Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️
Odpowiedz

Listopadowe Mamusie 2026 ♥️⏸️

Oceń ten wątek:
  • yoreva Ekspertka
    Postów: 131 407

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam, chyba rzeczywiście muszę stawiać siebie i kruszynę bardziej na pierwszym miejscu, nawet jeśli to tak wcześnie. Nie chciałabym mieć pretensji, że forsowałam swój organizm do granic i zrobiłam coś nie tak, tyle na to czekałam.. Emocje dzisiaj wzięły w górę, bo naprawdę nie spodziewałam się tej delegacji.. 😪

    Hel, Niaha, karczoch321, Kleo10 lubią tę wiadomość

    ♀️29 || 30 ♂️ 👩‍❤️‍👨 2014
    ⏳starania od 1/25 || cp 3/25 || cb 9/25 || 💔
    ⏸️ 24/3/26 (14 dpo) 🌈 (5+2) - pęcherzyk ciążowy i żółtkowy || (6+4) - 7,2 mm 🫛 || (7+2) - 11,7 mm 🫐 || (9+3) - 2,53 cm 🍒 || (12+3) - 6,40 cm 🍋‍🟩 niskie ryzyka, it's a girl 🌸 || (16+2) - 154 g 🥑
    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że i ja jestem po wizycie. Ogólnie byłam u nowego lekarza na NFZ i gość całkiem spoko. Ale nie dał mi żadnego USG ani opisu więc tyle co widziałam na monitorze. Serduszka pięknie biły. ❤️❤️ Na prenatalne mam 8 maja. Myślę że poniedziałek wtorek umówię się na panoramę . Jakoś nie przekonała mnie ta wizyta. Dam mu szansę jeszcze 21 maja i zobaczymy

    Beezi, yoreva, Ottioli, Niaha, karczoch321, Kleo10, Rocky, stayaway, dark, ann_ber, Kairo lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Rybka94 Ekspertka
    Postów: 183 207

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym dołączyć do grupy .
    Mój termin porodu według kliniki wychodzi na 24.11
    I teraz chciałam zapytać czy którejś z Was wychodziła ciąża młodsza o ponad tydzień 🙁.
    Dziś miałam USG i wychodzi że ciąża jest młodsza - wychodzi 6+6/7+0 a według ostatniej miesiączki 8+2 .
    Miałam transfer 10.03 . Beta przyrastała prawidłowo do 16 tys i potem już nie sprawdzałam .
    Lekarz mówi że mam się nie martwić że tak może być ale jakoś nie mogę... Ciągle myślę że może coś jest nie tak .
    Może któraś z Was ma podobnie ?

    Genevieve, Niaha, Kleo10, dark lubią tę wiadomość

    2023- Synek 💙
    12.2024- ciąża pozamaciczna 💔
    7.01.2025- beta 8,6 🤞
    10.01.2025 - beta 49,3 🤞progesteron 13 (2xluteina)
    13.01.2025 - 382,4
    16.01.2025-1994,1
    21.01.25 - ciąża pozamaciczna prawostronna 💔
    Oba jajowody usunięte.

    02.2025- kwalifikacja do IVF
    Torbiel krwotoczna - odroczenie stymulacji 😥
    11.03.2025 - wizyta w klinice
    14.04.25- punkcja (7 dojrzałych -3 blastki)
    19.04.25- transfer ♥️🍀
    Nieudany 😔
    20.05.25- transfer 2 🍀🤞
    😔
    17.06.25- transfer 3 , ostatni zarodek 🍀🤞
    💔💔😭
    01.09.25- zmiana kliniki/stymulacja
    12.09.25 - punkcja (16 pobranych- 14 komórek )
    17.09.25 - 6❄️
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też melduję się po wizycie. Kropek książkowo przyrasta, doktor powiedział że do niczego nie może się przyczepić ☺️ serduszko pracowało pięknie ♥️ chyba uwierzyłam, że jestem w ciąży😀

    Mięta, Rocky, Biochemiczka, Hel, Ottioli, White1, Naadziejaa, Niaha, karczoch321, Kleo10, stayaway, Beezi, Awokado30, Paulina2612, dark, ann_ber, Kairo lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka94 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym dołączyć do grupy .
    Mój termin porodu według kliniki wychodzi na 24.11
    I teraz chciałam zapytać czy którejś z Was wychodziła ciąża młodsza o ponad tydzień 🙁.
    Dziś miałam USG i wychodzi że ciąża jest młodsza - wychodzi 6+6/7+0 a według ostatniej miesiączki 8+2 .
    Miałam transfer 10.03 . Beta przyrastała prawidłowo do 16 tys i potem już nie sprawdzałam .
    Lekarz mówi że mam się nie martwić że tak może być ale jakoś nie mogę... Ciągle myślę że może coś jest nie tak .
    Może któraś z Was ma podobnie ?
    Jeśli jesteś po transferze to wiek ciąży wylicza się na podstawie transferu a nie OM. Maluszek może potrzebuje czasu i nadrobi 🍀słuchaj lekarza

    Hel, Rybka94 lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam małą korektę :)
    Badania prenatalne 📆 4.05, a wizyta usg 📆 6.05

    Niaha, karczoch321 lubią tę wiadomość

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 852 2101

    Wysłany: 16 kwietnia, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, miód na moje serduszko ☺️❤️ umawiasz już prenatalne? Dostałaś skierowanie?

    Zaraz prenatalne i drugi trymestr za rogiem a mnie dopiero teraz takie zmęczenie dopadło, że dosłownie zasypiam na siedząco. Myślałam, że sobie popracuje, ale wstawanie codziennie rano o 5 mnie wykończy. Póki co biorę pracę zdalna od czasu do czasu, ale to się kończy tym że pół dnia przesypiam zamiast pracować.

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Melduję że i ja jestem po wizycie. Ogólnie byłam u nowego lekarza na NFZ i gość całkiem spoko. Ale nie dał mi żadnego USG ani opisu więc tyle co widziałam na monitorze. Serduszka pięknie biły. ❤️❤️ Na prenatalne mam 8 maja. Myślę że poniedziałek wtorek umówię się na panoramę . Jakoś nie przekonała mnie ta wizyta. Dam mu szansę jeszcze 21 maja i zobaczymy
    Super, że wszystko dobrze :)
    To faktycznie średnia praktyka, że nie dostałaś opisu,czyli karty wizyty też nie?
    Jeśli to dobry specjalista, ja bym poprosiła na następnej wizycie o udokumentowanie jej również dla Ciebie (o ile będzie taka konieczność).

  • Hel Przyjaciółka
    Postów: 107 60

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka94 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym dołączyć do grupy .
    Mój termin porodu według kliniki wychodzi na 24.11
    I teraz chciałam zapytać czy którejś z Was wychodziła ciąża młodsza o ponad tydzień 🙁.
    Dziś miałam USG i wychodzi że ciąża jest młodsza - wychodzi 6+6/7+0 a według ostatniej miesiączki 8+2 .
    Miałam transfer 10.03 . Beta przyrastała prawidłowo do 16 tys i potem już nie sprawdzałam .
    Lekarz mówi że mam się nie martwić że tak może być ale jakoś nie mogę... Ciągle myślę że może coś jest nie tak .
    Może któraś z Was ma podobnie ?
    Cześć :)
    Myślę, że prawidłowy obrać USG i dobrze przyrastająca beta do takiego etapu, to dobry prognostyk.
    Na tym etapie zarodek jest maciupki, łatwo o błąd pomiaru i różnice kilkudniową, do tego dochodzi różna jakość sprzętu. Mogłaś też mieć późniejsze zagnieżdżenie.
    Ja mam na stanie dziecko, które na USG było tydzień młodsze niż OM :)

    Rybka94 lubi tę wiadomość

  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 965 1537

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Wyobraźnia, miód na moje serduszko ☺️❤️ umawiasz już prenatalne? Dostałaś skierowanie?

    Zaraz prenatalne i drugi trymestr za rogiem a mnie dopiero teraz takie zmęczenie dopadło, że dosłownie zasypiam na siedząco. Myślałam, że sobie popracuje, ale wstawanie codziennie rano o 5 mnie wykończy. Póki co biorę pracę zdalna od czasu do czasu, ale to się kończy tym że pół dnia przesypiam zamiast pracować.
    Jutro będę umawiała prenatalne, dr dał mi namiary na konkretna doktor która super wykonuje. Ja to jestem ciągle zmęczona, ale też Bonjesta tak działa 🫣 Może musisz się zastanowić nad l4 ? 🙂

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hel wrote:
    Super, że wszystko dobrze :)
    To faktycznie średnia praktyka, że nie dostałaś opisu,czyli karty wizyty też nie?
    Jeśli to dobry specjalista, ja bym poprosiła na następnej wizycie o udokumentowanie jej również dla Ciebie (o ile będzie taka konieczność).


    Wpisal mi tylko w książeczkę wyniki badań i że byłam na wizycie i to wszystko . Jak zapytałam czy dostanę jakiś opis to powiedział że to zostaje u niego🤔

    preg.png
  • Mięta Autorytet
    Postów: 348 130

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kairo wrote:
    Miałam przyspieszona wizytę z jutra na dzisiaj i mam same dobre wieści.

    Nadal ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, crl urosło z 0,80cm do 2,32cm serduszko biło 183 bpm❤️ a u drugiego z 1,05 cm na 2,18cm i serduszko 171 bpm ❤️ choć z tym drugim nie wiem czy dobry pomiar czy nie powinno być więcej bo bardzo słabo widoczny jest w porównaniu do swojego rodzeństwa, ułożył się mocno w tylniej ścianie 🤣

    Zastanawiam się kiedy skończy mi się moje bpm koło 160 chwilę przed wizyta.. Ale chyba czym dalej tym można mieć jeszcze więcej nadzieji więc tak też zacznę jeszcze mocniej sobie powtarzać, jeżeli lekarz mówi że wszystko jest prawidłowo to nie będę sobie dopowiadać!
    Jedynie nieprawidłowe jest moje już ponad 4 tygodniowe plamienie ale jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo to lekarz też obstawia że to dodatkowe obciążenie macicy że są dwa pęcherze dwa zarodki i do 11 tc powinno to plamienie ustąpić. Codziennie zastrzyk prolutexu i 3x duphaston zostaje, ah portfel już płacze 😆 + 1 wizyta w klinice ciąża bliźniacza i na raz idzie 1000zł i na 2 tygodnie spokój 😀

    Stayaway mam nadzieję że Twoje krwawienie to już te ostatnie w tej ciąży i jak najszybciej Cię wypuszczą, mogę się tylko domyślać jak musisz być już tym wykończona.. Jeżeli byłoby inaczej mam znajomą która krwawienie i plamienie miała praktycznie przez całą ciążę i urodziła zdrową córeczkę, oby tak nie było u Ciebie że te plamienia z Tobą zostaną tak długo ale pocieszające jest że może się wydawać przy takich przebiegach ciąż wszystko kończy się dobrze ❤️


    Mam pytanie do mam które oczekują bliźniakow, decydujecie się na badanie sanco czy nipt przed prenatalnymi? Jeżeli tak to jakie konkretnie badanie?

    Zastanawiam się czy w moim przypadku będzie to badanie miarodajne, chciałabym je wykonać za 2 tygodnie jakoś przed majówka w 11tc bo w 13tc mam prenatalne na NFZ i tak samo jak każda z was wolałabym podejść do nich z trochę mniejszym stresem🥹

    I może któraś zna z Trójmiasta lekarza godnego polecenia prowadzącego ciąże bliźniacze? Chętnie przyjmę polecenia.

    Gratulacje :) słuchałaś serduszek?

    II IVF 8.2016 [*][*] 9 tyd.
    III IVF ❄️❄️
    27.05.24r crio
    10dpt beta 284
    14dpt beta 1996
    16dpt Beta 3883
    18dpt Beta 5927
    21dpt (5t4) pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    31dpt -...❤️
    30.01.25 córeczka ❤️

    25.02.26 crio 5aa
    8dpt 156,70
    10dpt 342,70
    12dpt 693,70
    14dpt 1465,90
    16dpt 3298, 50
    17dpt 4546,70
    20dpt (5t3d) - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy
    21dpt 14388,80
    24.03 (6t4) jest zarodek i bijące ❤️🥰
    1.04 (7t4) crl 1,32cm ❤️

    preg.png
  • Genevieve Koleżanka
    Postów: 49 39

    Wysłany: 16 kwietnia, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka94 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Chciałabym dołączyć do grupy .
    Mój termin porodu według kliniki wychodzi na 24.11
    I teraz chciałam zapytać czy którejś z Was wychodziła ciąża młodsza o ponad tydzień 🙁.
    Dziś miałam USG i wychodzi że ciąża jest młodsza - wychodzi 6+6/7+0 a według ostatniej miesiączki 8+2 .
    Miałam transfer 10.03 . Beta przyrastała prawidłowo do 16 tys i potem już nie sprawdzałam .
    Lekarz mówi że mam się nie martwić że tak może być ale jakoś nie mogę... Ciągle myślę że może coś jest nie tak .
    Może któraś z Was ma podobnie ?

    Ostatnio trafiłam z krwawieniem do szpitala i przy wypisie maluszek miał 9+1 gdzie z miesiączki powinno być 10+2, a z transferu 9+6 więc różnica też spora. Bardzo się bałam.
    Następnego dnia pojechałam do swojego lekarza i idealnie 10+0.
    Trzymam kciuki. To może byc wina sprzętu lub błąd pomiaru :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 20:56

    Rybka94 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Wpisal mi tylko w książeczkę wyniki badań i że byłam na wizycie i to wszystko . Jak zapytałam czy dostanę jakiś opis to powiedział że to zostaje u niego🤔

    Moim zdaniem słabo ze strony lekarza. Jak wylądowałam na sorze ze względu na krwawienia to medycy sprawdzali ostatnie usg i opis wizyty.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4689

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Genevieve wrote:
    Ostatnio trafiłam z krwawieniem do szpitala i przy wypisie maluszek miał 9+1 gdzie z miesiączki powinno być 10+2, a z transferu 9+6 więc różnica też spora. Bardzo się bałam.
    Następnego dnia pojechałam do swojego lekarza i idealnie 10+0.
    Trzymam kciuki. To może byc wina sprzętu lub błąd pomiaru :)
    Ja byłam w Medicover w 10+0 i lekarz wyliczył CRL na 2.70cm co było poniżej średniej wzrostu (10mm w 14 dni) i poniżej dla tego dnia ciąży, dodatkowo w dniu prenatalnych CRL byłoby za niskie. Tydzień później 11+0 na wizycie prywatnej było już ponad 4cm czyli wszystko w normie, wręcz dzień do przodu i nie musiałam kombinować z prenatalnymi.
    Ciążę liczę względem transferu, mój cykl był sztuczny i do tego specjalnie wydłużony, bo mój lekarz był na urlopie, to się przedłużył o tydzień, jak pytają o OM to najwyżej podaję taką datę jaka być powinna jeśli mi się nie chce tłumaczyć, że nie mam takiej daty

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 548

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Moim zdaniem słabo ze strony lekarza. Jak wylądowałam na sorze ze względu na krwawienia to medycy sprawdzali ostatnie usg i opis wizyty.

    Ja nigdy nie dostaje zdjęć USG i opisu wizyt. Tak samo teraz, jak i w pierwszej ciąży. Zdjęcia USG robię sobie sama telefonem z monitora. Nawet nie myślałam nigdy, że potrzebuje jakiegoś opisu.

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:
    Ja nigdy nie dostaje zdjęć USG i opisu wizyt. Tak samo teraz, jak i w pierwszej ciąży. Zdjęcia USG robię sobie sama telefonem z monitora. Nawet nie myślałam nigdy, że potrzebuje jakiegoś opisu.


    Ja do tej pory z każdej wizyty miałam
    Opis i zdjęcie USG. Ta sama przychodnia tylko lekarz inny. 🤔Ale chyba co lekarz to inna praktyka. A prowadzisz Ciążę na NFZ ?

    preg.png
  • Ottioli Autorytet
    Postów: 283 548

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja do tej pory z każdej wizyty miałam
    Opis i zdjęcie USG. Ta sama przychodnia tylko lekarz inny. 🤔Ale chyba co lekarz to inna praktyka. A prowadzisz Ciążę na NFZ ?

    Prowadzę prywatnie ciążę. Jak w tej samej przychodni byłam u endokrynologa to zawsze dostałam zdjęcie i opis, a u ginekologa nigdy.

    2022 👼 (8 tc)
    Synuś 🩵 01.2025

    15.03.2026 ⏸️
    16.03 i 18.03 beta 📈
    1.04 pierwsza wizyta 🩺❤️
    11.04 prenatalne 📆

    preg.png
  • Naadziejaa Autorytet
    Postów: 829 549

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ottioli wrote:
    Prowadzę prywatnie ciążę. Jak w tej samej przychodni byłam u endokrynologa to zawsze dostałam zdjęcie i opis, a u ginekologa nigdy.


    Kurczę no dziwne. Ja w pierwszej ciąży miałam opis i zdjęcie z każdej wizyty. Nawet jak szłam kontrolnie po tyg sprawdzić czy krwiak się wchłaniał to też dostałam. A teraz nic totalnie nic . I obie prowadzone na NFZ

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadziejaa wrote:
    Ja do tej pory z każdej wizyty miałam
    Opis i zdjęcie USG. Ta sama przychodnia tylko lekarz inny. 🤔Ale chyba co lekarz to inna praktyka. A prowadzisz Ciążę na NFZ ?

    Ja tak samo. Nawet jak w poprzedniej ciąży chodziłam na początku na wizyty przez NFZ to też dostawałam.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ