X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadowe Szczęściary 2017
Odpowiedz

Listopadowe Szczęściary 2017

Oceń ten wątek:
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 09:12

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie i co lekarz to inaczej... Masakra...Holibka jednak twój instynkt cie nie zawiódł!!

    Dooti i Lilly_Ana tule:*

    A może jeszcze nie wszystko stracone? My z fasolkiem walczymy!!

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamy jestem Agata i mam 26 lat jestem 7 tyg,ciąży przewidywany termin porodu mam na 7 listopada :) to jest moja druga ciąża mam juz synka 3 letniego Kacperka cudowny szkrab który daje rodzicom popalić ;)
    w tej ciązy również mecza nie wymioty już około 2 tyg.o nudnosciach już nie wspomnę bo mam serdecznie dosyć a to dopiero początek :(
    w zeszłej ciązy również uczestniczyłam w takim forum i powiem wam ze super sprawa po porodzie została nas garstka dziewczyn ale wzajemne wspieranie rady sa bezcenne do tej pory ,a wiec co witajcie kochane ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2017, 17:51

  • ASSA Przyjaciółka
    Postów: 103 39

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti bardzo mi przykro.

    Lilly_Ana może jeszcze w poniedziałek będą dobre wieści.


    8p3oyx8do0sejm7n.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetta31 wrote:
    Zuza91 a luteina 100 czy 50 jak dlugo masz leki stosowac , ja mam duphaston 3*1 I luteinie 2*1 mialam w szpitalu ale przy wypisie mi ja odstawili.

    Chyba 100, ale jeszcze w domu się upewnię. Najpierw mi lekarka chciała dać sam duphaston, ale stwierdziła że luteina na wszelki wypadek nie zaszkodzi. Mam brać do końca pierwszego trymestru, aż minie największe zagrożenie.

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Leana Koleżanka
    Postów: 39 13

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weszlam na forum zobaczyć co u dooti, a tutaj takie przykre sprawy u trzech z nas ;( trzymajcie się dziewczyny cieplutko, bardzo wam współczuję :(

  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dooti i Lilly_Anna współczuję bardzo :( :(

    Ja juz mam wyniki ... i chyba nie są za dobre
    TSH 3.660 przy normie do 2.32...
    Toxo p.ciala igG <0.130
    Toxo p.ciala igM 0.223 nie mam pojęcia co to oznacza,narzeczony mówi ze oba wyniki są niereaktywne? Czy coś takiego nie mam pojęcia o co chodzi..

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam czytac poprzednie posty nie zdołam wszystkich ogarnąc bo jest mnóstwo wpisów i bardzo mi przykro dla mam którym nie udało sie donosić ciązy taka jest dziewczyny natura ale nadzeje trzeba miec do osatniej chwil jaz sie nie pokoje bo mam za mały przyrost bhcg ale mam nadzeje ze mimo wszystko bedzie dobrze w poniedzałek mam badania dodatkowe a za 3/4tyg.padania prenatalne a wiec wtedy bede miała pewnosc już

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 09:12

    Bajkaaa, Wojcinka lubią tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 09:12

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia wrote:
    Dooti i Lilly_Anna współczuję bardzo :( :(

    Ja juz mam wyniki ... i chyba nie są za dobre
    TSH 3.660 przy normie do 2.32...
    Toxo p.ciala igG <0.130
    Toxo p.ciala igM 0.223 nie mam pojęcia co to oznacza,narzeczony mówi ze oba wyniki są niereaktywne? Czy coś takiego nie mam pojęcia o co chodzi..

    Mi endokrynolog powiedziała że jeśli jest wzrost tsh w ciąży to może oznaczać że jest większe zapotrzebowanie organizmu czyt. Ciąża się rozwija bo mi w dwa tyg tsh wzrosło z 2,35 na 3.05 teraz mam dużo większe leki i będę w poniedziałek znowu powtarzać bo to trzeba często kontrolować

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 26 wrote:
    zaczęłam czytac poprzednie posty nie zdołam wszystkich ogarnąc bo jest mnóstwo wpisów i bardzo mi przykro dla mam którym nie udało sie donosić ciązy taka jest dziewczyny natura ale nadzeje trzeba miec do osatniej chwil jaz sie nie pokoje bo mam za mały przyrost bhcg ale mam nadzeje ze mimo wszystko bedzie dobrze w poniedzałek mam badania dodatkowe a za 3/4tyg.padania prenatalne a wiec wtedy bede miała pewnosc już

    Ja miałam na początku mały przyrost za mały przyrost bety i jedna gin mi nawet powiedziała że już po wszystkim... A cisza dalej trwa zarodek jest serduszko bije 140/min ale dalej traktujemy jako zagrożona ciąże... No i w najbliższym czasie okaże się co z tego będzie ale staram się nie wkrecac że jest źle bo ja to bardzo źle znoszę... Jutro mam wizytę zobaczymy czy fasolka rośnie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo mi przykro :(

  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Mi endokrynolog powiedziała że jeśli jest wzrost tsh w ciąży to może oznaczać że jest większe zapotrzebowanie organizmu czyt. Ciąża się rozwija bo mi w dwa tyg tsh wzrosło z 2,35 na 3.05 teraz mam dużo większe leki i będę w poniedziałek znowu powtarzać bo to trzeba często kontrolować
    Czyli to dobrze? Bo nie rozumiem... dzwoniłam endokrynolog dopiero na 30.03..a mój gin napisał mi że mam się umówić "PILNIE"..

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja też mysle pozytywnie cały czas na usg.na razie wychodzi wszystko oki a wiec to mnie cieszy troche mam upławy brazowe od czasu do czasu ale mam też dufaston wiec licze na to ze bedzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy któraś z was też decyduje sie na badania penatalne ?

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia wrote:
    Czyli to dobrze? Bo nie rozumiem... dzwoniłam endokrynolog dopiero na 30.03..a mój gin napisał mi że mam się umówić "PILNIE"..
    nie znam teorii mówiącej, że wzrost TSH to dobrze :) generalnie TSH wzrasta bo w ciąży tarczyca może się rozbujać trochę, a że dziecko korzysta z naszych hormonów, a wysokie TSH to oznacza że ich brak to traktowałabym PILNE, jako PILNE!
    Nie straszę, tylko radzę, TSH trzeba kontrolować bo jeśli będzie wzrastało nadal, może doprowadzić nawet do poronienia.

    Blondik lubi tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 09:12

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    nie znam teorii mówiącej, że wzrost TSH to dobrze :) generalnie TSH wzrasta bo w ciąży tarczyca może się rozbujać trochę, a że dziecko korzysta z naszych hormonów, a wysokie TSH to oznacza że ich brak to traktowałabym PILNE, jako PILNE!
    Nie straszę, tylko radzę, TSH trzeba kontrolować bo jeśli będzie wzrastało nadal, może doprowadzić nawet do poronienia.
    Umówiłam się na czwartek, to najszybciej jak się da do tej pani doktor... strasznie się boję ;(

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • Lilaliean Przyjaciółka
    Postów: 77 37

    Wysłany: 23 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;) nadrobiłam wszystko, ufff. U mnie dzień pod znakiem choroby syna, od nocy bidulek rozpalony i z kaszlem :(
    Tyle dobrego że przez to nie miałam czasu martwić się o siebie i moją torbiel wielkości pomarańczy na jajniku..choć wczoraj przed snem przeczytałam pół internetu i wyszło że to mogło być od pregnylu. Albo mam złośliwego raka (bo tak szybko urósł)...
    Ech, dziś mnie parę razy zakuło tam, mam nadzieję że to dobry objaw i że się wchłania ;)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ