Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe szczęścia 2016
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia 2016

Oceń ten wątek:
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher Karolina Jack :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 10:30

    aher lubi tę wiadomość

    7u22s65gmika7d3f.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki wysylalam z kompa i maz byl zalogowany hihi nie dodawaj zaraz zaloguje sie na swoj profil haha

    aher lubi tę wiadomość

    7u22s65gmika7d3f.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sskorka24 i Paju ale fajne zdjęcia :)

    Wiele z was pisze, że dostaje plamienia z nieokreślonych powodów. Ciekawe co może na to wpływać. Mogę sobie tylko wyobrazić jaki to stres. Moja koleżanka jest teraz w 6mc. W 3mc dostała plamienia a później krwawienia :/ i jak już była na patologii ciazy ginekolog powiedział:chodźmy zrobić USG zobaczymy co w macicy zostało to moja kol. płakała całą drogę do sali. Na szczęście wychodząc płakała ze szczęścia :) Małej nic a nic się nie stało. Ale wrażeń z tamtej nocy nie zazdroszczę...Żeby te nasze fasolki były zdrowe i silne.

    U mnie 2 trymestr się zaczął :-)

    sskorka24, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2zfr1s0.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyn plamien może być wiele-niedomoga,krwiak,miesniak,w 14tc często są plamienia gdy łożysko przejmuje swoją funkcję. Zawsze to mega stres. Sama czekalam ponad 2godz.na usg w szpitalu.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka właśnie się zdziwiłam, że facet chce do nas dołączyć ;)

    zona92 ach Ci lekarze, czasem jak powiedzą coś na wyrost to ciśnienie od razu idzie mi w górę. Bardzo dobrze, że u koleżanki plamienie okazało się niegroźne, a lekarze mogliby się powstrzymać od diagnozowania na wyrost.

    Karolka14 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • sskorka24 Ekspertka
    Postów: 333 76

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aher i ja wysłałam zaproszenie.

    aher lubi tę wiadomość

    1usamg7yo3h3sz6b.png

    pf0pxzdvu1j7ai74.png


    34bwyx8dzyzole6u.png
  • Karolka14 Ekspertka
    Postów: 211 99

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aher wrote:
    Karolka właśnie się zdziwiłam, że facet chce do nas dołączyć ;)

    zona92 ach Ci lekarze, czasem jak powiedzą coś na wyrost to ciśnienie od razu idzie mi w górę. Bardzo dobrze, że u koleżanki plamienie okazało się niegroźne, a lekarze mogliby się powstrzymać od diagnozowania na wyrost.
    U nas w sumie to tylko mąż korzysta z kompa ją preferuje telefon :-) i ten zbój nie korzysta z opcji wyloguj ;-) nie pierwszy raz pisalam z jego konta :-) typ niereformowalny

    7u22s65gmika7d3f.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo wszystko mam nadzieje, ze nie zalicze i wy żadnego plamienia..u mnie jest zestawienie konfliktowe (ja -, mąż +) i ponoć w takich sytuacjach trzeba natychmiast na IP i immunoglobulina. Ale nie wiem czy zawsze. Co ciekawe z tym minusem. Moi rodzice mają +, 7!-ro rodzeństwa +. A ja się najmłodsza urodziłam z minusem :) i bez żadnych insynuacji;) jestem całkowicie podobna do taty ;)

    2zfr1s0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Jakie masz wyniki tsh,ft4?
    Ja mam niedoczynnośc:/
    Mi teraz tsh wyszlo 1.29 ale Ft4 24.6 a norma do 23. Mam Hashimoto i teraz biorę na zmianę euthyrox 75 i 50

  • 0majekmeg0 Ekspertka
    Postów: 149 79

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, akurat jestem grudniówką, ale z plamieniami też mam styczność, nawet spore były i nadal są. Jak się okazało mam sporą nadżerkę a po hormonach jest bardzo ukrwiona i krwawi....

    f2w3dqk3u3qezdz1.png

    f2w3dqk3u3qezdz1.png
  • zona92 Przyjaciółka
    Postów: 64 21

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to dopiero w ciazy zaczęłaś plamic?

    2zfr1s0.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Mi teraz tsh wyszlo 1.29 ale Ft4 24.6 a norma do 23. Mam Hashimoto i teraz biorę na zmianę euthyrox 75 i 50
    Przed ciążą jaką mialas dawkę?

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Przed ciążą jaką mialas dawkę?
    Tylko 50. Ale tsh poszlo w górę do ponad 3 a nim zaszlam w ciążę zbilam do 1.1 przy dawce 75.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas 50 a Ty na jakiej dawce?

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Jakie masz wyniki tsh,ft4?
    Ja mam niedoczynnośc:/

    Dokładne wyniki napiszę z domu bo nie mam przy sobie. Ale tsh mam 0,06. Ft3 niby w normie a Ft4 podwyższone.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa wrote:
    Kas 50 a Ty na jakiej dawce?
    Przed ciążą bralam 50/75, tsh niskie 0,3 w ciąży wzrosło do 3,2 i dawki wieksze mam co 2tyg.badania, ft4 leci strasznie w dół,tsh 1,67 i obecnie biorę euthyrox 87,5/100. 6maja znowu badania.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • 0majekmeg0 Ekspertka
    Postów: 149 79

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dopiero w ciąży zaczęłam plamić, bo brałam lutkę dopochwową i podrażniło mi za mocno. Z szyjki nie mam krwawienia bo lekarz mnie porządnie zbadał. Hormony powodują bardzo mocne ukrwienie nadżerki i często krwawi.

    f2w3dqk3u3qezdz1.png

    f2w3dqk3u3qezdz1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Przed ciążą bralam 50/75, tsh niskie 0,3 w ciąży wzrosło do 3,2 i dawki wieksze mam co 2tyg.badania, ft4 leci strasznie w dół,tsh 1,67 i obecnie biorę euthyrox 87,5/100. 6maja znowu badania.
    Ta tarczyca...niby w ciąży zwiększa się zapotrzebowanie. U mnie póki co nie bardzo choć to Ft4 glupie. Dziś wizyta. Moj gin pow ze po tych wynikach nic nie zagraża ciąży. Pytanie tylko jak sie ciąża miewa...

  • rudi Ekspertka
    Postów: 204 78

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Dokładne wyniki napiszę z domu bo nie mam przy sobie. Ale tsh mam 0,06. Ft3 niby w normie a Ft4 podwyższone.

    Tsh w początkowej ciąży się obniża i to jest normalne.
    U mnie było 0,27 i lekarz powiedział, że ok ale mam to na każdą wizytę kontrolować.
    Nie wiem jak u Ciebie, bo masz jeszcze niższe niż u mnie.

    gyxwtv73y2bcylsz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas50 jesteśmy w tym samym wieku:) ja jutro kończę 31:) i tez udało nam się w 6cyklu starań:-)

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ