemiczka, Kleo10, KASIEEK, stayaway, White1, Ogoorkowa, karczoch321, Velaria, ann_ber, dark, Karolka87, Kairo, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    '92

    17.02 - ⏸️
    24.03 - ❤️
    20.04 - 6,5 cm
    19.05 - 170g

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, a jaką masz mutację w trombofilii - czynnik V Leiden czy protrombinę?

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velaria wrote:
    Hej dziewczyny! Ja wczoraj miałam wizytę, dzidzia rośnie prawidłowo, na dzień wczorajszy crl 5,6cm, serdusio 156 bpm 😍 natomiast przed chwilą odebrałam wyniki panoramy, czekamy na zdrowego chłopca 🥹🩵🩵🩵 Jestem przeszczęśliwa. Jeszcze doktor na wizycie nas mega uspokoił, ze żadnych wad nie widzi i żeby spodziewać się super wyników na prenatalnych - z kolei one odbędą się jutro 😍


    Ile dokładnie czekałaś na wyniki? Ja właśnie byłam pobrać krew na panoramę :)

    preg.png
  • Velaria Ekspertka
    Postów: 155 462

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ile dokładnie czekałaś na wyniki? Ja właśnie byłam pobrać krew na panoramę :)

    Kilka postów wyżej opisałam dokładniej - 14 dni 😊
    Trzymam kciuki 🥰

    05.25 6 tc 👼
    10.25 13 tc 👼
    01.26 cb 💔

    👩🏻29
    AMH 0,8 -> 0,98 -> 1,3
    kariotyp, fraX, trombofilia wrodzona ✅
    ginekologicznie, endokrynologicznie ✅
    endometrioza ❌
    pozytywny antykoagulant tocznia ❌

    👦🏻29
    kariotyp, nasienie (morfologia, posiewy, genetyka) - ✅

    21.02.26 - 9 dpo⏸️; beta = 7,49 🥹prog = 34,92
    23.02.26 - 11 dpo; beta = 29,39 🥹
    26.02.26 - 14 dpo; beta = 213,5 🥹
    06.05.26 - zdrowy chłopiec 🩵🩵🩵
    🍀🍀🍀🍀
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sami chłopcy 😲😁😁😁

    Gratulujemy, ale wam zazdroszczę, że znacie płeć. Mnie skręca z ciekawości i trochę z nerwów. Mam prenatalne dopiero 11 maja to już 13 tydzień. Chcę tylko wiedzieć, że wszystko dobrze.

    No to kto nam tu pierwszy ogłosi dziewczynkę? 😃

    Ja już będę mieć 4 dziecko i to zdecydowanie inny wymiar niż pierwsze. Przy pierwszym też sobie radziłam jakoś tak intuicyjnie i dobrze ale kolejne to zupełnie inna bajka. Będziecie zdumione jak wszystkie obawy wam znikną i naturalnie wyjdziecie w ten rytm. Mózg matki nie zapomina. Wszystko idzie nie tylko łatwiej ale też bardziej ufacie sobie. Po prostu wiecie. Będzie super 🌼

    Niaha, karczoch321, Velaria, KlaudiaŁ, Paulina2612 lubią tę wiadomość

  • KlaudiaŁ Koleżanka
    Postów: 58 181

    Wysłany: 21 kwietnia, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szop wrote:
    Sami chłopcy 😲😁😁😁

    Gratulujemy, ale wam zazdroszczę, że znacie płeć. Mnie skręca z ciekawości i trochę z nerwów. Mam prenatalne dopiero 11 maja to już 13 tydzień. Chcę tylko wiedzieć, że wszystko dobrze.

    No to kto nam tu pierwszy ogłosi dziewczynkę? 😃

    Ja już będę mieć 4 dziecko i to zdecydowanie inny wymiar niż pierwsze. Przy pierwszym też sobie radziłam jakoś tak intuicyjnie i dobrze ale kolejne to zupełnie inna bajka. Będziecie zdumione jak wszystkie obawy wam znikną i naturalnie wyjdziecie w ten rytm. Mózg matki nie zapomina. Wszystko idzie nie tylko łatwiej ale też bardziej ufacie sobie. Po prostu wiecie. Będzie super 🌼
    Bardzo liczę na to co mowisz, bo ja przy pierwszym byłam taka du.pa wołowa i taka nieporadna. Do tego baby blues. Mam nadzieję, że pójdzie teraz sprawniej.

  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Velaria wrote:
    Kilka postów wyżej opisałam dokładniej - 14 dni 😊
    Trzymam kciuki 🥰


    Musiał mi post gdzieś umknąć.
    Nie dziękuję :)
    Ja tu manifestuję chociaż o jedną dziewczynkę. Mam już chłopca 18msc i teraz ciąża bliźniacza. 😀

    Velaria, Kairo lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ