Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Domini Znajoma
    Postów: 17 24

    Wysłany: 19 kwietnia, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nie mam czasu codziennie śledzić forum. Praca, maluch, ciągle coś do zrobienia.
    Chciałam wam dam znac ze u mnie ok, po wizycie w szpitalu jestem uspokojona, wszystko wyglądało ok 😊 mimo wcześniejszych watpliwości.

    Mój ostatni poród by w Norwegii, tak samo jak będzie ten. Wspominam go ogólnie ok, chociaż mam traumę po uwaga epiduralu. Wkuwali mi się przez godzinę a jak w końcu im się udało to podziałał z godzinę i już na bóle parte nic nie pamagal. Za to położna super ochroniła krocze, tak ze na zewnątrz nie było czego szyć, jedynie w środku 2 szwy. Dzięki temu po porodzie nic mnie nie bolało, ani przy siedzeniu ani przy sikaniu. Teraz wiem że chcę jak najmniej interwencji. Cesarka to dla mnie kosmos, wolałabym uniknąć za wszelką cenę.

    Blond27, Niaha, Hel lubią tę wiadomość

  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 19 kwietnia, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel wrote:
    Ja też +8 i ten sam dzień porodu 😃 ale sn, a raczej dzięki jakiejś dzikiej sile woli 😅
    Ja mogłam czekać jeszcze tydzień az sie poród zacznie ale marne były szanse bo szyjka długa zamknięta i powiedzieli, ze jak szyjka sama nie ruszy to i tak to sie skończy CC prędzej czy później 😄

    Hel lubi tę wiadomość

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 19 kwietnia, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda mama z dzidziusiem w brzuszku to inna historia - każda piękna i wyjątkowa.

    Beezi, bardzo bardzo się cieszę, że wszystko dobrze się u Was skończyło. Ale jak ja Cię doskonale rozumiem, nasza historia mimo że zupełnie inna, to jednak bardzo podobna 🥹 ja poprzednia ciążę miałam idealną od samego początku do samego końca. Planowane cc też wspominam dobrze, szybko doszłam do siebie. Ale u nas również zaczęła się trauma po porodzie.. może kiedyś opowiem więcej, ale przeżyliśmy coś czego nie życzę najgorszemu wrogowi. Nie ma nic gorszego niż strach o zdrowie własnego dziecka, zwłaszcza gdy jako młoda mama po ciąży bez komplikacji nie jesteś na to w ogóle przygotowana.
    Mi córkę w 3 dobie przewieźli na patologię noworodka gdzie mogliśmy ją z mężem odwiedzać w godz. 12:00-16:00 ale na sali mógł być w danej chwili tylko jeden rodzic. Jak teraz sobie o tym myślę, to nie wiem jakim cudem udało mi się rozkręcić laktację. W każdym bądź razie po tygodniu wypuścili ją wstępnie z dobrymi wynikami, po 2 miesiącach dostaliśmy wyniki badań genetycznych, które również wyszły dobrze, ale mimo to pierwsze miesiące były pełne strachu jak będzie się rozwijała, bo lekarze nas nastawiali na bardzo różne opcje, w tym te najgorsze. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, mamy teraz zdrową 6-latke, ale strach jakiego się najedliśmy po porodzie znamy tylko my.
    Mąż nigdy nie powiedział mi tego wprost, ale myślę, że to przez nasze doświadczenia tak późno się zdecydował na drugie dziecko, wcześniej nie chciał w ogóle o tym słyszec, czas musiał zagoić rany.

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 19 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Miałam to samo i najpierw myślałam, że to utrogestan ale pojawiło się więcej krwi chociaż nadal to była niewielka ilość. Dokładnie taka wodnista krew jak mówisz.
    Okazało się, że to polip doczesny.
    Poleżałam w szpitalu trzy dni i wypuścili do domu.
    Zalecenia - zakaz współżycia, oszczędzać się ale żyć w miarę normalnie i zakaz do pracy.

    Rozumiem 😟 mam nadzieję że u mnie to też nic poważnego. Teraz bardzo delikatnie wprowadzam utrogestan i nie będę myć w środku.
    Współżyć - nie współżyjemy bo jeszcze się boję , a do pracy nie chodzę, mam l4. No cóż nie pozostaje nic jak poczekać na jutrzejszą wizytę, staram się nie nakręcać ale wiadomo jak to jest :((

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 410

    Wysłany: 19 kwietnia, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały update wizytowy z mojej strony:
    📅 30.04 wizyta
    📅 20.05 prenatalne
    Wczoraj byłam na baby shower, w zdrapkach z całej ekipy wydrapałam szczęśliwe mleczko i wygrałam słonika na szczęście 🐘 Niech przyniesie mi dalej cały wór szczęścia, zwłaszcza że to przy takiej okazji!
    Jestem ciekawa jak dziewczyny zareagują jak dowiedzą się, że byłam już wtedy w ciąży 😅
    Miłej niedzieli dziewczyny 🌸

    Niaha, Hel, karczoch321, Kleo10, stayaway, Paulina2612, Ottioli lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 19 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj krew trochę zmieniła kolor na taki ciemny , jeszcze wypływa po toalecie. Czy to jest takie oczyszczanie po wczorajszym podrażnieniu?? Boję się niesamowicie jutrzejszej wizyty

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 19 kwietnia, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dzisiaj krew trochę zmieniła kolor na taki ciemny , jeszcze wypływa po toalecie. Czy to jest takie oczyszczanie po wczorajszym podrażnieniu?? Boję się niesamowicie jutrzejszej wizyty

    Tak, brązowe plamienie na to wskazuje ❤️

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 19 kwietnia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Dzisiaj krew trochę zmieniła kolor na taki ciemny , jeszcze wypływa po toalecie. Czy to jest takie oczyszczanie po wczorajszym podrażnieniu?? Boję się niesamowicie jutrzejszej wizyty
    Taki odcień najprawdopodobniej świadczy, że nie ma czynnego krwawienia, odpoczywaj 💚

  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stayaway, przeprocesowanie traumy to często wieloletni trud, zwłaszcza jak nie odbywa się w sposób aktywny i dzieje się po cichu obok codziennego życia. Dobrze że udało Wam się na tyle odzyskać spokój, że jesteście dziś w tym miejscu.

    stayaway lubi tę wiadomość

  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na izbie przyjęć, trzymajcie kciuki bardzo ich potrzebuje 😭

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Jestem na izbie przyjęć, trzymajcie kciuki bardzo ich potrzebuje 😭
    Trzymam ❤️

  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Jestem na izbie przyjęć, trzymajcie kciuki bardzo ich potrzebuje 😭
    Trzymam mocno!🫂Daj znać jak tylko będziesz cos wiedziała 😔

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 19 kwietnia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam, jest krwiak podkosmowkowy. Nie tak duży żeby zostać w szpitalu, ale jest i do decyzji lekarza jutro o zmniejszeniu dawek Clexane i Acard. Stres minimalnie opadł ale i tak mam mętlik w głowie okropny

    boys' mum lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 19 kwietnia, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Wyszłam, jest krwiak podkosmowkowy. Nie tak duży żeby zostać w szpitalu, ale jest i do decyzji lekarza jutro o zmniejszeniu dawek Clexane i Acard. Stres minimalnie opadł ale i tak mam mętlik w głowie okropny
    Jej, dobrze że już wiesz, co się dzieje. Oszczędzaj się przede wszystkim, nie dźwigaj, leż jak najwięcej. Jutro Twój lekarz na pewno tak dostosuje leki, żeby było optymalnie.
    Na tym etapie dziecko ma już przewagę nad krwiakiem.

  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 19 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Wyszłam, jest krwiak podkosmowkowy. Nie tak duży żeby zostać w szpitalu, ale jest i do decyzji lekarza jutro o zmniejszeniu dawek Clexane i Acard. Stres minimalnie opadł ale i tak mam mętlik w głowie okropny

    Też miałam krwiaka, więc rozumiem stres. Ogólnie to jest to niestety bardzo popularne zjawisko. Ja dostałam wtedy od kilku lekarzy kategoryczny zakaz współżycia i nakaz oszczędnego tryb życia. 2 tygodnie praktycznie przeleżałam plackiem i bałam się ruszyć. Po 2 tygodniach na USG widać było tylko jakieś resztki po nim, aktualnie już nie ma nic. Także bądź dobrej myśli, krwiaki bardzo bardzo rzadko zagrażają ciąży (dokładnie tak powiedziała mi moja lekarka prowadząca).

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • KASIEEK Autorytet
    Postów: 496 827

    Wysłany: 19 kwietnia, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Wyszłam, jest krwiak podkosmowkowy. Nie tak duży żeby zostać w szpitalu, ale jest i do decyzji lekarza jutro o zmniejszeniu dawek Clexane i Acard. Stres minimalnie opadł ale i tak mam mętlik w głowie okropny
    Dobrze, ze przynajmniej wiesz ze czego to krwawienie. Dzidzia już jest dość duża i nie powinno to jej zagrażać 😊 odpoczywaj dużo i oby do jutrzejszej wizyty. Lekarz na pewno tak pokieruje żeby było dla Was jak najlepiej 😉

    21.03 - ⏸️
    24.03 - mamy ❤️

    preg.png

    event.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, no właśnie właściwie leżałam plackiem dotychczas przez mdłości, teraz powolutku ustępują i będę leżeć plackiem ze względu na krwiak. Najważniejsze żeby z dzieckiem było wszystko dobrze, będę robić wszystko co w mojej mocy, żeby tak było 🥺

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 19 kwietnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, dobrze, że już przynajmniej znasz przeciwnika i, że z maluchem wszystko w porządku 🤞 trzymaj się 🍀

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • dark Ekspertka
    Postów: 139 166

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado dobrze, że już wszystko wiesz! Ja finalnie nie znalazłam przyczyny swojego plamienia, ale sama wizyta na izbie mnie uspokoiła. Mam nadzieję, że Ciebie też, bo z dzieckiem wszystko ok. 🙂
    Trzymaj się ciepło.

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1914 1451

    Wysłany: 20 kwietnia, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado całe szczęście, że tylko krwiak 🫂 masz mega duże dawki heparyny, więc faktycznie trzeba to przemyśleć! Ja polecam też wywalić globulki z pochwy do tyłka. Mam okropne podrażnienie po 4 tygodniach Utrogestanu, ostatnio położna mi nie chciała pobrać cytologii, bo mówi, że nadal widzi stan zapalny (badania czyste). Od trzech i pół tygodnia doodbytniczo i inna jakość życia 😂

    Ja miałam bardzo dobry poród SN i każdej takiego życzę. Ekspresowy, ładnie się pogoilo wszystko, szybko byłam w pełni sprawna i w swojej formie 😁 liczę na powtórkę 😂

    Awokado30, Niaha lubią tę wiadomość

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ