X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 28 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzień ból brzucha na okres.

    Tak ćmi raz mniej raz bardziej...Więc takie bóle to chyba norma.

    Kiedy idziecie do lekarza?

    Bo ja już nie wiem...

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Agnike Autorytet
    Postów: 284 296

    Wysłany: 28 lutego 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 16 marca :)

    ex2bio4pxrb7jglc.png
    8unevfxm57wbd6tj.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nospe łykaj Viki! Nie jak Cię zacznie już boleć tylko rano razem z folikiem i popołudniu. To Ci nie zaszkodzi a może pomóc Słońce..

    Do lekarza idę w piątek 6 marca, ale nie chcę jeszcze USG robić jeśli lekarz nie będzie nalegał.

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 28 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, ale ten ból to mniejszy niż na okres. Nie męczy mnie w ogóle.
    Więc nie łykam.

    Ale magnez biorę:)

    Teraz mam wkręt na pozamaciczną. Zastanawiam się czy nie iść w tym tygodniu aby sprawdzić skoro bety nie robie. Ale wiem że gówno będzie widać...

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciebie może nie męczyć ale dzieciątko tak. Już kilku lekarzy mi mówiło, że dla dziecka szkodliwe są nawet skurcze których my możemy nie czuć. Ale jeśli te bóle Cię nie niepokoją to pewnie wszystko jeat ok. :)
    Oby nam szybko zleciały te ciąże :)

  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Izzy. Ale mam jakieś takie głupie nastawienie. Moja mama i babcie miały zdrowe ciąże bez progesteronu i nospy i ja też chce. A jak jest zdrowe to żaden skurcz go nie pokona. Magnez łykam:)

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie racja. Ja na przykład nie chce usg za szybko robić.
    Kiedyś jakoś się dzieci rodziły bez tych wszystkich wspomagaczy. Ba! Są zdrowsze niż dzisiejsze pokolenia..
    Damy radę, będzie dobrze. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak się Wam wtrącę w wątek odn nospy - można ją brać, ale z rozwagą, bo jak się ją bierze za często, za dużo albo bez wyraźnej potrzeby to niestety ale później maluszek może mieć problemy z napięciem mięśniowym. Bóle jak na @ są normą, jeszcze tydzień dwa i powinny przejść :) a wskazaniem do brania nospy są skurcze i twardniejący brzuszek. Ja kończę właśnie 13tc i jak się przemęczę to właśnie brzuch robi mi się twardy. Jeśli w takich wypadkach nie pomaga leżenie - albo na lewym boku albo z nogami wyżej, to wtedy sięgam po nospę :) dbajcie o siebie, jak czujecie potrzebę to odpoczywajcie, śpijcie i słuchajcie organizmu :) on najlepiej wie czego potrzebuje :)

    pozdrawiam cieplutko :)

    Izzy, Aga_502 lubią tę wiadomość

  • Ona_89' Autorytet
    Postów: 824 698

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane!
    Też chciałabym do was dołączyć :)
    Ja mam termin na 1 listopada. Zrobiłam dopiero jeden test i już jestem podekscytowana, ale mam nadzieję, że z wami zostanę do końca i każdy kolejny teścik będzie z piękną grubą krechą :) Zastanawiam się czy iść na betę. A jak już pójdę to chciałabym przez NFZ. Do kogo idzie się po skierowanie? Można do rodzinnego? Bo do gina się nie dostanę tak szybko.

    Viki wrote:
    Ja mam ból cycków przy chodzeniu i jeżdżeniu autem nawet. Czasem daje spokój co mnie stresuje, ale potem atakuje z 2x większą siłą. Ból brzucha jak na okres. Takie ćmienie i kłucia. Okrutna nerwowość i wybuchowość. Płaczliwość :( Jak domestos się skończył to też płacz, bo przecież tak ładnie pachniał:)

    Brak mdłości. Ale ciągle mi się chce pić. Nie mam ochoty na kawę i alkohol. Po prostu.
    I zmęczenie... Produkcja dzieci jest męcząca :)

    Viki! Ale się uśmiałam z tym domestosem :)
    Co do moich objawów to mam podobnie. Z tym, że piersi mnie nie bolą, ale sutki są bardzo wrażliwe. Też mam kilkusekundowe ćmienie i kłucia w podbrzuszu. Czasem się denerwuje i też ciągle chce mi się pić.

    Galaretka, Aga_502 lubią tę wiadomość

    kjmn3e5err34dy73.png
    d69c8u696axvumzk.png
    wwgzdqk3fqqv6f45.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_89 gratuluję! :)

    Ona_89' lubi tę wiadomość

  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gratuluję :* :* Rośnijcie zdrowo :) Czekałyśmy na Was ;) Pozdrawiam :*
    Październikowe Szczęścia 2015 ;) ;)

    Aga_502, paula1, Izzy lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona_89 gratuluje!

    Płakałabym non stop. Nie wiem co się wyprawia:)

    Jak ja zazdroszczę wrześniówkom one już wszystko wiedzą czy jest dobrze i pewnie płeć znają...

    Ona_89' lubi tę wiadomość

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiają się lekkie mdłości, ból brzucha od czasu do czasu - pomaga krótkie polegiwanie, czasami kłucie w pachwinie. Bardzo smakuje mi kawa a odrzuciło mnie od Coca-Coli - nie ma dla mnie smaku. Tak ogólnie mam bardzo mały apetyt.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 21:46

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • Marrad Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez do was dołączam! :) belly wyznaczyło termin na 3 listopada :))

    Aga_502 lubi tę wiadomość

    hchy3e3k13hxdxra.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrad witamy :) Super, że jest nas coraz więcej :)

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    dziewczyny tak się Wam wtrącę w wątek odn nospy - można ją brać, ale z rozwagą, bo jak się ją bierze za często, za dużo albo bez wyraźnej potrzeby to niestety ale później maluszek może mieć problemy z napięciem mięśniowym. Bóle jak na @ są normą, jeszcze tydzień dwa i powinny przejść :) a wskazaniem do brania nospy są skurcze i twardniejący brzuszek. Ja kończę właśnie 13tc i jak się przemęczę to właśnie brzuch robi mi się twardy. Jeśli w takich wypadkach nie pomaga leżenie - albo na lewym boku albo z nogami wyżej, to wtedy sięgam po nospę :) dbajcie o siebie, jak czujecie potrzebę to odpoczywajcie, śpijcie i słuchajcie organizmu :) on najlepiej wie czego potrzebuje :)

    pozdrawiam cieplutko :)

    Cześć dziewczyny! Spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań ! :)

    Ja jestem listopadówką 2014, ale mam pytanie. Skabarka napisałaś,że nospa może mieć wpływ na napięcie mięśniowe u dziecka. Znaczy, że może być wyższe niż powinno czy niższe? Bo Ja brałam no-spę od 20 tc 2x1 i urosept 3x2, ponieważ miałam kolkę nerkową. Macica mi naciskała na moczowód. I tak do końca ciąży. Teraz maluszek ma troszeczkę zwiększone napięcie mięśniowe. Czy to mogło być przyczyną?

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż czytałam kiedyś o tym i nospa - jeśli już - to powoduje obniżenie napięcia.

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm... no cóż. Czyli to nie wyjaśnia naszej sprawy. Ale dzięki Izzy :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow! Listopadowki 2015!

    Spokojnej nudnej ciazy Wam zycze bez zadnych ekscesow,bezbolesnego porodu i noworodka ktory z marszu spi cale noce :)

    no i zycze Wam byscie sie ze soba zwiazały tak bardzo jak Listopadowki 2014 :)
    Powodzenia!

    Listopadówka 2014(5.11.2014) :)

    Aga_502, Agusia ;) lubią tę wiadomość

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Agata, zapomniałaś dodać jeszcze, że takiego maleństwa, które skoki rozwojowe przechodzi jak po maśle :D bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym rodziców :D

    AgataP lubi tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ