Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
-
WIADOMOŚĆ
-
Misia ja robiłam rozszerzone Sanco. Cena ta sama. Trochę nie wiem po co ta podstawowa jest 😅
Wyobraźnia wiadomo jak się źle czujesz to ciężko pracować. Ja nie chciałam iść na l4 na początku jak się średnio czułam, bo bałam się że zwariuję w domu czekając na USG i serduszko. Jedyne co to przez to, że pracuję w laboratorium, też w weekendy to mój szef dowiedział się o pozytywnym teście przed moim mężem 🤣 bo powiedziałam żeby mnie nie angażował w potencjalnie niebezpieczne aktywności no i pracę w weekendzie, gdzie byłabym sama w pracy.
Stayaway mam nadzieję że cię puszczą po weekendzie. W Twojej sytuacji też bym do pracy nie wracała. Ja właściwie już nie pamiętam że jestem w ciąży, oprócz potwornego zmęczenia, więc źle bym się czuła z l4. Ale powiedziałam że idę lipiec/sierpnien albo jak mnie wkurza 🤣
Wyobraźnia87, karczoch321 lubią tę wiadomość
12/2022 42tc (cc) 🩵
02/2025 6tc 💔
08/2025 8tc 💔
02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
11.03 0.64cm🐞 + ❤️
16.03 1.30cm 🐝
26.03 2.36cm 🐌
09.04 4.47cm 🦋
22.04 6.74cm 🩵
30.04 8.40cm 🐥
11.05 130g 🦔
25.05 254g 🐿️
08.06 311g 🩵
24.06 446g 🐇
❗️ cross-match 36,6%
⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

-
Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 08:14
Niaha, karczoch321 lubią tę wiadomość
-
Czyli mobilizujesz się do dłuższego dwupaku ? 😆Rocky wrote:
Rocky lubi tę wiadomość
-
Ja miałam poduszkę Poofi, faktycznie używałam, wygodna, przyjemny materiał (minus poszewka szybko się spiera). Choć kompletnie nie wiedziałam, jak sie z nią obchodzić, żeby podpierała większy brzuch, miałam teorię, że mój brzuch był za mały, ale może po prostu nie ogarnęłam techniki 😆 ja raczej z tych niższych. Ostatecznie uważam, że zwykły Jasiek między nogi też by się sprawdził w moim przypadku.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 09:56
-
Chyba lubi się powtarzać. Podobno długie cykle to późniejszy poród a krótsze to szybszy. Ja mam bardzo długie cykle i faktycznie każdy poród po terminie. Pierwszy i trzeci wywoływany w 41 tygodniu. Drugi spontaniczny ale po zameldowaniu się w szpitalu w 41 tygodniu... Zawsze tydzień po terminie. Czyli jeśli mam termin na 10 listopada to na 99% urodzę 17.
-
Ciekawe z tą długością cyklów.Szop wrote:Chyba lubi się powtarzać. Podobno długie cykle to późniejszy poród a krótsze to szybszy. Ja mam bardzo długie cykle i faktycznie każdy poród po terminie. Pierwszy i trzeci wywoływany w 41 tygodniu. Drugi spontaniczny ale po zameldowaniu się w szpitalu w 41 tygodniu... Zawsze tydzień po terminie. Czyli jeśli mam termin na 10 listopada to na 99% urodzę 17.
Jej, to zdecydowanie potwierdzasz te teorię, oby jednak tym razem runęła ✊ -
Dziewczyny, dzisiaj rano pojawiło się u mnie delikatne plamienie świeżą krwią, bez skrzepów i bez bólu. Trochę się stresuję… 😔35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Awokado30 wrote:Dziewczyny, dzisiaj rano pojawiło się u mnie delikatne plamienie świeżą krwią, bez skrzepów i bez bólu. Trochę się stresuję… 😔
Jeśli to świeża krew a nie brązowa to pewnie pojechałabym na sor 🥺 trzymam kciuki 🍀 -
Kochana idź zrób usg żebyś była spokojna. Ale ja też miałam taki epizod i skończyło się tylko na strachu. Czasami jakieś naczynko pęknie, wystarczy drobne podrażnienie nawet przez badanie usg czy współżycie, wszystko jest tam bardzo ukrwione. U mnie np to najprawdopodobniej było podrażnienie aplikatorem do Lutinusu.Awokado30 wrote:Dziewczyny, dzisiaj rano pojawiło się u mnie delikatne plamienie świeżą krwią, bez skrzepów i bez bólu. Trochę się stresuję… 😔starania od 2024 r
08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
5dpt II
6dpt beta 21,1
8dpt beta 71,3
11 dpt beta 200,1
18 dpt beta 2646,1
27 dpt beta 25904
7+5 💔
01.2026 kolejna procedura
03.2026 transfer ❄ 4.1.2
5dpt II
8dpt beta 116,7
10 dpt beta 237,8
16 dpt beta 2551.1
27 dpt beta 56747 mamy ♥️
-
Niaha wrote:Jeśli to świeża krew a nie brązowa to pewnie pojechałabym na sor 🥺 trzymam kciuki 🍀
Wczoraj przy prysznicu starałam się też delikatnie środek umyć, bo biorę 3 globulki dziennie i one tak okropnie wychodzą. Po prysznicu pojawiło się troszkę krwi - nie wiem czy się nie udrapnelam - biorę heparynę 6 tys.
Ostatnio jak chlusnęłam w 6 tyg lekarz powiedział że mam przyjechać i stwierdził że przy mojej heparynę tak może być i wiedział że będzie ok.
Napisałam do niego , co robić35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Awokado30 ❤️ dobrze, że e skontakowalas się ze swoim ginekologiem, on najlepiej Cię pokieruję.
Może ta dzisiejsza krew zalegała z wczoraj, a jeśli też aplikowałaś rano globulkę, to dodatkowo mogłaś podrażnić, globulki wysuszają śluzówkę.
Awokado30 lubi tę wiadomość
-
Mam przyjechać w poniedziałek na wizytę i podanie immunoglobulin z powodu mojej grupy krwi.
Niestety mam leżeć i max się oszczędzać 😥35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Dziękuję dziewczyny 🥺 strasznie stresujący będzie ten weekend do wizyty. Naprawdę człowiek jest w ciągłym stresie.
Mam nadzieję że to podrażnienie po włożeniu utrogestanu pękło jakieś naczynie, bo tak to wydalało, wodnista krew ale niewieleWiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 13:48
35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
Awokado30 wrote:Dziękuję dziewczyny 🥺 strasznie stresujący będzie ten weekend do wizyty. Naprawdę człowiek jest w ciągłym stresie.
Dlatego leż i wypoczywaj, żeby nic więcej się nie wydarzyło, trzymam kciuki 🤞
Rocky, moj mąż byłby zachwycony 😂😂 ja mam termin na 02.11 ale na 99% obstawiam że dzidziuś będzie październikowy, więc no niestety 😂
-
Już za chwilę wieczór, a potem tylko jeden dzień do poniedziałku. Trzymam kciuki, żebyś mogła odetchnąć, a to zdarzenie było ostatnim niepokojącym do porodu 🍀Awokado30 wrote:Dziękuję dziewczyny 🥺 strasznie stresujący będzie ten weekend do wizyty. Naprawdę człowiek jest w ciągłym stresie.
Mam nadzieję że to podrażnienie po włożeniu utrogestanu pękło jakieś naczynie, bo tak to wydalało, wodnista krew ale niewiele
Awokado30 lubi tę wiadomość

https://zapodaj.net/plik-B9hXqEHVsW
córkę urodziłam w 39+2







