Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Tak, właśnie dostałam.
    Zdrowy chłopczyk 💙🥰

    Gratulacje ❤️

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Super dark! Jest w takim razie nadzieja na mnie że może za chwilę się poprawi. Choć z tego co pamiętam zwiększyłaś dawkę Bonjesty ?
    No właśnie finalnie nie, bo zaczęłam obserwować mniejsze wymioty. Ona też mnie tnie strasznie, więc stwierdziłam, że poobserwuję kilka dni i jak będzie szło ku dobremu to zostanę przy 2 tabletkach na razie. I faktycznie mniej wymiotuję. Lekarka mi mówiła, że około 10 tygodnia dobowy skok bety się zmniejsza i można czuć w związku z tym poprawę. Oby!!

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stayaway wrote:
    Niaha, Kapturek a Wy jakie miałyście wyniki igG i igM? I % jak wam wyszła awidnosc?


    IGG 133
    IGM 0.3
    Awidność 135.3 i 82.1%

    Lekarz mówił że tak pewnie rok lub dwa lata temu przechodziłam

    stayaway lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kapturek Koleżanka
    Postów: 44 46

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gratulacje ❤️❤️❤️

    Czy mamy wg jakieś dziewczynki na pokładzie? 🤣

    U mnie głowa nie odpuszcza ale progres taki, ze jak wstaje rano to jest ok w ciągu dnia ból narasta ale to i tak dużo.

    Niaha lubi tę wiadomość

    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Tak, właśnie dostałam.
    Zdrowy chłopczyk 💙🥰
    Gratulacje!! I kolejny chłopak!

    Czy jest jakaś dziewczynka już potwierdzona na pokładzie? :-)

    Ja u siebie też podejrzewam chłopaka, bo mam już córkę i jakoś tak czuję. Aczkolwiek jakby miała siostrę to byłabym zachwycona. 🥰

    Niaha lubi tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturek wrote:
    Niaha gratulacje ❤️❤️❤️

    Czy mamy wg jakieś dziewczynki na pokładzie? 🤣

    U mnie głowa nie odpuszcza ale progres taki, ze jak wstaje rano to jest ok w ciągu dnia ból narasta ale to i tak dużo.

    Czekamy na pierwszą dziewczynkę 😅

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 852 2101

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gratulacje 🩵 wojna idzie to się chłopcy rodzą 😅 mój syn jest z OM 24.02.2022, wiec wszyscy mówili że będzie chłopak przez wojnę 😬
    A tak serio to dziewczynki później się pokazują na USG więc pewnie jeszcze chwilę poczekamy 😊 a badania genetyczne dopiero chyba zaczną spływać, bo my z Niaha poszłyśmy właściwie pierwszego możliwego dnia 😅

    Niaha lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • ann_ber Przyjaciółka
    Postów: 67 108

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    Gratulacje!! I kolejny chłopak!

    Czy jest jakaś dziewczynka już potwierdzona na pokładzie? :-)

    Ja u siebie też podejrzewam chłopaka, bo mam już córkę i jakoś tak czuję. Aczkolwiek jakby miała siostrę to byłabym zachwycona. 🥰
    Ja mam momenty że podejrzewam u siebie również chłopca, ale nie jest to jakieś silne przeczucie. W ogóle zdaję się nie mieć preferencji co do płci, byle było zdrowe 🙏🏻 Nie będę mieć nic przeciwko dziewczynce, bo córka byłaby wniebowzięta. Raz przed ciążą jeszcze mi powiedziała, że ona chce siostrzyczkę. Jestem ciekawa czy zmieni(ła) zdanie 😅
    My pewnie będziemy poznawać płeć na połówkowych, bo nie wiem na ile da się to wiarygodnie ustalić na pierwszym USG prenatalnym. A na razie nie będę robić dodatkowych testów przesiewowych.

    Dziś od 13:30 nie pracuję, napisałam do szefa, że źle się czuję, odpisał że mu przykro i kazał mi się wylogować 😁 Dobrze że wzięłam sobie na dziś zdalną; cały tydzień byłam w biurze. Tętno skacze mi z 45 do 86 w pozycji siedzącej, podejrzewam niskie ciśnienie i chyba się położę spać.

    👩🏼38 👨🏻35
    08/2021 - ⏸️ 3cs, pierwsza ciąża🤰🏼
    04/2022 - 39tc, sn, córka 🩷 3060g, 52 cm 👶
    Starania od 01/2024
    10/2024 - cp, laparoskopia zwiadowcza

    OM 7.02.2026
    5.03.2026 ⏸️ || 7.03 - beta 680 || 9.03 - beta 1334
    26.03 - mamy serduszko ❤️☺️ CRL 0,86 cm, 6t5d, z USG 7t0d
    11.04 - 9t0d(+3) 2,60 cm 💓176
    6.05 (prenatalne 12t4d) - 6,91 cm (13t1d) 💓 154 || TP 10.11
    18.05 - 8,9 cm, 120g || krwiak, szpital
    29.05 - 173g || krwiak 8 cm
    🩺 13/18.07 - USG kontrolne
    🩺 1.07 - połówkowe

    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, gratulacje! ❤️

    Ja u siebie podejrzewam dziewczynkę, czuję się i wygladam dużo gorzej niż w poprzedniej ciąży i się śmiejemy, że tylko dziewczynka może być taka absorbująca 🙈 Za pierwszym razem bardzo chciałam córkę, jak urodził się syn to już nie wyobrażam sobie siebie jako mamy dziewczynki.

    W pierwszej ciąży długo pracowałam, poszłam na zwolnienie od października, od początku trzeciego trymestru. A teraz jest jak jest, nie narzekam, bo jednak ciąża z jednym dzieckiem w domu to zupełnie co innego, no i nie mam możliwości pracy zdalnej.

    Niaha lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niaha gratulacje ☺️Ja mam już syna, a teraz w sumie mi jest obojętne. Kiedyś bardzo chciałam córkę, a teraz stwierdziłam, że już umiem być mamą chłopca więc może byłoby łatwiej 😉 w tej ciąży czuję się trochę inaczej, silniejsze mdłości, całkowicie odrzuciło mnie od mięsa i mam czasami ochotę na coś słodkiego czekoladowego chociaż ja ogólnie nie lubię słodyczy a tym bardziej czekoladowych 🫣 w poprzedniej ciąży bardzo ciągnęło mnie do kwaśnych rzeczy. Ciekawe czy to ma jakieś znaczenie 😀 ja chcę określić płeć przy badaniu ale to dlatego, że łatwiej będzie mi planować wyprawkę wiedząc na 100 % kto tam siedzi w brzuszku ☺️ @Biochemiczko jasne rozumiem Twoja sytuacje. Ja jestem na L4 bo moja praca niestety wymaga podróży, spotkań itp a ja ledwo żyję 🤷🏻‍♀️ musiałabym pilnować, żeby na kogoś nie 🤢… więc wolę nie ryzykować 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 14:52

    Niaha lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, gratulacje 🥰🥰🥰
    Mieliście wcześniej jakies preferencje co do płci?
    Wiadomo, że potem to już nie ma takiego znaczenia, ale czasami ktoś marzy konkretnie o dziewczynce lub chłopcu 🤭

    Mi wszyscy od zawsze-zawsze mówią, że na pewno będę miała syna. Też mam z jednej strony takie przeczucia, że w środku rośnie mi chłopak, ale jednocześnie coraz częściej mam wrażenie, że na przekór wszystkim (po mamusi 🤪) będzie dziewczynka 😝

    Podpytam jeszcze ile dokładnie czekałaś na wynik Felii?

    Niaha lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 17 kwietnia, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was robiła już Panoramę?
    Macie jakieś doświadczenia po ilu dniach pojawiają się wyniki? U mnie wypada chyba weekend majowy więc pewnie będą przesunięte (robiłam w ALAB) :(

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 kwietnia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karczoch321 wrote:
    Niaha, gratulacje 🥰🥰🥰
    Mieliście wcześniej jakies preferencje co do płci?
    Wiadomo, że potem to już nie ma takiego znaczenia, ale czasami ktoś marzy konkretnie o dziewczynce lub chłopcu 🤭

    Mi wszyscy od zawsze-zawsze mówią, że na pewno będę miała syna. Też mam z jednej strony takie przeczucia, że w środku rośnie mi chłopak, ale jednocześnie coraz częściej mam wrażenie, że na przekór wszystkim (po mamusi 🤪) będzie dziewczynka 😝

    Podpytam jeszcze ile dokładnie czekałaś na wynik Felii?

    Babcie chciały wnuczkę, ja syna, mąż raczej córkę, ale mówi że drugi syn to też super sprawa i ma rację 🥰 Nie widziałam siebie jako mama córki 😅

    Oddałam krew w piątek 10.04, we wtorek 14.04 dostałam maila z informacją, że próbka dotarła do laboratorium i dzisiaj około 12:00 były wyniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 15:25

    karczoch321 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gratulacje ❤️

    Ja mam takiego czuja, że na pewno będzie przynajmniej jeden chłopak. Mam cichą nadzieję na parkę :)

    Panoramę robię dopiero w poniedziałek, podobno na wyniki czeka się aż 10-14 dni.

    Niaha, karczoch321, Karolka87, Hel, Ottioli lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Odliczam123 Debiutantka
    Postów: 9 30

    Wysłany: 17 kwietnia, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu całkiem nowa 😊 proszę o wyrozumiałość to moja 1 ciąża i 1 post. Termin porodu mam ustalony na 25.11 ❤.

    Szop, Alicee98, stayaway, Niaha, Naadziejaa, Kairo, Hel, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨
    18.03 ⏸️
    🤰
    25.11 👶

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 17 kwietnia, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odliczam123 wrote:
    Hej jestem tu całkiem nowa 😊 proszę o wyrozumiałość to moja 1 ciąża i 1 post. Termin porodu mam ustalony na 25.11 ❤.
    Witamy na pokładzie :)

    Odliczam123 lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • mAnik Ekspertka
    Postów: 177 262

    Wysłany: 17 kwietnia, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zainteresowane Panoramą:
    Pisałam do dziewczyn z października, dostałam podpowiedź, żeby sprawdzić na Synevo promki i aktualnie jest -30%. Z MediClubem wyszło mi niecałe 1500zl.
    Na wyniki podobno czeka się 8-9 dni roboczych

    dark, Wyobraźnia87, Naadziejaa, Karolka87, Kairo, Ottioli lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2017
    07.2019 IUI ☹️
    08.2019 IUI ☹️
    2020 - 2025 3 protokoły, 5 transferów, 6 zarodków, beta zawsze 0.
    19.02.2026 transfer 3BB i 3BC z lekami: hydroxychloroquine, Accofil, Prograf, Encorton, intralipid.
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 65,2 😍
    8dpt beta 247,1 😍
    11dpt beta 1113,2 😍
    12dpt beta 1594,7 😍
    15dpt beta 4036,5 😍
    20dpt beta 17488,3 😍
    25dpt mamy 2 serduszka ❤️❤️
    29dpt krwawienie, serduszka biją ❤️❤️
    7+3 CRL 1,03 i 1,14 ❤️❤️
    8+5 CRL 1,93 i 2,02; 160 bpm i 180 bpm ❤️❤️
    10+5 CRL 3,64 i 3,70; 176 bpm i 178 bpm ❤️❤️
    12+5 prenatalne, wszystko OK
    Panorama - zdrowe dziewczyny 🩷 🩷

    preg.png
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 17 kwietnia, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha gratulacje 💚

    Ja bym chciała córkę 🎠 Mam córkę 14 latkę i dwóch młodszych synów (10 i 3). W sumie trzeci chłopczyk dobrze by miał z braćmi. Ale taka przewaga chłopów w domu to będzie szaleństwo! Z kolei chłopcy mówią, że kolejna dziewczyna i już łazienki nie zobaczą i będą się myć nocami 😂 I miejsca na kosmetyki już nie będzie.
    Więc z córką trzymamy kciuki za równowagę choć wiem, że chłopcy są dla mnie latwiejsi w wychowaniu. Co by nie było, będzie cudownie.

    Moje wyniki laboratoryjne w idealnym porządku.

    Niaha, ann_ber lubią tę wiadomość

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 17 kwietnia, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odliczam123 wrote:
    Hej jestem tu całkiem nowa 😊 proszę o wyrozumiałość to moja 1 ciąża i 1 post. Termin porodu mam ustalony na 25.11 ❤.

    Witaj 🌞

    Odliczam123 lubi tę wiadomość

  • Misiasiaa Przyjaciółka
    Postów: 109 43

    Wysłany: 17 kwietnia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które robiłyście sanco, skorzystałyście z wersji rozszerzonej czy podstawowej?
    Biję się z myślami.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ