X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum W ci膮偶y - og贸lne Listopadowe mamy 2023 馃ぐ馃徎
Odpowiedz

Listopadowe mamy 2023 馃ぐ馃徎

Oce艅 ten w膮tek:
  • kropeczek Autorytet
    Post贸w: 936 839

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:19

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tak Moni, na ten moment ci膮偶a si臋 dobrze rozwija. Ja te偶 mam tylko p臋cherzyk ci膮偶owy p贸ki co :)

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

PAI1 hetero, MTHFR hetero
    馃拤 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Wpisze Ci termin porodu w pierwszym po艣cie 鉂

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• Moni_0097 Debiutantka
    Post贸w: 10 2

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Uspokoi艂a艣 mnie troch臋 鉂わ笍 zamiast si臋 cieszy膰, 偶e w ko艅cu si臋 uda艂o to cz艂owiek doszukuje wszystkiego najgorszego

• kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:28

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Tak to ju偶 chyba jest, niby okres ci膮偶y powinien by膰 tym najpi臋kniejszym w 偶yciu a jednak ca艂y czas jest stres o to czy wszystko dobrze z dzidziusiem

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• Kakadu Kole偶anka
    Post贸w: 40 18

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Moni_0097 wrote:
    Uspokoi艂a艣 mnie troch臋 鉂わ笍 zamiast si臋 cieszy膰, 偶e w ko艅cu si臋 uda艂o to cz艂owiek doszukuje wszystkiego najgorszego

Ja zrobilam trzy bety, a dalej zastanawiam sie czy wszystko jest ok..najchetniej zrobilabym kolejny test zeby upewnic sie ze ciaza nie zniknela, ale chyba nie bede juz sie stresowac i poczekam cierpliwie do wizyty za tydzien w piatek.
    Jesli chodzi o Ciebie to, zupelnie normalne, ze poki co widac sam pecherzyk, dlatego ja nie radze chodzic tak wczesnie na usg, zdecydowanie lepiej isc 7-8tydzien wtedy wszystko jest jasne.

Powiedzcie mi dziewczyny, jest jakas aplikacja dla bbf? Ciezko tu sie pisze 馃檲

preg.png
  • Kakadu Kole偶anka

Wys艂any: 7 marca 2023, 16:44

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    kropeczek wrote:
    Wpisze Ci termin porodu w pierwszym po艣cie 鉂

Mi chyba mozesz wpisac 7.11, caly czas boje sie zapeszac, ciezko mi uwierzyc 馃檲 nawet przez gardlo mi nie przechodzi, ze jestem w ciazy

preg.png
  • kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 17:00

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    W艂a艣nie nie ma 偶adnej aplikacji.. A by艂oby znacznie 艂atwiej 馃檭

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• Monia85 Autorytet
    Post贸w: 2526 853

Wys艂any: 7 marca 2023, 17:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziwne to forum si臋 robi艂o, du偶o jest spamu i w膮tki szybko umieraj膮. Wci膮偶 si臋 trzymam z dziewczynami, kt贸re pozna艂am na pocz膮tku niemal 10 lat temu, cz臋sto piszemy, ale ju偶 dawno przenios艂y艣my si臋 na fb. Mam nadziej臋, 偶e jeszcze kto艣 do艂膮czy i b臋dziemy cieszy膰 si臋 i przygotowywa膰 w wi臋kszym gronie :)

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 7 marca 2023, 17:08

start lipiec 2013
  • kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 17:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Na pewno jeszcze dziewczyny do艂膮cz膮, dopiero listopadowy termin si臋 zaczyna :)

Ja na samym pocz膮tku ci膮偶y oczywi艣cie musia艂am z艂apa膰 jak膮艣 infekcj臋 intymn膮 馃樀 ale dosta艂am lek na recept臋 od Pani ginekolog i mam nadziej臋 偶e szybko przejdzie a na wizycie za tydzie艅 oka偶e si臋 偶e wszystko dobrze jest z dzidzi膮 馃挏

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• Roxie_eS Autorytet
    Post贸w: 960 855

Wys艂any: 7 marca 2023, 17:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Pewnie po wizytach kto艣 do艂膮czy. Ja sama si臋 waha艂am kilka dni, bo bardzo si臋 martwi臋 czy wszystko dobrze si臋 sko艅czy. Mam jednak nadziej臋, 偶e z Wami zostan臋 na 9 miesi臋cy, a nawet d艂u偶ej 馃槏

kropeczek lubi t臋 wiadomo艣膰

Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

W latach 2022-2023 - 7 ci膮偶 biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synu艣 z trisomi膮 chromosomu 3 馃ズ

Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawid艂owe. Chyba dziewczynka 馃槏 (12+3 z USG)

Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • KatrinaG Ekspertka
    Post贸w: 182 108

Wys艂any: 7 marca 2023, 18:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰, jestem tu nowa. To moja pierwsza ci膮偶a po prawie 3 latach stara艅 i od razu z Covidem馃様Boj臋 si臋 bardzo, lekarza mam dopiero w przysz艂ym tygodniu. Mam nadziej臋, 偶e b臋dzie dobrze...

age.png
  • Palcia Ekspertka
    Post贸w: 180 124

Wys艂any: 7 marca 2023, 18:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny, ja te偶 chcia艂abym si臋 nie艣mia艂o przywita膰 w listopadowym w膮tku. To moja pierwsza ci膮偶a. Jak na razie potwierdzona dwiema betami. Starali艣my si臋 ju偶 ponad rok i szczerze m贸wi膮c nie spodziewa艂abym si臋, 偶e uda si臋 akurat w lutym, bo by艂am chora i raczej ma艂o by艂o przytulanek ;) wizyt臋 mam w czwartek, bo umawia艂am si臋 na cytologi臋 jeszcze zanim dowiedzia艂am si臋, 偶e jestem w ci膮偶y. B臋dzie wtedy 4+6, wi臋c nie wiem czy b臋dzie ju偶 co艣 wida膰. Beta z poniedzia艂ku to 3700. Mam kr贸tkie cykle, wi臋c mo偶e ujrz臋 ju偶 chocia偶 zarodek w macicy.

age.png

preg.png
  • Kakadu Kole偶anka

Wys艂any: 7 marca 2023, 18:31

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Wow Palcia jaka wysoka beta! Czy to beda blizniaki? 馃槃 to bardzo wczesna ciaza, chyba bym sie nie nastawiala na zarodek, ale pecherzyk juz powinien byc 鈽猴笍

preg.png
  • Palcia Ekspertka
    Post贸w: 180 124

Wys艂any: 7 marca 2023, 18:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Haha mam nadziej臋, 偶e jednak nie bli藕niaki 馃槀 Jak na razie nawet jedno dziecko wydaje mi si臋 wci膮偶 abstrakcj膮 馃槀 jak na razie zaskoczy艂o mnie to moje samopoczucie, bo czuj臋 si臋 doskonale! Chyba nawet lepiej ni偶 przed ci膮偶膮. Troch臋 pobolewa mnie brzuch i powi臋kszy艂y mi si臋 piersi i co najzabawniejsze mam ci膮g艂膮 ochot臋 na jab艂ka i wod臋. Oby tak dalej 馃槂 m臋cz膮 mnie co prawda troch臋 zaparcia. Macie mo偶e jakie艣 sprawdzone sposoby jak sobie z tym radzi膰? Pr贸bowa艂am 艣liwek, kefiru, otr臋b贸w, ale nie za bardzo mi to pomaga.

age.png

preg.png
  • kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 19:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja te偶 nie mam objaw贸w ci膮偶y tylko czasami delikatne pobolewanie piersi, a tak to dos艂ownie czuje si臋 doskonale 馃榿

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• kropeczek Autorytet

Wys艂any: 7 marca 2023, 19:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    KatrinaG wrote:
    Cze艣膰, jestem tu nowa. To moja pierwsza ci膮偶a po prawie 3 latach stara艅 i od razu z Covidem馃様Boj臋 si臋 bardzo, lekarza mam dopiero w przysz艂ym tygodniu. Mam nadziej臋, 偶e b臋dzie dobrze...

鉁婐煆烩湂馃徎鉁婐煆

鈾ワ笍 2020 - 馃懅馃徏

25.10.22 馃晩馃懠馃
    13.03.23 馃晩馃懠馃

馃寛馃挏 12.2023 馃懚馃徏

• Roxie_eS Autorytet
    Post贸w: 960 855

Wys艂any: 7 marca 2023, 19:23

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Na zaparcia nie pomog臋. Na poczatku, kiedy by艂am bardziej zestresowana ni偶 teraz, to wrecz mia艂am ma艂e biegunki :o beta rzeczywi艣cie du偶膮 jak na tak wczesn膮 ciaze :) na pewno co艣 ju偶 zobaczysz, przynajmniej po p臋cherzykach b臋dzie ju偶 wiadomo ilu serduszek si臋 mo偶esz spodziewa膰 :)

Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

W latach 2022-2023 - 7 ci膮偶 biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synu艣 z trisomi膮 chromosomu 3 馃ズ

Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawid艂owe. Chyba dziewczynka 馃槏 (12+3 z USG)

Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • Kakadu Kole偶anka

Wys艂any: 8 marca 2023, 08:09

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dziewczyny, czy po betach robicie jeszcze testy sikane? W tamtym cyklu tego dnia dostalam wieczorem krwawienia, rano test wyszedl negatywny po tygodniu pozytywow..wtedy nie robilam bety ale strasznie boje sie powtorki i korci mnie zeby zrobic test zeby zobaczyc czy ciaza dalej jest 馃槖 przez to wszystko tak mocno sie stresuje..ale boje sie tez zrobic zeby nie zobaczyc negatywu albo jakiejs jasnej kreski, z drugiej strony moze akurat zobacze super ciemna i sie uspokoje..tylko, ze tak naprawde codziennie moze sie cos stac i testy moge robic bez konca..niech ktos mnie ustawi do pionu, po tych stratach chyba oszalalam 馃檮

preg.png
  • Monia85 Autorytet
    Post贸w: 2526 853

Wys艂any: 8 marca 2023, 08:39

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Kakadu wrote:
    Dziewczyny, czy po betach robicie jeszcze testy sikane? W tamtym cyklu tego dnia dostalam wieczorem krwawienia, rano test wyszedl negatywny po tygodniu pozytywow..wtedy nie robilam bety ale strasznie boje sie powtorki i korci mnie zeby zrobic test zeby zobaczyc czy ciaza dalej jest 馃槖 przez to wszystko tak mocno sie stresuje..ale boje sie tez zrobic zeby nie zobaczyc negatywu albo jakiejs jasnej kreski, z drugiej strony moze akurat zobacze super ciemna i sie uspokoje..tylko, ze tak naprawde codziennie moze sie cos stac i testy moge robic bez konca..niech ktos mnie ustawi do pionu, po tych stratach chyba oszalalam 馃檮
    Nie, bo hcg nie zniknie do 0 od razu, test mo偶e by膰 pozytywny nawet jak hcg b臋dzie spada膰

start lipiec 2013
  • Kakadu Kole偶anka

Wys艂any: 8 marca 2023, 08:55

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Monia85 wrote:
    Nie, bo hcg nie zniknie do 0 od razu, test mo偶e by膰 pozytywny nawet jak hcg b臋dzie spada膰
    Bardziej mi chodzi o porownywanie do kreski jaka ostatnio wyszla 馃檲

preg.png
1 2 3 4 5 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zapisz si臋 na newsletter:

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

P艂odno艣膰 i zdrowie w posi艂kach - co je艣膰 w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dzi艣, 偶e to co jemy ma ogromny wp艂yw na nasze zdrowie i p艂odno艣膰. Co jednak zrobi膰, kiedy dost臋pno艣膰 艣wie偶ych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty si臋ga膰 zim膮, aby dostarcza膰 organizmowi kluczowych sk艂adników dla zdrowia i p艂odno艣ci? 

CZYTAJ WI臉CEJ

Kalendarz dni p艂odnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesi膮c, a ci膮偶y nie ma. Pojawia si臋 lekki niepokój - co si臋 dzieje? Tak rozpoczyna si臋 historia wielu kobiet z OvuFriend, które u偶ywaj膮 aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni p艂odnych nie tylko szybko nauczy si臋 Twojej p艂odno艣ci ale równie偶 wcze艣nie wykryje nieprawid艂owo艣ci. Przeczytaj jak aplikacja pomo偶e Ci zaj艣膰 w ci膮偶臋!  

CZYTAJ WI臉CEJ

Koronawirus a problemy z p艂odno艣ci膮 - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary staraj膮ce si臋 o dziecko lub zmagaj膮ce si臋 z niep艂odno艣ci膮. Jak radzi膰 sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupi膰 swoj膮 energi臋 i uwag臋? Jak obecny czas mo偶e przys艂u偶y膰 si臋 p艂odno艣ci? Czy z obecnej sytuacji mo偶na wyci膮gn膮膰 dobr膮 lekcj臋? O tym wszystkim opowiada do艣wiadczona psycholog, ka偶dego dnia wspieraj膮ca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WI臉CEJ