X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 6 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia to fajnie :)! Z usg mamy ten sam :D fajnie,ze jest parę dziewczyn na kwiecień:) zobaczymy,która będzie pierwsza hihi :)

    Monia85 a ile się powinno mniej więcej tyc? Mnie dopiero wczoraj zwazyla polozna pierwszy raz i 61kg niby ale ta waga jakas przedpotopowa się wydawała... wcześniej to się wazylam z miesiąc dwa nim się dowiedziałam o ciąży i zawsze skakalam tak miedzy 58-60 więc nie wiem czy zakładać,ze przytylam 1 czy 3 kg.. wizualnie nie widzę żeby było mnie więcej no i w ubrania się mieszcze... szczerze mówiąc to się boje żeby za dużo nie przytyć bo jestem dość leniwa i wiem ze ciężko byłoby mi zrzucić dodatkowe kilogramy. Póki co dobra przemiana materii robiła swoje.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok 1,5 kg miesięcznie. Z tym, że ja przez cały I trymestr przytyłam 1,5 kg, a teraz nagle 4 w miesiąc. Porównuję wyniki tylko z tej samej wagi. U mnie ważą w ubraniu i bytach. Jak byłam ostatnio to byłam w klapeczkach i letniej sukience, a dzisiaj to wiadomo. Zaraz zważę buty ;)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety.
    Refleks szachisty właśnie zdałam sobie sprawę, że jestem tu jedyną udzielającą się mamuśką wśród szczęśliwie oczekujących i starających się. I może moje posty ni w ząb nie pasują?
    milagro wrote:

    Magdziulla sluchalas jakieś szczególnej muzyki poważnej czy poprostu jakiejkolwiek?

    Ogólnie, ja zawsze uwielbiałam klasyczną, a w ciąży to głównie w kuchni rmf classic. Bo w ciąży to ja się spełniałam kulinarnie, nie to co teraz. Oby zjeść cokolwiek, najczęściej z parowara na zdrowo i sanatoryjnie:)

    Co do rożka na początku sprawdził się bardzo, potem Mała wyrosła. Moim zdaniem warto kupić, tylko patrzeć na zależność grubość-pora roku.

    Agatka nie pamiętam czy gratulowałam Ci w realu dziewczynki czy tylko w myślach, więc jeszcze raz gratuluję.

    Nie wiem co miałam jeszcze pisać. Królewna się wybudza. Muszę rozmyślić kąpiel na dziś, bo zawsze krzyczy jakbyśmy ją torturowali. Serio, aż bałam się, że sąsiedzi przyjdą albo pomoc społeczna;)

    Ocho zaraz będzie - Jeść, matka jeeeeeść, natychmiast!!!;);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach cisza to jeszcze wspomnę, że jak zamierzacie karmić piersią to bez obaw z wagą,..... no i nie dopiszę jednak wstaje;)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 października 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś jedyna mamuśką, jesteś najświeższą mamuśką :) Jest Agatka, Marcela, Macduśka, Kamilka jest mamą, ale zniknęła. Może niedługo Kawola dojdzie do siebie i Betty znajdzie czas :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .....jeszcze zyskałam chwilę przy kp waga leci pięknie, mi góra 3kg zostało, a miałam 15kg + a jeszcze nie ćwiczę do końca połogu.

    Ale ona jest cudna:)

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 października 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla dzieki :) a Karinka na zdjeciach przeslodka wiec na zywo pewnie cukiereczek :).

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 6 października 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, czy mogę dołączyć? jestem z Lublina, chętnie popiszę z wami :)

    Szczęśliwa Mamusia, milagro, Anjouek lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 października 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Iga :) ten suwaczek jest celowo różowy?

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 6 października 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja dziś po wizycie :) Z malutką wszystko dobrze i narazie wszystko jest ok.
    Monia ja jak dziś weszłam na wagę to też się przerazilam- mam już 4 kg na plusie.

    Hej Iga- chyba Cię kojarzę z innego wątku ;) Fajnie że jest nas coraz więcej. I widzę że sporo kwietnioweczek jest :)

    Magdziulla marzę o karmieniu piersią, a zauważyłam że wokół mnie większość mam ma z tym problemy. A jak tobie idzie? Ciężko było na początku?

    IGA.G, Anjouek lubią tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 6 października 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześć Iga :) ten suwaczek jest celowo różowy?

    na razie życzeniowo :) zobaczymy dalej :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 6 października 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj miałas sen o karmieniu piersią, że wzięłam swoje dziecko w szpitalu na ręce i bardzo bałam się przystawić do piersi bo bałam się bólu...

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 6 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIlagro czasami udzielam się na wątku nauczycielek :)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milagro wrote:

    Magdziulla marzę o karmieniu piersią, a zauważyłam że wokół mnie większość mam ma z tym problemy. A jak tobie idzie? Ciężko było na początku?

    Ciężko jest cały czas. Chociaż pokarmu mi nie brakuje. Po forum widzę, że niewiele kobiet karmi tylko piersią. Kiedyś się dziwiłam teraz już mniej. Póki co dla mnie to walka, czekam na moment gdy wszystko się wyreguluje i będzie naturalne.

    Dobrze, że wszystko ok z Twoją dzidzią, niech zdrowo rośnie.

    Monia dlatego napisałam " udzielająca się" a że "świeża" to miałam to w głowie, że też nie czytasz w myślach;) a mogłyby się odezwać mamuśki świeże, niech na pocieszenie napiszą, że nie tylko mi bywa ciężko, chociaż życzę, żeby im tak nie było.

  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 6 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny..jestem załamana, dziś też Maleństwo nie chciało się zmierzyć.
    Pani Dr zrobiła jakoś usg i przezierność wyszła za wysoka 2,1.
    Choć powiedziała, że wynik nie jest dokładny...i zleciła udać się do specjalisty od USG do Warszawy..jutro jade...Placze. Brzuch mnie boli od usg..

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 6 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam juz 5-6kg na plusie, poki co tyje dokladnie w takim samym tempie jak w pierwszej ciazy, wtedy skoncýlam na plus 15, a tydzien po porodzie juz 10kg nie bylo
    karmienie piersia nie jest latwe, ale ja uwazam ze warto podjac walke o kazda krople mleka bo dla dziecka nie ma nic lepszego, moja corka odstawila sie sama w wieku 15mc i do tego okresu dokarmialam ja tylko dwa razy mm, teraz sa doradcy laktacyjni wiec w razie klopotow z kp pomoga, ale wiadomo kazda matka sama decyduje jak karmi dziecko

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 6 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni1982 wrote:
    Dziewczyny..jestem załamana, dziś też Maleństwo nie chciało się zmierzyć.
    Pani Dr zrobiła jakoś usg i przezierność wyszła za wysoka 2,1.
    Choć powiedziała, że wynik nie jest dokładny...i zleciła udać się do specjalisty od USG do Warszawy..jutro jade...Placze. Brzuch mnie boli od usg..
    Reni a w lbn nie mozesz zrobic usg? czy blizej masz do wawy? jak sie dzidzi nie dalo zmierzyc to rzeczziscie moze byc blad

    Reni1982 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 6 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni kochana nie płacz, spokojnie normy są do chyba 2,5 zresztą sama ginekolog powiedziala Ci, ze może być błędny pomiar.
    Najważniejsze to się nie stresować bo dzidzia czuje twoje wszystkie emocje.
    A dlaczego aż do Warszawy kazała Ci jechać?

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Reni1982 Autorytet
    Postów: 815 656

    Wysłany: 6 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warszawa to 100 km, Lublin 280...
    WWarszawie jest bardzo dobry lekarz,który zajmuje się tylko usg, i poleciła żeby tam się wybrać lub czekać do kolejnej środy na wizytę u niej
    Moja Pani Dr nie wiem,nie podnosi na duchu, za dużo nie mówi,wyciągam od niej informacje,sama pytam... jedyne co powiedziala ze wynik powinien byc ponizej 2, ze jest ryzyko chorób itd

    Reni1982

    09.04.2017 r. Miłoszek jest z nami :)
    dqpr2n0a86al9imd.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 6 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni 2,1 to jeszcze nie jest taki zły wynik. jedż do lekarza a na razie nie martw się na zapas!

    Reni1982, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ