X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratuluję, bo zakładam, że zdałaś.

    Lady to ładnie rośnie maluszek:)

    Mój Maluszek zaczęła Nas w końcu uraczać cudownymi, świadomymi uśmiechami. A teraz tańczy na moich nogach do muzyki klasycznej, którą zna z brzuszka:)

    Monia85, Dotek, marcela29 lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam ze zdałam, ale wyniki będą za ok miesiąc!

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 3 października 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, na razie cisza, nic nie boli nie dokucza, ale cały czas pije sporo wody :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 października 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia córce bo drugiego płci nie znam jeszcze i adidasy na razie nie będą potrzebne. Wróciłam ze szkoły zrobiły kurs.specjalnie dla kobietek w drugiej.ciąży ... było super :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Monia zakładając że zdałaś gratuluję:) fajnie że masz ten etap z głowy.

    Magdziulla na pewno te uśmiechy córci to miód na serce:) Z każdym dniem Karinka będzie Was zaskakiwać coraz to nowymi umiejętnościami.

    Lady to już 2 kilo cukru nosisz w brzuszku:Wspaniale że wszystko jest ok.

    Ja dzisiaj mam leniwy poniedziałek, totalnie nic mi się nie chce. To chyba wina pogody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 21:09

    Monia85 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 października 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które są na l4 i kasę wypłaca zus nie pracodawca.po 33 dniach wypłaca z... i zus, od dnia założenia papierów ile czekalyscie na pierwszą wypłatę ? Czekali z wypłatą te ustawowe 30 dni od dnia złożenia prawidłowych dokumentów czy wypłącili pierwszą wcześniej a może później.... no i jak płacą Wam kolejene l4 ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 08:52

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ja nie pomogę ze zwolnieniem, bo jestem ubezpieczona w KRUS.

    Dzisiaj pogoda gorsza niż wczoraj, do tego zaczynam czuć lekkie przeziębienie. Byłam na badaniach, w czwartek wizyta. U mnie w ośrodku wymagają skierowania na krzywą cukrową nawet jak się robi prywatnie. Jak było u Was? Mój doktorek daje taki druczek na którym zaznacza jakie badania mam zrobić, pod tym jest podpis i pieczątka, ale to nie jest skierowanie.

    Lady H masz już prawie gotowego bobasa :) Jaki termin wychodzi z usg?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż się na fb nie chce wchodzić przez te głupie dyskusje o aborcji...
    Wczoraj w radio usłyszałam, że ustawę trzeba zliberalizować, bo wszystkie kobiety, które poroniły żyją w strach, że zostaną oskarżone o aborcję!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 09:24

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka u mnie zawsze było tak, że wypłcali po dacie, do której było zwolnienie, a potem do konca msc. Tj zwolnienie do 12.10 dostaję kasę ok 13-14.10 (donoszę przedłużenie) i najpóźniej na początku następnego msc dostaję za okres od tego 12.10 do 31.10. I później tak samo.
    Jeśli zamotałam to pisz.

    Niunia idzie na pierwszą drzemkę, a ja w końcu zjem śniadanko. Idę odłożyć do łóżeczka, oby skutecznie:)

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 4 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wg Om 29 listopad, wg usg I trym 26 listopad, wg wczorajszego usg 23 listopad

    Monia85 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Aż nóż się kieszeni otwiera to niech to udowodnią , że Pani Kowalska pomimo tego że poroniła dokonała niby aborcji , ciekawe jak to udowodnią , jak poronić można nawet w domu , nie powinny odzywać się , na temat czegoś o czym nie mają pojęcia .

    U nas tez paskudna pogada , aż z domu nie chce się wyjść pada drobny deszcz , wieje jak nie wiem dziewczynki mają znów kaszel i katar , a co dopiero były zdrowe , samopoczucie u mnie dziś tak w miarę , apetyt też , spać mi się chce przez tą pogodę dziś na obiad ugotuję kapuśniak , dawno nie gotowałam , jeszcze taka ciocia z Lublina ma do mnie wpaść po 11.00 .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka ja z zusem nie pomogę bo mi pracodawca wypłaca więc praktycznie nie widze różnicy czy jestem na zwolnieniu czy nie.

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 października 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część i czołem, witam sie w ten ponury, zimny dzień :(

    AGATKA, ja Ci jeszcze nie powiem jak to jest z wypłatą zasiłku z ZUSu bo dopiero mają mi wypłacić za pierwsze dni powyżej 33 dnia zwolnienia. Sama jestem ciekawa ile będę musiała czekać.

    MONIA, gratuluję zdanego egzaminu :) Ty najlepiej wiesz jak Ci poszlo. Ale na pewno będzie dobrze. No i jakoś długo musisz czekać na wyniki ... aż miesiąc ...
    Ja robiłam krzywą cukrową 2x w ramach posiadanego abonamentu, wiec musiałam mieć skierowanie, także nie wiem czy bez skierowania da radę zrobić.

    MIGOTKA, jak się czujesz? Dobrze ze sytuacja opanowana :) Zaciskaj nogi i niech maluszek jeszcze siedzi jak najdłużej w brzucholu :)

    LADY, 2kg maluszka, gratuluję. Moja w 31+3 ważyła +- 1880g. No i super ze kamyki odpuszczają, oby tak dalej :)

    WEDMOCZKA, co tam u Cię? Jakie decyzję podjeliscie? Co z małżonkiem? Umowil się gdzieś z tymi wynikami?

    SZCZĘŚLIWA, zdrówka dla dzieciaków.

    I w ogóle wszystkim Wam dużo zdrówka, bo pogoda taka trochę sprzyjajaca rozwojowi różnych bakterii i wirusów. Nie dawajcie się :)

    No a ja jutro już idę do szpitala :( Cisnienie mi wariuje, niby nie bardzo, ale dr stwierdził, ze nie ma co czekać, skoro leki jakoś nie bardzo mi obniżają. Ubolewam bardzo bo do terminu jeszcze blisko 3tyg. Ale cóż ... siła wyższa. Chociaż pewnie nie będą czekać do ostatecznego terminu, a kiedy to sama jeszcze nie wiem.
    Będę oczywiście w miarę możliwości do Was zaglądać.
    No i w końcu wybraliśmy imię. Co ciekawe nie będzie ani Emila, ani Ada. Mój Szanowny w ostatnich dniach wymyślił Maję, a ja przystalam na to :)
    No i trzymajcie kciuki, bo ja już mam takiego stresa ze po nocach mi sie poród śni heheh

    Buziaki i mimo paskudnej pogody milego dnia życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 11:12

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia to trzymamy kciuki za Maję:) dobrze, że będziesz w szpitalu, pod opieką( i nie na Staszica,gdzie ciężko mówić o opiece;)).

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewcia81 Dziękuję :* :*:*:*:* , a to do którego szpitala jedziesz , moja daleka krewna , na Kraśnickich o ile dobrze napisałam będzie rodzić swoje 3 szczęście , ona nawet tam pracuje ona w marcu rodzi, a ja w kwietniu i też mają dzieci rok po roku , tak ja i moj mąż :) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 12:14

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa trzymam kciuki za Was. Maja bardzo ładne imię:) Mam nadzieję że wszystko pójdzie sprawnie i niuńka urodzi się zdrowa i silna:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZCZĘŚLIWA, na Jaczewskiego będę rodzić.

    Dzięki Dziewczyny :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 12:07

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa trzymam za Was kciuki... i prosimy o szybkie info że dzidzia już na świecie - niech zrobi to ew. ktoś za Ciebie :)
    Ja mam jutro połówkowe - ciekawe jaki lekarz będzie mi robił :)
    Wczoraj pierwsze zajęcia na szkole rodzenia - same mamy w 2 ciązy - fajnie bo zjęcia ustawione pod nas - bedzie bajkoterapia i jedne zajęcia w FICE ze starszakami http://fika.lublin.pl/. Starszaki dostaną jakieś prezenty i będą miały za darmo zabawę i opiekę podczas zajęć. Na pierwszych zajęciach dostałyśmy pierwsze gratisy np herbatkę żurawinową, jakieś próbki do gigieny intymnej, jakies czopki, i jakiś probiotyk. Będzie darmowy kinesiotaping na następnych zajęciach we wtorek - pytanie do Magdziulli dawali wam te plasty na zawsze co was obkleili, one sa chyba wielokrotnego użytku??

    hewa81, Monia85 lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    SZCZĘŚLIWA, na Jaczewskiego będę rodzić.

    Dzięki Dziewczyny :) <3


    Ale zbieg okoliczności mój gin tam przyjmuje :D :D a raczej robi zabiegi , operację .

    Jakby w razie czego problemów , z netem ma jakby kto nas poinformować co tam u was ;) .

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia <3 powodzenia, trzymam kciuki :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ