X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotku ja z zalecenia endo po porodzie wróciłam do dawki euthyroxu sprzed ciąży, a po 6 tygodniach mam zrobić tsh i iść do niej ustalimy dawkę. I nie mówiła nic, żeby był problem z kamieniem piersią.
    Dziewczyny dobry pomysł z ogranięciem buszów wszelkich przed porodem, ja codziennie idę do fryzjera i dojść nie mogę;)

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też wrócić do dawki letroxu sprzed ciąży, ale TSH mam zrobić po 3 tyg. Tylko ten jod mnie zastanawia, bo mi nie kazała go odstawiac, tylko brać cały czas po 200.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 września 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Jestem juz po...ii wiecie co brak mi słow :(((

    Spóźnił się pół godziny a na dzień dobry usłyszałam tekst : " i po co do mnie Pani przyszła ja Pani nie chce...zmieniła pani lekarza była u Olchy tak się nie robi i ja już pani nic nie pomogę " :((

    na nic tłumaczenie że to było po jego odejściu z luxmedu i nie miałam wyjścia...powiedział że na nfz brak możliwości diagnostycznych, usg sprzed 20 lat i generalnie to tylko porad na tych wizytach udziela więc zerknął na wyniki M i kazał iść do urologa...ew powtórzyć ten wynik w październiku i tyle cała wizyta ok 5 min :((

    ręce mi opadają :( nie wiem co mam robić wygląda że jak nie dokarmiamy ten wielki biznes robienia kasy na nieplodności to nie ma szansy na pomoc:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 10:43

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Hejka :)

    Jestem juz po...ii wiecie co brak mi słow :(((

    Spóźnił się pół godziny a na dzień dobry usłyszałam tekst : " i po co do mnie Pani przyszła ja Pani nie chce...zmieniła pani lekarza była u Olchy tak się nie robi i ja już pani nic nie pomogę " :((

    na nic tłumaczenie że to było po jego odejściu z luxmedu i nie miałam wyjścia...powiedział że na nfz brak możliwości diagnostycznych, usg sprzed 20 lat i generalnie to tylko porad na tych wizytach udziela więc zerknął na wyniki M i kazał iść do urologa...ew powtórzyć ten wynik w październiku i tyle cała wizyta ok 5 min :((

    ręce mi opadają :( nie wiem co mam robić wygląda że jak nie dokarmiamy ten wielki biznes robienia kasy na nieplodności to nie ma szansy na pomoc:(

    Wyslalam Ci zaproszenie. Odezwij sie.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 września 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Dreams*86 wrote:
    Wyslalam Ci zaproszenie. Odezwij sie.

    przyjęłam :)

    nie mogę wysłać pw :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 11:17

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Kochana wreszcie się do czekałaś :) , gratuluje z całego serca :*:*:*:*:* , witaj maluszku na świecie :*:*:*:*:*:* , życzę Ci z całego serca , abyś powróciła do pełni sił :*:*:*:* .

    Dziś już trochę lepiej się czuję powiem wam że Ci Romowie cygani mnie wkurzają , rozkładają się z tymi rzeczami gdzie tylko można , już weszli prawie tam gdzie samochody parkują , i nie ma miejsca aby gdzie auto postawić , a tymbardziej przejść rano z dwojgiem dzieci , powinni coś z tym zrobić , albo na targu się ustawiają albo wypad niedługo to do mostku takiego dojdą , a samochody na domach będą parkować bo im za mało miejsca , dosyć że droga jest wąska , stawy to jeszcze rozstawiają się gdzie tylko można . Samopoczucie dobre, apetyt tez a i juz jutro wkroczymy w II trymestr ciąży :*:*:* a sue kochane cieszę , kruszynka codziennie mnie łaskocze, w Sobotę wizyta USG genetyczne będę mieć robione , już doczekać się nie mogę.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 września 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Wedmoczka... nie owijał w bawełnę, strzelił focha jak jakaś obrażona panienka. Potwierdziło się to co któraś z dziewczyn pisała na OF, że na nfz jest delikatnie mówiąc mało pomocny.

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    No Wedmoczka... nie owijał w bawełnę, strzelił focha jak jakaś obrażona panienka. Potwierdziło się to co któraś z dziewczyn pisała na OF, że na nfz jest delikatnie mówiąc mało pomocny.

    No ale o tym że trzeba się decydować na invitro póki nie jest za późno to nie omieszkał wspomnieć :((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Wedmoczka co za prostactwo:/ strzeliłabym mu normalnie. A co go obchodzi czy zmieniasz lekarza czy nie. Gbur. Tylko kasa, dlaczego oni w tym wszystkim nie widzą człowieka, czy ich tego na studiach uczą?

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 29 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam Was już kobietki ze 2 godziny ale ciezko nadrobic to co piszecie:)
    Ja obecnie 15 tydz ciąży(w 13 tyg na usg okazalo sie ze bedzie synek).Tego sie trzymam. Siedze w domu i tyko te stronki z dzieciecymi ubrankami ogladam.
    Kiedy zaczelyscie kupowac ubranka dla waszych szkrabow?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    ja rodziłam na kraśnickich i chodziłam do szkoły Lidi, ona sama nie daje opcji wykupienia asysty przy porodzie ale zajecia super, kosztu nie pamietam bo to bylo dwa lata temu, jest tam opcja porodu rodzinnego wiec jedna osoba moze z Toba byc takze doule mozesz miec z zewnatrz, mi asystowaly 3polozne i 2 lekarz bo to byl piatek 13 i porodowka byla pusta:p ogolnie na porodowce fajnie jest opcja gazu, wanny, prysznica, liny, worki saxo, piłka, mozna chodzic wiec porod aktywny,chyba nadal nie ma zzo, trzymaja sie planu porodu, dla malucha daja aby rozek i ewentualnie mleko jak sa problemy, poza tym wszystko swoje, sale na noworodkach 2-3os, czesc z lazienkami, polozne pomagaja przy maluchu, odwiedzac na sali mozna ale tak po 1os, jak masz jakies pyt to pisz
    Marcela - jesteś aniołem! ;) DZIĘKUJĘ!! Powiedz mi, czy to prawda, że Lidia jest oddziałową na porodówce i ukończenie jej szkoły faktycznie ułatwia przyjęcie na oddział? (nawet jak mają od groma rodzących) Przypuszczam że koszt ok 500 zł wyjdzie jak w większości ;) Waham się pomiędzy Aktywną Mamą - może masz jakieś info? :)
    Ja ubranek nie kupuję - może jak odmalujemy pokoik zacznę ;) Zresztą wczesnie jeszcze ;)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Agatka, ja zaczęłam wczoraj :) A teraz weszłam na stronę Smyka, i jest komunikat, ze może nie wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane.
    Gratuluję synka :) Grono chłopców na forum się powiększa :)

    Lady H, przypomnij mi, jakie imię wybraliście? My na razie nie mamy pomysłu.

    Ja dzisiaj jestem uziemiona w domu, pies mi choruje, wymiotuje. Teściowa zdiagnozowała, ze najadł się zbyt tłustego mięsa i to dlatego. Mam nadzieję, że do jutra będzie z nim lepiej, bo jadę do kosmetyczki i dentysty. Przyszły moje wyczekane bluzki ciążowe i mam przeczucie, że długo w nich nie pochodzę, bo nie są zbyt pojemne.

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 29 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie miałam tez chęć na promocję w Smyku a tu komunikat ehh ;(
    Ja tydzien temu zakupilam swoje pierwsze ciazowe leginsy i psikus-przesylki jeszcze nie otrzymalam a zwykle leginsy cisna w brzuch wiec pora pojsc na miasto i kupic w sklepie stacjonarnym.
    Monia85 Przez internet zamawiasz odziez ciazową?moze podzielisz sie z jakiej strony?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 13:00

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 29 września 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawełek :)

    Agata 90 - ja polecam hm mama - upolowałam na wyprzedaży jeansy i kilka koszulek :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 września 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.happymum.pl/sklep3/
    tutaj zamawiałam, w HM kupiłam dwie zwykłe bluzki, a jeansy z Mama Licious, też przez internet

    start lipiec 2013
  • Tulipanka Autorytet
    Postów: 490 365

    Wysłany: 29 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    mam prośbę do tych Dziewczyn, które starały się o ciążę dłuższy/długi czas (ja przyjęłam okres min 1 roku). Jeśli mogłybyście opisać swoje historie na tym wątku:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/przy-nadziei-historie-o-zajsciu-w-ciaze-po-dlugim-staraniu,7641,4.html?sd=1
    to byłabym Wam bardzo wdzięczna. Jest nas dużo - czekających latami na Maluszka, tęskniących i mających nadzieję. Pomóżcie nam wierzyć.

    Z góry dziękuję i życzę Każdej z Was spokojnej ciąży, szczęśliwego zakończenia i zdrowego Dzidziusia.

    Pozdrawiam

    Tuli
    Synuś ur 08.2017 - 3 lata starań
    Córcia ur 11.2019
    PCO, Hashimoto, hiperprolaktyn., celiakia.
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 29 września 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.Pora wybrac sie na zakupy dla samej siebie.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 września 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ładny brzuszek :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 września 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, w zwykłych ubraniach jest bardziej wydatny.

    Tulipanka obiecuję, że opiszę, ale już nie dzisiaj, bo to wymaga konkretnego zebrania myśli.

    Migotka odezwij się...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 13:40

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia śliczne bluzki, a w nich oczywiście brzuszek i maluszek;)
    My byliśmy na usg główki, miałam nadzieję, że torbiele się wchłoną, niestety jeszcze tak się nie stało, ale Pani dr uspokaja, że po prostu za wcześnie, ważne, że nie urosły. Mamy przyjść za parę msc.

    Monia85 lubi tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ