X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • Martusiazabka Autorytet
    Postów: 1093 552

    Wysłany: 8 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, ja mam 100 dopochwową

    h84f3e5e51n59t97.png

    f2wli09kez578bel.png
  • Zimowaa Ekspertka
    Postów: 148 175

    Wysłany: 8 października 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ogarnełam :)

    ae4e5811f7.png

    2.10.2018 - 155g serduszko 165
    26.10.2018 -250g serduszko 135
  • Mo_niczka84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 14 października 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam, że zadam głupie pytanie, bo pewnie jest wiele informacji na temat mnie interesujący w poście, lecz z braku czasu nie mogę ich teraz przejrzeć, w domu chora trzylatka
    Do sedna, wczoraj zrobiłam test no i pojawily się dwie kreski. Wg moich wyliczeń jestem w 6 tc. Chcę się zapisać do lekarza, lecz ten z mojej poradni jakoś do mnie nie przemawia jeśli chodzi o co miesięczne wizyty i badania. Szukam lekarza na NFZ, do którego dało by radę szybko się zapisać. Kiedyś chodziłam do Save, lecz ten do którego chodziłam już tam nie pracuje i nie wiem do kogo się zapisać. Z góry dziękuję za pomoc

  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 16 października 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym polecala dr Biesiade z Salve, na nfz prowadzi ciezarne w programie KOC, robi wszystko w ciazy jak prywatni lekarze, a nie jak reszta 3 usg na cala ciaze i do widzenia. Jesli myslisz o porodzie w salve to tym bardziej dr biesiada, nadzorowal moj porod sn i wykonywal cesarskie ciecie gdy sn przerwali z braku postepu. Bylam u niego po pologu, fajny czlowiek. Teraz tez sie do niego wybieram juz na zwykla wizyte.

    zimowa stokrotka lubi tę wiadomość

    event.png
    eve
  • Mo_niczka84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 października 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma dziękuję, mam dziś wizytę u Balcerak właśnie w ramach KOC, akurat miała wolny termin. Co mnie zdziwiło, Pani w rejestracji powiedziala, że można zmienić lekarza prowadzącego... Opinie o tej pani dr nie są za dobre, więc pewnie od razu umowie się do dr Biesiady. Korzystałas przez całą ciąże z KOC? Jesteś zadowolona z niego?

  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 16 października 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zapisalam sie do koc w 9 tygodniu ciazy, ale na nfz w salve chodzilam najpoerw do dr olszewskiej bo jej nie znalam a miala wolne terminy. Pozalowalam jednak i przenioslam sie w 7 miesiacu do dr Balcerak zeby tylko dokonczyc ciaze, bo dr balcerak jest dosc konkretna, nie omawia wszystkiego sama z siebie, musisz pytac - odpowie, czasem z ironia jesli putanie jest dla niej banalne, ogolnie pilnuje wszystkiego, ale wizyty mialam co miesiac do konca ciazy, a ostatnia wizyte mialam dwa tyg przed porodem i usg mi zadnego nie robila od 1 czerwca a nawet jic wtedy mi nie powiedziala co widzi, a rodzilam 30 lipca, wiec nawet nie wiedzialam ile mala wazy i jak jest ukozona przed porodem.

    Z koca jestem zadowolona, ale z lekarzy ktorzy w kocu sa nie do konca ale korzystalam tylko z dr olszewskiej i balcerak.

    event.png
    eve
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 16 października 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Biesiady. Jestem z niego na prawdę zadowolona. Nie ma tego wypalenia zawodowego, usg na każdej wizycie. Zawsze zaczyna od pytania jak się czuje i czy wszystko ok. Jak coś mnie niepokoi to od razu sprawdza, patrzy, doradza. Po pytaniach i sprawdzeniu wyników jest zawsze samolot, a później usg. Oczywiście dodatkowo wysyła na te 3 osobne usg do innego lekarza na lepszy sprzet. ;) zawsze mówi że jeśli go nie ma to mam się zapisać do jakiegokolwiek innego lekarza jeśli coś się dzieje albo się martwię, a że my j tak zobaczymy się w umówionym terminie, ale mam nic nie bagatelizować. Za tydzień mam akurat kolejna wizytę u niego. :D

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • Mo_niczka84 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 października 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie i powiem, że póki co dr Balcerak zrobiła na mnie dobre wrażenie. Konkretna, miła i delikatna. Póki co przy niej zostanę. Kolejna wizyta 12.11

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2018, 13:40

    Mmma lubi tę wiadomość

  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 17 października 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest konkretna, leczyc leczy i zleca badania ale z ta delikatnoscia to roznie ;)

    event.png
    eve
  • Sigi Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 21 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mam pytanie do dziewczyn, które rodziły przez cc w Salve w Łodzi - czy podczas porodu na sali może być obecny mąż? Czy dostaje dziecko do kangurowania? Po jakim czasie mama dostaje dziecko i może je przestawić do piersi? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!

    mhsvi09kelqdqpqo.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 21 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzilam w salve w sierpniu ale mialam nieplanowane cc ze wzgledu na brak postepu porodu sn. Maz byl przy psn ale na cc juz go nie wpuscili tylko kazali czekac. Dziecko tak samo nie bylo kangurowane u nas bo byla sina i wykonczona porodem (18h bez wód, owinieta pepowina), polozyli mi na twarzy coreczke a potem od razu do inkubatora. Ja natomiast po cc przewieziona na sale i od razu przywiezli mi coreczke do piersi i chwycila od razu. Takze nie wiem jak to jest z planowanym cc.

    event.png
    eve
  • Loczek2018 Autorytet
    Postów: 809 779

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Łódź - w POS na Krzemienieckiej w czwartki są zajęcia dla kobiet w ciąży i mam z maluchami :-). Dzielimy się info, może ktoś będzie zainteresowany. 20 zł jedno wejście, prowadzi Klaudia Kwiatos.
    Jest fajnie, polecamy, ja z Młodym fitnesuję :-D. Fitness w Poleskim

    qb3cp07w5ku95ses.png
  • Mmma Autorytet
    Postów: 263 120

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pomozcie, jak znalezc dobra nianie w Lodzi?

    event.png
    eve
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital w Zgierzu, ktoś coś?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 listopada 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Szpital w Zgierzu, ktoś coś?
    To juz lepiej przyjedz do lodzi :)

    Mmma, zimowa stokrotka lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, dlaczego? Masz jakieś doświadczenia związane z tym szpitalem? Podobno oddział po generalnym remoncie, personel już nie ten, na który narzekano parę lat temu. Słyszałam, że dużo zmian na plus i nawet kobiety z Łodzi jeżdżą tam rodzić...

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Edwarda, dlaczego? Masz jakieś doświadczenia związane z tym szpitalem? Podobno oddział po generalnym remoncie, personel już nie ten, na który narzekano parę lat temu. Słyszałam, że dużo zmian na plus i nawet kobiety z Łodzi jeżdżą tam rodzić...
    Nie nic nie wiem, znam wlasnie tylko tę stara opinię :) Nie wiedzialam ze cos sie tam zmienilo :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sigi Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmma wrote:
    Rodzilam w salve w sierpniu ale mialam nieplanowane cc ze wzgledu na brak postepu porodu sn. Maz byl przy psn ale na cc juz go nie wpuscili tylko kazali czekac. Dziecko tak samo nie bylo kangurowane u nas bo byla sina i wykonczona porodem (18h bez wód, owinieta pepowina), polozyli mi na twarzy coreczke a potem od razu do inkubatora. Ja natomiast po cc przewieziona na sale i od razu przywiezli mi coreczke do piersi i chwycila od razu. Takze nie wiem jak to jest z planowanym cc.


    Dzięki za informację :)
    Mam jeszcze pytanie - po ilu dniach wypuścili Was do domu?

    mhsvi09kelqdqpqo.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 listopada 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po cc po 3 pelnych dobach, czyli 4 dnia po operacji.

    Sigi lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś w ostatnim czasie rodziła w Medeorze i może podzielić się wrażeniami? U mnie tp zbliża się wielkimi krokami, w tym tyg byłam na wizycie kwalifikacyjnej i ogólnie wrażenie bardzo spoko. Medeor to dla mnie oczywisty wybór bo po pierwsze moja gin prowadząca ciążę tam pracuje, a po drugie mam go 5 min od domu.

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ