X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Łódź
Odpowiedz

Łódź

Oceń ten wątek:
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja wam zazdroszcze zrzucenia tych paru kg :) tez bym chciala

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, spoko, zrzucisz po urodzeniu. ja przed ciążą jakoś się stresowałam, że przytyję, a teraz nawet jak widzę, że mi się tyłek zaokrąglił czy twarz, to jakoś godnie to przyjmuję, ale oczywiście mam nadzieję, że wrócę do figury. są rzeczy ważne i ważniejsze, jak czuję głód to jem, nie patrzę na to, że jest 4 rano, bo o tej porze mój maluszek budzi mnie kopami i zasypia dopiero jak dostanie jakąś kanapeczkę lub jogurt.

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapast w trakcie 1 ciazy tez tak mowilam ze sie zrzuci bo bieganie za maluchem i wogole, jak przytylam 15 kg tak 10 zostalo do tej pory :P ale koniec, powiedzialam ze dzieci beda mialy sexy mame po porodzie biore sie za siebie

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Którą szkołę rodzenia w Łodzi polecacie?

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo, ja chciałam do Madurowicza się zapisać, bo tam jest darmowa, ale nie zdążyłam, tam jakoś w 26 tyg chyba trzeba dzwonić czy jakoś tak, może się załapiesz. Ostatecznie zapisałam się do Medeora, bo tam planuję rodzić, więc warto poznać Panie położne:) zaczynam dopiero 4.07, to jest taka szkoła weekendowa.

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapast ale placi sie za nia nie? tak slyszalam:)

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!!! Czy mogę się Dołączyć jestem z Łodzi dokładnie z Chojen.. Chodzę do doktora Witolda Rogowskiego Prowadził moja wcześniejsza ciążę która niestety poronilam ale mam do niego zaufanie... Rodzic będę na Sterlinga bo mój gin jest tam zastępca ordynatora.. Pozdrawiam

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, w Medeorze się płaci, 300 zł, w ogóle to tylko o Madurowiczu słyszałam, że darmowa, ale może gdzieś jeszcze jest bezpłatnie, szczerze mówiąc nie zagłębiałam się w to za bardzo.

    Hej Paulina, zapraszamy do grona łódzkich mam. Jestem też na forum Sierpniówek, czytałam wczorajsze wpisy, zatem trzymam kciuki maluszek siedział w brzuchu jak najdłużej.

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey hey ja w 1 ciazy chodzilam do Madurowicza do szkoly rodzenia. powiem tak ogolnie fajna sprawa taka szkola rodzenia pokazuje jak oddychac ale zycie robi swoje i tak czlowiek sam czuje co i kiedy ma robic. po urodzeniu dzieckapolozne pokazuj jak przewinac jak wykapac itp itd. Dla mnie szkola wogole sie nie przydala a wydajac na to jeszcze kase;/ niebardzo mi sie usmiecha.

    oczywiscie nikogo nie krytykuje i nikogo nie chce zrazic!!

    hey Paulina ja rodzilam na szterlinga:)

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga no mamy przeboje
    niestety mały pcha się ale musi posiedzieć jeszcze minimum 6 tyg.. Dobrze ze szyjka się nie otwiera tylko skraca na razie.. We wtorek lekarz podejmie decyzję czy szpital czy nie trzeba...
    Karola i jak wrażenia ze szpitala na Sterlinga?

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • julka85 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pewna panią ale nie nalezy do najtańszych-siostra do niej chodzi dr łuba

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szkół rodzenia zdania są bardzo podzielone i wręcz skrajne. Nie da się przewidzieć komu szkoła się przyda a komu nie. Dr Łuba nie jest droga! Bierze 100zł za wizytę i na każdej wizycie robi USG. To naprawdę nie jest drogo porównując z innymi, a jest doskonałym lekarzem. Paulina Ty aby na pewno aż tak ufasz temu Rogowskiemu?
    http://www.znanylekarz.pl/witold-rogowski/ginekolog/lodz

    Jedno mnie zastanawia i naprawdę nie wiem i liczę na odpowiedź- dlaczego wszystkie chcą rodzić w tym szpitalu, w którym pracuje ich lekarz? Poród przyjmuje położna, to ona jest najważniejsza. A lekarz też nie jest w szpitalu 24h na dobę. Rozumiem jeśli ciąża jest zagrożona, przewiduje się komplikacje przy porodzie itd. No ale jeśli jest wszystko ok to po co ten lekarz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 14:35

    Amnezja lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo czytałam ze zdumieniem co tam te osoby wypisują i jestem w szoku nawet mój mążonek... A dlaczego juz Ci opisuje.. Trafiłam do doktora z polecenia koleżanki z pierwszą ciąża gdzie poprzedni lekarza nie zauważył ze jest to puste jajo Rogowski zajął się mną jak należy a byłam tylko na jednej wizycie od tej pory chodziłam do niego pomógł nam zajść w ciążę bez wspomagaczy w druga ciążę która obumarla i absolutnie nie winie jego bo przy drugiej ciąży dostałam leki podtrzymujące Wizyty co dwa tygodnie z usg i jednego tygodnia było Serduszko następnego juz nie.. Staraliśmy się o Trzecia ciążę był z nami w kontakcie tel dzwonił pytał aż się udało od razu Zwiększona dawka luteiny i duphastonu aż w 10 tc w markecie dostałam krwotok od Razu tel i jak dojechałam do Rydygiera to już wszyscy byli postawieni na nogi usg i okazało się ze dziecko żyję a mi pękło naczynie.. Przychodził interesował się i nie chciał wypuścić ze szpitala do momentu aż przestałam plamic... Mąż zawsze jest na Wizycie nigdy Nie został wyproszony wręcz przeciwnie dlatego jestem w tak wielkim szoku ze ludzie pójdą raz coś nie idzie po ich myśli i piszą takie opinie.. Ale każdy ma prawo do swojej opinii...
    Co do lekarza prowadzącego który pracuje w szpitalu w moim przypadku jest to ważne bo to moja 3 ciąża i poród 1 a wiem ze jak zacznę Rodzic to w Rydygierze będą wiedzieć że ja to ja bo mój lekarz poinformuje lekarza zresztą swojego kolegę lub koleżankę położna jakie miałam przejścia wiem to bo juz raz tak było...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • AngelQa Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas zastanawiam się czy rodzić właśnie w Rydygierze czy w Madurowiczu. Czytając opinie na http://www.gdzierodzic.info/ bardziej skłaniam się ku porodowi w Rydygierze. Wiecie może czy są jakieś wyznaczone dni, żeby pojechać i obejrzeć sale porodowe i w jakich godzinach odbywają się odwiedziny?

    wnidp07wq96ixnm4.png
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka 85 Dr Łuba to najtańsza ginekolog jaką znam ! 100zł za wizyte z USG to moim zdaniem prawie darmo.

    Byłam dziś u niej, jedyne czego żałuje to faktu że nie wykonuje badań genetycznych gdyż nie ma do nich uprawnień.

    Zapisalam sie dzis do Dudarewicza na połówkowe USG genetyczne :) ten się ceni dość wysoko przyznaję 270zl.

    nxbhnwz.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co chodzi o dni otwarte do Rydygiera nie mam pojęcia... Co do badań Genetycznych to dr Dudarewicz jest dobry lecz bardzo ale to bardzo drogi ja polecam dr Kozarzewskiego z Diasonu cena badania 180zl w zwykłym usg NIE W 3D.... Po badaniu Genetycznym polowkowym i teraz będę szła w 31 tyg do doktora z czystym sumieniem polecam KOZARZEWSKIEGO!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Karola i jak wrażenia ze szpitala na Sterlinga?
    ja jestem bardzo zadowolona i gdyby nie nowy szpital na ciesielskiej malutki i przytulny to rodzilabym tam jeszcze raz, wszystki moje znajome tam wysylam i zadna jeszcze nie powidziala ze bylo zle

    niecierpliwa 270 zl za wizyte i genetyczne :wow: masakra moja gin robi normalne badanie na kazdej wizycie i usg czy genetyczne czy jakikolwiek inne za 100 zl ma uprawnienia do wszystkiego, czesto wyjezdza na jakies kongresy na jakies szkolenia i jest swietnym lekarzem.

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie, że możecie zrobić tak tanio. Ja płaciłam za genetyczne 300 zł i za p[ołowkowe za chwilę tyle samo, dobrze, że cała reszta badań na nfz:)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eve czemu az tyle? nie szkoda kasy?

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo genetyczne tyle kosztują :) wielu lekarzy robi "genetyczne" bez uprawnień do tego i traktuje jako zwykłe USG w odpowiednim okresie ciąży (13t, 20t, 28t).
    A sprzęt jest dużo słabszy niż u profesjonalnych genetyków i poprostu wielu rzeczy mimo wielkich chęci nie jest w stanie sprawdzić.

    dla przykładu jeśli chodzi o nerki u mojego dziecka minimalnie poszerzona jest lewa miedniczka nerkowa czego dowiedziałam się na genetycznym, a na standardowym sprzęcie lekarz byłby mi w stanie powiedzieć tylko, że są obie nerki i tyle.

    uważam, że 3 razy w ciąży warto zainwestować w takie badanie i Eve jak najbardziej słuszny wybór :)

    Bergo, Eve lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ