Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • monia35 Przyjaciółka
    Postów: 85 127

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore priobriotyki i bede juz brala do konca ciazy chyba

    mialam grzybice dostalam glob dopochwowe clotrimazolum i kazala brac probriotyki bo u mnie wyszlo tez ze nie wytwarzaja sie te dobre bakterie w srodku

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgfcf3a7od.png[/link]
  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, a ja ostatnio nic nie brałam na odporność i wcinałam słodkie, bo tylko to mi smakowało i masz babo placek ;). A wizyta u lekarza dopiero 8 maja :/. Ale nic jogurty, probiotyki i żurawina powinna pomóc i jeszcze mam maść od lekarza, dam radę chyba :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 20:44

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulla nie chce robić smaka ale u nas do hamburgerów przywożą popcorn
    W każdym razie nieźle mnie pogonilo :/ ale musiałam to zjeść.

    Monia 35 ciebie też tu dawno nie widziałam ;)

    agulla03 lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • monia35 Przyjaciółka
    Postów: 85 127

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala czarna..... to prawda nie udzielalam sie dlugo.... a to dlatego ze bardzo sie przejmowalam jak czytalam tutaj...odcielam sie na troche zeby nie panikowac

    ale przeczytalam wszystko co pisalyscie

    poza tym mam 3ke.....no dobra 4ke chlopcow wiec mam co robic//ten 4ty to moj facet

    dzis troche wystraszona jestem bo jakies grypsko sie przypaletalo wczoraj do mnie i boje sie o dzidzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgfcf3a7od.png[/link]
  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1003

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znów się strułam ( tak skrótowo, poprostu znów rewolucje większe niż zwykle) boli mnie żołądek czy tam jelita, ale mam takie smaka na popcorn, że przeszukałam wszystkie szafki i znalazłam !! I TO PRZED WEJŚCIEM NA FORUM ! Trudno, już bardziej boleć nie będzie. Czekam tyko na 20stą, żeby zrobić go na serial krew z krwi i mocno zasolić ! Mmmmm <3

    Kochani Ci mężowie, rozczuliłam się, ale to na pewno jelitka się przelewają, słuchałam tego milion razy stetoskopem a czasem słychać bez tego, ruchy robaczkowe tak zwane. Nawet jak mi babka robiła USG dopochwowe, to mówi "ojej a co to tak wibruje koło jajników, to jelita pani tak szaleją" Ale ciiiii, niech myślą, że dzidzia pływa, słodkie <3

    Micia, agulla03 lubią tę wiadomość

  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia sami chłopcy? Loo to chyba czekacie na dziewczynkę ;) ile maja lat? I jak u ciebie z badaniami?
    Masz racje forum pomaga ale też tyle maluszków tu stracilysmy i to w wieku naszych. Czasem mnie to przerasta. Pewnie stad te nasze strachy

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia no to oglądamy razem mój juz kończy myc naczynia :D
    A z tego co pamiętam to tobie kfc nie szkodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 21:03

    olcia88 lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jeszcze pytanie - czy macie dalej sporo różnego rodzaju sensacji na twarzy i dekolcie? Bo mi te pryszcze co jakiś czas się robią i ogólnie cera jest niefajna..

  • Micia Autorytet
    Postów: 789 1107

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku miałam pryszcze na plecach i to masę jak za młodości ;). A teraz na szyi i na dekolcie się pojawiają :/. I naczynka mi na twarzy popękały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 21:07

    Nala85 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8djdwls2n9.png
    mhsvupjy8yin3yzi.png
    ur. 27.10.15r. godz. 12:50 Nasz Cud <3
    [*] 26.03.2014 - 9 tc
  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie jestem sama... Mi za to pękają na nogach, ale to raczej genetycznie
    Smaruję tym i owym, nogi trzymam czasem w górze i tragedii nie ma, ale spodziewam się, że z czasem będzie gorzej

  • monia35 Przyjaciółka
    Postów: 85 127

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 36 lat//// chyba najstarsza z tad....

    moi chlopcy 13 ,prawie 8 i prawie 5

    bardzo chcialabym teraz dziewczynke ale watpie czy ja zdolna hehe
    poza tym mysle ze nie wazne jaka plec....oby zdrowe bylo

    ja nie mam zadnych sesacji na twarzy ani na plecach i dekoldzie

    Mala_Czarna_89 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgfcf3a7od.png[/link]
  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie miałam problemów z cerą. Czasem mi wypadały włosy i miałam problem z paznokciami. Teraz cera nadal czyściutka, włosy nie wypadają a paznokcie mocne :) Zauważyłam jedynie tak jak Micia pęknięte naczynko na twarzy na policzku, ale jest takie małe, że praktycznie tego nie widać.

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • monia35 Przyjaciółka
    Postów: 85 127

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala czarna
    jak narazie to mialam tylko badanie moczu i wymaz
    we czwartek ide na usg i wtedy pobiora krew//ale ze jestem przeziebiona to wyniki beda zle zapewne
    a tu w irlandi jest krew pobierana przy usg/2 razy tylko w 12tyg i okolo 28 tyg ciazy

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgfcf3a7od.png[/link]
  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlaśnie też raczej nie miałam takich problemów, ani jedząc tabletki, ani wtedy kiedy je odstawiłam. A teraz miałam już tyle, że przez całe życie chyba nie miałam :P
    Włosy super, nie wypadają, paznokcie extra.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie jak dziś długo używałam zmywacza do paznokci to mogłam skrzywdzić dzidzie?

  • agulla03 Ekspertka
    Postów: 207 199

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nala85 wrote:
    A ja mam jeszcze pytanie - czy macie dalej sporo różnego rodzaju sensacji na twarzy i dekolcie? Bo mi te pryszcze co jakiś czas się robią i ogólnie cera jest niefajna..
    Nala- mnie teraz wysypało na czole nie za ciekawie to wygląda

    agulla03
    w4sqe6hh5fx520tr.png
    iv09j48amr8jldkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczkowa wrote:
    Hej dziewczyny!
    Mam dla Was zadanie bojowe ;) A moze juz probowalyscie? Moj maz dzisiaj w totalnej ciszy i skupieniu przylozyl ucho do miejsca troche nad spojeniem lonowym i tak sluchal i sluchal.. potem widzialam usmiechal sie .. Mysle "Zwariowal ! :/ " A on po kilku minutach mowi, ze moge sie smiac, ale on slyszy jak maly "plywa, pluska..sam nie wie jak to nazwac" I upiera sie, ze to nie sa dzwieki jelit, pecherza moczowego.. Uparl sie ze bedzie tam sluchal czesto az do wyczucia ruchow (czyli jeszcze klika ladnych tyg!) i wtedy bedzie mial pewnosc ze to bylo malenstwo ;) Ja w necie nie znalazlam zadnych informacji, ze mozna cos takiego uslyszec ;P Moje pytanie/zadanie: Czy Wasi partnerzy tez potwierdzaja ze slysza cos podobnego ? ;D

    My słuchaliśmy stetoskopem i tylko jelitka słychć a mi do tego w uszach się moje odbija serce wiec mieszają się dźwięki ;/ nie panuje nad tym ale zabawy było co niemiara :)

    ciasteczkowa lubi tę wiadomość

  • olcia88 Autorytet
    Postów: 671 1003

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam 2 michy, mąż krzyczy, że se marcheweczke powinnam zjeść a nie, a mnie brzuch przestał boleć :)

    Jutro już idę do pracy, ale mam tylko 2 lekcje, potem jadę do lekarza i jak będzie dobrze to mam później jeszcze 3 h korepetycji.

    Zmywacz nie zaszkodzi, no chyba że dużo go wypiłaś :P ( sorry, już mam głupawkę od tego odpoczywania)

    A Shibuya się odzywała ostatnio ?

    Mąż jak otwieram komputer to pyta się czy już dziś się nic przykrego nie wydarzyło na forum. Mówię mu, że już się nie wydarzy ;)

    Micia lubi tę wiadomość

  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze mu mówisz!

    Shibuya tez zamilkła smutno sie na forum zrobiło i dziewczyny nie zaglądają.

    Skarbek sie stresuje? Ja sie jeszcze trzymam jutro obgryze piękne długie paznokcie które wyhodowala mi ciąża i nieróbstwo.

    Olcia ja cię zdiagnozuje- tobie śmieciowe jedzenie służy!
    A mnie wczoraj naszło na gotowana Kolbe kukurydzy i od dzis czeka w lodowce :D

    olcia88 lubi tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galaretka: nie . skad taki pomysl .

    Mi na twarzy strasznie powyskakiwalo ale makijarzem przykryje i grzywka na bok i do wyjscia problem z glowy.

    Mala Czarna : A nie nie ogarnialam sie , depilowalam sie tu i owdzie :D jeszcze pozostala mi regulacja brwi i paznokcie ale to na jutro sb zostawilam bo moj zadzwonil na skypa bo sie stesknil <3
    A ja paznokcie mialam takie piekne i dlugie wyszlam po bolki do sloneczka i mi sie polamamy :(

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ