X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka o której usg?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 października 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowane o 9... Ale ze lek przychodzi z oddziału może być.trochę później. No ostatnie było po 10 bo Pani dr akurat miała cc nieplanowane.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 06:35

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka trzymam kciuki za usg i zeby maluch pokazał płeć:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka powodzenia!

    Mój kot mnie zaatakował:/ jest strasznie złośliwa odkąd jest Mała. Chociaż jej nie tyka, do łóżeczka nie wchodzi to zaczynam rozważać oddanie jej mamie. Boję się, że będzie za późno, a mnie dziś okropnie pogryzła i podrapała mam całe ręce w ranach:(

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej a wcześniej zdarzały jej się takie incydenty? Czy dopiero jak dziecko się pojawiło ujawniła swoje możliwości?

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj koty są strasznie zaborcze i niebezpieczne dla dzieci ... Moja była tak obrażona jak przyniosłam pierwszego psa, że przez kilka tygodnie nie wchodziła do mojego pokoju, uciekała przede mną i atakowała szczeniaka. Musiałam ich separować. Teraz jest już ok. Tata mi doradził żebym codziennie poświęcała trochę czasu tylko kotu, głaskała ją i takie tam.

    Mąż mi się zbuntował, nie chce jechać na warsztaty bo umówiłam się z dwiema sąsiadkami, że je zabierzemy. Stwierdził, że nie wytrzyma z 3 ciężarnymi :) Kompromis jest taki, że jedziemy na dwa samochody, to nawet lepiej bo punktualność nie jest jego mocą stroną.

    Milagro, Reni wiecie, że w piątek są bezpłatne warsztaty Mamo to ja. I kolejne we wtorek Bezpieczny maluch :)

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ten atak był przy zabawie albo głaskaniu czy tak z niczego na Ciebie naskoczył?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Trzymam kciuki za poznanie płci ;) , maleństwo przekup batonikiem , aby pokazało co tak skrycie chowa ;) .

    Co do kotów to też kiedys omal taka nasza kotka na Marysię nie skoczyła , Marysię zostawiłam jak była malutka u sąsiadki , często do niej chodziłam , jak się zgadzała złota kobieta bardzo mi pomogła , no i za nami pewnego dnia poleciała kotka weszka do domu tej sąsiadki , a sąsiadka później tak do mnie dobrze że cały czas przy niej była , bo by się rzuciła na Marysię , raz ją podrapała , a to już było jak była większa , to mąż wziął tą kotkę i koledze oddał , i od tego czasu nie mamy kotów mamy tylko psa .

    Ale pogoda leje jak nie wiem, mnie znów gardło boli , wczoraj mnie chyba przewiało , dobrze że jutro na ponoć być ładniej , jeszcze tylko jutro i Piątek i weekend ;) . Następny tydzień to już szybko mi zleci 11 do UP , 12 na badania 14 mąż do chirurga po raz 100 może wreście , da mu to skierowanie na ten zabieg .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 10:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wcześniej miewała takie napady, a fakt, że odkąd jest Karinka prawie nie poświęcamy jej czasu. No nie ma tego czasu, więc jest to nasza wina. Tak poza tym to bardzo rozumny, grzeczny kot. Ech jestem rozdarta.

    Dziewczyny będę się wymadrzala ( jak Was to wkurza to dajcie znać). Ale chcę Wam coś polecić. Sluchajcie muzyki w ciąży. Ja bardzo polecam klasyczną. Ja uwielbiam klasyczną i ciągle leciała w domu i teraz działa magicznie. Jak tylko Mała usłyszy, uspokaja się wsłuchuje. Nie wiem czy to samo by było gdybym nie słuchała, ale działa.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W mojej aplikacji na telefonie było, ze dziecko słyszy już mój głos, ale nie jestem pewna, czy z zewnątrz też, ale planuję tak robić. Oglądałam filmik koleżanki jak dzidziuś podskakiwał w brzuszku właśnie na dźwięk muzyki :)

    Zapisałam się do szkoły rodzenia, 550 zł, zajęcia gdzieś od listopada :)

    Magdziulla musisz wygospodarować chwilę tylko dla kota ;) Twój jest niewychodzący więc mu się nudzi.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla może jak znajdziesz czas dla kota to się uspokoi. Moja siostra kiedy tylko miała czas brała kotke na ręce i sie nią zajmowała i kotka nie atakowała. Wrecz przeciwnie spała u dziecka w nogach łóżeczka dopuki się mieściła i jak mała leżała w ciągu dnia w wózku to pilnowała ja niespuszczając oka. A jak dziecko płakało to zaczynała miauki i biegła do siistry i gryzła ją w nogawki od spodni :)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek brzmi świetnie, ale to nie z moją kicią. Ja ją strasznie rozpieściłam, wiesz jak dziecka nie było to wszystko przelewałam na kota. Poza tym ona ma taki...temperament, nienawidzi obcych. Serce by mi pękało gdybym miała ją oddać, bo jestem bardzo przywiązana. Chociaż wiem, że u mamy miała by lepiej, duży dom, mama uwielbia zwierzęta, no i teraz jest prawie sama, bo ich piesek odszedł msc temu. Ale mnie i męża by tam nie było.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migłaby jeszcze bardziej zezłośliwieć po oddaniu. Trzeba jakoś podzielić miłość:)

    f08af289ff.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 5 października 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla moze kicia rzeczywiscie jest zazdrosna. Też mam kotkę, która jest bardzo zywiolowA :) Ale z mężem stwierdziliśmy że jest przytulasna jak coś chcę a jak długo nie zwracamy uwagi na jej zachcianki to zaczyna drapac meble albo miauczy dotąd aż jej ulegniemy.

    Monia dzięki za info o warsztatach. Ja byłam zapisana na bezpiecznego malucha dziś ale niestety nie mogę iść. Za to będę w lbn 22.10 na warsztatach mama-wie.

    Magdziulla sluchalas jakieś szczególnej muzyki poważnej czy poprostu jakiejkolwiek?

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, tak jak ktoś teraz nie może to może na Mama wie się wybierze :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Będzie Martynka. Wszysstko wporządku! wązy 429 g :). Wizyta na NFZ ale powiem wam że lepsze USG i więcej zbadała niż jak z Olą chodziłam prywatnie.

    Monia85, milagro, Anjouek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czułam, że dziewczynka :) Super, ze macie już imię :) Jak się córce podobała? Macie jakieś ładne zdjęcie?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 października 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy ładną twarz z profilu ale do nie 3d tylko 2d. Martynka Monia będzie! Córka w siódmym niebie. USG robiła Aleksandra Stupak. i widziałąm między nogami 3 kreski czyli wargi sromowe :P

    Szczęśliwa Mamusia, Anjouek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 5 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Jestem. Będzie Martynka. Wszysstko wporządku! wązy 429 g :). Wizyta na NFZ ale powiem wam że lepsze USG i więcej zbadała niż jak z Olą chodziłam prywatnie.

    Super, ze wszystko dobrze :)I duża dziewuszka juz prawie pol kilo :D
    U nas też wstepnie dziewczynka- jutro mam wizyte i ciekawe czy sie potwierdzi ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka gratuluje córci:) fajnie że nie musucie się głowić nad imieniem dla synka;)

    f08af289ff.png
‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ