Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona przez ciebie teraz mam ochotę na śledzia ;p

    Rozmarzona, Micia lubią tę wiadomość

  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śledzie sledziami ja bym tam zjadła ryż z warzywami bądź uszka z barszczem :D

    Rozmarzona lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze pochwalić - siostra, która będzie chcrzestną zapytała co chcę z okazji narodzin Leona i co na chrzciny kupić :) Zapytałam ją o budżet, podała i mam jej linki wysłać :)

    haen, skarb15 lubią tę wiadomość

  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 19 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy, takie w oleju jeszcze bym zjadla tylko mam fobie na te pletewki,ktore na nich sa blach :D
    Odrazu widac,ze Synka bedziesz miala bo na slone Cie bierze ;)
    Ja wole lakocie z Oliwka hihi.

    Skarb, a Ty cholero mala narobilas mi natomiast smaka na barszcz z uszkami :O
    No nic ja tam dzisiaj mialam kupne pierogi ruskie (powiem Wam,ze calkiem niezle w smaku,a jestem wybredna) przypieczone na patelni i lekko slonkawe mmm chrupiutkie :D
    Na obiad,ktory czeka na Meza robilam duszony schab w sosie i makaron bo juz mi sie nawet nie chcialo ziemniakow obierac :)

    Troche dzisiaj zaczelam prasowac poscieli,ale co chwile przerwy robilam i nie wszystko jeszcze wyprasowalam ehhh
    Bedzie lepiej z ciuszkami bo mniejsze i nie sa tak oporne w matriale do prasowania.
    Wiedzialam,ze prasowanie bedzie mi szlo jak krew z nosa, z tym moim terazniejszym lenistwem.
    Ciuszki beda fajniejsze do prasowania

    Jestes juz z nami :)
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 19 września 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natali a czy masz jakies typy biustonoszy do karmienia w zwiazku ze swoim rozmiarem? Ja mam mniejszy (na szczescie w ciazy duzo nie urosl), ale plecy na tym odcinku daja znac o sobie...
    Chyba ze nie planujesz takich do karmienia?

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 19 września 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmarzona ciuszki prasuje się zdecydowanie lepiej :) ja pościeli nie cierpię i pewnie do dzis miałabym nie wyprasowana gdyby moja Laura co rusz nie wciskala mi jakiejś miedzy ubrankami. Mimo moich narzekań nie odpuszczala i dzięki temu mamy gotowe :)

    No i przekonałam się do zestawu lovela proszek + jelp płyn. jednak pachnie trzeba go tylko więcej nalać ;)

    Rozmarzona lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • natali101 Autorytet
    Postów: 1288 862

    Wysłany: 19 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haen jeszcze nie mam,. Dopiero będę się rozglądać i pewnie skończę na Ewa Michalak. Może nie są piękne ale pięknie moderują mi biust

    xnw490bvv7oz0z3a.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio miałam straszną ochotę na kanapki tylko i wyłącznie z ogórkiem kiszonym i tak jadłam parę dni i powiem że tak jak pomyslalam o nich dalej mam ochotę :D a mam córeczkę :D

    Rozmarzona: kochana hihi :D Wiesz przyznam się szczerze że zrobiłam to tak troszkę z premedytacją bo wiedziałam że i tak ja mieć nie będę to Wam też narobie smaka :D Wiem to nie miło z mojej strony :D

    Rozmarzona lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Zorro Autorytet
    Postów: 952 957

    Wysłany: 19 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam pochłaniam dosłownie wszystko- od kwaśnego przez słone aż po słodkie ;-) Ostatnio mam fazę na chrzan. Muszę nim posmarować z wierzchu każdą kanapkę :-D

    Synuś :-)
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha może mamy bliźniaki :D

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 19 września 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie na obiadek gulasz z szynki z kozakami, ziemniaczki z koperkiem tylko już mi nie starczyło weny na surówkę ;-) - oczywiście to był zestaw dla domowników
    Ja jadłam razowo - żytnie kopytka z ugotowanym udźcem z indyka ;-)

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na obiadek to były pierożki :D

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojadlam malinek i mam straszna zgage :O

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzona mój synek to taki nie do końca typowo ciążowy synek ;p ja od początku ciąży jedyne co jem codziennie to słodycze :p
    Nic się nie uchowa na zapas, jem ciastka, batony, nawet zaczełam znowu herbatę słodzić, a do kawy dodaję syropy :D

    Rozmarzona, Micia lubią tę wiadomość

  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 19 września 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam ochoty na nic, jem bo wiem że muszę. Wikt szpitalny w zupełności mi wystarcza, każdy chce coś przynosić a ja nie mam na nic ochoty. Czasami po kolacji przegryze owoca.
    Muszę Wam powiedzieć, że mój organizm zaczyna strajkować, musieli mi odłaczyć pompę z magnezem bo dostałam uczulenia-zapomniałam jak to fachowo nazwali. Ręce, nadgarstki, łokcie i przedramiona mam całe pokute :( Dali mi magnez w tabletkach i modle się żeby brzuch się nie spinał, przykleiłam pupe do łóżka i leże.

    Molcia lubi tę wiadomość

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 19 września 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natali101 wrote:
    Haen jeszcze nie mam,. Dopiero będę się rozglądać i pewnie skończę na Ewa Michalak. Może nie są piękne ale pięknie moderują mi biust

    Effuniaki..mialam killa podejsc do nich i cos mi nie lezaly (no 1 jedyny raz mi sie udalo, jak bylam szczupla i od niej na slub stanik mialam). A i ten poprzeczny szew mi nie pasuje, bo przebija spod ubran. Ale dzieki za info.
    Na Hozej jest sklep Fiszbiny i Koronki i tam biora do przerobek staniki i za taki do karmienia trzeba zaplacic ok.40 zl, o ile kojarze (ze zwyklego do karmienia).

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 19 września 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga : Kochana trzymam kciuki żebyś w dwupaku była jeszcze trochę :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Rozmarzona Autorytet
    Postów: 2226 1440

    Wysłany: 19 września 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala,gdy Mezu wrocil z pracy zaczelam mu narzekac,ze ciezko sie prasuje i brzuszek boli,wiec trzeba na raty.
    Podsunelam na nowo pomysl z parownica bo kiedys juz chcialam,ale zdecydowalam sie na cos innego w prezencie i tak oto zaswital mi na nowo pomysl.
    Myslalam,ze Mezu powie,ze teraz to zbedne,ale o dziwo powiedzial,ze po wyplacie mozna myslec :D!
    Ahhh jakie to ulatwienie mega przydatna rzecz.
    Kiedys mialam to w robocie i poprostu bylam wniebowzieta bo kazdy material doslownie w chwile rozprasuje w powietrzu i bez zadnych przypalen ;)
    Co do proszku lovela to powiem Ci,ze mi tez cos kurcze zapach nie podchodzi.
    Nie pachnie tak do konca dzidziusiowo tylko tak hmmm jakos intensywnie i dziwnie.
    Bede probowala cos moze w zastepstwie kupic albo przekonam sie po czasie do niego jak Ty :)

    Buffy, ahh te dzidziusiowe zachcianki hihih ;)


    Jestes juz z nami :)
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 19 września 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie muszę dokupić termometr, pomóżcie w wyborz. Wiem że temat się już przewijał zapamiętała tylko firmę Geratherm ale jaki model już nie.
    Może polecacie coś innego?

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • aparatka Autorytet
    Postów: 1136 919

    Wysłany: 19 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)

    Szlak mie trafi z zasiegiem tutaj co napisze posta to nei moge go wysłac i tak od dwóch wrrrrr....
    Niby w poniedziałek ide do domku zobaczymy co n badaniach wyjdzie.
    Nie jestem w stanie Was nadrobić przez ten zasięg. Czytam po łepkach co sie da poprostu.

    http://aparatka87.blogspot.com/
    ug376iyelyb9zcc9.png
‹‹ 1332 1333 1334 1335 1336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ