X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Listopadówki 2015
Odpowiedz

Listopadówki 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż wrote:
    Haha Agata, zapomniałaś dodać jeszcze, że takiego maleństwa, które skoki rozwojowe przechodzi jak po maśle :D bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym rodziców :D


    a mozna tak ? :P haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, chyba dołączę i ja :) test pozytywny w kategorii cień cienia w 10 dpo, wczoraj czyli 11 dpo test ewidentnie pozytywny. Termin wg BBF mam na 10 listopada :) na pierwsza wizytę do ginekologa pójdę 11 marca. Jutro muszę pójść i zrobić badania tarczycowe i na wizytę do endokrynologa w piątek. Może trzeba będzie zmienić dawkę euthuroxu. Ma ktoras z Was juz jakies doświadczenia w tej materii?

    Dużo nas tu :) wszystkim dziewczynom gratuluję i życzę spokojnych ciąż :)

    Aga_502 lubi tę wiadomość

  • Agnike Autorytet
    Postów: 284 296

    Wysłany: 1 marca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona-rodzinny nie wystawi skierowania na bete,jeżeli już to gin ale też taki na nfz ;)

    Ona_89' lubi tę wiadomość

    ex2bio4pxrb7jglc.png
    8unevfxm57wbd6tj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feśka wrote:
    Witajcie, chyba dołączę i ja :) test pozytywny w kategorii cień cienia w 10 dpo, wczoraj czyli 11 dpo test ewidentnie pozytywny. Termin wg BBF mam na 10 listopada :) na pierwsza wizytę do ginekologa pójdę 11 marca. Jutro muszę pójść i zrobić badania tarczycowe i na wizytę do endokrynologa w piątek. Może trzeba będzie zmienić dawkę euthuroxu. Ma ktoras z Was juz jakies doświadczenia w tej materii?

    Dużo nas tu :) wszystkim dziewczynom gratuluję i życzę spokojnych ciąż :)

    Gratuluję.
    Ja też jestem pod kontrolą, mi lekarz podniósł dawkę jak mu powiedziałam ,że staram się o dzidziusia a teraz przypadkowa gin w luxmedzie jak pytałam czy mam szybko iść do endokrynologa powiedziała,że nie dopiero na planowaną wizytę ( 21.04) co wydaje mi się strasznie odległe ale na szczęście 11.03 mam wizytę u mojej Pani doktor gin-endo. więc może ona mi coś wyjaśni. Ale moja tarczyca powoduje ,ze martwię się o to moje dziecie 100x bardziej.

    I chyba wariuję bo zawsze jak idę rano do łazienki to sprawdzam czy nie mam okresu ;(

    Dzień dobry przy niedzieli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedziałyście już komuś???

  • magdack3 Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galaretka mam to samo schizuje przy kadżej wizycie w wc...

    Ja tylko mężowi powiedziałam

    f2w39jcgc7e44w1y.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wie mąż i siostra :)

  • Marrad Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wie maz i przyjaciółka :) ze znajomymi chcieliśmy poczekać aż ciaza trochę dojrzeje ale przyjaciółka sama zapytała i cieżko było zaprzeczyć :))

    hchy3e3k13hxdxra.png
  • Agnike Autorytet
    Postów: 284 296

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas rodzice i bliscy przyjaciele wiedzą ;)
    Córcia ze względu że jest okropną gadułą dowie się jak inni po pierwszym usg,bo tak to na pewno by każdemu wygadała już ;)

    ex2bio4pxrb7jglc.png
    8unevfxm57wbd6tj.png
  • Viki Autorytet
    Postów: 1104 744

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem i maż wie:) Tak strasznie się boje. W pierwszej ciąż beztrosko rozgadałam.
    I było jak było.

    Jezu, ale mam historie. Mam koleżankę, która jest w ciąży. W listopadzie była w 7 tygodniu. A mi się śnił piękny sierpień i słońce i ona z małym chłopcem na rękach z czarnymi włoskami:)A ja byłam w ciąży z widocznym brzuszkiem.

    W styczniu się okazało, że ma chłopca. A ja teraz jestem w ciąży.
    Co więcej sms-a o ty śnie napisałam jej rano 3 listopada a ja mam termin na ten dzień, ale następnego roku:)

    km5stv73cogtpx8e.png

    4.01 3200 g 54 cm- moja cudowna kruszynka
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feśka wrote:
    Witajcie, chyba dołączę i ja :) test pozytywny w kategorii cień cienia w 10 dpo, wczoraj czyli 11 dpo test ewidentnie pozytywny. Termin wg BBF mam na 10 listopada :) na pierwsza wizytę do ginekologa pójdę 11 marca. Jutro muszę pójść i zrobić badania tarczycowe i na wizytę do endokrynologa w piątek. Może trzeba będzie zmienić dawkę euthuroxu. Ma ktoras z Was juz jakies doświadczenia w tej materii?

    Dużo nas tu :) wszystkim dziewczynom gratuluję i życzę spokojnych ciąż :)
    Ja jestem już po wizycie u endo i mam już zmienioną dawkę leków pn-pt 100 a sb-nd 75 eutyroxu - wcześniej brałam odwrotnie.
    Zmiana ze względu na TSH 2,3
    Za dwa tygodnie kontrola.

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wiedzą moi rodzice - bo z nimi mieszkamy ;)
    Wie też kuzynka która nam kibicowała w tej długiej drodze i jak się okazało jej ciąża jest starsza o dwa tygodnie :):):)

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam mamusi ( tata jeszcze nie wtajemniczony bo ze szczęścia by rozgadał ) i przyjaciółce przed którą nie miałam siły udawać ,ze mam okres bo ona znała chyba mój każdy cykl. A i mąż który jest zwolennikiem nie mówienia nikomu o dziecku,aż do chrztu ,żeby nie zapeszyć.

    Viki sen niczego sobie :)

    Chyba wszystkie jesteśmy przewrażliwione i tak nam zostanie do szczęśliwych narodzin bo nie wierze ,że w II trymestrze przestaniemy się martwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 13:31

  • Marrad Debiutantka
    Postów: 7 9

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteście? Ja jestem ze Szczecina :)

    hchy3e3k13hxdxra.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że żadna z nas nie odpadnie i dotrzemy do porodu w takim składzie :)

  • magdack3 Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym usłyszeć serduszko maleństwa, może wtedy człowiek by troszke zluzował :)

    Ja jestem z Kielc

    f2w39jcgc7e44w1y.png
  • Aga_502 Autorytet
    Postów: 484 1017

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie z niecierpliwością czekamy na dźwięk bijącego serduszka :) Ja mam nadzieje usłyszeć je 12 marca - ale czy nie za wcześnie?

    Ja jestem z Lublina.

    Kacper <3 :) :) :) 20.03.2017 - 1080g - 27tc
    dqpranliysvka661.png
    Gabrysia <3 :):):) 25.09.2015 -2470g - 35t2d
    relgdf9him4y17cs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_502 wrote:
    Chyba wszystkie z niecierpliwością czekamy na dźwięk bijącego serduszka :) Ja mam nadzieje usłyszeć je 12 marca - ale czy nie za wcześnie?

    Ja jestem z Lublina.

    Ja mam 9 i marze tylko o tym ,żeby było tam gdzie trzeba na serducho jestem zdolna poczekać jeszcze chwilkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdack3 wrote:
    Chciałabym usłyszeć serduszko maleństwa, może wtedy człowiek by troszke zluzował :)

    Ja jestem z Kielc

    aaa i ck w niku od miejscowości ?:)

    Kenya lubi tę wiadomość

  • Agnike Autorytet
    Postów: 284 296

    Wysłany: 1 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Łodzi :)

    Powiem wam że w tej ciąży jestem bardziej przerażona niż w pierwszej,wtedy wszystko tak na luzie..teraz tyle znajomych po poronieniach i innych przykrych wydarzeniach.

    ex2bio4pxrb7jglc.png
    8unevfxm57wbd6tj.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ