X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Monia zapomniałam napisać że ta bluzka w kwiatki mega boska A i masz super brzuszek.bliżej piątku daj znać w co sie zamierzasz ubrać może się rozpoznamy na warsztatach ...

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 30 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę w tej w kwiatki :) Dostałam dzisiaj przesyłkę ze Smyka :) Wszystko słodkie i niesamowicie malutki :)

    Czy takie małe dzieci można sprawnie ubierać przez głowę?

    a, i wyniki konfliktu płytkowego dzisiaj dostałam - krew pobrali 22.07! - wynik oczywiście dobry, nie ma ryzyka konfliktu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2016, 20:08

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie maleństwo ma już 6 cm długości , serduszko bije jak dzwon niestety plci nie poznałam USG genetyczne wręcz wzorowe, mam badana do zrobienia mocz , morfologię krwi i hiv kolejna wizyta znów za dwa tygodnie.

    A to zdjęcie naszego szczęścia :*:*:*:*.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/710ac9c7e23d.jpg

    marcela29, Anjouek lubią tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 1 października 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Będę w tej w kwiatki :) Dostałam dzisiaj przesyłkę ze Smyka :) Wszystko słodkie i niesamowicie malutki :)

    Czy takie małe dzieci można sprawnie ubierać przez głowę?

    a, i wyniki konfliktu płytkowego dzisiaj dostałam - krew pobrali 22.07! - wynik oczywiście dobry, nie ma ryzyka konfliktu.
    Przez glowe sie da tylko najwygodniej jak body jest albo na zakladke albo na napy z boku, a body kopertowe to juz wogole bajka, ja niestety mialam aby jedna taka pare
    Nie wiem czy napewno chodzi o tego samego prof P ale chyba tak, na nas zrobil dobre wrazenie choc powiedzial" ze invitro nalezy nam sie jak psu buda bo pod kolderka dziecka raczej nie zmajstrujemy" nie nacigala na badania czy leki bo wyniki M czarno na bialam przekreslaly szanse na nauturalny cud, ale ze zyciepoyrafi zaxkakiwac i kfos tam czuwa nad nami na gorze to jeden Cud juz ma 19mc, a drugi w brzuszku 20tyg;)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 1 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trochę się nie odzywałam więc może mnie już zapomniałyscie hehe :)
    Teraz postaram się udzielać już częściej...
    Tak więc rodzine juz poinformowałam... atmosfera może nie jest jakas cudowna ale powiedzieli, ze mi pomoga jak beda tylko mogli... Siostra jest całkiem zadowolona,nawet sie smieje, że odkupi ode mne dziecko... bo w koncu ona miała mieć pierwsza hah.
    Z drugiego kierunku jednak zrezygnowałam... stwierdziłam, że nie czuje sie na tyle na silach zeby latac miedzy dwoma uczelniami i siedziec od 8 do 20-21 na zajeciach... gdyby nie bobo to jakos dalabym rade a tak jestem wiecznie zmeczona i chyba bym się zajechała... nie żaluje chyba ani troszke, skoncze pierw jeden kierunek i jak dzidzia bbedzie odchowana to pojde na nastepny ;)

    Dziś też byłam na USG z samego rana... i w koncu po ponad miesiącu ponownie zobaczyłam swoją kropke.. no już nie taką kropke, bo teraz wyglada jak mały człowieczek :)
    wg OM jestem w 12t2d a według USG 12t4d wiec termin przesunal mi sie na 11 kwietnia. dzidzia ma 6,02 cm wiec jest dokladnie takiej wielkosci jak moj maly palec u ręki :D haha tak zmierzyłam palec :P i teraz tak siedze i co chwile zerkam na ten palec smiejac sie sama z siebie i ze swoich porównań... wszystko jest jak należy wiec rozpisywac sie bardziej nie bede...
    pochwale sie tylko swoim maluszkiem :)

    2mi4v7t.jpg

    ah no i zapomniałabym :) wstępnie według lekarza wygląda bardziej na chłopaka :) ale jako, że marzy mi się córa to zachowam zdrowy rozsądek i wstrzymam sie z zakupami jeszcze troche, moze sie cos zmieni :D chociaż gdybym dziś usłyszała, że dziewczyna to nie ukrywam różowe szalenstwo by sie zaczelo :) nie mniej jednak co by nie bylo aby było zdrowe, kochac bede tak samo :)

    ps. postaram sie Was juz czytac na biezaco :)

    Szczęśliwa Mamusia, hewa81, Monia85, Dotek, lena82, marcela29 lubią tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 1 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na zdjęciu dzidzius macha do Was rączką i sie usmiecha :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 1 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubranka po mojej córci , jak cos do dokladne foto i szczegoly na priv
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/144d0ace5cd4.jpg

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 października 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek dobrze że u Was wszystko ok. Rośnijcie dalej zdrowo. I bardzo dobrze że najbliższa rodzina wie. Jakby nie było i tak by sie dowiedzieli a później byłby niesmak że ukrywałaś.

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 października 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny niedzielnie. Anjouek oczywiście że Pamiętamy Cię. Super ze powiedziałas rodzince,najważniejsze że zadeklarowali pomoc A zobaczysz że jak małe się urodzi oszaleja z radości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2016, 07:21

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Szczęśliwa gratuluję usg. Płeć w końcu poznasz, dla pocieszenia ja też długo czekałam, a ma początku poznałam błędną, więc lepiej poczekać;)

    Anjouek zobaczysz jak się wszystko fajnie poukłada, wszystko pogodzisz i będziesz tylko silniejsza, no i oczywiście szczęśliwa.

    Monia pytałaś o bodziaki przez głowę. Ja się przełamałam w pierwszych dniach w domu i szczerze powiedziawszy teraz wolę takie od zapinanych. Szybciej się zakłada i mam wrażenie, że Niuni jest wygodniej, bo ja ją często na brzuszku kładę, a ona wierci się jak opętana;) ale na początku faktycznie polecam wszystko co rozpinane. U nas rządziły rozpinane pajacyki. Gdy nie ma tej wprawy i psychika drży zdecydowane ułatwienie.

    Kawola jak u Ciebie, jak w domku z Alą ? Jak ogarniesz się to skrobnij coś!

    Mikka a co u Ciebie, jak się czujesz? Odpoczynek od badań pomaga? Czy dobrze pamiętam, że pisałaś kiedyś o rozmowie ws pracy? Udało się?


    My wczoraj spontanicznie zaliczyliśmy pierwszą dalszą podróż. Zrobiliśmy mega radochę babci, a mojej mamie. A Mała podróż zniosła super tj. drzemiąc, gorzej dużo ludzi i nadmiar bodźców. Ale też bez dramatu.
    My przed 6 pobudka, teraz uśpiłam i zjadłabym śniadanie, ale mąż śpi. Dylematy, chyba zjem sama.

    Dziewczyny byłyście na tych targach, pokazach spotkałyście się?:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Panie :)
    Wczoraj miałam gości więc cały dzień byłam zajęta przygotowaniami.
    Szczęśliwa bardzo się cieszę, że wszystko ok. Powiedzieliście dzieciaczkom?
    Anjouek kamień z serca, pewnie było ciężko się przełamać, ale tak jest lepiej.

    Magdziulla targi są dopiero w piątak, ale dziewczyny piszcie o jakichś znakach rozpoznawczych:)

    Migotka co u Ciebie?

    Kawola jak się czujesz?

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zamelduję się, a zaraz Was nadrobię...
    Nie odzywałam się, bo pierwszego dnia w szpitalu skończył mi się internet w telefonie!!! Katastrofa!!! Myślałam, że się załamie... :(
    Sytuacja jest na razie opanowana, na razie nie mam pesara ani szwu, ale pobyt w szpitalu mimo fantastycznej opieki i atmosfery był straszny...mam nadzieję, że już tam nie wrócę... leżenie plackiem po całych dniach to zdecydowanie nie dla mnie... i na prawdę współczuję dziewczynom, które muszą leżeć całą ciążę lub kilka miesięcy... :(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego nie zakładali Ci pessara? Przypomnisz mi w jakim szpitalu byłaś?
    Współczuję braku internetu, to musiał być dramat. Ja tak przyzwyczajona do wszechobecnej sieci zdziwiłam się, że w szpitalu nie ma wi fi;);)

    viowieczka lubi tę wiadomość

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 października 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, u nas dzis juz lub dopiero połowa ciąży, drugi dzień miałam już masakryczny atak bólu głowy, aż oko bolało i musiałam apap brać:-/ w weeken udało mi sie troszke ciuszkow dla małego kupic za to co zarobiłam za ciuszki córki, znajomym nie zrealizowali jednego zamowienia z tej promo smyku i jako rekompenstate dostali bon na 50% do 7.10 wiec maja mi zamowic kombinezon dresowy na wiosne i polspiochy, tym razem strona smigala jak szalona ale rozmiary przebrane
    zaluje tylko ze pozbylam sie nosidelka z baza jak corka wyrosla ale po diagnozie lekarzy nawet nie marzylismy o drugim dziecku, a napewno nie tak szybko, takze trzeba kupic drugie
    Magdziulla gratuluje pierwszej miesiecznicy, Karinka to juz nie noworodek, a niemowle, rosnie panna;)

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 października 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie z początkiem nowego tygodnia deszczowym i ponurym. Dzisiaj mam pierwsze zajęcia w szkole rodzenia... ciekawa jestem tych zajęć :)... W.środę usg polówkowe trzymajcie kciuki. Przyszła mi info ze paczka ze smyka bedzie dziś lub jutro w sklepie w.plazie ( wzięłam do sklepu bo płacić za przesyłkę skoro tam będę.zamówiłam córce Adidasy Bo cholernicy kupiłam 3 pary butów w maju i to z lekkim luzem A we wrześniu zakladamy wszystkie.cisną w palce... ehhh )

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Dzieci już wiedzą powiedziałam jak wkroczyliśmy w II trymestr ciąży , dalszej rodzinie powiem w listopadzie akurat będziemy jechać do babci mojej ( mama mojej mamy ) to i jej powiem :) .

    Anjouek Kochana cudne maleństwo macie :*:*:*:*.

    Magdziulla Ja tez wolę kochana poczekać, aż wszystko dobrze się wykształci , ostatnio przez 3 moją ciążę mówili mi na każdym USG że chłopak na 100% , a tu córeczkę urodziłam , wolę teraz poczekać może mój gin ma leszy sprzęt , i nie będzie tym razem niespodzianki ;) .

    Ale pogoda strasznie mrzy , kupiłam chleb z rana i do domu apetyt w miarę , głowa trochę mnie boli , a Marysia ma kaszel skąd jej to się wzięło to nie wiem , ostatnio to ciepło było pewnie spociła się , zawiało ją , i znowu to samo tym razem to kaszel z chrypą , zapisałam się do dentystki ale przygoda mnie spotkała ja chciałam coś przegryźć , i cały ząb i to przednia jedynka mi się ułamała , także strasznie wyglądam bez tego zęba , a jak byłam w Sobotę na wizycie to przedemną była taka Pani i ona tam mi mówi że mają 6 letnią córeczkę , że starają się o rodzeństwo dla niej tam mnie się pyta która to ciąża itp , tam wchodzi ta Pani na wiztę potem ja wchodzę i tam kładę się na kozetkę i tam w komputerze było USG tej Pani , co była przedemną i nie uwierzycie co widziałam na USG tej Pani dwa pęcherzyki ciążowe , ale się pewnie musiała ucieszyć , piękny to był widok :*:*:*:*:*:*.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2016, 12:08

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 października 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) Jestem już po egzaminie praktycznym, kamień z serca :) W czwartek teoria. U mnie tez pogoda okropna, teraz mam chwilę relaksu i zaraz wracam do książek.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny, nie spać, zwiedzać :)
    co słychać?

    Macduśka masz już wyniki pappa?


    Migotka co porabiasz? jesteś w domu? jak szyjka? Jak opanowali sytuację?
    Jakie imię wybraliście?

    Agatka dla którego dziecka zrobiłaś zakupy?

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 3 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey hey, ja w weekend znowu u rodziców byłam dlatego zamilkłam :)

    Właśnie jestem po wizycie i nasz "maluszek" waży już 2 kg :) poza tym wszystko ok, więc już spokojniejsza jestem :)

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 października 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jak Twoja kolka?

    start lipiec 2013
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ