Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb nie chciałam cię o to pytać ale juz kiedyś myślałam o tym ze pewnie boisz się tego czasu po 20tc. Ale takie rzeczy się dwa razy nie zdarzają :)
    Jak dzisiaj twój brzuch?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_Czarna_89 wrote:
    Moodliszka wiem co to znaczy "chce mi się juz teraz!" :D

    Skarb to ja się przyznaje do picia jednej kawy rozpuszczalnej dziennie ale inaczej byłabym neptyk. Zrezygnowalalm za to z normalnej. Ale czytałam na ten temat i ponoc nie ma żadnych dowodów na to ze kawa szkodzi.
    ja piję cały czas kawę normalną - ale to bardziej mleko z kawą inaczej w ogóle nie byłabym w stanie funkcjonować - rozmawiałam z lekarzem i powiedział że jedna dziennie nie siekiera jest jak najbardziej dopuszczalna

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • moodliszka Autorytet
    Postów: 1378 1079

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb, w takim razie rozumiem, że tak Cię do kawki ciągnie :P Ja właściwie nie miałam z czego rezygnować :P Papieroski podpalałam od czasu do czasu, z koleżankami na imprezach, więc też nie było problemu się z tym pożegnać. Za to miałam taką sytuację, że w dniu kiedy miałam dostać miesiączkę, z ciekawości zrobiłam już test i nie wyszło na niej nawet bladego cienia cienia :P a że szliśmy tego dnia z mężem na spotkanie ze znajomymi, to tak się złożyło, że wypiłam 0.7 Martini brzoskwiniowego (btw. pychotka, takie picollo z mini %) :P kilka dni później, gdy nadal nie dostawałam okresu, zrobiłam znów test, a tam niespodzianka :D okazało się, że owulacja spłatała mi figla i "nieco" się opóźniła :) Zresztą nigdy nie miałam regularnych miesiączek, więc mogłam się tego spodziewać :P
    Ach, ale się rozpisałam :D wracając do tematu, to u mnie gorzej było się pożegnać z coca-colą, którą uwielbiam :( choć przyznam się bez bicia, że w chwilach słabości, zwłaszcza, gdy bardzo mnie mdliło, sięgałam po puszkę coli i wypijałam kilka łyczków, by resztę od razu oddać mężowi :P

    3jgx43r8lgh2k5cp.png
    relgi09k4uko2l5e.png
  • MadaLena30 Autorytet
    Postów: 1093 975

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dołączam do was... chodź nie wiem czy dzidzia zdecyduje się na koniec czy na początek kolejnego miesiąca:) Jestem w tej grupie kobietek które nie mają żadnych standardowych objawów ciążowych... i dlatego czasami zastanawiam się czy ta burza z piorunami w środku dzieje się naprawdę, ale słyszałam już serduszko wiec to nie BAJKA :) ... a co najlepsze rozmawialiśmy z mężem że trzeba będzie zacząć się starać ( bo mam problem z Hashimoto) i kazałam mu jeść orzechy brazylijskie, a tu proszę niespodzianka... na początku mały szok, że to już:)

    Pozdrawiam was Listopadóweczki!

    Mala_Czarna_89, Ona_89', Izzy lubią tę wiadomość

    Coreczka <3 - 13.07.15 - 379g , 24.08.15 -1033g, 07.10.15 - 2173 g
    gannyx8d1p2ldx6e.png
  • liri Ekspertka
    Postów: 231 77

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam- osoby chętne dołączyć do fb grupy musza mi wysłać w prywatnej wiadomości linka do swojego fb to wam wysle zaproszenie prywatne i wtedy dołącze was do grupy- przy tajnej inaczej sie nie da

    nzjdqqmz34ngw9w2.png
    2r8rj44j0o8ff6yi.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_Czarna_89: Teraz przestalam sie juz stresowac ale jak mysle o tym czasie od 20 tygodnia to mi az ciarki przechodza :(
    Tak bym chciala byc pewna ze w listopadzie urodze szczesliwie zdrowe donoszone malenstwo .
    A czasem brzuszek pokuje ale wlasnie mysle sie przeczalgac wziasc nospe i magnez.. :D

    moodliszka: kochana u mnie to kawa jeszcze nic, palilam , pilam po tym wszystkim ale nie mam ochoty tego wspominac .. staralismy sie o nastepne ale nie myslalam ze nam sie uda. Chwile przed ciaza przestalam , znaczy sie moj mi w tym pomogl .. No i chwilka minela i niespodzianka :)
    Wiem ciezko sie przyznac bo nie wiem co pomyslicie , ale niestety taka prawda ...

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia w poprzedniej ciąży całkowicie mnie od kawy odrzucilo, ale ta ciąża jest inna pod każdym możliwym względem. Moja mama pila kawę w ciąży duuuzo kawy i mój brat jak się urodził to wiecznie wrzeszczał. Chyba wszystko w granicach normy jest dopuszczalne, no poza alkoholem ;)

    Modliszka właśnie mi uswiadomilas ze od kilku miesięcy nie pale :D i potrafię cały dzień o tym nawet nie pomyśleć, obym po karmieniu piersią nie wróciła ;)
    A cole mi się zdarzy raz na jakiś czas.. Ale dziennie idzie mi niecałe 2 litry wody + soki wiec się rozgrzeszam

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb "niestety taka prawda?" o co chodzi? Obiecajmy sobie ze donosimy razem do listopada ewentualnie do końca października ;)

    To grupa na fb jest tajna czy zamknięta?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu : Kochana chodzilo o picie ...
    Na pewno nie wyobrazam sobie inaczej urodzimy koncem pazdziernika lub w listopadzie nie ma innej opcji! <3

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • moodliszka Autorytet
    Postów: 1378 1079

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb! Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr! Także głowa do góry, przeszłość zostawiamy za sobą, bo nie mamy już na nią wpływu! Liczy się to, co przed nami! :)

    3jgx43r8lgh2k5cp.png
    relgi09k4uko2l5e.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I aniu obiecuje ze w terminie urodzimy <3 Bo do tego sie do konca nie odnioslam :)

    moodliszka: Dziekuje kochana to mnie pocieszylo :*

    Mala_Czarna_89, moodliszka lubią tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb ja też swoje wypilam i było mi z tym strasznie zle ale nawet nie planowaliśmy dziecka. Kiedyś czytałam list kobiety w ciąży do lekarza w którym pisała ze coś wciagala (nie pamiętam co nie znam się na narkotykach) nie wiedząc ze jest w ciąży. Oczywiście z pytaniem czy zaszkodziła dziecku. Odpisał jej ze nie stwierdzono wpływu używek na dziecko w I trymestrze.
    Musimy dbać tyle ile się da i będzie wszystko dobrze!

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala czarna : Ciesze sie ze mnie rozumiesz :* Malenstwo daje mi ogromna sile <3
    Ooo jejku narkotyki w ciazy a jeszcze twarde ... o matko :O ciekawe czy te malenstwo zdrowe sie urodzilo..
    Dbalam i co wyszlo ? Mam ochote sie za szklana szybe postawic .

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • skarb15 Autorytet
    Postów: 3043 1910

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czas od listopada do polowy lutego mam po prostu wyjety z kalendarza .. Szkoda mi tylko mojego ze na to sie musial patrzec bylo mu ciezko a ja jeszcze mu dokladalam :(

    <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoafqr9cms.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>wn68m6k5t6zz1jt3.png
  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb ja mogę się tylko domyślać jak musiało i jak nadal jest Ci trudno, ale myślę, że to powracanie teraz do przeszłości nie jest dobre ani dla Ciebie, ani dla maluszka. To jest inna ciąża i choć nie tak pewnie miało być, to właśnie ta zakończy się pozytywnie a za niecałe pół roku będziesz trzymała na rękach swój skarb!

  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała teraz jest już tajna z tego co kojarzę

  • Nala85 Autorytet
    Postów: 327 228

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziuuu jeszcze dwa tygodnie do wizyty, gdyby nie detektor zapewne mogłabym rozważać jakiś napad na szpital

    ewulek lubi tę wiadomość

  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb ja i tak podziwiam cię za twój spokój i za to ze umiesz się cieszyć ta ciąża. Tak jak pisze Nala to jest inna ciąża, inne okoliczności i zakończenie też będzie całkiem inne! Miałaś prawo do żalu złości i wszystkich złych emocji, takie sytuacje weryfikują bliskich ludzi (wiem co mowie pamiętasz kiedyś pisałam ze przechodziłam depresje) i to ze mój maz wciąż jest ze mną świadczy o tym jaka miłość nas łączy, na dobre i na zle. I u was jest tak samo.
    Przekonałam się kilka razy w życiu ze jak się czegoś bardzo pragnie to się spełnia, za pol roku będziemy pchac wózki:)

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • moodliszka Autorytet
    Postów: 1378 1079

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarb, zawsze do usług :)

    Ach no i zjadłam ja niedobra tą zupkę chińską. Mąż mi wybył do kolegi, więc szykuje mi się samotny wieczór - nie żebym narzekała, takich też nam czasami przecież potrzeba, prawda?:)

    3jgx43r8lgh2k5cp.png
    relgi09k4uko2l5e.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nala no właśnie teraz nie mogę znaleźć tej grupy przez fb.
    A ty jak często używasz detektora?

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ