X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Agatka powodzenia :) trzymam kciuki <3
    Jestem ciekawa czy usg jest w gabinecie. Ile się czeka na wizytę?
    Mam jednego malego kundelka i czina japonskiego, najlepsi kumple :)
    W gabinecie gin pol nie ma usg usg ale podobno jest w innym lub robia na oddziale... zreszta wszystko wam opisze jutro bo sama jestem mega ciekawa.betty a ile.kosztuje doula w pl

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg od wizyty ustalil mi za rowny tydz. Tylko.nie wiem jaki lek bedzie.mi.robil USG... bo z tego co wiem On nie.robi..

    lady_pink lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Dopiero w Piątek , moja gin już do końca tego miesiąca nie przyjmuje , już nawet wcale tu w Rykach ne będzie przyjmować pacjentów , inna gin na chorobowym zostaje mi czekanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 10:13

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Jak wizyta skręca mnie.z.ciekawości...
    muszę się jakoś od niego wymiksować bo nie podoba mi sie wcale-byłam ze 3 minuty w sumie kasę zgarną :-( zapytałam o nfz to powiedział ze on nie przyjmuje na nfz-czasem konsultuje lub robi jakies badania w przychodni jak cos sie dzieje ale on głownie zajmuje sie ciążami z problemami trudnościami z zajściem a zwykłej bezproblemowej ciąży nie prowadzi -takie były jego słowa ale powiedział tez ze bedziemy sie widywac przez najblizsze 8 miesiecy i zapisał mi wizyte juz na ta srode-ładnie znow 100-150 zł plus badania ktore musze zrobic prywatnie bo skierowanie z prywatnego gabinetu nie wazne u nas :-( plus dojazd
    pojde jeszcze w srode a pozniej zobacze-naradze sie z mezem :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETTY BOOP z tego co wiem to nawet jak inna kobieta w tym samym czasie dostaje zzo to Ty tez możesz dostać, ale może mam złe info. A skąd wiesz, że teraz na staszica epidemia? Zwykle pomimo epidemii, nie było odwiedzin ale porody rodzinne się normalnie odbywały :). Na staszica można mieć przy porodzie i doule i męża(ja słyszałam tylko o jednej osobie towarzyszącej)?

    SZCZĘŚLIWA MAMUSIA przykro mi, ja w czwartek pożegnałam babcie, która w dodatku umarła bardzo przykrą śmiercią, a i kłopotów całe mnóstwo wylazło na wierzch po tym.

    MONIA85 zzo - znieczulenie zewnątrz oponowe :)

    JATOSZKA to może faktycznie lepiej wybrać innego lekarza jak z góry tak mówi, wiadomo może będzie olewał i trochę wygląda jakby na kasę nastawiony.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 10:40

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam się mocno martwić, mała się prawie nie rusza od piątku, w zasadzie na styk się łapie z 10 ruchami na godzinę. Ogólnie są to takie delikatne miźnięcia, a nie jakieś kopniaki, w dodatku w sobotę miałam podbarwiony śluz, ale to chwile tylko więc stwierdziłam, że nie będę panikować.. eh oby do jutrzejszego usg

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bety dzięki też za Twoją opinię. Ja też od początku chciałam na Staszica, męża rodzina mi trochę namieszała w głowie, mówiąc, że na lubartowskiej miałabym dobrze. Ale chyba tak zrobię, że lubartowska będzie planem b.
    O zarazie nie słyszałam, no ale to co jakiś czas chyba w każdym szpitalu się zdarza. Ty masz gorzej, bo dzieciątko już prawie puka, ja jeszcze chwilkę mam. A z tego co słyszałam tam porody rodzinne jak najbardziej są. Ja też chcę męża, ale niedawno powstał taki problem, że mąż nq dni porodu ma wyjazd z pracy, którego nie może odwołać:(:( ale już umówiłam się z Małą, że poczeka na tatusia:)

    Monia zzo to znieczulenie zewnątrzpoponowe. Ponoć fajna rzecs, jak mniej boli dla mnie zawsze fajna. Nie mam poczucia, że jak się nie wycierpię to nie matka ze mnie;) tylko nq Staszica jest.

    Agatka musisz przebierać nogami w miejscu przed tym usg:) ja idę w środę, jak mąż zdąży wrócić. Ciekawa jestem ile Królewna waży.

    Jatoszka przemyśl dobrze póki wcześnie wybór lekarza. Kasy idzie w ciul, ja mam większość w abonamencie co chwalę ogromnie, ale dobrze jest się na to przygotować. Poza tym niefajnie jakby Cię niepotrzebnie na kasę naciągał.

    Betty a wiesz, że warto mieć świeży układ krzepnięcia przed zzo?, wtedy większa szansa, że Cię anestezjolog wybierze.

    Pewnie pożałuję tego pytania, ale możesz mi napisać ile przytyłaś? Bo ostatnio waga mi rośnie w takim tempie, że mnie to przeraża:/

    Dziś przyjdzie do mnie wieeelka paczka zz gemini 21kg i biorę się za pakowanie torby.

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA85 chyba jak dostało się listę od lekarza z tymi wszystkimi badaniami I trymestru to nawet w luxmedzie powinni je zrobić za darmo(niezależnie czy ię ma pakiet czy nie), chyba na wrześniowym czy październikowym wątku dziewczyny tak robiły :)

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze co do zzo to tak jak Magdziulla pisze, warto mieć świeże padania krzepnięcia, a i nie zawsze zzo można podac bo jest zależne od rozwarcia.

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola z tą jedną pacjentką na raz do zzo to prawda i było tak na stronie chyba gdzierodzic, ale mówili nam o tym też na szkole.
    Kawola a nie miałaś wcześniej uczucia, że Mała się przekręca? Ja też miałam takie 3 dni. Ale to było chyba ciut wcześniej niż u Ciebie. Może spróbuj ją pobudzić, słodkie, zimne, o zgrozo cola ponoć działa świetnie. Kiedy masz wizytę.
    Mój gin mówi, że nie musi być 10 ruchów na godzinę. Dziecko ma swoje fazy aktywności, na pewno już to widzisz. Wg niego wystarczy 10 na dzień.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkasnie wiem ze.na.nfz nie prowadzi.. a ma usg w gabinecie ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wspominając 21kg z gemini to właśnie zapukał do mnie kurier :P
    f956a4fca26690e1med.jpg

    To ja takie info wzięłam z rozmowy ze studentkami leżąc na patoologii, zobaczymy same jak to wygląda :P

    Moje dziecko to od początku kotek, nie reaguje na zaczepki, nie działa zimne słodkie gazowane ani szturchanie i było tak od początku, albo ja nie umiem jej pobudzać. Liczę ruchy po jedzeniu tak jak robi się to w szpitalu, właśnie zawsze o tych porach była aktywna, może faktycznie fikneła na główkę i ruchy uległy zmianie. Jutro mam u mojego dr usg, więc aby opanować emocje do tego czasu.

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA85 to słabo, to faktycznie nawet lepiej pójść do rodzinnego niech da skierowania, nie ma co płacić za badania które się nam należą :).

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha Kawola do mnie też przed chwilą zapukał. Może jeszcze ten sam;);)

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Jatoszka to była wizyta bez usg? Chcesz kogoś ze Staszica? Badania I trymestru kosztują ok 300 zł, zależy co zlecił i czy wszystko na raz. Na nfz ze Staszica mogę polecić dr Stupak gabinet Gemini na Jutrzenki.
    chodzę właśnie do dr Stupak ale jak zaczełam mieć problemy z zajsciem w ciąze poleciła Bakalczuka bo mąż miał delikatne problemy z nasieniem :-) 2 wizyty u niego jakies leki i po problemie :-) i teraz planuje do niej wrocic tylko nie wiem jak :-(
    usg miał w gabinecie ale nie robił :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 11:21

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDIULLA ja okolice bronowic, a Ty :P? Zaraz wyjdzie, że mieszkamy obok siebie :)

    JATOSZKA jak to nie wiesz jak? Skoro sama poleciła to nie powinna być, zła że poszliście do innego lekarza :) czy o co chodzi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 11:20

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Moja jest bardzo komunikatywna, ale tylko wobec mnie i męża. Bawimy się z nią w pukanie, nawet jak mam nnieświadomie rękę na brzuchu to tam mi piątki przybija. Ale jak tylko chcę komuś ruchy pokazać jest cisza. Nie wiem jak, ale ona poznaje czyja to ręka. Moja mama mówi, że to normalne.

    A Twoja może będzie spokojna dziewczyna:) jutro mam nadzieję, że lekarz Cię uspokoi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola to jeśli ten sam kurier to szybki jest, bo ja na Czubach:)

    kawola lubi tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Agatka trzymam mocno kciuki za jutrzejsze usg <3.

    Kawola lekarz rodzinny nie da skierowania na wszystkie badania z pierwszego trymestru, może dać tylko na te podstawowe typu morfologia, mocz, glukoza itp.

    Jatoszka nie jesteś uwiązana do jednego lekarza, nie podoba Ci się coś to zmieniasz. Ja też nie chodzę do pani doktor, która pomogła mi zajść w ciążę.

    jatoszka lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam do niego we wtorek z pozytwna betą to nie kazał robić nastepnej tylko zapisać sie na wizytę do niego a w piatek jak pojechałam na wizytę to dzis kazał zrobić bete i w srode przyjechać a przeciez od wtorku do piatku mogłabym zrobić 2 bete pokzac mu i przynajmniej w srode nie jechać
    widać ze chyba chce wyciagnac kasę choc nie chce go oceniać bo naprawde duzo nam pomógł i na pewno pojde do niego z dzieciatkiem podziekować :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ