Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 17 kwietnia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam prenatalne na 19 maja 📆 zastanawiam się tylko jak to jest bo wg transferu mam 8+0 wg USG 8+2 i lekarz bierze pod uwagę USG nie datę transferu 🧐ale to się przecież ciagle może zmieniać 🤔 co do zdjęć, ja dostaje za każdym razem opis +zdjecia.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na NFZ dostawałam tylko zdjęcia i wyniki do karty ciąży - jakby się coś działo to przychodnia była przyszpitalna, więc na IP mieli dostęp do wszystkich moich wizyt. Ale zdjęcia dostawałam do albumu na pamiątkę, a bywałam na USG u różnych lekarzy. Teraz prywatnie to dostaję pełny opis wizyty i zdjęcia.

    Paulina, Stayaway, jak u Was? ❤️‍🩹

    Awokado, jeśli masz wyniki z dodatnim IgM sprzed ciąży to pewnie stare zakażenie, musisz się skonsultować z lekarzem prowadzącym czy zaleca dla pewności awidność.

    Wyobraźnia, bierze pod uwagę, że dziecko może trochę przyspieszyć i pewnie liczy z USG, żeby nie było za późno i za duże 😉

    White, widziałam, że pytałaś na październiku o poduszkę ciążową dla wysokich - ja kupiłam poprzednio z Supermami w kształcie 7 i dla moich 173cm jest super, teraz chyba bralabym taką wygiętą U, bo w niej mogłabym się obrócić na drugi bok bez przekładnia poduszki. Ale ostrzegam, że są wielkie te poduszki, chociaż wg mnie bardzo wygodne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 09:07

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Beezi, tak zrobię. Staram się nie panikować, porównałam to ze starymi wynikami i wygląda na to że ciągnie się po starym zakażeniu.

    A ja dzisiaj miałam tragiczną nockę i poranek. Całą noc bolała mnie prawa strona głowy razem z okiem. Rano nie mogłam przełknąć gryza chleba z masłem. Musiałam wziąć paracetamol bo bym nie ujechała, poszłam spać - niedawno się obudziłam coś zjadłam i jest trochę lepiej ale leżę w ciemnej sypialni, oczy mnie bolą 😥 byle do poniedziałku. Mam wrażenie że to turbo złe samopoczucie to wynik accofilu.
    W pon mam konsultacje z Jarosz i oby było odstawienie.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:


    Mam pytanie do mam które oczekują bliźniakow, decydujecie się na badanie sanco czy nipt przed prenatalnymi? Jeżeli tak to jakie konkretnie badanie?

    My robimy Panorame w poniedziałek, ponoć przy bliźniaczej ta PAPP-a z USG częściej straszy rokowaniami, ale czy to prawda to nie wiem... dla spokoju ducha robimy, poza tym druga połówka koniecznie chce znać płcie (ja chciałabym poczekać, ale ustąpię :) i tak się kiedyś dowiemy :)). A wiecie jak długo się czeka na wyniki? Rzeczywiście te 3 tygodnie czy ktoś dostawał z Was szybciej?

    mAnik, Mięta, stayaway - super wieści! Cieszę się, że dzieciaki rosną zdrowo :). Niesamowite, jak się te Kropeczki zmieniają z dnia na dzień w człowieka :).

    mAnik, Kairo, Mięta lubią tę wiadomość

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Paulina2612 Koleżanka
    Postów: 36 75

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, dziękuję, czekam na wypis, wychodzę dziś do domu 😊 plamienia ustąpiły w środę, potrzymali mnie jeszcze na obserwacji. Dziś rano na USG wszystko dobrze, nie widać krwiaka, prawdopodobnie się opróżnił. Z posiewu wyszła mi infekcja, którą będę już leczyć w domu.

    Stayaway, daj znać co u Ciebie 🤞

    Yoreva, dołączam się do opinii dziewczyn. Też pracuję zdalnie, raz w miesiącu mamy przyjazd do biura (4-5 godz. autem w jedną stronę, nocleg). Zdecydowałam się powiedzieć kierowniczce o ciąży szybciej niż planowałam (z prośbą o dyskrecję) właśnie ze względu na te przyjazdy. Zostałam z nich zwolniona i mam spokojną głowę. Musimy teraz stawiać siebie (w pakiecie) na pierwszym miejscu 😊 powodzenia.

    karczoch321, Kleo10, Beezi, stayaway, Ottioli lubią tę wiadomość

    👩32🧑36+🐈‍⬛🐈‍⬛

    Marzec 2025, 8/9 tc 💔

    20.02 ⏸️
    27.04 USG I trymestru 🍀
    22.06 USG II trymestru 🤞

    preg.png
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1430 4141

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Luxmedzie kilka razy na różnych wizytach zdarzyło mi się nie dostać opisu wizyty. Nie lubię tego, bo czasami w emocjach nie pamięta się co dokładnie lekarz mówił albo jakie są zalecenia, więc jednak dobrze mieć taką kartkę w domu, do przeczytania na spokojnie. Teraz prywatnie (w klinice i u nowej prowadzącej) oprócz zdjęć za każdym razem jest też opis i to jest super 👍

    Jestem teraz tydzień poza domem, ale po pracy zaplanowałam sobie trochę spotkań towarzyskich i innych aktywności. I takie 4 dni mnie taaak wykończyły, że wczoraj musiałam wziąć wolne w pracy i cały dzień dochodziłam do siebie 😬 oddałam tylko próbkę moczu do luxmedu z rana i resztę dnia przeleżałam i przespałam. Ciągle mnie to zadziwia jak zmienił mi się poziom energii w ostatnim czasie 🫣 dobrze, że mam na tyle elastyczną pracę i nie mam zazwyczaj problemów z tym, żeby odejść od komputera na godzinną drzemkę lub tak jak wczoraj, po prostu napisać, że mnie nie będzie..

    Prenatalne umówiłam na 12+4. Na Sanco albo Felie planuje się wybrać jakoś na początku 11 tygodnia. Z tego co czytałam to wyniki są dość szybko, więc mam nadzieję, że mimo, że po drodze wypada majówka to będą na czas i przed usg 😀

    Naadziejaa lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:
    Ja nigdy nie dostaje zdjęć USG i opisu wizyt. Tak samo teraz, jak i w pierwszej ciąży. Zdjęcia USG robię sobie sama telefonem z monitora. Nawet nie myślałam nigdy, że potrzebuje jakiegoś opisu.

    Dziwne. Ja dostaję zawsze taki segregatorek, w nim książeczka ciąży i zawsze wszystkie wyniki i zdjęcia z opisem USG. Pod koniec ciąży to pękata książeczka. I zawsze ją chcą w szpitalu przy porodzie. Nawet zawsze mnie chwalą bo mam pięknie posegregowane i mam zakładki indeksujące, co gdzie się znajduje. Zawsze o to dbałam bo myślałam, że dostanę ochrzan gdy czegoś zabraknie bo to dokumentacja całej ciąży.

  • Szop Przyjaciółka
    Postów: 64 94

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po badaniach laboratoryjnych. Po południu wyniki. Dałam radę na czczo 💪 Brawo ja.

    dark, Niaha, karczoch321, Biochemiczka, Beezi, stayaway lubią tę wiadomość

  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile tutaj dobrych wiadomości z wizyt, serduszko rośnie. ❤️❤️❤️

    Boję się powiedzieć to na głos, ale od kilku dni mam lepsze poranki, potrafię zjeść przy stole w kuchni na siedząco jak człowiek. 🥹 Czuje się mega słaba i dalej mam rzyga na gardle, ale potrafię usiać a później umyć zęby. Oby to już odpuszczało, bo psychika pada….

    Japo wizytach zawsze ma zjęcia i opis również z zaleceniami.

    Obecnie dalej wałkuję temat testów genetycznych, bo znalazłam w innych miejscach dostępne wszystkie opcje i teraz chat mi rekomenduję panoramę i nie mogę się zdecydować który. 🙈

    Awokado30, Niaha, stayaway lubią tę wiadomość

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • dark Ekspertka
    Postów: 138 166

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📅 A data prenatalnych u mnie 30.04.

    Ps Dokładnie jak w zeszłym roku kiedy dowiedziałam się o 💔👼, więc życie potrafi być przewrotne… 🙄

    2019 ❤️👧| 01.2024 starania|11.2024 💔👼 |04.2025 💔👼
    9.03.2026 ⏸️
    20.03 💓 0,24 cm
    2.04 1,47 cm
    14.04 2,81 cm 🦶 5mm
    30.04 5,34 cm 🦶 1 cm
    21.05 🦶 1,71 cm
    17.06 240 g 🦶 3 cm
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 17 kwietnia, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dark wrote:
    📅 A data prenatalnych u mnie 30.04.

    Ps Dokładnie jak w zeszłym roku kiedy dowiedziałam się o 💔👼, więc życie potrafi być przewrotne… 🙄
    Niech ta data przełamie złą passę 🤞

    U mnie może idealnie nie jest, ale i tak czuję się znacznie lepiej niż 2-3 tygodnie temu ☀️

    Na ostatniej wizycie prywatnej dostałam sporą listę badań do wykonania (mimo, że wcześniej już 2 razy byłam na pobraniach) na szczęście udało mi się załatwić na wszystko skierowanie z pakietu, tylko wymagali ode mnie osobnej wizyty na biocenozę, osobnej na cytologię z poprawnym wynikiem biocenozy, a do tego jeszcze osobnej na pobranie krwii, bo biocenozę i cytologię wykonują tylko po południu. Jestem po jednej, planuję dwie kolejne w przyszłym tyg i mam nadzieję, że będzie z głowy na jakiś czas.

    Beezi dzięki za polecajkę, chyba nie skorzystam, bo te poduszki są na zdjęciach takie chude, wątpię, że powstrzymają mnie od wiercenia się 😅

    Myślałam o jakiejś teczce lub segregatorze na wszystkie papiery, ale nic nie załatwiłam jeszcze 🙈

    dark lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1115 1979

    Wysłany: 17 kwietnia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dark! Jest w takim razie nadzieja na mnie że może za chwilę się poprawi. Choć z tego co pamiętam zwiększyłaś dawkę Bonjesty ?

    dark lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 17 kwietnia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka, ja pobierałam Panoramę w poniedziałek, więc dam znać jak będą wyniki 😉 Gdzie będziesz robić? Jak w Synevo to zadzwoń wcześniej na infolinię i Ci powiedzą w którym punkcie mają zestaw do pobrania, u mnie w najbliższym nie mieli i mnie odesłali 💩

    Yoreva, ja powiedziałam bardzo wcześnie w pracy, jeszcze zanim zobaczyłam serduszko na USG, ale po prostu nie dawałam rady. Wszyscy przyjęli to dość dobrze, a musieli załatwić zastępstwo, bo od początku kwietnia jestem na zwolnieniu, w firmie nie było nikogo na zastępstwo za mnie i musieli znaleźć nową osobę. Świat się nie zawalił. Dbaj o siebie, świat poczeka.

    Dark, ale dobrze to czytać, że w końcu coś odpuszcza 😘

    Pojechałam do galerii po kilka rzeczy, póki co byłam w jednym sklepie i odpoczęłam na dwóch kanapach. 🙈

    Karolka87, dark lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 852 2101

    Wysłany: 17 kwietnia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, planuje jakiś mikro urlop jak skończę przygotowywać papiery do audytu. Niestety l4 nie opłaca mi się finansowo, bo dostałam dwie duże podwyżki w zeszłym roku 🙄 kolejna jest zaplanowana na lipiec i nie chce być pominięta przez to że będę na l4, więc planuję iść lipiec/sierpień żeby chwilę odsapnąć przed hardkorem z dwójką 😬

    Niaha, jak Twoje wyniki Felii? Chyba powinnaś już mieć? :)

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • stayaway Autorytet
    Postów: 419 735

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, super, że plamienia się uspokoiły i wychodzisz już do domu 😍

    Dark, w końcu od Ciebie też dobre wieści - pamiętam, że bardzo się męczyłaś.

    Awokado, trzymam kciuki żeby u Ciebie też było z każdym dniem lepiej 🙂

    Karczoch, to mega komfort że masz taką możliwość w pracy 🙂

    Biochemiczka, ja też miałam zamiar pracować do lipca/sierpnia, no ale mi nie wyszło 🙈 wczoraj już ostatecznie napisałam szefowej, że nie wrócę. Łudziłam się, że wrócę na zdalna w drugim trymestrze, ale drugi pobyt w szpitalu jednak napędził mi stracha.

    U mnie narazie plamienia, ale bardzo liczę na to, że w poniedziałek mnie wypuszczą, żebym nie musiała przekładać badań prenatalnych. Tym bardziej że mój maluch jest prawie o tydzień do przodu względem OM. Czy są jakieś maksymalne wymiary, tak jak pisałyście że minimalne to 4,5cm?

    Ja pierwsza ciąże i obecna prowadzę w segregatorze mamy ginekolog „jestem w ciąży”. Nie wiem czy jest wart swojej ceny, ale nie znalazłam nic lepszego, a lubię mieć porządek w papierach.

    dark, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Karolka, ja pobierałam Panoramę w poniedziałek, więc dam znać jak będą wyniki 😉 Gdzie będziesz robić? Jak w Synevo to zadzwoń wcześniej na infolinię i Ci powiedzą w którym punkcie mają zestaw do pobrania, u mnie w najbliższym nie mieli i mnie odesłali 💩

    Będę robić u siebie w klinice. W poniedziałek, przy okazji PAPP-y oddam krew na Panorame. Rzuciłam w recepcji, że będę chciała Panorame, ale nie wiem czy w ogóle usłyszała... mają w cenniku wymienione, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z dostępnością :O Pisz koniecznie, jestem ciekawa ile im zejdzie :)

    Współczuję samopoczucia dziewczyny :/ u mnie jakby ciąży nie było, minimalne objawy co parę dni ;) ale coraz mniej mnie to martwi

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Karolka87 Przyjaciółka
    Postów: 76 124

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zaznaczacie opcje poznania płci? Jestem ciekawa czy skoro już robicie dodatkowe badania to czy korzystacie z tej opcji?

    R-IVF;
    ER w wieku 32 lat - 7 zarodków (6 z piątej doby, jeden z szóstej)

    02.2025 transfer 5AA - brak implantacji

    03.2025 transfer 5AB - biochem
    -8dpt - 10,77
    -10dpt - 8,74

    05.2025 transfer 5AC - poronienie po serduszku 7w5d
    8dpt - 28,94 (prog 20,30)
    10dpt - 104,64 (prog 18,70)
    13dpt - 645,14 (prog 115,50)

    01.2026 transfer 3BB - brak implantacji

    23 luty 2026 transfer 2x3BB
    6dpt - dwie kreski
    7dpt - 100,24; prog 29,7
    9dpt - 317,10; prog 29,2
    11dpt - 736,95; prog 23,8
    14dpt - 2922,61; prog 26,6
    21dpt - 31872,32; prog 16,2
    25dpt - 68296,92; prog 23,5
    28dpt (6t5d) - ❤️❤️ biją dwa
    7t5d - 1,48 i 1,52 🥲
    9t0d - 2,12 i 2,39
    9t5d - 2,93 i 3,27
    10t5d - 3,95 i 4,12
    11t5d - 5,36 i 5,62
    14t5d - 9,19 i 9,50
    17t5d - 229g i 237g

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Niaha, jak Twoje wyniki Felii? Chyba powinnaś już mieć? :)

    Tak, właśnie dostałam.
    Zdrowy chłopczyk 💙🥰

    White1, Rocky, karczoch321, Alicee98, Karolka87, stayaway, dark, KlaudiaŁ, Beezi, Biochemiczka, ann_ber, Wyobraźnia87, Kairo, mAnik, Kleo10, yoreva, Ottioli, Paulina2612 lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Alicee98 Ekspertka
    Postów: 163 182

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka, widzę, że podobnie do mnie. Też kończę przygotowywać audyt i planujemy wakacje w maju. Chcemy jeszcze wyskoczyć gdzieś we dwójkę, a w maju też nie powinno być jeszcze takich upałów 🙈
    Ja pracuje aktualnie 3 dni w tygodniu z biura i 2 z domu, ale pociągnę tak ostatni tydzień i chcę przejść typowo na zdalną, a w dni kiedy będę się lepiej czuła po prostu wyskoczę do biura.
    W maju u mnie wracają dwie dziewczyny z macierzyńskiego, więc myślę, że maj i czerwiec jeszcze je wprowadzę i od lipca planuje przejść na l4, ale zobaczymy jak plany będą się miały z rzeczywistością 😅 mój partner się ze mnie śmieje, że nie wytrzymam bez pracy i na porodówce jeszcze będę z laptopem 🤣
    Też kupiłam segregator od mamy ginekolog, wiem, że ma kiepskie opinie, ale ja lubię mieć wszystko ładnie poukładane 🫣

    18.10.2025 ⏸️
    26.11.2025 💔 puste jajo
    —————
    18.02.2026 ⏸️
    16 DPO 259 🥹
    20DPO 1150
    13.03.2026 zarodek 5mm 🫛 30.03 2,44cm 24.04 6,71cm

    preg.png
  • Rocky Autorytet
    Postów: 367 1304

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję powiedzieć w pracy w przyszłym tygodniu. Jestem teraz na wychowawczym i chcę go skrócić, żeby przejść na L4. Tylko na początku maja mamy jeszcze zaplanowany urlop, więc dopiero po nim wezmę zwolnienie.

    Myślę, że będzie nieźle zdziwienie w pracy 🙂 no i sumarycznie wyjdą mi prawie 4 lata przerwy zawodowej.

    👩🏻 39l. 🧔🏻 45l.

    01.2025 🩷👧

    07.03 ⏸️
    01.04 ❤️ (7+1)
    23.04 🍓3 cm (10+2)
    It’s a Boy! 💙
    11.05 6.2 cm (12+6)

    preg.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ