X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro u kogo prowadzisz ciążę?

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 5 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Milagro u kogo prowadzisz ciążę?

    Monia chodze do dwoch lekarzy. Jeden w Siedlcach bo tam najprawdopodobniej bede chciała rodzic bo mam blizej ;)

    A drugi to Maciej Barczentewicz z Lublina, w sumie to dzięki niemu udało nam sie zajsc w ciąze i mam do niego ogromne zaufanie. Niestety on chyba nie pracuje w zadnym lubelskim szpitalu.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milargo W Siedlcach mój tata czasem pracuje , może dowiedz się , od swojego gina gdzie przyjmuje.

    Agatko_46 Gratuluję drugiej córeczki :*:*:*:*:*:*.

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podtrzymajcie na duchu...,ide dziś na badanie przezierności karkowej (czytam o tym i nic nie zapamiętuje...buuuu),do tego był jeszcze krwiaczek na szczescie już mały, torbiel... ehh strach jest wiekszy dziś niż szczęście...

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 5 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni nie stresuj się na pewno będzie dobrze. Nie czytaj lekarz Ci powie czy jest kośc nosowa i jak wygląda przeziernistośc karkowa - powie czy jest w normie. Jak jest jest wszytsko ok. Trzymam kciuki.

    P.S dziewczyny dzięki za kciuki i gratulacje.

    Reni1982, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Reni nie stresuj się na pewno będzie dobrze. Nie czytaj lekarz Ci powie czy jest kośc nosowa i jak wygląda przeziernistośc karkowa - powie czy jest w normie. Jak jest jest wszytsko ok. Trzymam kciuki.

    P.S dziewczyny dzięki za kciuki i gratulacje.

    Agatka_46 a czy to badanie robi się dopochwowo czy przez brzuszek ?

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 5 października 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka gratuluje córki:)
    ta pogoda juz mnie dobija, zawsze po pracy szlam z dzieckiem i psem na 2godz a teraz gora na pol godz sie uda, a dzis to wogole ciagle leje, dobrze ze M wroci wczesniej to psa choc wezmie:-/ nawet na warsztaty mi sie odechcialo w pt isc, zasne tam chyba do 20.30:/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni nic się nie martw :) Dla mnie to też było bardzo stresujące badanie, zwłaszcza że wcześniej krwawiłam, a lekarze nie znaleźli przyczyny i na nim wyszło, że jest krwiak. I to był taki ostatni moment kiedy bałam się, ze coś może się stać. Po tym już załapiesz oddech :)
    Ja nie obawiałam się się aż tak bardzo wyniku badania, oczywiście marzę o zdrowym dzidziusiu, ale będzie co będzie, nie mam już na to wpływu. Znam przypadki z forum gdzie wynik był wątpliwy, a dzieci urodziły się zdrowe :)

    Badanie można robić i tak i tak, zależy jaki jest widok na poszczególne części ciała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 15:23

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela podobno jutro ma być lepiej, mnie też pogoda dobija, ledwo co oczy mam otwarte przy tych moich testach i co chwilę szukam wymówki żeby zrobić przerwę :)
    Moje psy znowu u rodziców żebym nie musiała wychodzić w taką pogodę. Jutro je odbieram :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 października 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni trzymam kciuki za badanie. Mi lekarz badał i tak i tak bo nie wszystko dało sie przez brzuch.

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki, za 2 godziny będę wszystko wiedziała.
    To będzie już moje 5 USG..

    Monia85 mam mega stresa bo mój Mąż ma brata niepełnosprawnego - dziecięce porażenie mózgowe,wiem, że to nie jest choroba genetyczna, ale mimo wszystko obawa jest.

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 5 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata - gratulacje dziewczynki :)

    Ja usg I trym miałam robione przez brzuch, ale czasem gdy jest słaba widoczność lekarze wykonują je dopochwowo.

    Wczoraj pusciłam pierwszą pralkę maluszkowych rzeczy i dziś prasowałam pieluszki tetrowe/muślinowe, ręczniczki itp - i powiem Wam że czuje się meeeega zmęczona. Jak możecie zacznijcie wcześniej :D Ja uprasowałam 15 pieluszek i stwierdziłam że chyba moje Dziecko będzie chodzić dość szybko w nieprasowanych ubraniach :D Chyba że moja mama będzie przyjeżdżać prasować :D Kolejna pralka ciuszków uprana - jutro będę prasować te małe cuda :D

    Chyba przesadziłam z ilością ciuszków jak teraz patrzę :) No ale trudno najwyżej po razie założy wszystko :D

    PS Właśnie dzwonili że nasz fotelik i łóżeczko jest do odbioru :D

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 5 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i będę w piątek na Mamo to ja, ale we wtorek na Bezpieczny Maluch niestety nie dotrę, bo wypadają wtedy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia. Jak coś właśnie zwolniłam miejsce :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 Trzymam mocno kciuki za badanie . Ja na razie mam 4 USG wcześniej nawet tylu nie miałam teraz znów za nie całe ( nie licząc tego weekendu ) zostały 5 dni do wizyty , podgląd badań , ważenie i kolejne 5 USG może płeć przy okazji poznam ;) .

    Reni1982 lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia?
    Kawola?
    Macduśka?

    Długo Was nie ma ...

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 5 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGATKA moje gratulacje.

    Dziewczyny wielkie dzieki za pomoc w sprawie mojego zwolnienia.Bylam dzisiaj u rodzinnej i powiedziala ze lekarz moze wypisac zwolnienie +/- 3 dni.
    Odetchnęłam z ulgą.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 5 października 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni -spokojnie.
    Wiem, wiem łatwo tak mówić jak juz sie skonczylo 12 tydz.Nie ma co sie zamartwiac na zapas.
    Teraz już to wiem. :-)
    Do 12 tygodnia ciąży myślałam że osiwieje z nerwów ...( tym bardziej ze pracuje z dziecmi niepelnosprawnymi)
    Teraz wiem ze w kolejnej ciazy juz tak nie bede przezywala bo to za duzo kosztuje nerwów.A nam "ciężarówkom" nie wolno sie stresowac.

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Jestem tak kompletnie pozbawiona energii, że ciężko sklecić parę zdań. Mam zadyszkę, zawroty głowy, mdłości. Pełen zestaw.

    Śledzę Was na bieżąco. I kibicuję.

    Moje wynik badań prenatalnych wyszły bardzo dobrze.

    Pozdrawiam i obiecuję pisać częściej.


    Monia85 lubi tę wiadomość

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 5 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już po, ale nadal przed..
    Mały Łobuz wiercił się i nie pozwolił zmierzyć, odkręcił się przodem i machał nam raczką, dotykał noska. Wiem, że kość nosowa jest. Ma 61 mm.
    Krwiaka nie ma!!!! :))))))
    Torbiel nadal jest 25 mm. Mam się nie przejmować.
    Ciśnienie za to 160/80....przed badaniami...po juz 128/78
    Już któryś raz tak mam.

    Jutro idę raz jeszcze na badanie USG, ale już spokojniejsza.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 października 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, że jesteś, bo trochę się martwiłam :)

    Lady H jakiej firmy kupiłaś pieluszki bambusowe lub podobne? Siostra trochę zamawiała na allegro, ale narzekała na jakość. Gdzie kopiłaś ręczniki kąpielowe?

    Czy małemu dziecku potrzebny jest rożek?

    macduska lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ