Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe mamuśki 2018
Odpowiedz

Listopadowe mamuśki 2018

Oceń ten wątek:
  • Tygrasica Koleżanka
    Postów: 43 23

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia wrote:
    Po wizycie dzidzibserce bije wiec w szpitalach nie wiem jaki maja sprzęt

    Molisia! Wiedziałam! Super!

    oar8gywlbmaslvpt.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    To tak jak mi.. A w tej nie mam jeszcze skierowania na badania ;( wizyta 4.04 może wtedy coś zleci
    Martusia nie przejmuj się, na pewno już zleci, przecież morfologia i ogólne moczu to ważne badania

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko do odczytu

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia super !!

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Martusia nie przejmuj się, na pewno już zleci, przecież morfologia i ogólne moczu to ważne badania
    Właśnie wiem..jak mi nie zleci to sama mocz zrobię prywatnie bo boję się infekcji przeoczonej bo są niebezpieczne w ciazy

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 481

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz powinno się już dać edytować. Zmieniłam żeby każdy kto mavlink mógł edytować. Mam nadzieję że to działa.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggda wrote:
    Ja mam problem aby robić obiad smażenie odpada na widok mięsa odrzuca ehhh byle szybko do 13tyg.
    Mi też mięso nie podchodzi :/

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FWDB499jVRkhZuyynpdH5iu0ptD4-vF5OJX_cLM4MQc/edit#gid=0

    Nie wiem czy się dodało to co napisałam :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak, bo widzę jak Martusia dopisuje ^^

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest ok ;)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 481

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeee! Jestem dumna ze się udało. Tylko czy u was też to jest różowe? U mnie raz jest różowe raz niebieskie.

    Kurde siedzę w poczekalni i znoszę jajko.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    Jeee! Jestem dumna ze się udało. Tylko czy u was też to jest różowe? U mnie raz jest różowe raz niebieskie.

    Kurde siedzę w poczekalni i znoszę jajko.
    Trzymamy kciuki :)
    To która zakłada grupę na fb ?

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    Jeee! Jestem dumna ze się udało. Tylko czy u was też to jest różowe? U mnie raz jest różowe raz niebieskie.

    Kurde siedzę w poczekalni i znoszę jajko.
    U mnie niebieskie :)
    Może dodamy kategorię o liczbie dzieci, wiemy ze pierworódki często inaczej przechodzą?

    Trzymamy kciuki za wizytę :) U mnie też się zawsze długo czeka

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • kreseczki Koleżanka
    Postów: 35 16

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. Ale się dzieje w tabelce. Co chwilę coś nowego :). Teraz działa super.
    Zmykam po dziecko do przedszkola :).

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiaa wrote:
    Trzymamy kciuki :)
    To która zakłada grupę na fb ?
    Ja mogę założyć a moderatorów ustawi się więcej... z racji, że i tak nie mam imienia i nazwiska w profilu to pisząc tu pozostanę dla ogółu czytającego forum dalej anonimowa.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 481

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)
    Martusiaa. Jak się chętny nie znajdzie to już wcześniej mówiłam że ja mogę :) tylko Facebook wymaga żeby zaprosić od razu przy zakładaniu grupy kogos znajomego czyli któraś z was. Oczywiście jak wszystko pójdzie pięknie i cudownie na wizycie za chwilę :)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta,

    Ja już w tabeli się dopisałam :)

    Jeśli chodzi o grupę na facebook to jestem jak najbardziej za.

    Niestety dziś mam wzmożone mdłości, ale po jedzeniu jakby ciut lepiej. Teraz marzę tylko o tym, aby po powrocie do domu położyć się i uciąć sobie drzemkę.

  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Ja mogę założyć a moderatorów ustawi się więcej... z racji, że i tak nie mam imienia i nazwiska w profilu to pisząc tu pozostanę dla ogółu czytającego forum dalej anonimowa.
    Ok to podaj dane zaprosimy Cię do znajomych ;)

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tabelkę się przypnie jako główny post

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
  • Martusiaa Autorytet
    Postów: 681 211

    Wysłany: 26 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa stokrotka wrote:
    Dziękuję :)
    Martusiaa. Jak się chętny nie znajdzie to już wcześniej mówiłam że ja mogę :) tylko Facebook wymaga żeby zaprosić od razu przy zakładaniu grupy kogos znajomego czyli któraś z was. Oczywiście jak wszystko pójdzie pięknie i cudownie na wizycie za chwilę :)
    Trzymam kciuki będzie super ;*

    3jgxyx8d40d83sxa.png
    6 cs
    Beta hcg
    20.02.2018r 27 dc -299,26
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ