X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 30 lipca 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola wrote:
    MAKASA trzymam kciuki, dzidziuś da sobie radę <3 może faktycznie późniejsza owulacja? A jak nie to jeszcze nadgoni, bądź dobrej myśli, nie możesz się jeszcze poddawać. A gdzie i u kogo robiłaś usg?


    U dr.Blazukiewicza byłam w fammedzie.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 30 lipca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w luxmedzie dziś i robiłam betę. Czekam na wynik...o 16 powinien być.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 30 lipca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG 12980,1

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja po wizycie u gina.

    Jest pęcherzyk w macicy. Teraz czekam.na serducho. Wizyta za tydzień.

    hewa81, Monia85, Magdziulla, Betty Boop, migot_ka, jatoszka lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Tez m macie takiego lenia jak ja dzisiaj? Wczoraj posprzątalam cały dom więc dzisiaj leń. Ale mam stres przed wtorkiem i Usg. Jakieś głupoty sie śniły.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia fajnie to już niedługo. Powiem Ci, że czasami myślę, że gdybym wcześniej na nią trafiła to może ona by była moją prowadzącą. Chociaż mojemu gin nic nie brakuje, ale z nią fajny kontakt się łapie.

    Wyprawkę jednak muszę na maila, do Hewci już wysyłam, jeśli ktoś jeszcze potrzebuje wyślijcie mi maila, to prześlę:)

    Agatka ja wczoraj wróciłam po prawie tygodniowej labie, więc dziś u mnie pracowicie. Duużo prania zrobiłam, trochę posprzątałam. Dopieszczam gniazdo Małej:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magdziulka :*
    Lista przydatna będzie na pewno.

    MACDUSKA, super wieści, wszystko będzie dobrze :* Życzę Ci żebyś za tydz, już zobaczyła serduszko.

    AGATKA, do wtorku już nie daleko, szybko zleci, ale wiem z własnego doświadczenia ze im blizej jakiegos waznego badania, tym większy stres. Ja też jak piątek sie będzie zbliżał (mamy to echo) to pewnie jajko zniosę. USG na pewno wyjedzie prawidłowe. Mocno TU będziemy trzymać kciuki.

    MAKASA, jesteśmy z Tobą, musisz być dobrej myśli. I tak jak Monia pisze, ważna będzie wartość przyrostu bety w poniedziałek. Ściskam Cie mocno <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 22:04

    makasa lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któraś z Was zna lek. Adama Rutkowskiego? Pracuje w szpitalu na Kraśnickiej i ma prywatny gabinet na Wojciechowskiej i zapisałam się do niego z polecenia... ale w sieci nic a nic nie można znaleźć o tym gabinecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 23:19

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Hej dziewczyny czy któraś z Was zna lek. Adama Rutkowskiego? Pracuje w szpitalu na Kraśnickiej i ma prywatny gabinet na Wojciechowskiej i zapisałam się do niego z polecenia... ale w sieci nic a nic nie można znaleźć o tym gabinecie.

    Ja niestety nie pomogę :(
    Zupełnie nie znam tego nazwiska.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE niestety Rutkowskiego jakiego.kojarzę to.jedynie.detektywa hehhe. A tak powaznie nie pomoge... ale.skoro.z.polecenia.to waryo pójść. Ale.chcesz zeby prowadz ciazs i chcesz rodzic na krasnickich. Jest jakis doktorek profesorek i jego.syn przyjmuje w luxmedzie i.jego tatus.ten profesorek jest chuba.ordynatorem... szwagierka.czasami.chodzi.do.niego.. mogę jutro zapytać o nazwisko jak chcesz ... chyba jakiś Wiktor czy coś...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2016, 23:27

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka pewnie chodzi Ci o Krzysztofa Wiktora chodziłam do niego na monitoring.

    hewa81, Monia85 lubią tę wiadomość

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 31 lipca 2016, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynego byłego ordynatora z Kraśnickiej z nazwiska który ma syna to kojarzę Wieczorka.. jednak ojciec już nie żyje.. a syn jest radiologiem :) Ale faktycznie jest i Wiktor i jest kierownikiem oddziału Ginekologii i Położnictwa na Kraśnickiej.

    Dziękuję mimo wszystko za zaangażowanie. Myślę, że pójdę do tego Rutkowskiego bo ma bardzo dobre opinie (ponoć bardzo opiekuńczy i zaangażowany) no i mam już umówioną wizytę na poniedziałek, a muszę już pójść po zaraz wejdę w 11 tydzień ;) Jestem tylko ciekawa jak wygląda gabinet i czy jest tam USG... ale jak nikt nie wie to już dowiem się jutro :P Moje pytanie wynika z tego że na pierwszej wizycie byłam u lekarki ze Staszica prywatnie.. ale USG zrobiła mi w innym terminie w szpitalu na Staszica bez wydruku, bez pomiaru (pewnie dlatego za darmo) i nie bardzo mi odpowiada takie latanie za każdym razem dwa razy.. raz na wizytę raz na USG jeśli będzie trzeba.. wolałabym żeby lekarz miał USG na miejscu i żebym dostała wydruk :P

    Miałam w planach rodzić na Staszica.. jednak mam większą pewność, że na Kraśnickiej mnie przyjmą na poród a na Staszica mogą odesłać z braku miejsc no i na Kraśnicką mam bliżej bo mieszkam na Węglinie Południowym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2016, 02:24

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 31 lipca 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kuźwa MONIA ...
    Trzymaj się.
    Wspieram mocno i będę się modlić.
    Musi być dobrze. Musisz byc dzielna.
    Maluszek jest silny.
    <3 <3 <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeju Monia. Trzymaj się tam:( Biedna Ty. Mam nadzieję, że tp tylko krwawienie.

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymaj się kochana <3

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia silna badz. Trzymam kciuki zeby bylo ok.pisz na bieżąco o ile dasz rade co i jak..

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko żyje, nic nie widać z czego to. Teraz to krwawienie praktycznie ustało. Mam się dopchać luteiną.

    Magdziulla, hewa81, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA trzymam kciuki <3 oby to nic groźnego, bądź silna, zaciskaj nogi . Czekamy na wieści

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz zero wysiłku i leż z biodrami wyżej, dopchasz się luteiną i będzie dobrze :)

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuki. I kegle, przy okazji będzie ćwiczenie.

    Miłego dnia dziewczyny.

    U mnie okropne sny w nocy a teraz ból głowy.

    Aha. Ja chodzę do Ovum. Wszystko na miejscu w jednym gabinecie.

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ